COOKOO 2 s monitorom aktivity

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nová generácia hodiniek COOKOO 2 s integrovaným monitorom aktivity, displejom s funkciou CallerID prichádzajú v edíciach Urban Explorer a Sporty Chic.


COOKOO 2 connected watch

COOKOO 2 Urban Explorer sa dodávajú s robustným nylónovým remienkom a sú v prevedeniach:

 • Blue Khaki, 
 • Eggplant, 
 • Sporty.

COOKOO 2 Sporty Chic sa dodávajú s jemným silikónovým remienkom a sú v prevedeniach:

 • White (biele), 
 • Silver (strieborné), 
 • Black (čierne).

Inteligentné hodinky COOKOO 2 pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu, pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život a odsledujú Vašu aktivitu vo dne aj v noci. Hodinky COOKOO2 sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť upozornení ikonou, pípnutím alebo vibráciou. Tiež môžete na diaľku ovládať fotoaparát, prehrávanie hudby alebo vyhľadať svoj telefón. S hodinkami COOKOO už nemusíte sústavne kontrolovať svoj smartfón a nezmeškáte pritom žiadnu dôležitú správu alebo hovor. Netreba ich nabíjať - extra dlhá výdrž na batérie, japonský strojček. Sú vodotesné do 10 ATM. Dostupné sú vo farbách: Urban Explorer: Blue Khaki, Eggplant, Sporty Chick: White, Silver, Black

COOKOO 2 Activity monitor

Activity monitor

COOKOO 2 umožňujú sledovať Vašu aktivitu - kroky, kalórie, vzdialenosť a spánok. Aktivitu môžete kontrolovať v aplikácii v smartfóne alebo priamo na displeji hodiniek COOKOO 2.

O pripojených hodinkách COOKOO 2

Zostaňte v spojení kedykoľvek a kdekoľvek s hodinkami COOKOO 2, ktoré rozšíria možnosti vášho smartfónu a pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život

Váš smartfón nemusí byť vždy po ruke - ale hodinky COOKOO 2 áno!

Už ste niekedy zmeškali hovor, pretože Ste nepočuli váš telefón? Alebo Ste sa pristihli, že neustále kontrolujete nové správy, e-mail alebo Facebook? Hodinky COOKOO 2 Vám dajú vedieť, čo sa deje na vašom telefóne v reálnom čase - dokonca aj keď ho nemôžete vidieť alebo ho nemáte pri sebe.

Na čom Vám záleží? Mať notifikácie pod kontrolou

Spolu s poslednou verziu aplikácie COOKOO 2 Life sú hodinky COOKOO 2 navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Preto majú hodinky COOKOO 2 krásny analógový ciferník s ľahko čítateľnými ikony, ktoré zobrazujú informácie, ktoré potrebujete - kedykoľvek a kdekoľvek . Inteligentné a užívateľsky prívetivé rozhranie Vám umožní byť v spojení a pomôže spravovať svoj telefón , aplikácie a sociálne siete .

Aplikácia COOKOO 2 Life spravuje oznámenia, ktoré dostanete nahodinky COOKOO 2. Vy si prispôsobíte nastavenia na základe Vášho životného štýlu. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť upozornení ikonou, pípnutím alebo vibráciou.

S aplikáciou COOKOO 2 Life môžete prijímať nasledovné notifikácie:
 • prichádzajúce hovory
 • zmeškané hovory
 • Caller ID alebo číslo Nové!
 • Správy a príspevky z Facebooku a ďalsích aplikácií:
 • Twitter, Skype WhatsApp, Line, QQ, WeChat
 • pripomienky z kalendára
 • SMS
 • E-mail
 • telefón je mimo dosahu
 • vybitá batéria na smartfóne
Stlačením tlačidla, môžete na diaľku ...
 • Urobiť Foto: ideálne pre zhotovovanie skupinových snímok!
 • Ovládať prehrávanie hudby: Stlačte tlačidlo na spustenie alebo alebo zastavenie prehrávania hudby, alebo podržte tlačidlo pre preskočenie na ďalšiu skladbu.
 • Nájdite si svoj telefón: Ak viete, že váš telefón je na blízku, ale jednoducho ho nedokážete nájsť, stačí stlačiť tlačidlo a telefón sa Vám ozve zvukom ("COOKOO 2")
 • a viac. Ďalšie funkcie sa postupne vyvíjajú*

* Funkcie sa môžu líšiť v závislosti od verzie operačného systému a zariadenia.

Mimoriadne dlhá životnosť batérie a bez nabíjania!

Typické chytré hodinky vyžadujú týždenné alebo dokonca denné dobíjanie. COOKOO 2 hodinky netreba nabíjať. Používajú štandardnú gombíkovú batériu CR2032, ktorú si môžete ľahko vymeniť sami a bez špeciálnych nástrojov.

Už sa Vám vybil telefón, keď Ste to najmenej potrebovali?

Hodinky COOKOO 2 Vám pripomenú, keď je batéria Vášho telefónu slabá, takže ju môžete včas nabiť, kým sa Váš telefón vybije.

Nemôžete si spomenúť , kde ste nechali telefón?

Stačí stlačenie tlačidla na hodinkách COOKOO 2 a telefón sa ozve, takže môžete rýchlo nájsť.

Čo keď nechcem byť prerušený?

COOKOO 2 hodinky nebudú nikdy vtieravé a nebudú Vás rušiť. Stačí stlačiť tlačidlo "MODE", ktoré stlmí zvukové upozornenia alebo zapne/vypne  vibrácie.

Všetko máte pod kontrolou!

Hodinky COOKOO 2 zobrazujú to, čo potrebujete vedieť - na prvý pohľad. Dajú Vám práve toľko informácií na zápästí, aby Ste nezmeškali žiadnu dôležitú správu.

Prevedenia

Vyberte si z týchto farebných prevedení:

farby

 

COOKOO 2 inteligentné hodinky
Pozor teraz s monitorom aktivity! Sledujte svoju aktivitu priamo na displeji hodiniek COOKOO2!
Nové vylepšené hodinky COOKOO 2 s integrovaným monitorom aktivity, displejom, funkciou CallerID prichádzajú v 2 edíciach - Urban Explorer - s robustným nylónovým remienkom a Sporty Chic - s jemným silikónovým remienkom. Inteligentné hodinky COOKOO 2 pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu, pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život a odsledujú Vašu aktivitu vo dne aj v noci. Hodinky COOKOO2 sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť upozornení ikonou, pípnutím alebo vibráciou. Tiež môžete na diaľku ovládať fotoaparát, prehrávanie hudby alebo vyhľadať svoj telefón. S hodinkami COOKOO už nemusíte sústavne kontrolovať svoj smartfón a nezmeškáte pritom žiadnu dôležitú správu alebo hovor. Netreba ich nabíjať - extra dlhá výdrž na batérie, japonský strojček. Sú vodotesné do 10 ATM. Dostupné sú vo farbách: Urban Explorer: Blue Khaki, Eggplant, Sporty Chick: White,

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.