Samsung Galaxy Tab S

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

iGO Navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic

iGO navigation Pack 10 EU LTE Truck + Traffic je kompletné riešenie pre GPS navigáciu pre nákladné autá s navigačným softvérom iGO a dopravnými správami na veľkom XXL 10" displeji. Balík obsahuje starostlivo vybrané kvalitné príslušenstvo do auta. Vhodné pre osobné aj nákladné autá.

Robotické hračky Sphero

Robotické hračky Sphero na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Apple MacBook Pro 16

Nový MacBook Pro so strhujúcim 16" displejom, superrychlým procesorom, grafikou novej generácie, veľkou kapacitou batérie, Magic Keyboard a ohromným úložiskom.

Kategórie

Prémiové tablety s vynikajúcim Super Amoled displejom. S tabletom GALAXY Tab S budú Vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné.


Samsung Galaxy Tab S

Samsung Galaxy Tab S

Objavte skryté detaily

Tablet GALAXY Tab S má jasnejší a dynamickejší obraz než LCD displeje a prináša vám živé farby a hlbokú čiernu. Vďaka jeho úžasnému pomeru kontrastu 100.000 : 1, ktorý je stokrát vyšší než v prípade LCD displejov, uvidíte detaily, o ktorých ste si ani nemysleli, že existujú.

Tenký a ľahký

Tenký a elegantný dizajn tabletu GALAXY Tab S vás prekvapí. 8,4-palcový tablet GALAXY Tab S má hmotnosť len 294 g (Wi-Fi / LTE), takže si ho môžete vziať všade so sebou. Galaxy Tab S 10.5 má uhlopriečku displeja 10,5”, napriek tomu má tablet hmotnosť len 465 g (Wi-Fi), resp. 467 g (LTE).

Viac okien

Funkcia viacerých okien vám umožňuje jednoducho vykonávať viacero úloh na jednej obrazovke. Môžete tak súčasne prehľadávať web, sledovať videá a kontrolovať e-maily. Na modeli LTE môžete v rámci multitaskingu uskutočňovať a prijímať aj hlasové hovory.

SideSync 3.0

Aplikácia SideSync 3.0 vám umožňuje zobraziť obrazovku vášho smartfónu a ovládať ho na obrazovke tabletu Galaxy Tab S. Na tablete môžete tiež uskutočňovať a prijímať hovory. * Funkcia presmerovania hovorov funguje len pri použití smartfónu GALAXY S5.

Adaptívny displej

Adaptívny displej* automaticky upravuje škálu farieb, ostrosť a kontrast obrazu podľa spôsobu používania. * Táto funkcia spolupracuje s aplikáciami Galéria, Fotoaparát, Internet, Video, e-Book (Google Playbook), Hovor VT a s používateľským rozhraním.

Snímač odtlačkov prstovBezpečnosť je rovnako jednoduchá ako potiahnutie prstom po displeji. Vstavaný snímač vám sprístupňuje rôzne funkcie, ako je napríklad zamknutie a odomknutie zariadenia, nahradenie ID a hesla, prihlásenie v režime viacerých používateľov a skrytie súkromného obsahu.

Cisco WebEx

Riešenie WebEx umožňuje uskutočňovať videokonferencie až medzi 8 ľuďmi, ktorí sa nachádzajú na rôznych miestach, vďaka čomu sa dokonale hodí na konferencie na diaľku. Umožňuje priamu konverzáciu s jednotlivými účastníkmi a súčasné zdieľanie dokumentov. Vychutnávajte si bezplatnú 6-mesačnú skúšobnú verziu riešenia WebEx v hodnote 144 USD.

Vzdialený počítač

S tabletom GALAXY Tab S môžete pracovať kdekoľvek. Počítač doma či v práci môžete synchronizovať s tabletom GALAXY Tab S, takže ho budete môcť ovládať ho z ľubovoľného miesta. Pomocou tabletu potom môžete upravovať, ukladať či presúvať dokumenty. * Podporuje počítače so systémom Windows a počítače Mac. * Počítač musí byť zapnutý. 

Samsung KNOX

KNOX, inovatívne riešenie zabezpečenia od spoločnosti Samsung, ktorým je vybavený tablet GALAXY Tab S, spĺňa požiadavky najprísnejších štandardov zabezpečenia. Vaše aplikácie a údaje sú tak v bezpečí. Pracujte a hrajte sa s vedomím, že vám nič nehrozí.

Darčeky k tabletu GALAXY

Vychutnávajte si skvelé odmeny v hodnote viac než 1.000 USD od najväčších svetových značiek, s ktorými budú vše zážitky z tabletu GALAXY Tab S ešte radostnejšie. Príslušné aplikácie si môžete stiahnuť pomocou widgetu GALAXY Gift a služby Samsung Apps.

Hlavné vlastnosti:

  • 2x4 jadrové procesory
  • Super AMOLED displej s rozlíšením 2560x1600
  • 3GB RAM, čítačka odtlačkov prstov
  • prémiový softvér a bonusy zadarmo

Vyberte si Samsung Galaxy Tab S 10.5:

Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 WiFi
Prémiový tablet s vynikajúcim 10.5" Super Amoled displejom. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

439 € / 526 €
Samsung Galaxy Tab S 10.5 T805 WiFi+LTE
Prémiový tablet s vynikajúcim 10.5" Super Amoled displejom s konektivitou Wifi+LTE. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

539 € / 646 €

Vyberte si Samsung Galaxy Tab S 8.4:

Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 WiFi
Prémiový tablet s vynikajúcim 8.4" Super Amoled displejom. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

359 € / 430 €
Samsung Galaxy Tab S 8.4 T705 WiFi+LTE
Prémiový tablet s vynikajúcim 8.4" Super Amoled displejom s Wifi+LTE. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

459 € / 550 €

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy Tab S:

Puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy Tab S 8.4
Obrázok produktu Puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 Puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 originálne puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy TAB S 8.4 T700/T705. Chráni Samsung Galaxy TAB S 8.4 voči nárazom a pred poškriabaním a zároveň umožňuje k nemu rýchly prístup. Jednoducho ho môžete použit

teraz iba  29 € / 35 €
   35 €
Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Samsung Galaxy Tab S 10.5 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Samsung Galaxy Tab S 8.4 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z ne

36 € / 43 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displ

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na disple

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) s napájaním cez konektor zapaľovača alebo s pripojením priamo cez USB. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej po

65 € / 78 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) s napájaním cez konektor zapaľovača alebo s pripojením priamo cez USB. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej pol

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Drž

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Drži

79 € / 94 €
Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 8.4
Obrázok produktu Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 8.4 Bluetooth klávesnica pre Samsung Galaxy TAB S 8.4 T700/T701/T705, ktorá slúži zároveň aj ako ochranné puzdro. Umožní na tablete Samsung Galaxy TAB S 8.4 písať poznámky, dokumenty nech Ste kdekoľvek. Tablet perfektne sedí v docku a poskytuje komfort

89 € / 106 €
Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 10.5
Obrázok produktu Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 10.5 Bluetooth klávesnica pre Samsung Galaxy TAB S 10.5 T800/T805, ktorá slúži zároveň aj ako ochranné puzdro. Umožní na tablete Samsung Galaxy TAB S 10.5 písať poznámky, dokumenty nech Ste kdekoľvek. Tablet perfektne sedí v docku a poskytuje komfort pís

99 € / 118 €

© Copyright 1998-2020 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.