Samsung Galaxy Tab S

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Prémiové tablety s vynikajúcim Super Amoled displejom. S tabletom GALAXY Tab S budú Vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné.


Samsung Galaxy Tab S

Samsung Galaxy Tab S

Objavte skryté detaily

Tablet GALAXY Tab S má jasnejší a dynamickejší obraz než LCD displeje a prináša vám živé farby a hlbokú čiernu. Vďaka jeho úžasnému pomeru kontrastu 100.000 : 1, ktorý je stokrát vyšší než v prípade LCD displejov, uvidíte detaily, o ktorých ste si ani nemysleli, že existujú.

Tenký a ľahký

Tenký a elegantný dizajn tabletu GALAXY Tab S vás prekvapí. 8,4-palcový tablet GALAXY Tab S má hmotnosť len 294 g (Wi-Fi / LTE), takže si ho môžete vziať všade so sebou. Galaxy Tab S 10.5 má uhlopriečku displeja 10,5”, napriek tomu má tablet hmotnosť len 465 g (Wi-Fi), resp. 467 g (LTE).

Viac okien

Funkcia viacerých okien vám umožňuje jednoducho vykonávať viacero úloh na jednej obrazovke. Môžete tak súčasne prehľadávať web, sledovať videá a kontrolovať e-maily. Na modeli LTE môžete v rámci multitaskingu uskutočňovať a prijímať aj hlasové hovory.

SideSync 3.0

Aplikácia SideSync 3.0 vám umožňuje zobraziť obrazovku vášho smartfónu a ovládať ho na obrazovke tabletu Galaxy Tab S. Na tablete môžete tiež uskutočňovať a prijímať hovory. * Funkcia presmerovania hovorov funguje len pri použití smartfónu GALAXY S5.

Adaptívny displej

Adaptívny displej* automaticky upravuje škálu farieb, ostrosť a kontrast obrazu podľa spôsobu používania. * Táto funkcia spolupracuje s aplikáciami Galéria, Fotoaparát, Internet, Video, e-Book (Google Playbook), Hovor VT a s používateľským rozhraním.

Snímač odtlačkov prstovBezpečnosť je rovnako jednoduchá ako potiahnutie prstom po displeji. Vstavaný snímač vám sprístupňuje rôzne funkcie, ako je napríklad zamknutie a odomknutie zariadenia, nahradenie ID a hesla, prihlásenie v režime viacerých používateľov a skrytie súkromného obsahu.

Cisco WebEx

Riešenie WebEx umožňuje uskutočňovať videokonferencie až medzi 8 ľuďmi, ktorí sa nachádzajú na rôznych miestach, vďaka čomu sa dokonale hodí na konferencie na diaľku. Umožňuje priamu konverzáciu s jednotlivými účastníkmi a súčasné zdieľanie dokumentov. Vychutnávajte si bezplatnú 6-mesačnú skúšobnú verziu riešenia WebEx v hodnote 144 USD.

Vzdialený počítač

S tabletom GALAXY Tab S môžete pracovať kdekoľvek. Počítač doma či v práci môžete synchronizovať s tabletom GALAXY Tab S, takže ho budete môcť ovládať ho z ľubovoľného miesta. Pomocou tabletu potom môžete upravovať, ukladať či presúvať dokumenty. * Podporuje počítače so systémom Windows a počítače Mac. * Počítač musí byť zapnutý. 

Samsung KNOX

KNOX, inovatívne riešenie zabezpečenia od spoločnosti Samsung, ktorým je vybavený tablet GALAXY Tab S, spĺňa požiadavky najprísnejších štandardov zabezpečenia. Vaše aplikácie a údaje sú tak v bezpečí. Pracujte a hrajte sa s vedomím, že vám nič nehrozí.

Darčeky k tabletu GALAXY

Vychutnávajte si skvelé odmeny v hodnote viac než 1.000 USD od najväčších svetových značiek, s ktorými budú vše zážitky z tabletu GALAXY Tab S ešte radostnejšie. Príslušné aplikácie si môžete stiahnuť pomocou widgetu GALAXY Gift a služby Samsung Apps.

Hlavné vlastnosti:

  • 2x4 jadrové procesory
  • Super AMOLED displej s rozlíšením 2560x1600
  • 3GB RAM, čítačka odtlačkov prstov
  • prémiový softvér a bonusy zadarmo

Vyberte si Samsung Galaxy Tab S 10.5:

Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 WiFi
Prémiový tablet s vynikajúcim 10.5" Super Amoled displejom. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

439 € / 526 €
Samsung Galaxy Tab S 10.5 T805 WiFi+LTE
Prémiový tablet s vynikajúcim 10.5" Super Amoled displejom s konektivitou Wifi+LTE. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

539 € / 646 €

Vyberte si Samsung Galaxy Tab S 8.4:

Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 WiFi
Prémiový tablet s vynikajúcim 8.4" Super Amoled displejom. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

359 € / 430 €
Samsung Galaxy Tab S 8.4 T705 WiFi+LTE
Prémiový tablet s vynikajúcim 8.4" Super Amoled displejom s Wifi+LTE. S tabletom GALAXY Tab S budú vaše zážitky pri sledovaní obrazu naozaj výnimočné. Jeho brilantný displej Super AMOLED ponúka vernú reprodukciu farieb, ktorá na rozdiel od LCD displejov s podporou 73% škály farieb Adobe RGB podporuje až 94% jej farieb. Dostupný v bielej a zlatohnedej (bronzovej) farbe.

459 € / 550 €

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy Tab S:

Puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy Tab S 8.4
Obrázok produktu Puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 Puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 originálne puzdro Book Cover pre Samsung Galaxy TAB S 8.4 T700/T705. Chráni Samsung Galaxy TAB S 8.4 voči nárazom a pred poškriabaním a zároveň umožňuje k nemu rýchly prístup. Jednoducho ho môžete použit

teraz iba  29 € / 35 €
   35 €
Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Samsung Galaxy Tab S 10.5 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z

36 € / 43 €
Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. Samsung Galaxy Tab S 8.4 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z ne

36 € / 43 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displ

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na disple

59 € / 70 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) s napájaním cez konektor zapaľovača alebo s pripojením priamo cez USB. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej po

65 € / 78 €
Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) s napájaním cez konektor zapaľovača alebo s pripojením priamo cez USB. Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej pol

65 € / 78 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 T800 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 10.5 (T800/T805) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Drž

79 € / 94 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 s Molex kon
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 T700 s Molex kon Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Tab S 8.4 (T700/T705) pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Drži

79 € / 94 €
Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 8.4
Obrázok produktu Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 8.4 Bluetooth klávesnica pre Samsung Galaxy TAB S 8.4 T700/T701/T705, ktorá slúži zároveň aj ako ochranné puzdro. Umožní na tablete Samsung Galaxy TAB S 8.4 písať poznámky, dokumenty nech Ste kdekoľvek. Tablet perfektne sedí v docku a poskytuje komfort

89 € / 106 €
Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 10.5
Obrázok produktu Bluetooth Keyboard Case pre Samsung Galaxy TAB S 10.5 Bluetooth klávesnica pre Samsung Galaxy TAB S 10.5 T800/T805, ktorá slúži zároveň aj ako ochranné puzdro. Umožní na tablete Samsung Galaxy TAB S 10.5 písať poznámky, dokumenty nech Ste kdekoľvek. Tablet perfektne sedí v docku a poskytuje komfort pís

99 € / 118 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.