Beddit Sleep Manager

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Beddit je nástroj na zlepšenie životného štýlu a zvládnutie stresu. Sleduje Váš spánok a postará sa o Vašu pohodu.


Beddit Sleep Manager

Na rozdiel od iných osobných trackerov, Beddit nevyžaduje mať čokoľvek na sebe. Iba umiestnite ultratenký Beddit senzor pod plachtou a spite na ňom.

Ráno budete mať úplné informácie kvalite Vášho spánku, pričom bude zaznamenaný srdcový tep, dýchanie, pohyb,fázy spánku, chrápanie, okolitý hluk a svetlo. Na základe získaných výsledkov získate individuálne tipy a rady ako môžete zlepšiť Váš spánok a pohodlie. Vzhľadom na použitú pasívnu metódu bude Váš spánok prirodzený a nerušený. Preto budú výsledky Vášho spánku presnejšie.Spánok je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a je jedným z kľúčových faktorov pri našu duševnú pohodu . Trávime takmer tretinu nášho života v posteli. Približne polovica z nás trpí nejakou poruchou spánku. Niektorí si ani nevšimnú, že ich vyčerpanie je pochádza zo zlého spánku.

Vďaka Bedditu získate predstavu o tom , ako spíte , takže si môžete zlepšiť Váš spánok a zlepšiť celkovú výkonnosť a kvalitu života .

Ako Vám môže Beddit pomôcť?


Beddit je v podstate tracker spánku a pohody, je to nástroj na zlepšenie životného štýly a zvládnutie stresu. Sledovaním svojho spánku získate rady ako prekonať prípadné problémy . Spánok je tretí kľúčový prvok Vašej pohody  - okrem výživy a cvičenia. 

Pre každého je dôležité zvládať stres bez ohľadu na to, či pochádza z cvičenia , práce alebo zo životného prostredia . Pochopením kvality spánku, je možné podniknúť kroky na zlepšenie spánku, ktorý pomáha znížiť hladinu stresu v našom každodennom živote .

Zdravý spánok je dôležitý najmä pre športovcov. Spánok sa rovná oživenie, športovci potrebujú spať k zlepšeniu výkonnosti a aby sa zabránilo pretrénovaniu. Spánok je tiež najdôležitejším faktorom, keď sa snažíte schudnúť a pomáha zlepšiť kvalitu pokožky a vlasov .

Vlastnosti


merania režimu spánku:

 • Čas strávený v posteli
 • Prebudenia a odchody z postele
 • Doba spánku
 • Spánková latencia (koľko trvá Vám zaspať )
 • Pokojová srdcová frekvencia
 • Kvalita spánku
 • Chrápanie a dýchanie

Osobné koučovanie

 • Správa Stres a obnova zotavenia
 • Riadenie životného štýlu
 • Riadenie spánku

Wellness denník

 • Sledovanie nálady a únavy
 • Veci , ktoré ovplyvňujú spánok

Budík

 • Základný budík
 • Inteligentný budík

Prostredie pre spánok

 • hluk
 • svetlo

Iné

 • sociálne zdieľanie
 • Záloha do Cloudu
 • Trendy a história

Snímač preposiela informácie o meraní automaticky do mobilného zariadenia cez Bluetooth a informácie sú analyzované v aplikácii Beddit . Beddit aplikácia využíva aj svetelné a zvukové senzory v mobilnom prístroji a dodáva tieto parametre do analýzy Vášho spánku a prostredia .

Výsledky a prípadné nočné udalosti sú zobrazené na časovej osi so zhrnutím kvality spánku . Môžete sa pozrieť na skóre a rozobrať  jednotlivé fázy spánku. Môžete tiež získať osobné tipy a rady , ako zlepšiť Váš spánok , výkon a pohodu. Môžete tiež zobraziť históriu spánku s trendami a porovnať ich s odporúčaniami .

Okrem toho má Beddit integrovaný inteligentný budík, ktorý Vás prebudí v požadovanom časovom okne, keď spíte ľahkým spánkom. To vám umožní prebudiť sa svieži, namiesto pocitu otupenosti . Môžete tiež nastaviť budík, aby ste sa zobudili až po dostatočnom regeneračnom spánku a regenerácii, ak nemusíte vstávať v určitú dobu.

Beddit Sleep Monitor & Welness Coach
Domáci spánkový asistent - osobné laboratórium pre Váš domov. Premení Vašu posteľ na inteligentnú posteľ, ktorá sleduje srdcovú frekvenciu, pohyb počas spánku, fázy spánku, dychovú frekvenciu, chrápanie, okolitý hluk a okolité osvetlenie. Na základe získaných výsledkov získate individuálne tipy a rady ako môžete zlepšiť Váš spánok a pohodlie.

149 € / 178 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.