ASUS Fonepad Note 6

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

ASUS Fonepad Note 6 s 6-palcovým displejom v rozlíšení Full HD1080 × 1920 a funkciami 3G telefónu ponúka úplne nový zážitok z používania mobilného zariadenia a mení spôsob, akým ostávate v spojení so svetom. 


ASUS Fonepad Note 6

ASUS Fonepad Note 6

Fonepad Note 6 je jedným z najkrajších produktov súčasnosti. Naším cieľom bolo vytvoriť pohodlné a štýlové prostredie pre používateľov s displejmi v rozlíšení Full HD. Výsledkom je spojenie technického majstrovstva s elegantnými líniami.

6-palcový FullHD tablet a 3G telefón so stylusom
  • Mimoriadne ostrý displej s rozlíšením Full HD 1920 x 1080 s technológiou Super IPS+ a jasom 380 cd/m2
  • Intuitívna tvorba so stylusom a exkluzívnymi poznámkovými aplikáciami od spoločnosti ASUS
  • 6-palcový tablet s 3G telefónom akurát do vrecka
  • Intel Inside® – získate až 17 hodín hovoru v sieti 3G a 7 hodín prehrávania v rozlíšení 720p na jedno nabitie batérie
  • Dvojica predných reproduktorov s technológiou SonicMaster, ktorá prináša jedinečné zvukové efekty
  • Zadný fotoaparát s rozlíšením 8 MP a predný fotoaparát s rozlíšením 1,2 MP vám umožnia zachytiť dôležité okamihy života

Úplne nový zvuk
Naše životy sú preplnené zvukmi prichádzajúcimi z každej strany. ASUS Fonepad Note 6 ich podáva s neuveriteľnou presnosťou. Zvukové prostredie poskytuje oceňovanú dynamiku, ktorá vytvára novú úroveň dokonalosti.

Žiada si váš dotyk
ASUS Fonepad Note 6 s úpravou podobnou saténu sa na dotyk nepodobá na žiadne iné zariadenie. Vďaka ergonomickému dizajnu je Fonepad Note 6 dostatočne malý, aby sa vám zmestil do dlane a vrecka a má odolnú povrchovú úpravu, ktorá vydrží každodenné zaobchádzanie.

Multitasking s výkonom na úrovni od spoločnosti Intel a stabilným stylusom
Rýchlosť sa spája s kontrolou, všetko vďaka výkonu na úrovni od spoločnosti Intel a stylusu. Bleskové načítavanie webových stránok a aplikácií vďaka Intel®InsideTM, logu, ktoré zaručí, že budete v spojení rýchlejšie. Intuitívny dizajn so stylusom umožňuje rýchle interaktívne ovládanie, od grafiky až po dynamické tvorivé nástroje. Už nestratíte ani chvíľku.

Ostaňte v pohybe tak, ako vám to vyhovuje
Ostaňte mobilní a nezastavujte sa. Výkonná batéria vás zbaví starostí zo straty kontroly a umožní vám pohybovať sa stále vpred. Univerzálny ukladací priestor zabezpečuje kompletné prostredie, ktoré tlačí svet pred sebou.

3G telefón
Nové inovatívne mobilné dobrodružstvo
Sociálne médiá sú v neustálom pohybe, preto nesmiete stratiť kontakt so žiadnym z vašich obľúbených osobných účtov. Vďaka funkciám telefónu a tabletu nájdete všetky aktualizácie zo sociálnych sietí v jednom rozhraní a už nikdy nestratíte kontakt.

SuperNote
Nástroj na vytváranie poznámok pre dokonalé multimediálne zariadenie
Zachyťte svoju vlastnú tvorivosť v jedinom okamihu. SuperNote používateľom umožňuje čítať, písať rukou alebo pomocou klávesnice vždy, keď potrebujú. Vkladanie fotografií, videí a mnohého iného pomáha nápadom ožiť.

MyLibrary
Zážitok z čítania, ktorý je sám o sebe umeleckým dielom
Listujte ako nikdy predtým. MyLibrary zbiera a zobrazuje všetky vaše obľúbené literárne diela. Od bestsellerov až po časopisy a čokoľvek medzi tým, intuitívny dizajn dodáva pocit, ktorý čitateľa pozýva ďalej. Takisto môžete zvýrazňovať obsah pomocou stylusu, písať si poznámky, ktoré možno ukladať alebo kedykoľvek zdieľať s priateľmi.

AO Link
Spravujte svoje dáta na viacerých zariadeniach
S novou funkciou AO Link sú všetky vaše mobilné zariadenia konečne spojené. Synchronizujte vaše dáta prostredníctvom cloudu, pripojenia Wi-Fi/DLNA alebo cez účet ASUS VIP. Spravovanie vášho sveta ešte nikdy nebolo jednoduchšie.

Instant Dictionary
Spravujte svoje dáta na viacerých zariadeniach
Svet sa neustále rozrastá. Vďaka aplikácii Instant Dictionary si môžete osvojiť ktorýkoľvek jazyk obyčajným dotykom prsta. Od výslovnosti až po preklady, už sa nemusíte báť, že sa vaše e-maily, prehliadanie webu alebo správy stratia v preklade.

Prehliadač - Web ožije, dokonale zaostrený
Prehliadanie webu ešte nebolo jednoduchšie, vďaka novým funkciám ohľaduplným voči zraku. Od funkcie Smart Reflow, ktorá udržiava všetky stránky zaostrené, či už si ich približujete alebo odďaľujete, až po režim Smart Reader, ktorý ich postaví do nového svetla, na mobilnom zariadení nenájdete nič intuitívnejšie.

Kalendár
Deň za dňom, ostaňte organizovaní a sústredení na váš cieľ
S integrovanou aplikáciou Calendar budete vždy v obraze. Všetky udalosti zo sociálnych sietí, narodeniny a špeciálne udalosti sú začlenené do jedného krásneho kalendára. Deň za dňom, mesiac za mesiacom, nič vám neujde.

Správy
Lepší nástroj na odosielanie a prijímanie správ pre rýchlejší svet
Odosielanie a prijímanie správ by malo byť rýchle, prehľadné a jednoduché na používanie. Či už sa chcete podeliť s jednou osobou alebo s celou skupinou, odteraz môžete zdieľať živé fotografie a videá, pozývať priateľov v pohybe a šíriť medzi nimi odkazy na vaše obľúbené webové materiály. Je to najlepší spôsob komunikácie na mobilnom zariadení.

E-mail
Univerzálne riešenie pre všetky potreby e-mailovej komunikácie
Vďaka mobilnej technológii ste schopní komunikovať 24 hodín denne. Buďte produktívni a ostaňte v kontakte bez ohľadu na počet e-mailových účtov a vyhnite sa konfliktom v plánovaní ešte skôr, než k nim dôjde. Organizujte a reagujte na všetky vaše potreby. Všetky vaše e-maily nájdete v jednom jednoducho čitateľnom zozname.

Vyberte si ASUS Fonepad Note 6:

ASUS Fonepad Note 6
Šikovný tablet s možnosťou telefonovania. Zabudovaný 3G modem (možnosť pripojenia na internet cez SIM kartu), výdrž na batériu až 7 hodín, operačný systém Android 4.2, procesor Intel® Atom Z2580 Dual-Core, 2.0 GH, výborný dotykový displej 6" Full HD (1920x1080) 16GB pamäť, 2GB RAM, predná kamera 1.2Mpx, zadná 8Mpx, GPS, WiFi 802,11n , SonicMaster Audio, vstup pre sluchátka, 1xmicro USB, 1xMicro SIM, rozmery 164.8 x 88.8 x 10.3 mm, váha len 210g, batéria 15Wh, Senzory : G-Sensor, E-compass, Proximity, Ambient Light Sensor

teraz iba  222 € / 267 €
   259 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.