Lenovo ThinkPad T540, T440

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nové notebooky ThinkPad T540 a T440 určené pre mobilných profesionálov. Maximálna odolnosť a spoľahlivosť v kombinácii s vysokým výkonom a najnovšími technológiami.


ThinkPad T540, T440

ThinkPad T540, T440

Ak chcete získať najnovšie funkcie ultrabookov, vrátane 4. generácie procesorov Intel® Core™, ako aj odolnosť a spoľahlivosť, ktorou sa vyznačujú notebooky ThinkPad už celé desaťročia, vyberte si notebook ThinkPad T540/T440. Tento odolný a súčasne mobilný notebook s mimoriadne dlhou výdržou batérie a Full HD displejom, príp. s 3K rozlíšením pomôže napredovať vášmu podniku.

4. generácia procesorov Intel® Core™Notebook Lenovo ThinkPad T440
Procesory Intel® Core™ 4. generácie poskytujú výkon na zvýšenie produktivity vášho podniku. Zariadenia sa spustia v priebehu niekoľkých sekúnd a sú vždy aktualizované. Profitujte z rýchleho multitaskingu, bezproblémového prepínania medzi aplikáciami, videkonferencií vo vysokej kvalite a dlhšej výdrže batérie. Integrované bezpečnostné funkcie ponúkajú ochranu proti krádeži totožnosti a zaručujú zabezpečený prístup k vašej sieti. Úžasnejšie ako samotné počítače s procesormi Intel Core sú už len veci, ktoré vďaka nim môžete realizovať.
Presná klávesnica optimalizovaná pre systém Windows 8
Plnohodnotná ergonomická klávesnica ThinkPad odolná voči poliatiu je preslávená vynikajúcim komfortom pri písaní a polohovacím zariadením TrackPoint®. Klávesnica je navyše optimalizovaná pre operačný systém Windows 8 a ponúka nové multimediálne tlačidlá, indikátory stavu LED, zamykanie funkcií a rýchly prístup k aplikáciám. Väčšie, hladké polohovacie zariadenie TrackPad s integrovanou funkciou 5-bodového kliknutia – definovaného pomocou miernych vyvýšenín a línií – je možné individuálne nakonfigurovať v Nastaveniach. Voliteľné podsvietenie uľahčuje prácu v zlých svetelných podmienkach.
Štíhly a ľahký
Ultrabook ThinkPad T540/T440 s hmotnosťou už od 1,8 kg a hrúbkou menej ako 21 mm na najhrubšom mieste ponúka dostatočnú mobilitu i výkon.
T540 - 15,6” Full HD displej s voliteľnou viacdotykovou technológiouNotebook Lenovo ThinkPad T440
14” HD+ displej s voliteľnou viacdotykovou technológiou
Nakonfigurujte si váš notebook T540 s Full HD LCD displejom (s rozlíšením 1920 x 1080) alebo 3K rozlíšením (2880x1620)  s vysokým jasom a vychutnajte si špičkový vizuálny zážitok. 

Nakonfigurujte si váš notebook T440 s HD+ LCD displejom (s rozlíšením 1600 x 900) s vysokým jasom a vychutnajte si špičkový vizuálny zážitok. Na lepšiu ovládateľnosť si nakonfigurujte váš notebook T440 s 10-bodovou viacdotykovou technológiou.

Technológia NVIDIA® Optimus™
Ak je váš notebook T540 vybavený voliteľnou grafickou kartou NVIDIA Geforce™ GT730M (GT720M pre T440), technológia NVIDIA Optimus automaticky prepne na túto kartu len v prípade potreby. Získajte dlhšiu výdrž batérie bez toho, aby ste obetovali vysoko výkonnú grafiku pre aplikácie, videá vo vysokom rozlíšení, 3D hry a iné.
Ultrarobustná konštrukcia a testovanie podľa vojenskej certifikácie MIL Spec
Inovatívna technológia Roll-Cage zvyšuje odolnosť a pevnosť kostry a horného krytu notebooku (vrchná časť z uhlíkových vlákien s horčíkovou spodnou časťou zaručuje maximálnu pevnosť bez zvýšenej hmotnosti). Testy podľa vojenských štandardov potvrdzujú robustnosť, dlhú životnosť a kvalitu notebookov ThinkPad. Testovaných bolo osem parametrov: vysoký tlak, vlhkosť, vibrácie, vysoká teplota, teplotné výkyvy, nízky tlak vzduchu (zodpovedá výške 4 500 m), nízke teploty a prach.
Batéria Power Bridge ponúka výdrž až 17 hodín
Štandardná konfigurácia notebooku T540 obsahuje dve 3-článkové batérie (jedna interná a jedna vymeniteľná). Technológia Power Bridge umožňuje výmenu batériu na zadnej strane bez toho, aby ste museli vypnúť systém. Toto je mimoriadne praktické najmä na dlhé lety alebo pre cestujúcich, ktorí na dlhšiu dobu nemajú prístup k zásuvke. Môžete pracovať až 17 hodín na jedno nabitie.
Technológia WWAN pre 3G/4G konektivitu
Na zaručenie skutočnej mobility si nakonfigurujte váš ThinkPad T540/T440 s technológiou WWAN, ktorá umožňuje prístup k 3G alebo 4G sieťam tretích strán poskytujúcich mobilné dátové služby.
Technológia NFC
Technológia NFC (Near Field Communication) notebooku T540 ponúka jednoduché a bezpečné zdieľanie údajov, prepojenie zariadení, spárovanie so sieťami a iné úlohy jednoduchým priložením dvoch zariadení ku sebe.
Port VGA
Port VGA je nevyhnutnou výbavou pre podniky na pripojenie notebookov k projektoru v konferenčných sálach. Vďaka natívnemu pripojeniu VGA nie je nutné kupovať hardvérové kľúče, ktoré sa môžu ľahko stratiť a následne sa musia znovu nahradiť.
Duálne reproduktory s technológiou Dolby® Advanced Audio™ v2
Dolby® Advanced Audio™ je balík zvukových technológií, ktorý vášmu notebooku ThinkPad umožňuje poskytovať čistý a jasný priestorový zvuk prostredníctvom zabudovaných stereo reproduktorov. Táto technológia zvyšuje čistotu zvuku pre aplikácie VOIP, maximalizuje výstup zvuku bez skreslenia a zlepšuje čistotu dialógov pri sledovaní videí.
Integrovaná webkamera 720p HD
Vynikajúci obraz, funkcia Face-Tracking a technológia potláčania hluku pri písaní vám pri videokonferenciách alebo online rozhovoroch dajú pocit, že ste s diskutujúcim v tej istej miestnosti. Digitálne mikrofóny dual-array zaručujú špičkový zvukový zážitok.
Ochrana investície
Vychutnávajte si váš notebook T540 bez obáv so službou Ochrana proti náhodnému poškodeniu (ADP), ktorá kryje opravy v prípade náhodného poškodenia za normálnych prevádzkových podmienok – napríklad v prípadoch keď notebook spadne alebo dôjde k jeho poliatiu.
 

Vyberte si ThinkPad T540 s 15,6" displejom:

Vyberte si ThinkPad T440 s 14" displejom:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.