Samsung Galaxy Note 3 + Gear

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nová generácia Galaxy Note 3 s perfektným 5,7'' FullHD displejom, 4 jadrovým procesorom ideálnym pre multitasking a ovladádaním perom S Pen + inteligentné hodinky Galaxy Gear.


Samsung Galaxy Note 3

Samsung Galaxy Note 3

Nový vylepšený nástupca Galaxy Note 2. Unikátne mobilné zariadenie na pomedzí smartfónu a tabletu s impozantným 5,7 palcovým displejom, 2,3 GHz 4 jadrovým procesorom, 3GB pamäte RAM. Na veľký FullHD dotykový displej s rozlíšením 1920 x 1 080 bodov sa dá písať aj špeciálnym perom S Pen. Ideálne zariadenie na rýchle zapísanie dôležitých poznámok. Dostupný v 3 farebných prevedeniach: biela, čierna, ružová

  • Exkluzívne prémiové LTE zariadenie z rady NOTE
  • Luxusný zadný kryt s imitáciou kože
  • 5,7" FULL HD displej, 13 Mpix fotoaparát s LED bleskom
  • Štvorjadrový procesor 2,3 Ghz, 3 GB RAM, vnútorná pamäť 32 GB
  • Bezdotykové príkazy, Poznámka s akciou, Ozdobný album 
  • S Finder, Okno pera, Písanie na obrazovku, Priamy vstup perom...
Samsung Galaxy Gear

Samsung Galaxy Gear

Inteligentné hodinky so vstavaným reproduktorom, mikrofónom a hlasovým ovládaním S Voice. Obsahujú aj 1,9 MPx fotoaparát s automatickým zaostrovaním, ktorý podporuje tvorbu jednoduchých momentiek a nahrávanie HD videa. Ďalšie funkcie: Smart Relay, S Voice, Memographer, Hlasová poznámka, Auto Lock, Find My Device, Media Controller, krokomer, stopky, časovač

Navrhnite si svoj život

Prémiový dizajn

Čo keby váš mobilný telefón vyzeral naozaj prestížne? Telefón GALAXY Note 3 sa vyvinul z modelu GALAXY Note 2 a ďaleko prekročí všetky vaše očakávania. Jemný kryt zo syntetickej kože na jeho zadnej strane zaženie všetky vaše obavy o poškriabanie či poškodenie telefónu.

Bezdotykové príkazy

Vyfarbite si život nanovo pomocou palety piatich užitočných funkcií pera S Pen.

S perom S Pen je život opäť o niečo jednoduchší.
Keď pero S Pen podržíte na obrazovke a stlačíte jeho tlačidlo, okamžite získate prístup k piatim užitočným funkciám pera S Pen:

Poznámka s akciou: Okamžite aktivujte svoje poznámky
Ozdobný album: Usporiadajte si dôležité súčasti svojho života.
S Finder: Vyhľadávajte v celom telefóne alebo na webe.
Okno pera: Nakreslením vykonávajte ďalšie jednoduché úlohy.
Písanie na obrazovku: Vychutnávajte si popisovanie nasnímaných obrázkov.

Poznámka s akciou - Ozdobný album

Usporiadajte si dôležité súčasti svojho života – kdekoľvek a kedykoľvek


Už sa nemusíte stresovať organizovaním informácií a obsahu uloženého vo svojom telefóne. Telefón GALAXY Note 3 vám umožňuje jednoducho sledovať a kategorizovať obrázky, videá a ďalší obsah jednoduchým ťuknutím na tlačidlo Ozdobný album v Bezdotykových príkazoch. Stačí jednoducho zakrúžkovať informácie alebo obrázok, ktorý chcete uložiť, a presunúť daný obsah do Ozdobného albumu. Kategorizovanie informácií a vytvorenie vlastného ozdobného albumu ešte nikdy nebolo také jednoduché.

Poznámka s akciou - S Finder

Vyhľadávajte s možnosťami, ktoré sú dostatočne podrobné na to, aby ste mohli nájsť čokoľvek vo svojom telefóne alebo na webe.

V telefóne GALAXY Note 3 sa obsah nedokáže stratiť.
Pomocou funkcie S Finder môžete v celom svojom telefóne vyhľadávať čokoľvek – od rukou písaných poznámok až po informácie na webe. Prístup k funkcii S Finder možno získať jednoduchým ťuknutím perom. Na jednom mieste potom stačí zadať kľúčové slová, v prípade potreby použiť filtre dátumu, miesta alebo obsahu a vyhľadať súvisiace obrázky, videá, hudbu, osobné poznámky, dokumenty, udalosti, konverzácie a dokonca rôzne rady a tipy.
Vyhľadávanie je jednoduché vďaka automatickému ukladaniu dátumu a značkám polohy v aplikáciách Fotoaparát, S Note, Ozdobný album a Voice Recorder.

Nový S Note

Jednoduchšie a rýchlejšie si zapisujte a spravujte svoje nápady.

Písanie poznámok si teraz budete vychutnávať viac než kedykoľvek predtým.
Nová funkcia S Note vám umožňuje rýchlo si zapisovať poznámky na veľké plátna, bez problémov ich prehľadávať a nádherne ich upravovať bez toho, aby ste museli čokoľvek prepisovať alebo prekresľovať. Funkciu S Note možno tiež synchronizovať so službou Evernote alebo kontom Samsung, aby ste si daný obsah mohli prezerať v počítači alebo na tablete. Funkcia Jednoduchý graf vám okrem toho umožňuje okamžite premeniť rukou nakreslené grafy na grafy s profesionálnym vzhľadom. Áno, to všetko je teraz možné s novým perom S Note.

Nová funkcia Jednoduché vystrihnutie

Elegantne a automaticky orezávajte obrázky.

Úhľadne orezané obrázky už nie sú výsadou profesionálnych nástrojov. Stačí, ak vyberiete oblasť, ktorá sa má orezať, a nová funkcia Jednoduché vystrihnutie okamžite odstráni pozadie, čím obrázku dodá profesionálny vzhľad. Rozšírte hranice svojej kreativity s novou funkciou Jednoduché vystrihnutie.

Priamy vstup perom

Píšte pomocou pera S Pen namiesto stláčania jednotlivých klávesov.

Telefón GALAXY Note 3 rozpoznáva text písaný rukou aj text zadaný pomocou klávesnice. Pokročilá technológia rozpoznávania rukopisu dokáže presne čítať väčšinu štýlov písma a písaný text prevádza na funkciu správy, plánovača, budíka alebo telefónu. S touto funkciou si môžete vychutnávať väčšiu univerzálnosť a flexibilitu.

Viac okien

Slobodne, inteligentne a bez námahy toho zvládnite viac naraz.

Funkcia Viac okien znamená viac než len otvorenie dvoch rôznych aplikácií a ich súčasné zobrazenie na obrazovke. Pomocou režimu Drag & Drop vo vynovenej funkcii Viac okien môžete jednoducho a okamžite presúvať slová alebo zachytené snímky z jedného okna do druhého, čím získate vyššiu produktivitu pri používaní rôznych aplikácií. Tú istú aplikáciu teraz môžete otvoriť aj v dvoch oknách súčasne: v jednom okne si napríklad môžete čítať správy, zatiaľ čo v druhom vyhľadávate alebo si pozeráte videá na YouTube, alebo môžete naraz chatovať s dvomi rôznymi ľuďmi v aplikácii ChatON, a podobne. S telefónom GALAXY Note 3 si môžete vychutnávať multitasking na novej úrovni.

Okno pera

Umožňuje rýchlo vykonať inú jednoduchú úlohu.

Kdekoľvek na obrazovke môžete otvoriť nové okno, či už malé alebo veľké. Telefón GALAXY Note 3 vám umožňuje vykonávať viacero úloh súčasne pomocou nových okien bez toho, aby ste museli prerušiť svoju prácu na hlavnej obrazovke. Keď napríklad pripravujete prezentáciu, môžete vytvoriť menšie okno, v ktorom budete mať prístup ku kalkulačke na rýchle výpočty. Práca v rôznych oknách súčasne ešte nikdy nebola taká jednoduchá.

5,7-palcový displej Full HD

Urobte si z každodenného sledovania príjemnú rutinu.

GALAXY Note 3 s 5,7-palcovým displejom Full HD
Tento väčší displej umožňuje efektívny multitasking a vytvára maximálne zážitky zo sledovania obsahu. Objavte, kam vás tento väčší displej môže zaviesť.

My Magazine

Urobte si z každodenného sledovania príjemnú rutinu.

Prispôsobte si zobrazenie s rozloženiami podobnými časopisu.

Telefón GALAXY Note 3 vám umožňuje získať svoje vlastné rozhranie časopisu na veľkom displeji. Vychutnávajte si správy, sociálne médiá a ďalší obsah na jednom mieste s vybraným obsahom vo forme modernej a dynamickej prezentácie. Vychutnávajte si aplikáciu My Magazine, s ktorou vám neujde nič dôležité.

Vyberte si Samsung Galaxy Note 3, Gear:

Samsung Galaxy Note 3 N9005
Nový vylepšený nástupca Galaxy Note 2. Unikátne mobilné zariadenie na pomedzí smartfónu a tabletu s impozantným 5,7 palcovým displejom, 2,3 GHz 4 jadrovým procesorom, 3GB pamäte RAM. Na veľký FullHD dotykový displej s rozlíšením 1920 x 1 080 bodov sa dá písať aj špeciálnym perom S Pen. Ideálne zariadenie na rýchle zapísanie dôležitých poznámok. Dostupný v 3 farebných prevedeniach: biela, čierna, ružová

teraz iba  563 € / 675 €
   599 €
Samsung Galaxy Note 3 N9005 + Gear
Samsung Galaxy Note 3 spolu so smart hodinkami Galaxy Gear. Dve nové zariadenia, ktoré menia spôsob, ako zostať v spojení. Zapisujte si každodenné úlohy do Galaxy Note 3 s perom S Pen jednoducho a rýchlo, zatiaľ čo hodinky Galaxy Gear komunikujú s Note 3, takže nikdy nezmeškáte hovory, texty, e-maily a upozornenia.

teraz iba  730 € / 876 €
   769 €

Videorecenzia - Galaxy Note 3 a Galaxy Gear:

Vybetre si z ponuky originálneho príslušenstva pre Samsung Galaxy Note 3 ako aj doplnkov od renomovaných výrobcov:

S-Pen stylus pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 grey
Obrázok produktu S-Pen stylus pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 grey Originálne pero S-Pen pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 v šedej farbe. Umožňuje rýchle zaznamenávanie poznámok, kreslenie a využívanie špeciálnych funkcií Note 3

19 € / 22 €
S-Pen stylus pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 white
Obrázok produktu S-Pen stylus pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 white Originálne pero S-Pen pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 v bielej farbe. Umožňuje rýchle zaznamenávanie poznámok, kreslenie a využívanie špeciálnych funkcií Note 3

19 € / 22 €
Travel adapter pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 black
Obrázok produktu Travel adapter pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 black Originálna cestovná nabíjačka pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 v čiernej farbe. Balenie obsahuje 2A adaptér do siete 220V a nabíjací kábel s USB 3.0 konektorom.

25 € / 30 €
Travel adapter pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 white
Obrázok produktu Travel adapter pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 white Originálna cestovná nabíjačka pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 v bielej farbe. Balenie obsahuje 2A adaptér do siete 220V a nabíjací kábel s USB 3.0 konektorom.

25 € / 30 €
Pasívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005/ Note II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005/ Note II Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005/Note II N7100 (Galaxy Note 2) pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v ho

26 € / 31 €
Book Card Case pre Samsung Galaxy Note 3 N9005
Obrázok produktu Book Card Case pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 Praktické elegantné puzdro typu Book Card alebo Wallet Case pre Samsung Galaxy Note 3. Ponúka komfort a nezaberá veľa miesta v taške. Puzdro umožňuje prístup ku všetkým funkciám a tlačidlám smartfónu. Predná časť perfektne chráni veľký displej pred

29 € / 34 €
Pasívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puzd Otterbox De
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puzd Otterbox De Pasívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puzdrom Otterbox Defender pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak možete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v hori

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 black
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 black originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. čierna farba

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 indigo blue
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 indigo blue originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. tmavomodrá farba

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 mint blue
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 mint blue originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. svetlomodrá farba

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 oatmeal beige
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 oatmeal beige originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. béžová farba

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 pink
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 pink originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. ružová farba

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 white
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 white originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. biela farba

29 € / 34 €
Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 wild orange
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 wild orange originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. oranžová farba

29 € / 34 €
Desktop Dock pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 White
Obrázok produktu Desktop Dock pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 White kolíska na stôl - dock pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje prepojenie Samsung Galaxy Note 3 s Hifi súpravou cez stereo audio out konektor a pohodlné dobíjanie smartfónu. Galaxy Note 3 môže byť aj v originálnom puzdre Flip Cover.

35 € / 42 €
HDTV adapter pre Samsung Galaxy Galaxy S4 i9505/ Note 3 N9005
Obrázok produktu HDTV adapter pre Samsung Galaxy Galaxy S4 i9505/ Note 3 N9005 umožňuje pripojenie smartfónu Samsung Galaxy S4 i9505, Note 3 a ďalších zariadení s MHL prenosom k veľkej obrazovke, LCD, projektoru pomocou HDMI portu. Podpora rozlíšenia 1080p Full HD, podpora 3D filmov. Súčasťou adaptéra je tiež microUSB konektor,

35 € / 42 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je aut

49 € / 58 €
BikeConsole Smart 5 - držiak na riadidlá
Obrázok produktu BikeConsole Smart 5 - držiak na riadidlá Univerzálny vodeodolný (IPX4) držiak na riadidlá s priemerom 20-45mm pre smartfóny a phablety s displejom od 5,3" do 5,9". Telefón v puzdre je možné dobíjať, prístupná je kamera aj konektor pre slúchadlá. Puzdro je pevné, odolné voči pádom z 2m. Uza

49 € / 58 €
Puzdro Flip Cover S-view pre Samsung Note 3 N9005 black
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover S-view pre Samsung Note 3 N9005 black originálne ochranné puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. Puzdro má priehľadnú časť na displeji, vďaka čomu zístate prehľad o zmeškaných hovoroch, neprečítaných správach

49 € / 58 €
Puzdro Flip Cover S-view pre Samsung Note 3 N9005 pink
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover S-view pre Samsung Note 3 N9005 pink originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. Puzdro má priehľadnú časť na displeji, vďaka čomu zístate prehľad o zmeškaných hovoroch, neprečítaných sp

49 € / 58 €
Puzdro Flip Cover S-view pre Samsung Note 3 N9005 white
Obrázok produktu Puzdro Flip Cover S-view pre Samsung Note 3 N9005 white originálne ochranné kožené puzdro pre Samsung Galaxy Note 3 N9005. Umožňuje jednoduchý prístup k telefónu bez potreby telefón z puzdra vyberať. Puzdro má priehľadnú časť na displeji, vďaka čomu zístate prehľad o zmeškaných hovoroch, neprečítaných sp

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puz. Otterbox De
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puz. Otterbox De Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puzdrom Otterbox Defender s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo verti

52 € / 62 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 USB+CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 USB+CL Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s napájaním cez konektor zapaľovača. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo. Možnosť umiestnenia v horizontálnej alebo vertikálnej polohe.Telefón je aut

59 € / 70 €
Game Pad pre Samsung Galaxy S4 i9505/ Note 3 N9005
Obrázok produktu Game Pad pre Samsung Galaxy S4 i9505/ Note 3 N9005 Oficiálny GamePad pre Samsung Galaxy S4, S3, Note 3 a iné kompatibilné zariadenia. Umožňuje hranie hier na úrovni herných konzol. Je kompatibilný s mnohými Android zariadeniami s veľkosťou 4 až 6". GamePad spolu s aplikáciou Mobile Console umožní sp

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji neodrážalo svetlo

69 € / 82 €
Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puz s Molex kon.
Obrázok produktu Aktívny držiak pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puz s Molex kon. Aktívny držiak do auta pre Samsung Galaxy Note 3 N9005 s puzdrom Otterbox Defender určený pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa n

72 € / 86 €

Doplnky pre zdravie a fitness:

Puzdro na topánku pre monitor aktivity (Fitbit, Misfit, Withings)
Obrázok produktu Puzdro na topánku pre monitor aktivity (Fitbit, Misfit, Withings) puzdro pre bezpečné pripevnenie monitorov aktivity na topánku. Vhodné pre Fitbit ONE, Flex, Zip, Misfit Shine, Withings Pulse, Jawbone UP MOVE a ďalších. Mopnitor aktivity je bezpečne pripevnený k topánke uzatvorený vo vrecku na suchý zips. Umožňuje

16 € / 19 €
Nabíjačka pre Fitbit Charge
Obrázok produktu Nabíjačka pre Fitbit Charge Originálna USB nabíjačka pre Fitbit Charge alebo Fitbit Force. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Charge. (Nie je kompatibilná s Charge HR)

19 € / 22 €
Nabíjačka pre Fitbit Charge HR
Obrázok produktu Nabíjačka pre Fitbit Charge HR USB nabíjačka pre Fitbit Charge HR. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Charge HR.

19 € / 22 €
Náhradný remienok pre Withings Activité POP
Obrázok produktu Náhradný remienok pre Withings Activité POP náhradný silikónový remienok pre hodinky Withings Activité, Activité POP, Activité Steel, Nokia Steel, Nokia Steel HR 36mm, prípadne pre iné hodinky s 18mm remienkom (Huawei Watch, Asus Zenwatch 2 37mm). Remienok je vybavený quick release systémom pr

19 € / 22 €
Nabíjačka pre Fitbit Charge 2
Obrázok produktu Nabíjačka pre Fitbit Charge 2 USB nabíjačka pre Fitbit Charge 2. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Charge 2.

22 € / 26 €
Nabíjačka pre Fitbit Charge 3
Obrázok produktu Nabíjačka pre Fitbit Charge 3 USB nabíjačka pre Fitbit Charge 3. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Charge 3.

22 € / 26 €
Nabíjačka pre Fitbit Surge
Obrázok produktu Nabíjačka pre Fitbit Surge USB nabíjačka pre Fitbit Surge. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Surge.

22 € / 26 €
Nokia/Withings Steel HR charging cable
Obrázok produktu Nokia/Withings Steel HR charging cable USB nabíjací kábel (1m) k hodinkám Steel HR s magnetickou kolískou. Kábel je určený IBA pre hodinky Nokia alebo Withings Steel HR vyrobené v rokoch 2016-2017 (do 20.6.2017). Nie je určený pre hodinky Steel HR vyrobené po tomto dátume.

24 € / 28 €
Withings Steel HR Silicone Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Silicone Wristband 40mm originálny silikónový remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR 40mm, Steel HR Sport, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vybavený quick release systémom pre jednoduché vymieňanie. Prispôsobte si svoje hodinky Wit

teraz iba  28 € / 33 €
   35 €
Withings Steel HR Sport Silicone Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Silicone Wristband 40mm originálny športový silikónový remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR Sport, Steel HR 40mm, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vybavený quick release systémom pre jednoduché vymieňanie. Prispôsobte si svoje ho

teraz iba  28 € / 33 €
   35 €
Náramky pre Garmin vívofit
Obrázok produktu Náramky pre Garmin vívofit Náhradné náramky pre Garmin vívofit. V balení sú 3ks vo farbe tyrkysová, modrá a fialová. Náramky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach - Veľké 152 - 210 mm a malé 120 - 175 mm. Veľkosť si zvolíte v objednávke.

29 € / 34 €
Fitbit Charge 2 Sport Band - náhradný športový náramok
Obrázok produktu Fitbit Charge 2 Sport Band - náhradný športový náramok Štýlový športový náramok pre Fitbit Charge 2. Vďaka priedušnému perforovanému designu je ideálny na šport alebo na horúce letné dni. Testované profesionálnymi športovcami (Dean Karnazes, Jens Voigt, Ryan & Sara Hall...) Veľkosť a farbu náramku si zvo

39 € / 46 €
Fitbit Charge 3 Sport Band - náhradný športový náramok
Obrázok produktu Fitbit Charge 3 Sport Band - náhradný športový náramok Štýlový športový náramok pre Fitbit Charge 4 a Charge 3. Vďaka priedušnému perforovanému designu je ideálny na šport alebo na horúce letné dni. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-180mm, Veľký: 180-220mm). Dostupné prevedenia:

39 € / 46 €
Fitbit Charge 3 Woven Band - náhradný tkaný náramok
Obrázok produktu Fitbit Charge 3 Woven Band - náhradný tkaný náramok Flefibilný, pohodlný a štýlový náramok pre Fitbit Charge 4 a Charge 3 vyrobený polyestéru s hliníkovou prackou. Remienok nie je vhodný do vody alebo intenzívne cvičenie. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-180mm, Veľký: 180-22

teraz iba  39 € / 47 €
   49 €
Fitbit Charge 2 Leather Band - náhradný kožený náramok
Obrázok produktu Fitbit Charge 2 Leather Band - náhradný kožený náramok Prémiový kožený remienok pre Fitbit Charge 2. Je vyrobený z pravej kože. Je veľmi jemný a štýlový. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-170mm, Veľký: 170-206mm). Dostupné prevedenia: Indigo - tmavošedý, Blush Pink - ružový, Bro

teraz iba  39 € / 47 €
   66 €
Withings Steel/Steel HR Leather Wristband 36mm
Obrázok produktu Withings Steel/Steel HR Leather Wristband 36mm teraz aj v limitovanej edícii: Nude (bledohnedá)/Rose Gold Buckle (ružovozlatá pracka) a Blue (tmavomodrá)/Rose Gold Buckle (ružovozlatá pracka)
originálny kožený remienok s nerezovou prackou pre hodinky Nokia/Withings Steel, Steel HR 36mm, Wi

teraz iba  41 € / 49 €
   49 €
Withings Steel HR Leather Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Leather Wristband 40mm originálny kožený remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR Sport, Steel HR 40mm, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vyrobený z pravej talianskej telacej kože. Remienok je vybavený quick release systémom pre jedn

49 € / 58 €
Withings Body Weight & BMI Wi-Fi scale black
Obrázok produktu Withings Body Weight & BMI Wi-Fi scale black Smart Body Weight & BMI Scale automaticky sleduje a zaznamenáva Vašu hmotnosť a BMI (Body mass index). Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu pre iOS a Android. Váha umožňuje multi-užívateľské používanie vďaka auto

59 € / 70 €
Withings Body Weight & BMI Wi-Fi scale white
Obrázok produktu Withings Body Weight & BMI Wi-Fi scale white Smart Body Weight & BMI Scale automaticky sleduje a zaznamenáva Vašu hmotnosť a BMI (Body mass index). Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu pre iOS a Android. Váha umožňuje multi-užívateľské používanie vďaka auto

59 € / 70 €
Misfit Shine - elegant activity monitor
Obrázok produktu Misfit Shine - elegant activity monitor Najelegantnejší monitor aktivity na svete. Sleduje fyzickú aktivitu - chôdzu, beh, športové aktivity: jazdu na bicykli, plávanie, tenis, futbal, basketbal a spánok. Vypočítava spálené kalórie a prejdenú vzdialenosť. V noci sleduje kvalitu Vášho spá

teraz iba  59 € / 71 €
   99 €
Indoor Module pre Netatmo Weather Station
Obrázok produktu Indoor Module pre Netatmo Weather Station Dodatočný vnútorný modul pre meteostanicu Netatmo Weather Station. K jednej meteostanici môžete pripojiť až 3 moduly.

69 € / 82 €
Netatmo Rain Gauge pre Netatmo Weather Station
Obrázok produktu Netatmo Rain Gauge pre Netatmo Weather Station Dodatočný zrážkový senzor pre meteostanicu Netatmo Weather Station. Sleduje objem zrážok za poslednú hodinu a aktuálny deň. Zobrazuje tiež predpoveď zrážok na daný deň.

69 € / 82 €
Fitbit Charge Wireless Activity + Sleep Wristband
Obrázok produktu Fitbit Charge Wireless Activity + Sleep Wristband + Akcia: Športové slúchadlá s mikrofónom pre smartfón zadarmo (modré - viď video)!
Fitbit Charge je nový bezdrôtový tracker vo forme náramku. Oproti Fitbit Flex prináša Charge navyše vstavaný výškomer pre meranie schodov, OLED displej, ktorý z

teraz iba  70 € / 84 €
   108 €
Garmin vívofit 3
Obrázok produktu Garmin vívofit 3 Nový vylepšený Vívofit 3 s automatickou detekciou aktivity (bez, plávanie, bicykľovanie), novým typom displeja a novým štýlom náramkov.
Garmin Vivofit 3 je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalór

teraz iba  74 € / 89 €
   99 €
Netatmo Healthy Home Coach
Obrázok produktu Netatmo Healthy Home Coach Inteligentný merač klimatických podmienok v budove. Meria teplotu, vlhkosť, kvalitu vzduchu a hluk. Upozorní Vás, čo je potrebné prispôsobiť, aby Ste vytvorili zdravšie prostredie pre Vás a Vaše deti. Pripojte sa cez aplikáciu a sledujte stav prostre

83 € / 99 €
Withings Thermo - Wi-fi teplomer
Obrázok produktu Withings Thermo - Wi-fi teplomer Revolučný teplomer - jeden dotyk, 16 senzorov, Wifi. Vybavený technológiou HotSpotSensor, ktorá zaručí najpresnejšie možné merania (4000 meraní za 2 sekundy) a automaticky ich púrenesie cez Wifi do aplikácie vo Vašom smartfóne. aplikácia vytvorí diár

83 € / 99 €
Misfit Shine - activity monitor gravírovaný
Obrázok produktu Misfit Shine - activity monitor gravírovaný Najelegantnejší monitor aktivity na svete. Pre výnimočných ľudí, výnimočný kúsok obohatený o osobný text. Prispôsobte si svoj Shine a vytvorte si jedinečný kúsok, či už pre seba, svoju polovičku alebo svojich blízkych. Na zadnú stranu Vám vygravíruje

teraz iba  87 € / 104 €
   116 €
Netatmo Door and Window Sensors - senzory pre kameru Netatmo
Obrázok produktu Netatmo Door and Window Sensors - senzory pre kameru Netatmo Predobjednávka: Dostupné prednežne koncom júna.
Dodatočné senzory pre kameru Netatmo Smart Indoor Camera (Netatmo Welcome), ktoré reagujú na pohyb, otvorenie dverí, okien, brán, alebo napr. na poštovú schránku. Umožnia Vám ešte lepšie zabezpeč

89 € / 106 €
Netatmo Wind Gauge pre Netatmo Weather Station
Obrázok produktu Netatmo Wind Gauge pre Netatmo Weather Station Dodatočný senzor vetra pre meteostanicu Netatmo Weather Station. Sleduje rýchlosť a smer vetra a poskytuje extrémne presné výsledky vďaka ultrazvukovej technológii.

89 € / 106 €
Garmin vívosmart 4 Activity Tracker
Obrázok produktu Garmin vívosmart 4 Activity Tracker Tenký smart monitor aktivity spája módny dizajn so štýlovými kovovými prvkami a jasný, perfektne čitateľný displej. Nástroje pre monitorovanie zdravia a kondície využívajú pulzomer na zápästí, celý deň sledujú úroveň stresu/námahy, v prípade potreby

teraz iba  89 € / 106 €
   99 €
Withings Body+ Composition Wi-Fi scale white
Obrázok produktu Withings  Body+ Composition Wi-Fi scale white Smart Body+ Composition Scale automaticky sleduje a zaznamenáva Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalov, kostí a BMI (Body mass index). Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu pre iOS a Android. Váha umožňuje multi-uží

99 € / 118 €
Withings Body+ Composition Wi-Fi scale black
Obrázok produktu Withings Body+ Composition Wi-Fi scale black Smart Body+ Composition Scale automaticky sleduje a zaznamenáva Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalov, kostí a BMI (Body mass index). Jednoduché sledovanie cez ľubovoľný webový prehliadač alebo cez aplikáciu pre iOS a Android. Váha umožňuje multi-uží

99 € / 118 €
Misfit Shine Champagne - elegant activity monitor
Obrázok produktu Misfit Shine Champagne - elegant activity monitor Verzia Champagne v krásnom telovom prevedení. Ideálny pre ženy k zlatým šperkom alebo do náhrdelníka.
Najelegantnejší monitor aktivity na svete. Sleduje fyzickú aktivitu - chôdzu, beh, športové aktivity: jazdu na bicykli, plávanie, tenis, fut

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €
Misfit Shine Jet Black - elegant activity monitor
Obrázok produktu Misfit Shine Jet Black - elegant activity monitor Verzia Jet v čierno čiernom prevedení. Ak obľubujete čiernu, je Shine Black ideálny monitor aktivity pre Vás. Decentne vynikne na čiernom tričku, teplákoch, obleku alebo spoločenských šatách.
Najelegantnejší monitor aktivity na svete. Sleduje

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €
Withings Pulse HR
Obrázok produktu Withings Pulse HR Pokročilý monitor aktivity a spánku s telom vyrobeným z nerezovej ocele a tvrdeného polykarbonátu. Má dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje, čas, namerané údaje a rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Sleduje pulz počas cvičení

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €
Fitbit Charge 2 Heart Rate + Fitness Wristband
Obrázok produktu Fitbit Charge 2 Heart Rate + Fitness Wristband Fitbit Charge 2 je nástupca Charge HR, ktorý prináša veľký OLED displej, vymeniteľné náramky, podporu notifikácií (hovory, SMS, kalendár) a novú funkciu - Asistované dýchanie. Automaticky a sústavne sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá

teraz iba  107 € / 129 €
   133 €
Withings BPM Connect - bezdrôtový tlakomer s Wifi
Obrázok produktu Withings BPM Connect - bezdrôtový tlakomer s Wifi Bezdrôtový tlakomer s Wifi a Bluetooth pre iOS a Android. Umožní Vám zmerať krvný tlak kedykoľvek a kdekoľvek.Meranie tlaku je veľmi jednoduché a presné. Rukáv s automatickou pumpou sa bezdrôtovo spojí so smartfónom a (bezplatná) aplikácia Heatlh Mat

108 € / 129 €
Fitbit Charge HR Heart Rate + Activity Wristband
Obrázok produktu Fitbit Charge HR Heart Rate + Activity Wristband Fitbit Charge HR je nový bezdrôtový tracker vo forme náramku, ktorý automaticky a sústavne sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá umožňuje presný výpočet kalórií, maximalizáciu účinku cvičení alebo sledovanie spaľovania tuku Fitbit Charge

teraz iba  108 € / 129 €
   124,9 €
Fitbit Charge 3 Advanced Health and Fitness Tracker
Obrázok produktu Fitbit Charge 3 Advanced Health and Fitness Tracker Fitbit Charge 3 je nástupca Charge 2, ktorý prináša o veľký dotykový OLED displej, vymeniteľné náramky, rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Automaticky a sústavne sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá umožňuje pr

teraz iba  112 € / 134 €
   124,9 €
Fitbit Charge 4 Advanced Fitness Tracker + GPS
Obrázok produktu Fitbit Charge 4 Advanced Fitness Tracker + GPS Fitbit Charge 4 prináša plnohodnotný GPS prijímač, FitbitPay aj pre základný model, funkciu Active Zone Minute, ovládanie hudby cez Spotify a výdrž na batérie dosahuje až 7dní (alebo 5hod pri GPS). Samozrejmosťou je veľký dotykový OLED displej, vyme

124,9 € / 149 €
Fitbit Charge 3 Adv. Health and Fitness Tracker Special Edition
Obrázok produktu Fitbit Charge 3 Adv. Health and Fitness Tracker Special Edition Špeciálna edícia Charge 3, ktorá sa dodáva vo fialovo-zlatom prevedení (Lavender Woven / Rose Gold) s tkaným náramkom alebo bielo-čiernom prevedení, ktoré sa dodáva so špeciálnym športovým remienkom (White Frost). Special Edition podporuje tiež Fitbi

teraz iba  126 € / 152 €
   141 €
Withings Sleep Analyzer - senzor na sledovanie spánku
Obrázok produktu Withings Sleep Analyzer - senzor na sledovanie spánku Nový pokročilý senzor na sledovanie spánku. Dokáže detekovať spánkovú apnea, sleduje dĺžku spánku, nástup spánku a čas prebudenia, Spánkové cykly: hlboké, ľahké, REM fázy, priebežnú a priemernú srdcovú frekvenciu, trvanie chrápania, skóre kvality spá

129 € / 154 €
Fitbit Charge 2 Heart Rate + Fitness Wristband Special Edition
Obrázok produktu Fitbit Charge 2 Heart Rate + Fitness Wristband Special Edition Špeciálna edícia Charge 2, ktorá sa dodáva vo fialovo-zlatom prevedení (Lavender / Rose Gold) alebo čiernom prevedení (Gunmetal).
Fitbit Charge 2 je nástupca Charge HR, ktorý prináša veľký OLED displej, vymeniteľné náramky, podporu notifikácií

teraz iba  129 € / 155 €
   158 €
Withings Steel HR 40mm (Activité)
Obrázok produktu Withings Steel HR 40mm (Activité) Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú displej,

teraz iba  132 € / 159 €
   149 €
Withings Steel HR Sport
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Withings Steel HR Sport je športová verzia elegantných ručičkových hodiniek (Steel HR) z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré navyše umožňujú zaznamenávať cvičenia a športy. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS,

teraz iba  132 € / 159 €
   166 €
Fitbit Charge 4 Advanced Fitness Tracker + GPS Special Edition
Obrázok produktu Fitbit Charge 4 Advanced Fitness Tracker + GPS Special Edition Špeciálna edícia Charge 4, ktorá sa dodáva čiernym trackerom, s reflektívnym tkaným náramkom (Granite Reflective Woven Band) a klasickým čiernym náramkom.
Fitbit Charge 4 prináša plnohodnotný GPS prijímač, FitbitPay aj pre základný model, funk

141 € / 169 €
Netatmo Weather Station - meteostanica pre iOS & Android
Obrázok produktu Netatmo Weather Station - meteostanica pre iOS & Android Prvá meteostanica so senzormi na meranie kvality ovzdušia. Monitoruje počasie, kvalitu ovzdušia, teplotu, vlhkosť, CO2, tlak, hluk. Všetky údaje sú dostupné odkiaľkoľvek cez Cloud. Kompatibilný s iOS zariadeniami (iPhone/iPad/iPod Touch) a s OS Andro

141 € / 169 €
Withings Steel HR 36mm (Activité)
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm (Activité) Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú dis

149 € / 178 €
Monitorovací systém - Smart Camera Home
Obrázok produktu Monitorovací systém - Smart Camera Home Inteligentný kamerový systém, ktorý v základnej konfigurácii pozostáva z 3 kamier s úložiskom 8GB. Kamery majú kvalitný širokouhlý objektív s HD rozlíšením 1280x720 bodov so záberom až 111 stupňov a s nočným videním. V prípade udalosti (zaznamenie po

166 € / 199 €
Netatmo Smart Indoor Camera - Netatmo Welcome
Obrázok produktu Netatmo Smart Indoor Camera - Netatmo Welcome Domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Umožní Vám zostať v spojení s vašimi milovanými, vďaka notifikáciám budete vedieť, kto je práve doma. Pre každého člena rodiny si môžete nastaviť notifikácie alebo záznam

166 € / 199 €
Withings Steel HR 36mm Rose Gold
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Rose Gold Nová limitovaná špeciálna edícia! Ružovozlaté hodinky pre ženy Rose Gold biele s šedým silikónovým remienkom alebo čierne s čiernym silikónovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm cifern

166 € / 199 €
Withings Body Cardio Heart & Body Composition Wi-Fi scale black
Obrázok produktu Withings Body Cardio Heart & Body Composition Wi-Fi scale black Novinka: Vylepšené sledovanie činnosti srdca - Pulse Wave Velocity!
Body Cardio Heart & Composition Scale automaticky sleduje a zaznamenáva Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalov, kostí a zároveň pri každom vážení skontroluje váš tep a PWV - Pul

169 € / 202 €
Withings Body Cardio Heart & Body Composition Wi-Fi scale white
Obrázok produktu Withings Body Cardio Heart & Body Composition Wi-Fi scale white Novinka: Vylepšené sledovanie činnosti srdca - Pulse Wave Velocity!
Body Cardio Heart & Composition Scale automaticky sleduje a zaznamenáva Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalov, kostí a zároveň pri každom vážení skontroluje váš tep a PWV - Pul

169 € / 202 €
Fitbit Surge Fitness Super Watch
Obrázok produktu Fitbit Surge Fitness Super Watch Fitbit Surge sú bezkompromisné športové hodinky s integrovaným GPS, ktoré automaticky zaznamenávajú aktivitu (kroky, vzdialenosť, kalórie, schody, aktívne minúty), spánok a cvičenia. Sústavne tiež sleduje pulz pomocou technológie PurePulse, ktorá umo

teraz iba  183 € / 219 €
   208 €
Withings Steel HR 36mm Limited Edition
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Limited Edition Withings Steel HR 36mm v prémiovej limitovanej edícii Champagne Gold / White s kovovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, k

191 € / 229 €
Withings Steel HR 40mm Limited Edition
Obrázok produktu Withings Steel HR 40mm Limited Edition Withings Steel HR 40mm v prémiovej limitovanej edícii Slate grey / Black s koženným remienkom. Elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings

191 € / 229 €
Withings Steel HR 36mm Rose Gold Leather
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Rose Gold Leather Nová limitovaná špeciálna edícia! Ružovozlaté hodinky pre ženy Rose Gold biele s tmavomodrým koženým a šedým silikónovým remienkom alebo čierne s čiernym koženým a silikónovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky

teraz iba  197 € / 237 €
   208 €
Withings BPM Core - bezdrôtový tlakomer s EKG
Obrázok produktu Withings BPM Core - bezdrôtový tlakomer s EKG Bezdrôtový tlakomer, Electrocardiogram (EKG) a digitálny stetoskop v jednom. Umožňuje merať tlak, pulz, EKG, detekuje fibriláciu predsiení (AFib) a chlopňové ochorenie srdca. Namerané údaje odosiela cez Wifi alebo Bluetooth do smartfónu s iOS alebo A

208 € / 249 €
Garmin vívoactive HR
Obrázok produktu Garmin vívoactive HR vívoactive HR s integrovaným pulzomerom na zápästí, ktorý sleduje Váš pulz 24 hodín denne. Sú ultra tenké, ľahké smart hodinky s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka GPS a aplikáciám pre beh, cyklistiku, golf, plávanie, lyžovanie a sledova

224,9 € / 269 €
Netatmo Smart Outdoor camera (Presence) - outdoorová bezpečnostná
Obrázok produktu Netatmo Smart Outdoor camera (Presence) - outdoorová bezpečnostná Chytrá vonkajšia bezpečnostná kamera, ktorá rozozná ľudí, autá a zvieratá do vzdialenosti až 20m. Pri detekcii pohybu Vás kamera upozorní ultrapresnými notifikáciami, takže vždy budete vedieť, čo sa deje okolo vášho domu. Kamera Vám poskytne ochranu

teraz iba  248 € / 298 €
   259 €
Fitbit Charge 2 Pack - Aria 2 Wifi Smart Scale+Charge 2 Wristband
Obrázok produktu Fitbit Charge 2 Pack - Aria 2 Wifi Smart Scale+Charge 2 Wristband Nový balík originálneho príslušenstva pre Fitness od Fitbit. Kompletné riešenie, ktoré Vám umožní automaticky sledovať vplyv vašej fyzickej aktivity na Vašu hmotnosť. Obsahuje bezdrôtovú váhu Fitbit Aria 2 a pokročilý monitor aktivity a spánku Fitbit

249 € / 298 €
Withings Steel HR Sport Collector Set
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Collector Set Balík 3 produktov za výhodnú cenu: Obsahuje: hodinky Withings Steel HR Black s čiernym športovým silikónovým remienkom a 2 kožené remienky z pravej talianskej telacej kože vo farbe Black & Slate Grey a Dark Brown & Slate Grey.
====
With

teraz iba  249 € / 299 €
   264 €
Fitbit Surge + Charge HR Pack
Obrázok produktu Fitbit Surge + Charge HR Pack Super balík za super výhodnú cenu
Balík Super športových hodiniek a monitora aktivity Vám umožní sledovať Vašu aktivitu a pulz 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Používajte Fitbit Surge počas cvičení, pri behu, cyklistike a pod. Potom vymeňte

teraz iba  298 € / 358 €
   332 €
Netatmo Smart Indoor and Outdoor Camera (Welcome+ Presence)
Obrázok produktu Netatmo Smart Indoor and Outdoor Camera (Welcome+ Presence) Balík 2 kamier od spoločnosti Netatmo pre zabezpečenie a monitorovanie domácnosti. Netatmo Smart Indoor Camera (Welcome) je vnútorná domáca kamera s vynikajúcou kvalitou obrazu s technológiou rozpoznávania tváre. Zozozná členov Vašej domácnosti alebo

teraz iba  404 € / 485 €
   415 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.