Toshiba Satellite C50-A, C55-A a L50-A

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nové notebooky Toshiba Satellite C50-A, C55-A a L50-A prinášajú zábavu na vysokej úrovni a v dostupných cenách.


Toshiba Satellite C50-A, L50-A

Toshiba Satellite C50-A a C55-A

Satellite C50-A a C55-A sú cenovo dostupné notebooky, ktoré v sebe spájajú všetko, čo potrebujete - maximálnu všestrannosť s vysokou hodnotou. Bez ohľadu na to, či ste doma alebo cestujete, sledujete film alebo odosielate e-mail priateľovi, najnovšie procesory Intel® a AMD spolu s najnovšími riešeniami grafických kariet* vám poskytnú rýchlosť a výkon, ktorý potrebujete. Vďaka rozmanitým možnostiam pripojenia počas dňa stihnete viac, napríklad prenášať údaje oveľa rýchlejšie prostredníctvom portu USB 3.0 alebo si vychutnať obľúbené multimédiá na televízore HD prostredníctvom rozhrania HDMI. Úžasná 15,6-palcová širokouhlá obrazovka HD tomu všetkému vdýchne život s dokonalými detailmi, zatiaľ čo technológia DTS Sound™ prináša realistickú hĺbku zvuku. Súčasťou niektorých modelov je aj dotyková obrazovka s ovládaním v 10 bodoch*, s ktorou je používanie modelu Satellite C50-A inštinktívne jednoduché. 

McAffee Antivirus Plus 2013

Notebooky Toshiba prinášajú zákazníkom skvelú pridanú hodnotu. Všetci používatelia, obzvlášť tí ktorí sa pripájajú k internetu, sú každodenne vystavení ohrozeniu vírusmi a iným škodlivým softvérom. Spoločnosť Toshiba sa rozhodla tieto možné riziká odstrániť alebo minimalizovať. Nové modely notebookov sú v sezóne 2013 dodávané s ročnou licenciou programu McAfee Antivirus Plus 2013.

Ponuka sa riadi zmluvnými podmienkami.

INTERAKCIA JEDINÝM DOTYKOM

Niektoré modely sú k dispozícii s dotykovou obrazovkou s ovládaním v 10 bodoch*, vďaka ktorej sa model Satellite C50-A (C55-A) inštinktívne jednoducho používa. Prístup k dokumentom a stránkam je tak skutočne jednoduchý. K dispozícii je posúvanie, premiestňovanie, potiahnutie či dokonca roztiahnutie obrázkov všetkými desiatimi prstami. Potom stačí klepnúť (rovnako ako na klávesnici) a rozmanité aplikácie sa premenia na vzrušujúci interaktívny zážitok.

INTERAKCIA JEDINÝM DOTYKOM
ZNIE TO NEUVERITEĽNE

Keďže je súčasťou prenosného počítača C50-A a C55-A technológia DTS Sound™, budete počuť úžasne vylepšený a neuveriteľne čistý zvuk. Každý hlas, rytmus či melódia bude výraznejšia a príjemnejšia – s plynulými a hlbokými basmi a jasnou rečou. Pri každom vysielaní filmu, sledovaní videa, hraní hier či počúvaní hudby sa tak môžete ponoriť do sýteho a realistického priestorového zvuku.

ZNIE TO NEUVERITEĽNE
SKVELÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA

Skutočná mobilnosť si vyžaduje skvelé možnosti pripojenia. Prenosné počítače radu C50-A a C55-A sú vybavené tromi portmi USB, takže môžete prenášať údaje do iných zariadení. A keďže je jeden z týchto portov port USB 3.0, prenos obsahu bude až 10 ráz rýchlejší. Integrovaná technológia Bluetooth 4.0* umožňuje bezdrôtovú synchronizáciu mobilných zariadení a rýchly prenos veľkých súborov. Rozmanitý obsah si môžete vychutnať aj na televízore HD, a to vďaka pripojeniu HDMI.

SKVELÉ MOŽNOSTI PRIPOJENIA
EXKLUZÍVNY DIZAJN TOSHIBA

Každý prenosný počítač Satellite C50-A, C55-A je nositeľom značky Toshiba – charakteristického dizajnu vysokej kvality, ktorý vyčnieva z radu v každom dôležitom ohľade. Neprehliadnete matnú čiernu povrchovú úpravu s textúrou a plochú klávesnicu, pretože je jedinečná. Tomuto prenosnému počítaču navyše dodáva elegantný a moderný vzhľad a štýl.

EXKLUZÍVNY DIZAJN TOSHIBA
HODNOTA PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Rad C50-A, C55-A sa dodáva so softvérom Toshiba Eco Utility, ktorý pomáha pri správe nastavenia, takže môžete znížiť spotrebu energie. Tento model navyše vyhovuje štandardu ENERGY STAR, takže si môžete byť istí, že váš všestranný prenosný počítač šetrí životné prostredie rovnako ako vašu peňaženku.

HODNOTA PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
 

* dostupnosť a konfigurácia sa môžu líšiť v závislosti od modelu a krajiny, dotyková obrazovka je k dispozícii iba v modeloch C50t-A

Vyberte si Satellite C50-A, C55-A:

Toshiba Satellite L50-A

Možno obľubujete filmy, sociálne siete, surfovanie na webe, posielanie okamžitých správ či fotografovanie. Bez ohľadu na to, čo máte radi, vám prenosný počítač Satellite L50-A vždy poskytne zábavu na vysokej úrovni. Je taký tenký a štýlový, že ho budete chcieť vziať všade so sebou. A aj môžete. Najnovšie procesory Intel® alebo AMD* zabezpečujú plynulé a rýchle používanie, zatiaľ čo najnovšie grafické karty AMD alebo NVIDIA®* vám prinesú vyšší grafický výkon bez ohľadu na to, kde ste. Vaše filmy, hry a webové stránky tak budú vždy pripravené, keď budete pripravení vy. K tomu všetkému pridajte bohatú hĺbku zvuku DTS® Sound™ a úžasné rozlíšenie na 15,6-palcovej širokouhlej obrazovke HD. A keďže je súčasťou niektorých modelov aj dotyková obrazovka s ovládaním v 10 bodoch*, získate skutočne jednoduchý prístup aj k dokumentom a webovým stránkam.

VYTVORENÝ NA ZDIEĽANIE

Ten najlepší obsah je predurčený na zdieľanie. A vďaka technológii Miracast™ s certifikátom Wi-Fi* sa zbavíte všetkých pripojení, pretože môžete vysielať obsah medzi prenosnými počítačmi, telefónmi so systémom Android a ostatnými zariadeniami s priamou podporou technológie Wi-Fi. Počítač je vybavený aj dvomi portmi USB, takže môžete prenášať údaje do iných zariadení. A keďže je jeden z týchto portov port USB 3.0, prenos obsahu bude až 10 ráz rýchlejší. Odovzdanie fotografií z fotoaparátu a zdieľanie filmov je teda rýchle a jednoduché. Vďaka technológii USB Sleep-and-Charge môžete dokonca nabíjať telefón alebo prehrávač MP3 bez toho, aby ste prenosný počítač zapli. K dispozícii je aj možnosť pripojenia k televízorom a obrazovkám HD prostredníctvom rozhrania HDMI.

VYTVORENÝ NA ZDIEĽANIE
INTERAKCIA JEDINÝM DOTYKOM

Niektoré modely sú k dispozícii s dotykovou obrazovkou s ovládaním v 10 bodoch*, vďaka ktorej sa model Satellite L50-A inštinktívne jednoducho používa. Prístup k dokumentom a stránkam je tak skutočne jednoduchý. K dispozícii je posúvanie, premiestňovanie, potiahnutie či dokonca roztiahnutie obrázkov všetkými desiatimi prstami. Potom stačí klepnúť (rovnako ako na zariadení touchpad) a rozmanité aplikácie sa premenia na vzrušujúci interaktívny zážitok.

INTERAKCIA JEDINÝM DOTYKOM
ZVUK NA VYŠŠEJ ÚROVNI

Vďaka výnimočnej kvalite technológie DTS® Sound™ bude zvuk zo vstavaných reproduktorov ONKYO sýtejší, hlbší a dynamickejší. Každý hlas, rytmus či melódia bude výraznejšia a príjemnejšia – s plynulejšími basmi a jasnejšou rečou. Pri každom vysielaní filmu, sledovaní videa, hraní hier či počúvaní hudby sa tak môžete ponoriť do realistického priestorového zvuku.

ZVUK NA VYŠŠEJ ÚROVNI
CHARAKTERISTICKÝ DIZAJN TOSHIBA

Každý model Satellite L50-A sa pýši charakteristickým dizajnom prenosných počítačov Toshiba. Koniec koncov, záleží na vás. Môžete si vybrať úroveň hrúbky* tohto 15,6-palcového prenosného počítača. A jednu z troch úžasných farieb (čiernu, striebornú, bielu)* prémiovej lesklej povrchovej úpravy, ktorá pokrýva celý rám. Pre jeho tenký a elegantný vzhľad a inteligentnú klávesnicu dlaždicového štýlu budete chcieť model L50-A používať všade.

CHARAKTERISTICKÝ DIZAJN TOSHIBA
HODNOTA PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Rad L50-A sa dodáva so softvérom Toshiba Eco Utility, ktorý pomáha pri správe nastavenia, takže môžete znížiť spotrebu energie. Ak sa navyše rozhodnete pre model s technológiou NVIDIA® Optimus™*, ušetríte ešte viac energie. Tento rad tiež vyhovuje štandardu ENERGY STAR, takže si môžete byť istí, že váš prenosný počítač sa stará o životné prostredie aj o zábavu.

HODNOTA PRE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE
 

*dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od modelu a krajiny, dotyková obrazovka je k dispozícii iba v modeloch Satellite L50t

 

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.