Google Nexus 7 2013

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Najlepšie sa stalo ešte lepším! Horúca novinka Asus Nexus 7 2013 teraz skladom s výkonnejším procesorom, FullHD displejom, lepším fotoaparátom a prednou kamerou. Aj v balíku s skenovacím perom C-Pen


Google Nexus 7 2013

Nexus 7 from Google 2013

Horúca technologická novinka, nová verzia tabletu Asus Nexus 7 (2013) by Google je už skladom. Neváhajte a zakúpte si tento klenot medzi tabletmi. Svojho predchodcu prekonal vo všetkých kategóriach: disponuje Full HD rozlíšením displeja, výkonnejším procesorom, DDR3 operačnou pamäťou, kvalitnejším 5 MP fotoaparátom, novým operačným systémom Android Jelly Bean 4.3 a mnohými ďalšími technologickými novinkami. Presvedčte sa sami, v predaji Wi-Fi verzia alebo verzia s 3G modulom LTE.

Výkonný, prenosný a vyrobený pre to, čo je pre vás dôležité

  • Viac než 2.3 milióna pixelov sústredených na 7-palcovom displeji s ultra vysokým rozlíšením 323 Full HD
  • Slim (úzky) dizajn zvyšuje pohodlie a prenosnosť, pričom úzky rámček umožňuje jednoduché uchopenie do ruky
  • Navrhnutý pre prenosnosť: váha iba 290g s ultra-úzky 8.65mm profilom
  • Výkon štyroch jadier: Procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro a pamäť 2GB RAM pre plynulý a rýchly výkon
  • Fotografie a videá s duálnymi HD fotoaparátmi: 1.2MP predný a 5MP zadný
  • Kinematický stereo zvuk: Mobilná audio technológia Fraunhofer Cingo pre priestorový virtuálny zvuk s rozložením 5.1 so slúchadlami alebo bez nich
  • 4G LTE a rýchla dvoj-pásmová sieť Wi-Fi pre špičkovú rýchlosť internetu. Buďte pripojení kedykoľvek a kdekoľvek ste

Teraz užší, ľahší a rýchlejší - Nexus 7 vám prináša skvelú kombináciu výkonu a prenosnosti a využíva tiež najostrejšiu 7-palcovú obrazovku pre tablet na svete.

Špičková prenosnosť

Inteligentný, úzky a krásny

Čistý a jednoduchý dizajn pozostáva z úzkeho tela, tenkého rámčeka a mäkkého, matného zadného krytu. So svojim jasným, krásnym 7-palcovým displejom pohodlne sadne do dlane vašej ruky a prinesie vám množstvo zábavy.
Dlhšia výdrž batérie a nižšia váha než kedykoľvek predtým

S váhou iba 0.64lbs (290g) je tablet Nexus 7 dostatočne ľahký na to, aby ste si ho sebou vzali kamkoľvek, pričom sa ľahko zmestí do vrecka, ruksaku či tašky. S výdržou až 9 hodín prehrávania videa v kvalite HD a 10 hodinami prehliadania webu alebo elektronického čítania, má zariadenie dostatok šťavy na celodennú prevádzku. Integrované bezdrôtové nabíjanie pritom znamená, že ho môžete dať nabíjať, vziať si ho a vydať sa na cestu.

Pripojte sa odkiaľkoľvek

S dvoj-pásmovou sieťou Wi-Fi a voliteľnou sieťou 4G LTE, vrátane podpory stoviek sietí na celom svete, budete mať zábavu a pripojenie vždy na dosah ruky a to bez ohľadu na to, kde práve ste.Pôsobivý výkon

Vôbec najostrejší 7-palcový displej tabletu

7-palcový tablet s najvyšším rozlíšením vkladá do dlane vašej ruky viac než 2.3 milióna pixelov. S 323 pixelmi sústredenými na každom palci môžete čítať text, ktorý je ostrejší než na tlačenej stránke, prezerať obrázky jasnejšie než je najvyššia kvalita fotografií v časopisoch a sledovať filmy, ktoré ožijú vďaka jasnému rozlíšeniu Full HD.Rýchly a plynulý

Tablet Nexus 7 je vyrobený spoločnosťou ASUS a disponuje kvalitnou výbavou. So štvor-jadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™ S4 Pro a pamäťou 2GB RAM funguje všetko rýchlejšie. Vysoko výkonné vykresľovanie navyše zabezpečuje, že 3D grafika je plynulá a dynamická.

Priestorový zvuk

Tablet Nexus 7 využíva stereo reproduktory a technológiu Surround Sound, ktorú zabezpečuje spoločnosť Fraunhofer (tvorcovia formátu MP3), vďaka čomu dostanete bohatý priestorový zvuk. Vypočujte si všetky zvuky čistejšie vďaka technológii dôkladného ladenia hlasitosti, ktorá zabezpečuje, že rozhovory a zvuk znejú pre uši ostrejšie a príjemnejšie.

*Fraunhofer Cingo™ mobilný audio technológia. Ďalšie informácie: www.fraunhofer-cingo.com.

Zachyťte každý okamih

Video konferencie a rozhovory tvárou v tvár s rodinnou a priateľmi sú jednoduchšie než kedykoľvek predtým. 1.2MP predná a 5MP zadná kamera s funkciou automatického zaostrenia a apertúrou f/2.4 vám umožňuje zachytiť každý okamih s kvalitnými fotografiami alebo ostrým videom v rozlíšení Full HD.Všetky vaše aplikácie budete mať so sebou

To najlepšie od spoločnosti Google

Tablet Nexus 7 je vybavený všetkými vašimi obľúbenými aplikáciami od spoločnosti Google – ako napríklad aplikácie Chrome, Gmail, YouTube, Hangouts a Google Now, vďaka čomu môžete prehliadať, sledovať, zdieľať a byť pripojení kamkoľvek sa vydáte. A nakoľko sú aplikácie od spoločnosti Google navrhnuté pre úložisko Cloud, všetko je jednoduché a bez problémov funguje synchronizovane medzi vašim telefónom, tabletom a počítačom. Teraz budete mať všetko, čo potrebujete, a vždy keď to budete potrebovať.Poháňané systémom Android

Tablet Nexus 7 je prvý tablet, ktorý sa vyrába so systémom Android 4.3, čiže najnovšou verziou svetovo najobľúbenejšieho mobilného operačného systému, ktorý je rýchly, zábavný a jednoducho prispôsobiteľný. Zdieľajte svoj tablet s priateľmi a rodinou - každá osoba má samostatný prispôsobiteľný priestor, vrátane domovskej obrazovky, pozadia, aplikácií, úložiska a ďalších prvkov. Taktiež môžete spravovať prístup k aplikáciám a obsahu na vytvorenie prostredia, ktoré je vhodné pre každého člena rodiny.Pripravený na hry

Tablet Nexus 7 je skvelý na hranie obľúbených hier, ako sú napríklad Prince of Persia, Asphalt 8 a Riptide GP 2 - pre zabezpečenie jednoduchého ovládania môžete po ňom klepať, nakláňať ho a dotýkať sa ho. Celkom nová aplikácia Play Games vám taktiež umožňuje sledovať vaše úspechy - hrať s priateľmi (alebo proti nim) a tiež s hráčmi na celom svete ako aj objavovať nové vzrušujúce hry. A s neustále rastúcim počtom aplikácií optimalizovaných pre tablet, ako napríklad Flipboard, Expedia alebo The Fancy, rýchlo nájdete všetky aplikácie, ktoré máte radi a obľúbite si veľa nových aplikácií, ktoré nájdete.

Využite najväčšiu svetovú zbierku elektronických kníh s aplikáciou eBooks, vypočujte si milióny hudobných piesní s aplikáciou All Access a ponorte sa do sveta tisícoviek filmov a TV šou v obchode Google Play.

Nexus 7 2013 + skenovacie pero C-Pen

Google Nexus 7 2013 + C-Pen

Tablet Nexus 7 2013 s hmotnosťou iba 290 gramov v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.5 Vám umožní spracovávať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v práci, doma, v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v aute. Skenovacie pero C-Pen 3.5 Vám umožní okamžite preniesť text priamo z knižky, časopisu, alebo iných dokumentov priamo do otvorenej aplikácie vo Vašom Tablete. Získate tak silný nástroj, vďaka ktorému budete produktívnejší a ušetríte mnoho drahocenného času.

Namiesto písania...

Tablet Nexus 7 2013 so skenovacím perom C-Pen 3.5 je ideálny pracovný nástroj pre pracovníkov v teréne, ktorí potrebujú v kancelárii a najmä mimo nej spracovávať informácie z dokladov, bločkov, faktúr a iných písomností. Taktiež je vhodný pre študentov a žiakov, ktorí môžu spracovávať informácie z kníh, časopisov priamo v škole, knižnici, na internáte alebo doma. Ak je pre Vás notebook príliš veľký a mobilný telefón Vám neposkytne požadovaný komfort, je tento 290 gramový tablet s štvorjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1.5GHz tým pravým riešením. Pero C-Pen 3.5 môžete použiť aj s Vašim počítačom alebo smartfónom. 

Ako to funguje? Jednoducho a rýchlo!

Otvorte si aplikáciu (Mail, Poznámky, Evernote...), do ktorej chcete dostať požadovaný text. Priložte pero na riadok, ktorý chcete preniesť do tabletu a potiahnite z ľava do prava (alebo aj opačne - vhodné pre ľavákov). Text sa ihneď prenesie do otvorenej aplikácie. Ako? Bezdrôtovo bez Bluetooth. Pero teda nemusíte mať pripojené k tabletu, ale stačí, aby Ste mali tablet v blízkosti (do 10m). Samotné skenovanie je teda úplne rovnané ako zvýrazňovanie textu fixkou. Avšak s tým rozdielom, že daný text máte ihneď k dispozícii v počítači a môžete s ním pracovať ihneď. Viete, že vďaka automatickej bezdrôtovej synchronizácii aplikácií ako je napr. Evernote máte tento text okamžite k dispozícii nielen vo Vašom tablete, ale aj v počítači alebo smartfóne? 

Zvýši Vašu produktivitu, ušetrí Váš čas.

Je taký malý, že ho ani nepocítite v taške.

Vďaka malým rozmerom a hmotnosti iba 290 gramov si môžete tablet Nexus 7 zobrať so sebou aj tam, kde je aj ten najmenší notebook príliš veľký. Aj na cestách a v teréne môžete surfovať na internete vďaka špičkovému 7 palcovému IPS dotykovému displeju s rozlíšením 1920x1200 bodov, pracovať s dokumentmi, emailami, vybaviť si svoju agendu a úlohy. Pero C-Pen má hmotnosť iba 68 gramov a rozmery iba o niečo väčšie ako bežné pero.

Špičkový elektronický slovník.

Stiahnite si z Android Marketu z množstva prekladových aplikácií, ktoré Vám umožnia využívať bohatú slovnú zásobu na cestách (bez pripojenia na internet). Od bezplatných (s reklamou) až po profesionálne prekladové slovníky so slovnou zásobou až 400000 slov a pokročilou výslovnosťou TTS. Prípadne môžete využiť prekladač Google pre Android. Samozrejme vďaka peru C-Pen môžete okamžite prekladať text priamo z knižky, časopisu alebo iných dokumentov.

Predstavte si koľko času ušetríte s perom C-Pen namiesto manuálneho opisovania textu, zadávania viet cez klávesnicu alebo pri prekladaní cez klasický papierový slovník.

DEMO - Využitie C-Pen 3.5 s tabletom Nexus 7

Vyberte si Nexus 7 (2013) od Google:

Asus Nexus 7 from Google (2013)
Obrázok produktu Asus Nexus 7 from Google (2013) Vynikajúci tablet s FullHD rozlíšením. Ultratenký nový dizajn zvyšujúci komfort a obládanie jednou rukou. Dlhá výdrž na batérie až 10 hodín a s najnovším operačným systémom Android 4.3, štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1.5GHz, dotykov

215 € / 258 €
Asus Nexus 7 from Google (2013) 32 GB LTE
Obrázok produktu Asus Nexus 7 from Google (2013) 32 GB LTE Vynikajúci tablet s FullHD rozlíšením a LTE modemom. Ultratenký nový dizajn zvyšujúci komfort a obládanie jednou rukou. Dlhá výdrž na batérie až 10 hodín a s najnovším operačným systémom Android 4.3, štvorjadrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro 1

teraz iba  218 € / 261 €
   299 €
Asus Nexus 7 from Google (2013) + sken. pero C-Pen 3.5
Obrázok produktu Asus Nexus 7 from Google (2013) + sken. pero C-Pen 3.5 Tablet Nexus 7 2013 s hmotnosťou iba 290 gramov v kombinácii so skenovacím perom C-Pen 3.5 Vám umožní spracovávať informácie z kníh, časopisov, dokladov nech Ste kdekoľvek, či už v práci, doma, v škole, v knižnici, u zákazníka alebo v aute. Skenovaci

339 € / 406 €

Recenzia:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.