ThinkPad Helix UltraBook/Tablet

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Helix, prémiové konvertibilné zariadenie značky ThinkPad, definuje novú generáciu mobilných počítačov prostredníctvom svojho priekopníckeho dizajnu "Rip and Flip". Táto špeciálna konštrukcia umožňuje užívateľom použitie zariadenia štyrmi jedinečnými spôsobmi. Zabezpečený zámkom Kensington.


ThinkPad Helix

ThinkPad Helix

ThinkPad Helix funguje ako vysoko výkonný Ultrabook. Pre zvýšenie prenosnosti sa môže 11,6 palcový štíhly tablet oddeliť od základne tak, aby sa stal najtenším plne funkčným tabletom Intel Core 3. generácie s technológiou vPro. Tablet váži len 835 gramov, čo ho robí najľahším vo svojej triede1. Na rozdiel od iných konvertibilných zariadení umožňuje inovatívny displej otočiť tablet o 180° a zacvaknúť ho späť do základne. Tento režim stojanu premení Helix do miniatúrneho kina alebo zariadenia pre obchodné prezentácie. Z tejto pozície môžu používatelia displej sklopiť a používať ho ako tablet pri súčasnom pripojení k základni pre prídavné porty a lepšiu konektivitu.ThinkPad Helix vydrží pracovať až 10 hodín na batériu. Helix s 11,6 palcovým IPS displejom s vysokým rozlíšením 1080p, ktorý je najjasnejším displejom v portfóliu značky ThinkPad, poskytuje jasný a ostrý obraz v takmer akomkoľvek prostredí.

 • Dlhá životnosť batérie-10 hodín, najviac medzi konvertibilnými ultrabookmi
 • Full 1080p HD displej s vysokým rozlíšením pre prémiový zážitok z pozerania, chránený odolným Corning® Gorilla® glass.
 • Konvertibilné zariadenie, ktoré môžete otočiť, sklopiť alebo rozdeliť na dve časti.
 • Optimalizácie pre Windows 8 s perom a ďalšími multimediálnymi vstupmi
 • Väčší výkon- až o 40 percent vyšší výkon v móde Tablet+ ako v móde Tablet.

Akcia: K ThinkPadu Helix bezpečnostný zámok zadarmo!

K ThinkPad Helix dostanete zadarmo originálny Kensigton MicroSaver - bezpečnostný zámok, ktorý Vám poskytne ochranu pred krádežou. Silné oceľové lanko s temperovaným uhlíkom a patentovaný T-bar zámok poskytujú vynikajúcu uzamykaciu silu.

MicroSaver - Security Cable Lock
Originálny bezpečnostný kábel s mini zámkom na kľuč od f. Kensigton. Určený pre zabezpečenie najtenších notebookov, LCD, scannerov a prenosných zariadení. Špeciálny T-bar - patent Kensington. 1,5 m oceľové lanko, dodáva sa s 2 kľučmi

59 € / 70 €

S FLEXIBILITOU V SRDCI

So štyrmi režimami – Laptop, Tablet, Stojan, Tablet+ - funguje ThinkPad Helix kedykoľvek, kdekoľvek a akýmkoľvek spôsobom. Pracujte v tradičnom režime Laptop alebo pomocou funkcie „rip and flip“ (vyber a otoč) a premeňte ThinkPad Helix na Stojan, Tablet+ alebo ak chcete, na samostatný Tablet.

FUNGUJE KEDYKOĽVEK, KDEKOĽVEK
Konektivita prostredníctvom technológií Near Field Communication (NFC) a 3G* používateľom umožňuje jednoduché zdieľanie dokumentov, kontaktov a obrázkov s kolegami. Používatelia môžu pracovať kdekoľvek, kedykoľvek a spôsobom, aký im práve vyhovuje.
PRESNÁ PRÁCA
Používatelia môžu pracovať, sledovať a prezentovať obsah vždy profesionálne vďaka 11,6-palcovému HD displeju s technológiou IPS, ktorý maximalizuje vizuálny zážitok s jasným, zreteľným a živým obrazom v každom prostredí.
PRACUJE RÝCHLO
Používatelia sa na výkon modelu Helix môžu spoľahnúť za každých okolností vďaka skutočnosti, že procesory Intel až po model Core i7 sú umiestnené v tablete a nie v základni s klávesnicou. Znamená to, že Helix je vždy rovnako výkonný, bez ohľadu na režim, ktorý práve používate.

ThinkPad Helix

Hlavné rysy:

 • Operačný systém: Windows 8
 • Procesor: až po 3. generáciu Intel® Core™i7-3667U procesorov
 • Pamäť: 8GB DDR3L
 • Grafika: Intel® HD 4000
 • HDD: až do 256GB SSD (SATA 3)
 • Displej: 11.6" FHD 1080p IPS
 • USB porty: Tablet: (1) USB 2.0, (1) SIM Card(1) Minidisplay port, Clamshell(1) USB 3.0, (1) Minidisplay port, Tablet+ (2) USB 3.0
 • Bluetooth: Bluetooth® 4.0
 • Webkamera: 720p HD webkamera

Vyberte si ThinkPad Helix:

ThinkPad Helix UltraBook/ Tablet
Obrázok produktu ThinkPad Helix UltraBook/ Tablet Akcia: Originálny bezpečnostný zámok Kensington MicroSaver - Security Cable Lock zadarmo!
Intel® Core™ i5-3317U Processor (3M Cache, 1.70 GHz), SSD 180GB, 4GB (1 x 4GB, DDR3, 1600) - nie je mozne rozsirit, 11,6" Full HD 1920x1080 LED, leskly,

1 469 € / 1 762 €
ThinkPad Helix UltraBook/ Tablet
Obrázok produktu ThinkPad Helix UltraBook/ Tablet Akcia: Originálny bezpečnostný zámok Kensington MicroSaver - Security Cable Lock zadarmo!
Intel® Core™ i5-3427U Processor (3M Cache, up to 1.80 GHz), SSD 256GB, 4GB (1 x 4GB, DDR3, 1600) - nie je mozne rozsirit, 11,6" Full HD 1920x1080 LED, le

1 619 € / 1 942 €
ThinkPad Helix UltraBook/ Tablet
Obrázok produktu ThinkPad Helix UltraBook/ Tablet Akcia: Originálny bezpečnostný zámok Kensington MicroSaver - Security Cable Lock zadarmo!
Intel® Core™ i7-3667U Processor (3M Cache, up to 2.0 GHz), SSD 256GB, 8GB (1 x 8GB, DDR3, 1600), 11,6" Full HD 1920x1080 LED, leskly, Corning Gorilla Gla

1 819 € / 2 182 €

Videorecenzia

Galéria produktu

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.