Dokonalá veľkosť na cesty

Navrhnutý pre všetky chvíle, keď vás napadne inšpiratívna myšlienka. Predstavujeme vám nový tablet Note 8.0 vyrobený pre mysliteľov, rojkov a všetkých, ktorí určujú smer. Zapíšte si myšlienku, načrtnite koncept, usporiadajte si svoje nápady a vyjadrite svoju kreativitu, kedykoľvek pocítite inšpiráciu. Ideálne vám padne do ruky pri čítaní v metre, prezentovaní alebo sledovaní filmu v posteli.

Režim čítania s perom S Pen

Vaše knihy sa to nikdy nedozvedia.
Doprajte si dobrú knihu v ľubovoľnom prostredí s režimom čítania, v ktorom sa vám z displeja bude čítať ako z papiera. Optimalizovaná obrazovka poskytuje ideálne osvetlenie a farebný tón, vďaka čomu si budete môcť vychutnávať komfortné zážitky z čítania vo všetkých svetelných podmienkach. A vďaka možnosti priameho písania poznámok pomocou pera S Pen, ktoré sa vďaka svojej veľkosti ľahko drží, nebolo čítanie ešte nikdy príjemnejšie, dokonca aj na cestách.

Podpora viacerých okien

Vykonávanie viacerých činností súčasne počas telefonovania je konečne naozaj jednoduché.
Zefektívnite svoj mobilný životný štýl prostredníctvom možnosti telefonovania a používania viacerých okien súčasne.
Zapisujte si poznámky, vyhľadajte trasu cesty, kontrolujte e-maily či vyhľadávajte – jednoducho vykonávajte všetko, čo potrebujete robiť počas telefonovania, a bez prepínania aplikácií. Pomocou inteligentných tlačidiel, ktoré sa prispôsobujú polohe pera S Pen a poskytujú tak skutočne integrované zážitky, môžete okná posúvať, zväčšovať na celú obrazovku alebo zatvárať.

Pero S Pen / funkcie Bezdotykové zobrazenie, Jednoduché vystrihnutie, snímanie obrazovky, rýchle príkazy

Vdýchnite svojim nápadom život pomocou ťahov pera.
Pero S Pen nie je len obyčajný nástroj. Môžete ním ovládať fyzické tlačidlá a získať tak ešte viac možností navigácie než predtým. Funkcia Bezdotykové zobrazenie vám umožní zobraziť ukážku ľubovoľného súboru jednoduchým podržaním pera nad daným súborom. Môžete jednoducho vytvárať veľmi presné výstrižky a pomocou rýchlych príkazov jednoducho nájdete to, čo hľadáte. Budete sa čudovať, ako ste bez tohto pera mohli až doposiaľ žiť.

Plánovač S / rôzne nálepky, rukopis, poznámky, vyhľadávanie

Váš kalendár, poznámky a diár. Všetko na jednom mieste.
Život je plný dôležitých udalostí a pamätihodných okamihov – zachyťte ich všetky jednoducho pomocou aplikácie Plánovač S. Zaznamenávajte si rukou udalosti a poznámky priamo do kalendára alebo si zapisujte svoje nápady pomocou pera, ktoré v ruke vyvoláva prirodzený pocit. Svoje rukou písané poznámky môžete dokonca ozdobiť a zdieľať ich s priateľmi a rodinou.

Poznámka S / 10 šablón + 3 nové šablóny

Vytvárajte si štýlové poznámky, kedykoľvek vás napadne inšpiratívna myšlienka. Máte množstvo skvelých nápadov – a aplikácia Poznámka S vám ich umožní premeniť a zdokonaliť. Jednoducho vytvárajte ohromujúce prezentácie pomocou vylepšených šablón, s ktorými vaše nápady vyniknú nad ostatnými.

Kreatívne nástroje / aplikácia Paper Artist

Určené pre všetky vaše umelecké inšpirácie.
Popusťte uzdu svojej kreativite s dokonalými nástrojmi pre moderného umelca. S aplikáciou Paper Artist, ktorá ponúka nádherné štetce na vytváranie úchvatných kresieb, malieb a ilustrácií, dosiahnete úplne novú úroveň umeleckého prejavu. Aplikácia Photo Note vám umožní pomocou pera S Pen písať poznámky na zadnú stranu digitálnych snímok a vytvárať tak jedinečný dojem starých fotografií. A vďaka vstavaným a jednoducho použiteľným funkciám zdieľania si vaše najnovšie výtvory budú môcť okamžite vychutnať aj vaši priatelia a členovia rodiny.

Špičkový výkon

Úžasný výkon, ktorý s vami udrží krok.
Tablet Note bez problémov zvládne všetky vaše požiadavky. Je vybavený výkonným štvorjadrovým procesorom a 2 GB pamäte RAM, vďaka čomu budete môcť jednoducho používať viacero aplikácií súčasne, vyhľadávať informácie, prenášať multimediálny obsah alebo hrať hry.

Rýchle pripojenie

Kedykoľvek. Kdekoľvek. Rýchlejšie než kedykoľvek predtým.
Nenechajte sa brzdiť pomalým pripojením. Zostaňte v obraze s najnovšími verziami technológií Wi-Fi s kombinovaním kanálov a GPS + GLONASS.

Batéria s kapacitou 4.600 mAh

Neúnavný výkon.
V kancelárii, doma aj na cestách potrebujete mobilné zariadenie, ktoré bude neustále pripravené. Zvládnite viac práce a pracujte dlhšie s efektívnou batériou, ktorá vydrží celý deň a ešte dlho do noci. Používanie pera S Pen vám poskytne ešte viac času (až 14 hodín) na všetky činnosti, nech ste kdekoľvek.