Zľavy na príslušenstvo pre deti od Withings

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Ušetrite až 60 € pri nákupe inteligentného príslušenstva Withings Smart Baby Monitor a Smart Kid Scale!


Smart Baby Monitor + Smart Kid Scale

Smart Kid Scale

Smart Kid Scale

Inteligentná detská váha od Withings meria hmotnosť Vášho dieťaťa s presnosťou na 10 gramov a automaticky pošle cez Wifi údaje do Vášho účtu. Alebo cez technológiu Bluetooth Smart ich pošle rovno do Vášho smartfónu, tabletu aj bez nutnosti pripojenia na internet, alebo prítomnosti Wifi siete. Hmotnosť Vášmu dieťaťu tak môžete jednoducho zmerať kedykoľvek a kdekoľvek a ani si nemusíte namerané údaje poznačiť, pretože to táto inteligentná váha to urobí za Vás.

Keď dieťa vyrastie, môžete odstrániť kôš a prepnúť váhu do destského rozsahu, v ktorom veľmi presne zmeria hmotnosť až do 25kg.

Významné kroky vo vývoji dieťaťa je možné zdieľať s osobami najbližšími, rodinou, ale aj napríklad s pediatrom.

Objednať detskú váhu Smart Kid Scale:

Smart Baby Monitor

Smart Baby Monitor

Smart Baby Monitor kombinuje špičkové technológie a prepracovaný design. Umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou telefónu Apple iPhone, tabletu Apple iPad, prehrávača iPod Touch alebo smartfónu/tabletu s OS Android

Používanie babyfónu je nutné pre každého rodiča, ktorý má malé dieťa. Smart Baby Monitor nielenže vyzerá úžasne, ale hlavne dáva rodičom  dôležité informácie o prostredí, v ktorom sa ich dieťa nachádza a umožňuje im jednoducho komunikovať s dieťaťom na diaľku.

Smart Baby Monitor bol predovšetkým navrhnutý pre používanie so smartfónom alebo tabletom. Smart Baby Monitor preto nepozostáva z vysielača a prijímača ako tradičné babyfóny, ale tvorí ho inteligentný senzor - kamera, ktorý komunikuje s telefónom Apple iPhone, tabletom Apple iPad, iPodom Touch alebo so smartfónom/tabletom s OS Android.

Smart Baby Monitor má kameru s vysokým rozlíšením (3 megapixely), extra širokouhlý objektív s nočným videním a infračervenými LEDkami. Inteligentný senzor dáva rodičom  prístup k mnohým informáciám ako audio/video (denné a nočné videnie), okolité parametre (teplota a vlhkosť) na diaľku, kdekoľvek na svete. Smart Baby Monitor zachytí udalosť aj bez toho, aby sa dieťa pohlo.

Smart Baby Monitor je tiež vybavený mikrofónom, ktorý umožňuje rodičom komunikovať s dieťaťom a utíšiť ho aj keď nie sú fyzicky v miestnosti. Ďalšia funkcia umožňuje rodičom kontrolovať hudbu (uspávanky), ktorá sa hrá v miestnosti prostredníctvom monitora a môžu meniť skladby alebo zoznamy skladieb priamo z obývacej izby, kancelárie alebo odkiaľkoľvek na svete. Upozornenia sa dajú nastaviť pri narušení spánku dieťaťa na základe parametrov, ako je aktivita/pohyb, audio úrovne a zmena teploty/vlhkosť. Tieto alarmy sú kompletne prispôsobiteľné užívateľom.

Pripojenie je tak jednoduché, aby užívateľ nemal nikdy starosti s nastavením. Withings Smart Baby Monitor sa prispôsobí prostrediu a pripojí sa pomocou Bluetooth, WiFi alebo káblom.

Dizajn výrobku je elegantný, moderný, jednoduchý a nenápadný. Stačí otvoriť veko, nastaviť správny uhol a aktivovať kameru. Jednoduchým zavretím sa zariadenie vypne. Kamera je zároveň chránená pri prenášaní.

Objednať digitálnu pestúnku Smart Baby Monitor:

Oba produkty naraz za výhodnú cenu si možete objednať tu:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.