ASUS PadFone 2 za znížené ceny

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Využite nákup skvelých zariadení PadFone 2 so zľavou až 80 € a získajte GPS navigáciu Sygic s mapami celej Európy zadarmo!


Akcia ASUS PadFone 2

ASUS PadFone 2

Novinka Asus PadFone 2 prichádza s operačným systémom Android 4.1.1. Štvorjadrový procesor Krait je taktovaný na 1,5 GHz, operačná pamäť RAM dostala kapacitu 2 GB. Vnútorná pamäť je vo verzii 32 alebo 64 GB. Displej smartfónu dostal väčšiu 4,7-palcovú uhlopriečku s HD rozlíšením a technológiou Super IPS+, povrch pokrýva odolné sklo Corning Fit. Displej tabletu má rovnakú veľkosť aj rozlíšenie 1 280 x 800 bodov, Super AMOLED vystriedal IPS panel. Výrazné vylepšenie zaznamenaly aj obidve kamery. Zadná má 13-megapixelové rozlíšenie s automatickým zaostrovaním a LED bleskom, videá zhotovíte v HD rozlíšení rýchlosťou 60 snímok za sekundu alebo vo Full HD kvalite rýchlosťou 30 snímok za sekundu. Predná kamera určená na autoportréty a videohovory má kvalitnejšie 1,2-megapixelové rozlíšenie.

Zvyšnej výbave nič dôležité nechýba. Nájdeme tu podporu rýchlej dátovej siete HSPA, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, FM rádio, DLNA, 3,5 mm jack a microUSB konektor s funkciou MHL na pripojenie externých zariadení cez HDMI. Výdrž smartfónu bude mať na starosti batéria s kapacitou 2 140 mAh. Dochádza vám energia v smartfóne? Vložením do dokovacej stanice s dizajnom tabletu s 5 000 mAh akumulátorom si ju predĺžite a môžete ďalej pracovať. Šikovné. Navyše zdieľanie obsahu medzi telefónom a tabletom je jednoduché a plynulé. Po vložení smartfónu do tabletu môžete okamžite pokračovať v tom, kde ste na telefóne prestali a naopak. Používateľ si vyberie tú správnu veľkosť podľa momentálnej potreby.

Vyberte si ASUS PadFone 2:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.