Nové notebooky Sony Vaio na rok 2012

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Osobitný štýl, kvalita Vaio, vysoký výkon, rozumné ceny.


Pre zábavuPocíťte napätie hier, filmov a hudby vďaka špičkovej grafike a mohutnému a čistému zvuku s technológiami „xLOUD“ a Dolby Home Theater®*.

Vychutnajte si digitálnu kvalitu videohovorov vďaka internetovej kamere s vysokým rozlíšením.

Objavte v sebe umelca a tvorte filmy a originálnu hudbu pomocou predinštalovaného softvéru.

 

 

Jednoduchý život

Každodenná práca s počítačom sa stane hračkou vďaka doteraz najväčšiemu dotykovému prvku a podsvietenej klávesnici* na prácu v tme.

Rýchlejšie zvládnite prácu na počítači a zábavu v sociálnych sieťach vďaka efektívnemu procesoru Intel® Core™ i3*.

 

 

Nabíjajte telefón, prehrávač mp3 alebo iné mobilné zariadenia na cestách, aj keď je počítač VAIO vypnutý.

 

 

 

Vďaka funkciám „Rapid Wake + Eco“ sú údaje zabezpečené a v priebehu pár sekúnd okamžite dostupné. Zatvorte prenosný počítač a okamžite ho tak uspite. Prebuďte ho (až o 10 dní**) neskôr a pokračujte presne tam, kde ste prestali.

 

Video:

Notebooky Sony Vaio E

Sony Vaio T Ultrabook

Mimoriadne elegantný, s rýchlou odozvou a mnohými rozhraniami
  • Cestujte naľahko vďaka tenkému ale pevnému horčíkovému prevedeniu
  • Bez problémov sa pripája vďaka mnohým rozhraniam
  • Rýchla odozva vďaka rýchlemu procesoru a pamäti SSD

Stvorený pre rýchly životný štýl – tenký, ľahký, ale odolný dizajn, skúšaný a testovaný podľa náročných štandardov VAIO. Tento Ultrabook™ je vďaka horčíku a hliníku extrémne odolný, takže sa nemusíte obávať úderov a nárazov.

Nepodliehajte panike, ak sa počítač VAIO stratí alebo ho ukradnú. Je chránený službou Intel® Anti-Theft Service¹, aby ste mali istotu, že sú vaše osobné údaje chránené pred zneužitím. Táto praktická bezpečnostná funkcia zabudovaná do hardvéru počítača VAIO dokáže zistiť potenciálnu krádež a uzamkne laptop a zabráni v prístupe k vašim osobným údajom.

 

 

 

 

práca s počítačom bez námahy

VAIO série T, práca s počítačom bez námahyChcete pripojiť monitor, projektor alebo sieť? Alebo používať karty SD? Bez námahy ich pripojte vďaka celému radu rozhraní.

Nabíjajte telefón, prehrávač mp3 alebo iné prenosné zariadenia na cestách, dokonca aj keď je počítač VAIO vypnutý a odpojený od siete.

Vďaka až 7 hodinám výdrže batérie môžete pracovať a zabávať sa, kdekoľvek pôjdete.²

 

 

 

 

špičková odozvaRýchlo zvládnite pracovné alebo školské projekty jednoducho pracujte na viacerých úlohách naraz vďaka procesorom Intel® Core™ i3 s mimoriadne nízkou spotrebou.³

Hľadáte najlepší výkon? Naše modely s mimoriadne rýchlymi jednotkami SSD Flash umožňujú pristupovať k súborom až 10x rýchlejšie ako pri štandardných pevných diskoch. Hľadáte najlepší kompromis medzi výkonom a úložným priestorom? Naše modely s vysokorýchlostnými diskami Hybrid HDD umožňujú rýchlejší štart a otváranie súborov a ukladanie ešte väčšieho množstva údajov.

Notebooky Sony Vaio T

Sony Vaio S

Vďaka svojmu tenkému, ľahkému dizajnu z horčíka alebo uhlíkových vlákien s hliníkom¹ je tento extrémne odolný, no pritom ľahký notebook pripravený na akciu. Séria S je dostupná v dvoch rôznych veľkostiach obrazovky, 33,7 cm (13,3”) a 39,5 cm (15,5”) a vďaka podsvietenej klávesnici, mimoriadne rýchlym procesorom Intel® Core™ i7, i5 alebo i3 a jednotkám SSD s ňou ľahšie zvládnete každodenné výzvy v digitálnom svete.

Využite každú chvíľu naplno vďaka notebooku, ktorý má všetko: výkon, rýchlosť a ľahké prevedenie, takže ho stačí vziať a ísť. Vďaka zásuvke optickej jednotky je počítač VAIO tenký a zaručí jednoduchý prístup k zábave, ako je sledovanie filmov na diskoch Blu-ray¹ a zdieľanie médií.
Dynamická hybridná grafika inteligentne vyberie vysoký grafický výkon alebo dlhú výdrž batérie. Ak potrebujete ešte dlhšiu výdrž na batérie, použite doplnkovú plochú batériu⁴ a vychutnajte si až 14 hodín³ napájania. Vysokorýchlostná sieť 3G¹ poskytuje slobodu pripojenia online kedykoľvek. Jednoducho svoje údaje zálohujte alebo uvoľnite miesto na disku pripojením dokovacej stanice s pevným diskom a prenášajte údaje rýchlo a bezpečne.

 

dokonalé zabezpečenie

VAIO série S, dokonalé zabezpečenie


Chráňte prenosný počítač pred krádežou pomocou služby Intel® Anti-Theft Service.² Táto inteligentná bezpečnostná funkcia zabudovaná do hardvéru počítača VAIO, rozpozná potenciálnu krádež, uzamkne počítač a zabráni prístupu k cenným údajom.

Zabudovaná technológia Trusted™ Platform Module (TPM)¹ poskytuje dôverným súborom dodatočnú úroveň zabezpečenia.

Notebooky Sony Vaio S

Notebooky Sony Vaio Z

Dokonalý, mimoriadne prenosný počítač s väčším výkonom a rýchlosťou, štýlovejší ako kedykoľvek predtým.
  • Zvládnite všetko s výkonom technológie Quad Core v nádhernom prevedení z uhlíkových vlákien.
  • Sledujte živé farby kdekoľvek na obrazovke s vysokým rozlíšením a s antireflexnou vrstvou
  • Zobrazujte až na 4 obrazovkách pomocou všestranného doku Power Media Dock

Úžasný výkon 3. generácie procesorov Intel® Core™ Quad Core¹ sa spája s nádherným prevedením z uhlíkových vlákien s hmotnosťou menej ako 1,2 kg.

Zvýšte svoju efektivitu vďaka veľkej podsvietenej klávesnici a snímaču okolitého osvetlenia. Rýchlo zvládnite aj najnáročnejšie úlohy vďaka mimoriadne rýchlym jednotkám SSD Flash typu RAID. Stačí zatvoriť kryt, keď potrebujete odísť, a vďaka funkcii Rapid Wake + Eco môžete okamžite pokračovať tam, kde ste prestali.

viac flexibility, viac slobody

 

Zdvojnásobte výdrž batérie na cestách až na 14 hodín² pomocou doplnkovej plochej batérie³.

Dok Power Media Dock ponúka dokonalú flexibilitu v každej situácii: pripojenie optickej diskovej jednotky DVD alebo Blu-ray¹ rýchlu prácu v komplexných grafických programoch, zobrazenie úžasných prezentácií až na 4 obrazovkách alebo efektívne spracovanie viacerých úloh naraz.

Vysokorýchlostné pripojenie 3G¹ poskytuje slobodu pripojenia online kedykoľvek.

Notebooky Sony Vaio Z

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.