Apple New iPad s príslušenstvom

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Vyberte si revolučný Apple New iPad spolu unikátnym príslušenstvom. Na jednom mieste dostanete tablet, puzdra, držiaky do auta, na stenu, na stôl ako aj unikátne prislušenstvo pre zdravie, životný štýl a šport. Pri výbere vhodného produktu Vám odborne poradíme, iPad predvedieme a zaučíme.


Apple New iPad

New iPad prináša Retina displej s vysokým rozlíšením, ktoré je 2048 x 1536 obrazových bodov. Počet obrazových bodov je teda štyrikrát vyšší ako pri iPade 2. Pixely na displeji nerozoznateľné, obraz je ako živý. Vynovený procesor A5X má v sebe grafické štvorjadro. Vstavaná 5-megapixelová kamera umožňuje nahrávať video vo full HD kvalite - 1080p.
Nové iPady podporujú rýchly internet, v základe prostredníctvom Wi-Fi, vo vyšších verziách je možné využiť siete nielen tretej, ale aj štvrtej generácie 4G LTE a prenášať dáta rýchlosťou až 72 Mbps.

Vyberte si z ponuky tabletov Apple New iPad:

Apple New iPad WiFi 16GB - repas
Obrázok produktu Apple New iPad WiFi 16GB - repas Repasovaný Apple iPad Apple A5X processor 1GHz, dotykový retina display 9.7" LED 2048x1536, 16GB, WiFi, BlueTooth, 1080p HD 5MPIX & Facetime camera, trieda batérie: VD, Trieda B+,
New iPad 3. generácie od Apple s novým A5X procesorom, výkonno

179 € / 214 €

Puzdra

Pre iPad nepochybne existuje viac puzdier ako pre akékoľvek iné mobilné zariadenie. Od jednoduchých puzdier typu Smart Cover, cez umelohmotné zadné kryty s fóliami. Pre praktické používanie sú najpraktickejšie puzdra typu Folio, ktoré majú tieto vlastnosti:

 • dokonale chránia iPad pri prenášaní

 • okamžitý prístup k iPadu jednoduchým otvorením

 • možnosť využitia ako stojan na stôl, alebo ako podložka pri písaní

V našej ponuke nájdete 2 puzdra typu Folio od švédskeho výrobcu Krusell. Puzdra sú vyrobené z jemnej ručne spracovanej kože, po vložení do puzdra iPad naberie na hrúbke iba minimálne. Puzdro Luna sa vyznačuje kvalitným spravovaním a jemnou kožou okolo displeja.Donsö je puzdro typu Hard Cover, t. zn. zabezpečuje vyššiu ochranu pri prenášaní. Zadnú čašt tvorí tvrdý obal z Polyuretánu a predná časť (ktorá je tiež tvrdšia ako pri puzdre Luna) je potiahnutá jemnou kožou.

Vyberte si z ponuky puzdier Folio Case pre Apple New iPad:

Puzdro a stojan Krusell Luna pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen
Obrázok produktu Puzdro a stojan Krusell Luna pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen Kožené puzdro Krusell LUNA Tablet vyniká precíznym spracovaním, atraktívnym designom a veľmi kvalitnou kožou. Je vhodný pre Apple iPad 3. generácie a iPad2. Poslúži nielen ako ochranné puzdro ale aj ako stojan, pričom iPad môžete natočiť do rôznych p

29 € / 34 €
Krusell Donsö Hard Case pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen
Obrázok produktu Krusell Donsö Hard Case pre Apple iPad 2/ iPad 3.gen Luxusné kožené puzdro s tvrdým zadným krytom vyniká precíznym spracovaním, eleganciou a atraktívnym designom. Je vhodné pre Apple New iPad 3. generácie a iPad2. Poslúži nielen ako ochranné puzdro s vysokou mierou ochrany pre iPad ale aj ako stojan, p

39 € / 46 €

Zdravie, životný štýl, šport

Withings

Withings Wifi Body Scale umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku a vypočítať BMI (Body Mass Index). V aplikácii na iPad, iPhone alebo na počítači vidíte namerané hodnoty. Je to jediná váha, ktorá zaznamenáva, analyzuje a motivuje. Váš tréner, alebo odborník na výživu môže sledovať Váš pokrok priamo na svojom počítači, možete si prepojiť Váš účet s obľúbenou fitness aplikáciou alebo aplikáciou na sledovanie nutričných hodnôt. Budete presne vedieť, či úsilie, ktoré Ste vynaložili, prinieslo želaný výsledok.

Withings Blood Pressure Monitor je tlakomer pre iOS, ktorý namerané hodnoty automaticky odošle to aplikácie (podobne ako Wifi horeuvedená Wifi váha). Na jednom mieste tak vidíte nielen hodnoty krvného tlaku, ale aj údaje z váhy. Namerané údaje môžete zdieľať s lekárom, alebo prepojiť s iními aplikáciami. Môžete napr. sledovať aký vplyv na tlak majú aktivity, ktoré počas dňa robíte, alebo strava, ktorú jete.

Withings Smart Baby Monitor nesmie výbať v žiadnej mladej rodine, kde nechýba dieťa a iPad. Tento revolučný babyfón umožňuje rodičom novú generáciu komunikácie s dieťaťom pomocou iPadu, iPhonu alebo iPodu Touch. Smart Baby Monitor má kameru s vysokým rozlíšením (3 megapixely), extra širokouhlý objektív s nočným videním a infračervenými LEDkami, zabudovaný mikrofón a reproduktor, nočné svetlo a senzory pre snímanie pohybu, zvuku, teploty a vlhkosti.

Všetky 3 produkty pochádzajú od výrobcu Withings a vyznačujú sa vysokou kvalitou spracovania, exkluzívnym designom a revolučnými funkciami a jednoduchou obsluhou.

Fitness/Running Pack pre iPad/iPhone premení Váš iPad alebo iPhone na vyspelý tréningový nástroj s monitorovaním srdcovej frekvencie. Balík pozostáva zo snímača srdcovej frekvencie, adaptéru pre iPhone a fitness aplikácie Garmin Fit, ktorá zaznamenáva celkovú aktivitu počas tréningu. Použitie z iPadom je vhodné napr. pri športovaní na stacionárnom bicykli alebo bežeckom simulátore. Namerané údaje je možné pohodlne analyzovať v PC/MAC. Balík je ideálny najmä pre aktivity ako behanie, turistiku, korčuľovanie a cyklistiku.

Vyberte si z ponuky príslušenstva pre zdravie, životný štýl a šport:

Nokia/Withings Steel HR charging cable
Obrázok produktu Nokia/Withings Steel HR charging cable USB nabíjací kábel (1m) k hodinkám Steel HR s magnetickou kolískou. Kábel je určený IBA pre hodinky Nokia alebo Withings Steel HR vyrobené v rokoch 2016-2017 (do 20.6.2017). Nie je určený pre hodinky Steel HR vyrobené po tomto dátume.

24 € / 28 €
Withings Steel HR Silicone Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Silicone Wristband 40mm originálny silikónový remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR 40mm, Steel HR Sport, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vybavený quick release systémom pre jednoduché vymieňanie. Prispôsobte si svoje hodinky Wit

teraz iba  28 € / 33 €
   35 €
Withings Steel HR Sport Silicone Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Silicone Wristband 40mm originálny športový silikónový remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR Sport, Steel HR 40mm, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vybavený quick release systémom pre jednoduché vymieňanie. Prispôsobte si svoje ho

teraz iba  28 € / 33 €
   35 €
Náramky pre Garmin vívofit
Obrázok produktu Náramky pre Garmin vívofit Náhradné náramky pre Garmin vívofit. V balení sú 3ks vo farbe tyrkysová, modrá a fialová. Náramky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach - Veľké 152 - 210 mm a malé 120 - 175 mm. Veľkosť si zvolíte v objednávke.

29 € / 34 €
Withings Steel/Steel HR Leather Wristband 36mm
Obrázok produktu Withings Steel/Steel HR Leather Wristband 36mm teraz aj v limitovanej edícii: Nude (bledohnedá)/Rose Gold Buckle (ružovozlatá pracka) a Blue (tmavomodrá)/Rose Gold Buckle (ružovozlatá pracka)
originálny kožený remienok s nerezovou prackou pre hodinky Nokia/Withings Steel, Steel HR 36mm, Wi

teraz iba  41 € / 49 €
   49 €
Garmin ANT+ Adapter pre iPhone
Obrázok produktu Garmin ANT+ Adapter pre iPhone Premeňte svoj iPhone na užitočný nástroj pre Vaše aktivity. Garmin ANT+ adaptér umožňuje pripojenie a použitie dostupných športových snímačov ako je hrudný pás (pulzomer), footpod (nožný snímač) alebo snímač pre rýchlosť a kadenciu na bicykli.

45 € / 54 €
Withings Steel HR Leather Wristband 40mm
Obrázok produktu Withings Steel HR Leather Wristband 40mm originálny kožený remienok s nerezovou prackou pre hodinky Withings Steel HR Sport, Steel HR 40mm, prípadne pre iné hodinky s 20mm remienkom . Remienok je vyrobený z pravej talianskej telacej kože. Remienok je vybavený quick release systémom pre jedn

49 € / 58 €
Garmin vívofit 3
Obrázok produktu Garmin vívofit 3 Nový vylepšený Vívofit 3 s automatickou detekciou aktivity (bez, plávanie, bicykľovanie), novým typom displeja a novým štýlom náramkov.
Garmin Vivofit 3 je bezdrôtový tracker vo forme náramku. Sleduje a zobrazuje Vašu aktivitu - spálené kalór

teraz iba  74 € / 89 €
   99 €
Withings Thermo - Wi-fi teplomer
Obrázok produktu Withings Thermo - Wi-fi teplomer Revolučný teplomer - jeden dotyk, 16 senzorov, Wifi. Vybavený technológiou HotSpotSensor, ktorá zaručí najpresnejšie možné merania (4000 meraní za 2 sekundy) a automaticky ich púrenesie cez Wifi do aplikácie vo Vašom smartfóne. aplikácia vytvorí diár

83 € / 99 €
Garmin GLO- Bluetooth GPS pre Apple iPhone/iPod/ iPad
Obrázok produktu Garmin GLO- Bluetooth GPS pre Apple iPhone/iPod/ iPad GLO prináša to najlepšie z oboch svetov tým, že kombinuje GPS/GLONASS prijímače s Bluetooth® technológiou, takže si môžete vychutnať presné informácie o polohe na zariadeniach iPad, iPhone, Android alebo na PC/MAC (pripojenie pomocou USB kábla). 2.

89 € / 106 €
Garmin vívosmart 4 Activity Tracker
Obrázok produktu Garmin vívosmart 4 Activity Tracker Tenký smart monitor aktivity spája módny dizajn so štýlovými kovovými prvkami a jasný, perfektne čitateľný displej. Nástroje pre monitorovanie zdravia a kondície využívajú pulzomer na zápästí, celý deň sledujú úroveň stresu/námahy, v prípade potreby

teraz iba  89 € / 106 €
   99 €
Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 black
Obrázok produktu Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 black Novinka: Teraz aj pre Android (nastavenie aj používanie)!
+ Aplikácia Calories 2 for Mac zadarmo!
Nová bezdrôtová váha Withings pre celú rodinu s jednoduchým nastavením aj bez PC. Technológia Position Control zaručí rýchle a presné mera

90 € / 108 €
Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 white
Obrázok produktu Bezdrôtová váha - Wireless Scale WS-30 white Novinka: Teraz aj pre Android!
+ Aplikácia Calories 2 for Mac zadarmo!
Nová bezdrôtová váha Withings pre celú rodinu s jednoduchým nastavením aj bez PC. Technológia Position Control zaručí rýchle a presné meranie. Váha sa pripojí na Int

90 € / 108 €
Withings Pulse HR
Obrázok produktu Withings Pulse HR Pokročilý monitor aktivity a spánku s telom vyrobeným z nerezovej ocele a tvrdeného polykarbonátu. Má dotykový OLED displej, ktorý zobrazuje, čas, namerané údaje a rozšírené notifikácie. Je vodotesný, vhodný aj na plávanie. Sleduje pulz počas cvičení

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €
Fitness/ Running Pack pre iPhone
Obrázok produktu Fitness/ Running Pack pre iPhone Fitness/Running Pack premení Váš iPhone na vyspelý tréningový nástroj s monitorovaním srdcovej frekvencie. Balík pozostáva zo snímača srdcovej frekvencie, adaptéru pre iPhone a fitness aplikácie Garmin Fit, ktorá zaznamenáva celkovú aktivitu počas tr

108 € / 129 €
Withings BPM Connect - bezdrôtový tlakomer s Wifi
Obrázok produktu Withings BPM Connect - bezdrôtový tlakomer s Wifi Bezdrôtový tlakomer s Wifi a Bluetooth pre iOS a Android. Umožní Vám zmerať krvný tlak kedykoľvek a kdekoľvek.Meranie tlaku je veľmi jednoduché a presné. Rukáv s automatickou pumpou sa bezdrôtovo spojí so smartfónom a (bezplatná) aplikácia Heatlh Mat

108 € / 129 €
Withings Sleep Analyzer - senzor na sledovanie spánku
Obrázok produktu Withings Sleep Analyzer - senzor na sledovanie spánku Nový pokročilý senzor na sledovanie spánku. Dokáže detekovať spánkovú apnea, sleduje dĺžku spánku, nástup spánku a čas prebudenia, Spánkové cykly: hlboké, ľahké, REM fázy, priebežnú a priemernú srdcovú frekvenciu, trvanie chrápania, skóre kvality spá

129 € / 154 €
Withings Steel HR 40mm (Activité)
Obrázok produktu Withings Steel HR 40mm (Activité) Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú displej,

teraz iba  132 € / 159 €
   149 €
Withings Steel HR Sport
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Withings Steel HR Sport je športová verzia elegantných ručičkových hodiniek (Steel HR) z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré navyše umožňujú zaznamenávať cvičenia a športy. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS,

teraz iba  132 € / 159 €
   166 €
Garmin Index Smart Scale black - inteligentná váha
Obrázok produktu Garmin Index Smart Scale black - inteligentná váha Index Scale je inteligentná váha od Garmin, ktorá umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalovej hmoty, váhu kostí a BMI (Body mass index). Namerané údaje zobrazuje na veľkom grafickom displeji s vysokým kontrasto

141 € / 169 €
Garmin Index Smart Scale white - inteligentná váha
Obrázok produktu Garmin Index Smart Scale white - inteligentná váha Index Scale je inteligentná váha od Garmin, ktorá umožňuje automaticky sledovať a zaznamenávať Vašu hmotnosť, množstvo tuku, svalovej hmoty, váhu kostí a BMI (Body mass index). Namerané údaje zobrazuje na veľkom grafickom displeji s vysokým kontrasto

141 € / 169 €
Garmin vívomove Sport
Obrázok produktu Garmin vívomove Sport Klasické hodinky s monitorom aktivity. Garmin prináša štýl a luxus do vášho zdravého a aktívneho životného štýlu. Štýlové hodinky v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe. Vďaka zabudovanému monitoru

141 € / 169 €
Garmin vívosport GPS Smart Activity Tracker
Obrázok produktu Garmin vívosport GPS Smart Activity Tracker Najtenší monitor aktivity s pulzomerom na zápästí a s GPS. Je až o 4 mm tenší. Štýlový, štíhly vívosport s Elevate pulzomerom sleduje váš pulz počas celého dňa priamo na zápästí. Diskrétny dotykový displej sa zobrazí len vtedy, keď to potrebujete a j

141 € / 169 €
Withings Steel HR 36mm (Activité)
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm (Activité) Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Na ciferníku majú dis

149 € / 178 €
Withings Steel HR 36mm Rose Gold
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Rose Gold Nová limitovaná špeciálna edícia! Ružovozlaté hodinky pre ženy Rose Gold biele s šedým silikónovým remienkom alebo čierne s čiernym silikónovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm cifern

166 € / 199 €
Garmin vívomove Classic
Obrázok produktu Garmin vívomove Classic Klasické hodinky s monitorom aktivity s koženným remienkom. Garmin prináša štýl a luxus do vášho zdravého a aktívneho životného štýlu. Štýlové hodinky v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe. Vďaka z

184 € / 220 €
Withings Steel HR 36mm Limited Edition
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Limited Edition Withings Steel HR 36mm v prémiovej limitovanej edícii Champagne Gold / White s kovovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 36mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, k

191 € / 229 €
Withings Steel HR 40mm Limited Edition
Obrázok produktu Withings Steel HR 40mm Limited Edition Withings Steel HR 40mm v prémiovej limitovanej edícii Slate grey / Black s koženným remienkom. Elegantné ručičkové hodinky z nerezovej ocele s 40mm ciferníkom, ktoré majú niečo naviac. Ukrývajú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings

191 € / 229 €
Withings Steel HR 36mm Rose Gold Leather
Obrázok produktu Withings Steel HR 36mm Rose Gold Leather Nová limitovaná špeciálna edícia! Ružovozlaté hodinky pre ženy Rose Gold biele s tmavomodrým koženým a šedým silikónovým remienkom alebo čierne s čiernym koženým a silikónovým remienkom.
Nokia Withings Steel HR sú elegantné ručičkové hodinky

teraz iba  197 € / 237 €
   208 €
Withings BPM Core - bezdrôtový tlakomer s EKG
Obrázok produktu Withings BPM Core - bezdrôtový tlakomer s EKG Bezdrôtový tlakomer, Electrocardiogram (EKG) a digitálny stetoskop v jednom. Umožňuje merať tlak, pulz, EKG, detekuje fibriláciu predsiení (AFib) a chlopňové ochorenie srdca. Namerané údaje odosiela cez Wifi alebo Bluetooth do smartfónu s iOS alebo A

208 € / 249 €
Garmin vívoactive HR
Obrázok produktu Garmin vívoactive HR vívoactive HR s integrovaným pulzomerom na zápästí, ktorý sleduje Váš pulz 24 hodín denne. Sú ultra tenké, ľahké smart hodinky s dotykovým displejom s vysokým rozlíšením. Vďaka GPS a aplikáciám pre beh, cyklistiku, golf, plávanie, lyžovanie a sledova

224,9 € / 269 €
Garmin vívomove Premium
Obrázok produktu Garmin vívomove Premium Klasické oceľové hodinky s monitorom aktivity s koženným remienkom. Garmin prináša štýl a luxus do vášho zdravého a aktívneho životného štýlu. Štýlové hodinky v nadčasovom dizajne sa stanú luxusným doplnkom vášho outfitu a naviac vás udržia v pohybe.

249 € / 298 €
Withings Steel HR Sport Collector Set
Obrázok produktu Withings Steel HR Sport Collector Set Balík 3 produktov za výhodnú cenu: Obsahuje: hodinky Withings Steel HR Black s čiernym športovým silikónovým remienkom a 2 kožené remienky z pravej talianskej telacej kože vo farbe Black & Slate Grey a Dark Brown & Slate Grey.
====
With

teraz iba  249 € / 299 €
   264 €

MiFi Mobile HotSpot

MiFi Mobile HotSpot je malá krabička vo veľkosti kreditnej karty, ktorá Vám umožní používať iPad s pripojením na Internet kdekoľvek. Je určený najmä majiteľom iPadu Wifi, ktorým poskytne výhody iPadu s Wifi + 4G a ešte aj zopár funkcíí navyše.

 • MiFi Mobile HotSpot má vlastné batérie, preto iPad vydrží dlhšie.
 • Po pripojení na MiFi môžete na Ipade používať aplikácie bez obmedzení ako na bežnej Wifi sieti (napr. Facetime).
 • MiFi rozšíri kapacitu iPadu až o 32GB vďaka funkciám na zdieľanie dát
 • Mifi je multimediálny DLNA server nielen pre iPad.
 • Mifi má vlastný OS s aplikáciami (napr. VPN klient, SMS server, počasie…).
 • Mifi má integrovaný GPS prijímač.
 • Mifi pracuje nielen ako Wifi router, ale po pripojení k počítaču cez USB aj ako USB modem.
 • Nie je potrebné vykrajovať SIM kartu. Lacnejšia prevádzka - nie je potrebný ďalší paušál s Internetom pre iPad.

MiFi 3352 Intelligent Mobile HotSpot
Obrázok produktu MiFi 3352 Intelligent Mobile HotSpot Inteligentný mobilný HotSpot vo veľkosti kreditky s MiFi OS. MiFi OS umožňuje prevádzku aplikácií a widgetov priamo v MiFi. Poskytne prístup na Internet cez WiFi rôznym zariadeniam (notebooky, tablety, mobily, pda...) nech Ste kdekoľvek. Vstavaná bat

teraz iba  124 € / 149 €
   159 €
MiFi 2 - Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot
Obrázok produktu MiFi 2 - Global Touchscreen Intelligent Mobile HotSpot MiFi2 je nový inteligentný mobilný hotspot, ktorý Vám poskytne prístup na internet rýchlosťou až 42Mbps u nás alebo vo viac ako 150 krajinách. Na Hotspot (Wifi b/g/n) môžete pripojiť až 10 zariadení (notebooky, tablety, smartfóny...) nech Ste kdekoľv

teraz iba  166 € / 199 €
   208 €

Držiaky do auta, na stenu, na stôl...

Vložte Apple New iPad do aktívneho držiaka a vždy budete mať čerstvo nabitú batériu! Využite Apple New iPad počas jazdy v aute naplno!

GPS navigácia
Zakúpte si držiak Brodit spolu s navigačným softvérom iGO primo v balíku iGO GPS Car Kit a využívajte pokrokovú GPS navigáciu na cestách. Luxusný 10" retina displej priam predurčuje použitie iPadu v aute na GPS navigáciu a prezeranie máp. 
Mobilná kancelária na dosah
Vašu kanceláriu máte vždy pri sebe. Skontrolovať emaily, webové stránky, vyhľadať kontakt, napísať pripomienku, zadať schôdzku do kalendára, napísať email môžete kedykoľvek Vás to napadne.
Dokonalý obraz a zvuk
Nový iPad je výborné multimediálne a zábavné centrum. Využite ho ako luxusný prehrávač/hraciu konzolu a spolu držiakom na opierku hlavy pripravíte posádke Vášho auta neobyčajnú zábavu namiesto hodín strávených nudným cestovaním. Prepojte iPad s audiosystémom auta a vychutnajte si dokonalý zvuk v reproduktoroch autorádia.
Základom je držiak

Preto v našej ponuke nájdete 16 typov držiakov do auta Apple New iPad (3. gen), ktoré môžete integrovať na palubnú dosku Vášho auta, pripadne na predné sedadlo.

New iPad je GPS navigátor

iGO GPS Car Kit pre Apple New iPad (3. gen.)

Ak ešte nemáte aplikáciu na GPS navigáciu, doporučujeme bapik iGO GPS Car Kit pre iPad, ktorý obsahuje držiak Brodit spolu s aplikáciou iGO primo. Kúpou balíka iGO GPS Car Kit pre iPad premeníte New iPad na bezkonkurenčný GPS navigátor s 10" displejom s rozlíšením 2048x1536 bodov, na ktorom sa zobrazuje skutočná 3D navigácia. Jednoduché používanie, multidotykové ovládaníe a ovládanie pomocou giest Vám zabezpečí ten najvyšší komfort. Ako bonus dostanete v cene bezplatnú aktualizáciu máp a bezplatnú technickú podporu v slovenčine.

Vyberte si z ponuky držiakov Apple New iPad:

Pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) / iPad 2
Obrázok produktu Pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Napájanie je možné pomocou príslušného autoadaptéra. iPad 2 môžete do držiaka jednoducho vložiť ako ho aj z neho

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 biely
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 biely pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo

36 € / 43 €
Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 čierny
Obrázok produktu Pasívny držiak na stenu pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 čierny pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 pre montáž na stenu. Nenápadný tenký držiak na stenu Vám umožní pripevniť Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na stenu vo Vašej kancelárii, doma, na chate, v karavane alebo

36 € / 43 €
Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox
Obrázok produktu Pas. držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand Otterbox všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4.gen.)/iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defender. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdeko

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. iPad môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držiak

49 € / 58 €
Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand white
Obrázok produktu Pasívny držiak Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 - MultiStand white všestranný držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 je určený pre tých, ktorí používajú iPad 2 na rôznych miestach. iPad 2 môžete použiť s držiakom MultiStand kdekoľvek doma, v aute alebo v práci. Použite MultiStand ako držia

49 € / 58 €
Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 iGO GPS Car Kit Lite
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) / iPad 2 iGO GPS Car Kit Lite Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku aleb

55 € / 66 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s napájaním cez konektor zapaľovača (CL adaptér). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak môžete nastaviť do optimálnej polohy, aby sa na displeji ne

59 € / 70 €
Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom
Obrázok produktu Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom Držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť kábel (nie je súčasť dodávky), ktorý umožní dobíjanie od okamihu

59 € / 70 €
Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom s
Obrázok produktu Držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 pre použitie s káblom s Držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je osadený priechodovým Apple konektorom. Zo spodnej strany je možné pripojiť

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Otterbox uzam.
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 Otterbox uzam. pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/Retina iPad (4.gen.)/ iPad 2 s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Držiak je určený pre použitie iPadu s puzdrom OtterBox Defe

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 sa bezpečne uzamkne do držiaka, čím

69 € / 82 €
Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním II
Obrázok produktu Pasívny držiak pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s uzamykaním II pasívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 s pružinovým uzamykaním pre pevnú montáž na palubnú dosku, systémom ProClip alebo na konzolu na opierku hlavy. Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 sa bezpečne uzamkne do dr

69 € / 82 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 s Molex Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú inštaláciu v aute (napájanie je ukončené bez konektora, pripája sa priamo na el. rozvod v aute). Držiak je určený pre pevnú montáž na palubnú dosku alebo systémom ProClip. Držiak mô

79 € / 94 €
Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje aktívny držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s CL dobíjaním pre pevnú montáž na pal

79 € / 94 €
Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Professional
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Professional Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje aktívny držiak s Molex adaptérom pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 pre pevnú montáž na

99 € / 118 €
Headrest Mount Kit - držiak na opierku pre Apple New iPad/ iPad 2
Obrázok produktu Headrest Mount Kit - držiak na opierku pre Apple New iPad/ iPad 2 Kompletné riešenie pre umiestnenie tabletu Apple New iPad (3. gen.)/ Retina iPad (4. gen.)/ iPad 2 na opierke hlavy na prednom sedadle. Inštalácia je rýchla, jednoduchá a nezasahuje do interiéru vozidla. Robustná kovová konzola bezpečne uchytí iPad n

99 € / 118 €
Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 +Navigo
Obrázok produktu Aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 +Navigo Kompletné riešenie pre GPS navigáciu s Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 v aute, ktoré premení Váš Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 na luxusný GPS navigátor s 10" LCD displejom. Obsahuje aktívny držiak do auta pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s napáj

119 € / 142 €
Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Europe
Obrázok produktu Apple New iPad (3. gen) /iPad 2 iGO GPS Car Kit Europe Kompletné navigačné riešenie pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2, ktoré umožní používateľom Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 perfektnú navigáciu v aute. Obsahuje aktívny držiak pre Apple New iPad (3. gen)/ iPad 2 s CL dobíjaním pre pevnú montáž na pal

139 € / 166 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.