Tablety na prácu aj na zábavu

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

V našej ponuke nájdete špičkové tablety určené na prácu - HP Slate 2, ThinkPad Tablet ako aj tablety na multimédiá a zábavu - ASUS Transformer Prime a Lenovo IdeaPad K1. Celková ponuka obsahuje viac ako 50 modelov, 15 značiek


HP Slate 2

HP Slate 2

Zariadenie HP Slate 2: správny cit pre podnikanie. Počítač HP Slate 2 Tablet PC je ideálny pre ľudí so zamestnaním, pri ktorom je potrebné často odchádzať od pracovného stola, a tých, ktorí chcú zostať produktívni so známym prostredím Windows®. Počítač HP Slate 2 optimalizovaný pre Windows 7 Professional je tiež určený pre tých, ktorí používajú vlastné aplikácie, ktoré musia byť spustené v prostredí Windows®.

Funkcie

  • Obsahuje originálny Windows 7 Professional a/alebo iné operačné systémy

Obsahuje Windows 7 Professional a/alebo iné operačné systémy

  • Známy vzhľad pracovnej plochy systému Windows® udržiava produktivitu profesionálov aj na cestách. Zariadenie HP Slate 2 je spojením tabletu s uhlopriečkou 22,6 cm (8,9 palca) s procesorom Intel a bezdrôtovými funkciami od siete WLAN s certifikátom Wi-Fi CERTIFIED až po voliteľné širokopásmové mobilné pripojenie HP s podporou 3G.

Zlepšené dotykové možnosti

  • Pracujte intuitívne. Na multidotykovom displeji môžete pomocou prstov prehliadať dokumenty, tabuľky, aplikácie a ešte viac. Písanie je jednoduchšie pomocou klávesnice Swype na obrazovke.

Píšte rukou na vašom digitálnom tablete

  • Preferujete pero? Píšte správy a poznámky rukou pomocou tabletu, digitálneho pera HP Slate[3] a softvéru Evernote.

Elegantný dizajn a funkcie

  • Vďaka hmotnosti už od 0,69 kg (1,5 lb), poskytuje HP Slate 2 ľahký dizajn a miniatúrne rozmery.

Pridaná bezpečnosť

  • Zariadenie HP Slate 2 s hmotnosťou už od 0,69 kg ponúka ľahký dizajn a miniatúrne rozmery.
  • Vylepšujte prezentácie, ktoré nosievate na všetky schôdze, pomocou zariadenia HP Slate 2. Predvádzajte školiace alebo produktové videá a vysielajte prúd údajov videa z webu pomocou zariadenia HP Slate 2[4].

Hudba tak, ako ju zamýšľal hudobník

  • Počúvajte hudbu a zvukové súbory tak, ako keby ste stáli pred hudobníkom. Prezentujte multimediálne prezentácie s čistým a ostrým zvukom a živými melódiami s SRS Premium Sound.

Vyberte si Tablety HP Slate 2 s príslušenstvom v cene:

HP Slate 2 Tablet 32GB WiFi
Obrázok produktu HP Slate 2 Tablet 32GB WiFi + puzdro, stylus a HP Dock zadarmo!
Intel Atom Processor Z670 (1.5 GHz, 512 KB L2 cache, 667 MHz FSB), Intel® System Controller Hub (SCH) SM35, 2 GB DDR2 PC800 on board memory , 32GB SSD, Intel® Graphics Media Accelerator 600 , 8.9-inch diagon

469 € / 562 €
HP Slate 2 Tablet 64GB WiFi+3G
Obrázok produktu HP Slate 2 Tablet 64GB WiFi+3G + puzdro, stylus a HP Dock zadarmo!
Intel Atom Processor Z670 (1.5 GHz, 512 KB L2 cache, 667 MHz FSB), Intel® System Controller Hub (SCH) SM35, 2 GB DDR2 PC800 on board memory , 64GB SSD, Intel® Graphics Media Accelerator 600 , 8.9-inch diagon

689 € / 826 €

ThinkPad Tablet

ThinkPad Tablet

ThinkPad Tablet je tablet pre profesionálne použitie. Vyznačuje sa vysokou bezpečnosťou, odolnosťou a dlhou výdržou na batérie. Od konkurenčných tabletov sa ThinkPad Tablet odlišuje aj softvérovou vývavou a originálnym príslušenstvom ako je dokovacia stanica ThinkPad Tablet Dock alebo ochranné puzdro s integrovanou klávesnicou.

Hlavné vlastnosti

- profesionálny 10,1“ displej s IPS technológiou, rozlíšením 1280x800
- Gorilla Glass so 100% ochranu displeja proti poškodeniu 
- okrem multi-touch môžete použiť aj priložené pero
- operačný systém Android 3.1
- kapacitu 16 GB, 32 GB alebo 64 GB
- niektoré modely poskytujú možnosť WWAN 3G – stačí vložiť dátovú SIM kartu
- porty: USB, micro USB, micro HDMI, čítačka kariet, 1x combo audio/mic jack 
- možnosť použiť externú klávesnicu – ThinkPad Keyboard Folio

Vyberte si ThinkPad Tablet:

Príslušenstvo pre ThinkPad Tablet:

Thinkpad Tablet 2 Anti-glare Matte Removable Film
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2 Anti-glare Matte Removable Film Ochranná fólia 3M pre ThinkPad Tablet 2 matná. Chráni displej pred poškriabaním. Vďaka vylepšenej funkcii Anti-Glare umožňuje lepšie sledovanie displeja. Matný ultratenký povrch, ľahká údržba.

29 € / 34 €
Thinkpad Tablet 2 Sleeve
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2 Sleeve Ochranné púzdro pre ThinkPad Tablet 2. Ochráni Váš tablet pri prenášaní. Má miesto pre tablet aj pre Bluetooth klávesnicu so stojanom. Čierna farba, vnútorná časť v elegantnom prevedení s červeným podšívaním.

39 € / 46 €
Thinkpad Tablet 2 Slim Case Black
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2  Slim Case Black S tenkým a elegantným puzdrom ThinkPad Tablet 2 Slim Case bude používanie Vášho tabletu ešte jednoduchšie. Ultratenké a ľahké puzdro chráni prednú a zadnú časť Tabletu a zároveň ho môžete používať aj ako stojan pri pozeraní filmov, alebo čítaní správ

49 € / 58 €
Thinkpad Tablet 2 Slim Case Red
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2  Slim Case Red S tenkým a elegantným puzdrom ThinkPad Tablet 2 Slim Case bude používanie Vášho tabletu ešte jednoduchšie. Ultratenké a ľahké puzdro chráni prednú a zadnú časť Tabletu a zároveň ho môžete používať aj ako stojan pri pozeraní filmov, alebo čítaní správ

49 € / 58 €
Thinkpad Tablet 2 VGA Adapter
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2 VGA Adapter Rozšírte si svoj pracovný priestor pomocou extrerného monitora a využite všetky multimediálne funkcie ThinkPad Tabletu 2 vďaka VGA adaptéru. Adaptér sa k ThinkPad Tabletu 2 pripája cez dokovací konektor. Umožňuje prepojenie s externým monitorom alebo

49 € / 58 €
Thinkpad Tablet Folio Case
Obrázok produktu Thinkpad Tablet Folio Case Ochranné púzdro pre ThinkPad Tablet. Ochráni Váš tablet pri prenášaní, umožňuje pohodlné písanie na stole a alebo poslúži aj ako stojan na stôl, pričom môžete tablet použiť napr. ako fotorámček.

49 € / 58 €
Thinkpad Tablet 2 Pen
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2 Pen originálny stylus - digitálne pero pre ThinkPad Tablet 2. Pero je možné vložiť do plochy v tablete. Vysoko citlivé, odľahčený design. Vhodné pre tablety s digitizérom.

59 € / 70 €
Thinkpad Tablet Keyboard Folio Case
Obrázok produktu Thinkpad Tablet Keyboard Folio Case Ochranné púzdro s integrovanou klávesnicou a TrackPointom pre ThinkPad Tablet. Umožňuje pohodlné písanie dlhých dokumentov, emailov na cestách. TrackPoint s dvomi funkčnými tlačidlami dokonale nahradí externú myš.

99 € / 118 €
Thinkpad Tablet 2 Bluetooth keyboard with Stand
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2 Bluetooth keyboard with Stand Bluetooth klávesnica pre ThinkPad Tablet 2, vybavená 3-tlačidlovým trackpointom a stojanom pre ThinkPad Tablet 2 orientovaným na šírku. Zapojením Tablet 2 do stojanu premeníte tablet na ultrabook.

149 € / 178 €
Thinkpad Tablet 2 Dock
Obrázok produktu Thinkpad Tablet 2 Dock Zmeňte svoj ThinkPad Tablet 2 na plne vybavené Windows 8 PC vďaka tejto dokovacej stanici. ThinkPad Tablet 2 Dock umožňuje pohodlný a časovo úsporný spôsob pripojovania externých zariadení k tabletu ThinkPad. Jednmoducho zasuňte tablet do dokovacej

149 € / 178 €
Thinkpad Tablet Dock
Obrázok produktu Thinkpad Tablet Dock ThinkPad Tablet Dock umožňuje pohodlný a časovo úsporný spôsob pripojovania externých zariadení k tabletu ThinkPad. Jednmoducho zasuňte tablet do dokovacej stanice a okamžite prepojíte tablet s Vašim notebookom, externými USB alebo audio zariadeniami

149 € / 178 €

IdeaPad Tablet K1

ideaPad Tablet K1

Lenovo IdeaPad® Tablet K1 pomáha ku spojeniu s hudbou, filmami a aplikáciami na cestách. Jeho web, ako ste ešte nikdy nevideli, 10,1" IdeaPad® Tablet K1 s operačným systémom Android 3.1 je optimalizovaný pre web ako žiadny iný tablet. K1 je dodávaný s plnou podporou pre najnovšie Flash obsahy a kompletný Digital Rights Management (DRM), takže si môžete legálne sťahovať a ukladať filmy vo všetkých dostupných formátoch. Navyše, okamžite môžete synchronizovať fotografie, hudbu a videá pomocou on-line úložného priestoru, takže môžete ľahko zdieľať dáta medzi viacerými zariadeniami, alebo s okolitým svetom pomocou populárnych sociálnych sietí. S prístupom k obchodom Lenovo App a Android Market, získate tisíce užitočných aplikácií a hier, stačí len kliknúť. 

Vyberte si IdeaPad Tablet K1:

Príslušenstvo pre IdeaPad Tablet K1:

IdeaPad Tablet K1 Case
Obrázok produktu IdeaPad Tablet K1 Case Ochranné púzdro pre IdeaPad Tablet K1. Ochráni Váš tablet pri prenášaní, zabraňuje vzniku škrabancov a mäkké vnútro zároveň čistí displej.

39 € / 46 €
IdeaPad Tablet K1 Keyboard Dock
Obrázok produktu IdeaPad Tablet K1 Keyboard Dock Dockovacia jednotka s klávesnicou Lenovo IdeaPad Tablet K1 Keyboard Dock kombinuje stojan s plne funkčnou klávesnicou a funkciou napájania v unikátnom integrovanom vyhotovení. Má klávesové skratky, ktorými je možné aktivovať rôzne funkcie tabletu a n

69 € / 82 €

ASUS Eee Pad Transformer Prime

ASUS Transformer Prime

Revolučný Asus tablet v super SLIM prevedení 8.3mm a váhou len 586g s pripojiteľnou plnohodnotnou QWERTY klávesnicou, systém Android 3.2 Honeycomb (4.0 Ice Cream Sandwich upgrade), idealny na prehliadanie internetu, e-mailov, prezeranie a zdieľanie obrázkov, pozeranie videa , počúvanie hudby , hrania hier a čítania kníh.

ASUS Eee Pad Transformer Prime

ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201 32GB + keyboard
Obrázok produktu ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201 32GB + keyboard Revolučný Asus tablet v super SLIM prevedení 8.3mm a váhou len 586g s pripojiteľnou plnohodnotnou QWERTY klávesnicou, systém Android 3.2 Honeycomb (4.0 Ice Cream Sandwich upgrade), idealny na prehliadanie internetu, e-mailov, prezeranie a zdieľanie o

519 € / 622 €

Príslušenstvo pre ASUS Eee Pad Transformer Prime

ASUS Transformer Prime TF201 TranSleeve - puzdro
Obrázok produktu ASUS Transformer Prime TF201 TranSleeve - puzdro Originálne puzdro pre tablet Asus Eee Pad Transformer TF201. Dá sa použiť v rôznych pozíciach. Ideálny na jednoduchšie sledovanie videa, alebo čitanie. Odolný materiál chráni tablet, keď Ste na cestách.Dustupný v rôznych farbách.

35 € / 42 €
ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201/TF700 Keyboard Mobile Dock
Obrázok produktu ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201/TF700 Keyboard Mobile Dock Docking station s plnohodnotnou QWERTY klávesnicou pre ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201 a Transformer Infinity TF700, ktorá premení tablet na plnohodnotný notebook. Dock obsahuje tiež touchpad s multidotykovým ovládaním (multitouch), 2x USB port,

139 € / 166 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.