Vianočná akcia: K MacBook Pro 8GB pamäte namiesto 4GB

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

K novým notebookom Apple MacBook Pro a iMacu 27" dostanete v rámci vianočnej akcie 8GB pamäť namiesto 4GB. Akcia predĺžená do 31.1.2012.


Apple MacBook Pro

Vianočná akcia!

Tiež si myslíte, že nadpriemerný počítač by nemal mať priemerné parametre? Preto Vám v rámci akcie dodáme MacBook Pro alebo iMac 27" s 8GB pamäťou namiesto štandardnej 4GB. Získate tak v niektorých aplikáciách až 2 násobný výkon. 8GB pamäť Vám umožní hladko používať počítač nielen na bežnú prácu, ale umožní Vám používať aj náročné profesionálne aplikácie. Je to optimálna konfigurácia pre prácu s videom v iMovie, Final Cut, na spracovanie fotografií v RAW formáte (iPhoto, Apperture), alebo pri práci virtuálnym počítačom (Parallels Desktop, VMvare).

Podmienky akcie: Akcia platí pre objednávky prijate cez eshop Notebookshop.sk v čase do 31.1.2011. Objednávky expedujeme +1 deň po úhrade kúpnej ceny. Upgradované konfigurácie neposielame na dobierku. 

Vyberte si Váš nový MacBook Pro s 8GB pamäťou:

Uprednostnujete desktop s veľkým 27" displejom? Má me pre Vás najvýkonnejší iMac 27" teraz ešte výkonnejší vďaka dvojnásobnej kapacite pamäte:

iMac 27" i5 3,1
Obrázok produktu iMac 27 + 8GB RAM zadarmo!
3.1GHz Quad-Core i5/ 4GB/ 1TB/ SuperDrive/ AMD HD 6970 + wireless keyboard SK, magic mouse

1 549 € / 1 858 €

Nové notebooky Apple MacBook Pro s OS X Lion prinášajú vyšší výkon, rýchlejšiu grafiku a majú viac miesta pre Vaše dáta. Toto všetko dostanete za nezmenenú cenu oproti predošlým modelom.

Predstavujeme Vám úplne nový MacBook Pro. Nový dizajn. Nové funkcie. Nové technológie. Všetko vytvorené na úrovni, aká doposiaľ ani neexistovala. MacBook je vyrobený z jediného kusu hliníkovej dosky, takže je tenký a ľahký, nádherne zaoblený a vysoko odolný. Ultratenký 15,4" palcový displej s LED podsvietením, neviditeľná vrstva skla a okamžité rozsvietenie displeja na plný jas vás očaria na prvý pohľad. Nové MacBooky Pro ponúkajú vysoký výkon vďaka novým 2 alebo 4 jadrovým Intel i5 a i7 procesorom. Pokročilá integrovaná grafika Intel HD Graphics 3000 je pri niektorých modeloch doplnená o grafiku AMD Radeon, ktorá prináša plynulejšie hry a realistickejšie 3D prostredia. Úplne nový Multi-Touch trackpad je vyrobený zo skla, navrhnutý pre ešte viac priestoru a viac gest, zároveň je tlačidlom na celom svojom povrchu. Skutočne nezameniteľný prenosný počítač pre vašu osobnú prácu a zábavu. MacBook Pro ďalej obsahuje FireWire 800 port, SD card slot a vstavanú batériu s takmer 7 hod. výdržou. Novinkou je tiež revolučný 10 gigabitový port Thunderbolt a Facetime HD kamera.

Thunderbolt Port

Nový Apple MacBook Pro obsahuje malú zásuvku, ktorá robí výrazné rozdiely. Tunderbolt Port je úplne nový štandard, ktorý umožňuje prenos dát rýchlosťou až 10GB/s. Kombinuje 2 technológie: PCI Express a MiniDisplay port. Jeden port prenáša čisto digitálny signál do externých displejov (dokonca aj do veľkých 30 palcových) rýchlo a bezproblémovo a zároveň umožňuje pripojenie ďalších periférií. Už žiadne problémy s ohnutými alebo zlomenými kontaktami konektora, už žiadne zakrúcanie šróbov.

Až doteraz boli všetky notebooky navrhnuté rovnakým spôsobom.
Zložením viacerých častí do jediného plášťa. Ale akonáhle pridáte všetky potrebné súčasti, pridáte zároveň rozmery, hmotnosť, komplexnosť a viac možností na zlyhanie. Vyriešenie problému, ako je tento vyžadovalo viac, ako malé zmeny. Vyžadovalo to kompletnú zmenu. Aby sme vytvorili nový MacBook Pro, návrhárske a inžinierske tímy prišli na spôsobom, ako nahradiť viacero častí jediným dielo. Tento jeden diel sa nazýva unibody – plynulý, hladký plášť vyrobený z jediného kusu hliníka.

Plášť unibody

Každý MacBook Pro začína svoj život ako jeden kus hliníkovej dosky.

Tvorba jedinej časti so sebou samozrejme prináša vlastnú sadu problémov. Keď skladáte viacero častí dohromady, presnosť nemusí byť perfektná. Máte dostatok priestoru, doslovne ako aj obrazne. Ale keď je jediná časť zodpovedná za viacero funkcií, je kriticky dôležité vytvoriť túto časť s absolútnou presnosťou, až na úrovni mikrometra. Vždy. Miliónkrát po sebe. Existuje iba jediný spôsob, ako dosiahnuť takúto úroveň presnosti: vybrúsiť telo unibody z jediného kusu hliníka za použitia počítačom riadeného strojárenského obrábania so skratkou CNC. Jedná sa o tú istú technológiu, ktorú používa letecký priemysel pri tvorbe vysoko namáhaných súčastí lietadiel.

Keď zoberiete nový MacBook Pro do rúk, okamžite pocítite rozdiel. Celý plášť je tenší a ľahší. Doslova z neho cítiť robusnosť a odolnosť – perfektné pre prenášanie vo vašom kufríku alebo batohu.

Hrúbka notebooku závisí od technológie vo vnútri.
LCD displeje typicky používajú fluorescenčné lampy s chaldnou katódou, alebo CCFL na podsvietenie a projekciu obrazu na obrazovku. Ale to spôsobuje dva problémy. Po prvé, tieto lampy vyžadujú viac priestoru, takže displej je hrubší. Po druhé, rovnako ako fluorescenčné lampy vo vašej domácnosti alebo kancelárii, aj tieto lampy použité v displejoch potrebujú čas na to, aby sa nahriali a dosiahli svoj plný jas. Preto inžinieri spoločnosti Apple zvolili LED diódy na podsvietenie nového MacBooku Pro.

LED podsvietenie vyžaruje rovnakú úroveň svetla na menšom priestore. Môžete tak vyrobiť plášť displeja, ktorý je podstatne tenší. A narozdiel od fluorescenčných lámp, LED podsvietenie dosiahne svoju úroveň jasu okamžite.

Pozrite sa na displej notebooku MacBook Pro a okamžite zaregistrujete zásadný rozdiel. Hladká, ničím neprerušená vrstva skla od hrany k hrane robí viac, než len dobrý vzhľad. Pridáva robustnosť samotnému LED displeju pod sklom. A nikde nenájdete kovový rám (ďalšia pridaná vrstva), ktorý by odpútaval váš zrak od displeja.

Multi-Touch Trackpad

Veľký sklenený trackpad MacBooku Pro je zároveň tlačidlo.

Nový trackpad počítača MacBook Pro neobsahuje žiadne tlačidlá, pretože je tlačidlom sám o sebe.
To znamená, že máte k dispozícii väčšiu plochu na prácu. Dizajnéri a inžinieri spoločnosti Apple strávili množstvo hodín uvažovaním nad vecami, ako je citlivosť (aký veľký tlak vyvolá kliknutie?), zvukovou odozvou (ako znie zvuk kliknutia?) a pocitom z hladkého skleneného povrchu (aký je z neho pocit?).

A to je len hardware. Softwarový inžinieri Apple hrali takisto významnú úlohu pri tvorbe nového trackpadu. Pridali Multi-Touch gestá novej úrovne. Výsledkom je najväčší, najprepracovanejší a najergonomickejší trackpad MacBooku Pro, aký bol kedy vyrobený. A to je len jeden z množstva detailov, ktoré boli neustále prerábané počas celého návrhárskeho procesu.

To najlepšie z oboch svetov.

Nový MacBook Pro kombinuje efektivitu integrovaného grafického procesora s výkonom stolnej triedy použitím samostatného grafického procesora. To preto, lebo obsahuje oba typy procesorov. Priamo po vybalení z krabice pracuje na integrovanom grafickom procesore Intel HD Graphics 3000, ktorý poskytuje množstvo výkonu pre každodenné použitie s výdržou batérie až 7 hodín.* Ale keď potrebujete maximálny výkon pre graficky najnáročnejšie úlohy, samostatný grafický procesor AMD Radeon tento výkon poskytne. Vďaka novej grafickej architektúre je možné medzi týmito dvoma procesormi prepínať.

Hrajte rýchlejšie.
S vyšším výkonom a snímkovou frekvenciou v graficky náročných hrách ako je Quake, Call of duty a Spore funguje MacBook Pro rovnako výkonne ako konzola – ako extrémne prenosná konzola.

Spravujte fotografie rýchlejšie.
Či už ste profesionálny fotograf alebo je fotografovanie len váš koníček, MacBook Pro a Aperture predstavujú ideálnu kombináciu na rýchle spracovanie obrovských RAW súborov. S ešte vyšším grafickým výkonom môžete vyhľadávať v tisíckach fotografií podstatne efektívnejšie. Do podrobností preskúmajte získaný záber, vykonajte finálne úpravy – všetko priamo na mieste.

Strihajte a animujte rýchlejšie.
Profesionálny strih a animácie vyžadujú profesionálny výkon. S MacBookom Pro a Final Cut Studio 2 môžu video žurnalisti snímať pútavé príbehy, okamžite ich spracovať a odoslať. Strihači môžu strihať priamo na mieste alebo v lietadle. A s vylepšeniami, ktoré drasticky zvyšujú renderovanie a kódovanie je MacBook Pro prenosné animačné štúdio.

Tvorte rýchlejšie.
Kombinácia výkonného 4 jadrového procesora Intel Core i7, samostatnej grafiky AMD Radeon a nádherného 15 palcového displeja s LED podsvietením robia z MacBooku Pro perfektný notebook pre Adobe Creative Suite. MacBook Pro má všetok potrebný výkon pre návrh, ilustrácie a animácie – vždy a všade tam, kde vás zastihne inšpirácia.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.