Nové notebooky Apple MacBook Air + výpredaj

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nové notebooky Apple MacBook Air 2,5x vyšším výkonom s portom ThunderBolt, Facetime kamerou s hmotnosťou od 1kg a novým Mac OS X Lion. Výpredaj starších modelov za mimoriadne ceny.


Nový MacBook Air prináša až 2,5x vyšší výkon ako jeho predchodca. Výkon plnohodnotného počítača v mini notebooku s hmotnosťou od jedného kilogramu. Nové procesory Intel i5 (alebo i7 pri zákazkovej konfigurácii), podsvietená klávesnica, super rýchly port ThunderBolt, Multitouch Trackpad, dlhá výdrž na batérie a nový operačný systém Mac OS X Lion sú hlavnými prednosťami tohto ultraprenosného notebooku.

MacBook Air je ultratenký, ultraprenosný a ultra nepodobný iným subnotebookom na trhu. Centrimetre a kilá však nestratíte zo dňa na deň. Jeho proporcie sú výsledkom dlhodobého uvažovania. Okrem toho obsahuje viacero bezdrôtových inovácií. A revolučný dizajn. S MacBook Air predstavuje nový štandard medzi prenosnými počítačmi.

Thunderbolt Port

Nový Apple MacBook Pro obsahuje malú zásuvku, ktorá robí výrazné rozdiely. Tunderbolt Port je úplne nový štandard, ktorý umožňuje prenos dát rýchlosťou až 10GB/s. Kombinuje 2 technológie: PCI Express a MiniDisplay port. Jeden port prenáša čisto digitálny signál do externých displejov (dokonca aj do veľkých 30 palcových) rýchlo a bezproblémovo a zároveň umožňuje pripojenie ďalších periférií. Už žiadne problémy s ohnutými alebo zlomenými kontaktami konektora, už žiadne zakrúcanie šróbov.

Výpredaj!

Za vynikajúce výpredajové ceny kúpite tieto modely Apple MacBook Air:

Tenkosť MacBook Air je fascinujúca. Ale možno ešte zaujímavejší je fakt, že v tele z tvrdeného hliníka s hrúbkou od 3 mm po 17 mm je ukrytý notebook plnej veľkosti. A s hmotnosťou len 1.06 kg je MacBook Air je viac ako prenosný počítač – je vašou neodmysliteľnou súčasťou všade tam, kam idete.

Displej bez kompromisov.

Lesklý, širokouhlý displej s uhlopriečkou 11 alebo 13.3 palca a s LED podsvietením v MacBook Air poskytuje rovnakú veľkosť pracovnej plochy ako displej klasického notebooku MacBook. S rozlíšením 1366 × 768 pri 11" LCD alebo 1440x900 bodov pri 13,3" zobrazuje veľké obrázky v bohatých farbách a s plným jasom okamžite po otvorení MacBook Air. Získate tak plnohodnotnú obrazovku s výhodami tenkého dizajnu.

Plne vybavená, veľká klávesnica.

Klávesnica plnej veľkosti s pohodlnými klávesmi, ktoré sú rovnako veľké ako na klasickom MacBooku.

Jedinečnosť multi-touch technológie.

MacBook Air je vybavený trackpadom nadrozmernej veľkosti s multi-touch (viacdotykovou) technológiou. Môžete tak pomocou viacerých prstov fotografie zväčšovať alebo zmenšovať, listovať medzi nimi alebo ich otáčať. Takisto môžete zväčšovať text na webstránke alebo prechádzať medzi navštívenými webstránkami rovnako, ako keby ste klikali na tlačídlá Back (späť) a Forward (vpred). Tento na gestách založený vstup sa stal základom úspechu zariadení ako iPhone a iPod touch a teraz prichádza aj na MacBook Air.

Displej s LED podsvietením.

Displej vďačí svojej tenkosti LED podsvieteniu. Poskytuje plný jas okamžite po otvorení MacBook Air. Displej bez obsahu ortute a arzénu je tiež energeticky efektívnejší, čo znamená dlhšiu výdrž na batériu.

Tenkosť spočíva v detailoch.

Inovatívna západka zo zásuvkami, ktorá sa vyklápa v momente, keď ju potrebujete obsahuje všetky potrebné zásuvky: USB 2.0, zásuvku slúchadiel a micro-DVI zásuvku pre pripojenie zobrazovacích zariadení cez DVI, VGA, kompozitný a S-video výstup. Dokonca aj napájací konektor MagSafe bol zmenšený tak, aby sa zmestil do MacBook Air.

 
Tenký, avšak vybavený.

MacBook Air je dodávaný s viac než dostatočným množstvo RAM v kapacite 2 až 4 GB. To je dostatočné množstvo pamäte pre prácu vo všetkých vašich obľúbených aplikáciách. Pevný SSD disk s kapacitou 64 GB až 128 GB takisto ponúka dostatok úložného priestoru. "Disk" predstavujú  flash pamäte - čiže neobsahuje žiadne pohyblivé časti Macbook Air je preto odolnejší a maximálne tichý.

Aj migrácia je bezdrôtová.

Ako prenesiete všetky svoje súbory, hudbu, fotografie a ďalší obsah zo starého Maca na váš nový MacBook Air? Zabudnite na FireWire kábel – to patrí do histórie. MacBook Air vám umožní migrovať všetok obsah bezdrôtovo.

Keď po prvý krát zapnete MacBook Air, aplikácia Setup Assistant (sprievodca nastavením) vás prevedie všetkými krokmi úvodného nastavenia. Nainštalujte softvér Remote Disc Setup na váš starý Mac, takže z neho budete môcť preniesť dáta na váš nový MacBook Air. Všetko je bezdrôtové. A jednoduché. A bezpečné.

Predstavujeme bezdrôtové zálohovanie.

Mac OS X Leopard priniesol funkciu Time Machine, vstavaný zálohovací softvér, ktorý automaticky kopíruje súbory na externé disk. A teraz vám zariadenie Time Capsule, ktoré v sebe kombinuje pevný disk a Wi-Fi prístupový terminál umožní používať Time Machine na bezdrôtové zálohovanie vašich súborov. Zálohovanie tak nevyžaduje žiadnu námahu a predstavuje ďalší spôsob, ako vám MacBook Air umožní žiť a pracovať bez káblov. Viac info

Bezdrôtové sledovanie filmov.

S bezdrôtovým diskom Time Capsule teraz môžete sledovať a kopírovať svoje filmy bez káblov priamo na MacBook Air. Kdekoľvek pôjdete, budete so sebou niesť najtenšie a najľahšie kino na svete.

 

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.