Nové notebooky Sony Vaio EB4

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nové modely na leto 2011: 11,6" Vaio YB2, nový rad Vaio C - módne trendové notebooky v atraktívnych farbách, výkonné multimediálne Vaio F22 a business notebooky Vaio S.


Vaio Y

Užite si leto s malým výkonným notebookom Vaio s hmotnosťou iba 1.4kg!

Nový rozmer výkonnosti Malý, veľký notebook!
Dlhá výdrž batérie Štíhly a ľahký počítač na cesty s prestížnym dizajnom VAIO, diskrétnou grafikou a dlhou výdržou batérie

Výdrž batérie na cestách až 6,5 hodiny
Jednoduché prenášanie po meste i na dovolenke vďaka hmotnosti nižšej ako 1,5 kg
Ideálny na sledovanie videa a hranie hier vďaka diskrétnej grafike AMD
Vysoko kontrastný displej VAIO s pomerom strán 16:9 vdýchne multimédiám život

Notebooky Sony Vaio radu C:

Vaio C

Vaio C je módny trendový notebook navrhnutý vo vašom štýle s nádhernou povrchovou úpravou s jedinečným svetlo emitujúcom dizajne v štýlových farbách.

  • Zabávajte sa pomocou vysoko kontrastného displeja VAIO s pomerom strán 16:9
  • Prístup na internet jediným stlačením tlačidla WEB
  • Obrazová komunikácia s rodinou a priateľmi vo vysokom rozlíšení

Notebooky Sony Vaio radu C:

Nádherný vzhľad

Vystúpte z davu a upozornite na seba. Počítače VAIO série C sú vďaka doteraz nevídanej a jedinečnej povrchovej úprave* predurčené stať sa skutočnými módnymi ikonami. U niektorých modelov sme vyššiu priehľadnosť materiálu skombinovali s efektom vyžarovania svetla, ktorý odráža svetlo vo vnútri a vyžaruje ho na okraji notebooku. Optimálna možnosť vyjadriť svoj štýl pre tých, ktorým už nestačia samotné farby.

Počítače VAIO série C ponúkame aj v decentnejších farbách s vyššou priehľadnosťou povrchu. Nielen že skvele vyzerajú – navyše ich môžete doplniť farebne zladeným príslušenstvom.

Počítače VAIO série C ponúkame v širokej palete farebných prevedení.

 

 

Nádherné materiálové prevedenie
Podsvietená klávesnica
Displej VAIO s podsvietením LED

Klávesnica s izolovanými tlačidlami je vybavená pokročilou technológiou podsvietenia s automatickou kontrolou jasu na meranie svetla v okolí. Tento snímač podsvietenie automaticky zapne v tmavých priestoroch, ako sú rokovacie miestnosti s tlmeným svetlom či pri práci v noci. Môžete tak slobodne pracovať na správach a dokumentoch po celý deň i v noci.

Notebooky VAIO série C sú nielen výkonné, ale aj energeticky úsporné. Automatická kontrola jasu zabudovaná v obrazovkách VAIO Display automaticky prispôsobuje jas v tmavých priestoroch, aby tak šetrila energiu a maximalizovala výkon. Ak chcete chvíľu iba počúvať hudbu či si len tak oddýchnuť, stačí stlačiť tlačidlo na vypnutie displeja na prednej strane počítača.

Webová kamera s vysokým rozlíšením a technológiou Exmor
Webová kamera s vysokým rozlíšením a technológiou Exmor

Uskutočňujte videohovory s priateľmi a rodinou pomocou zabudovanej webovej kamery s vysokým rozlíšením a technológiou Exmor. Práve vďaka snímaču Exmor™ CMOS od spoločnosti Sony môže táto webová kamera s vysokým rozlíšením zaručiť jasný, ostrý a podrobný obraz bez rozmazania, s prirodzenejšími farbami a vyšším kontrastom. Inak povedané, to najprirodzenejšie hneď po skutočnom rozhovore medzi štyrmi očami.

 

Pripojte sa online v okamihu

Jediným stlačením tlačidla WEB získate prístup na internet a po webe môžete surfovať bez toho, aby ste museli plnohodnotne zapnúť celý počítač.

Tlačidlo WEB, prakticky umiestnené na prednej strane počítača, slúži práve na bleskové spustenie internetu. Oceníte ho, predovšetkým ak potrebujete surfovať či skontrolovať e-maily niekde v kaviarni či na letisku. Jediným tlačidlom tak môžete aktivovať internet bez úplného naštartovania počítača, čím ušetríte nielen množstvo času, ale aj energiu v batérii.

 

 

Tlačidlo WEB

____________
* Vnútorná konštrukcia krytu môže byť viditeľná v dôsledku použitia priesvitných materiálov.

Vaio E

Sony Vaio radu E sú teraz za veľmi prijateľnú cenu. Modely Vaio EA4 so 14" LCD a EB4 s 15.5" displejom v rôznych farebných prevedeniach ponúkajú vyvážený výkon za prijateľnú cenu a funkcie Playstation 3 Remote Play a Remote Keyboard. K vybraným modelom VAIO E dostanete myš vo farbe notebooka zadarmo!

Notebooky Sony Vaio radu E:

Radosť používať

Prenosný počítač VAIO série E je radosť používať aj vďaka klávesnici s delenými klávesmi a integrovanou numerickou klávesnicou.

Prístup na internet za pár sekúnd

Stlačením tlačidla WEB môžete počítač zapnúť a byť online už za pár sekúnd. Ideálne riešenie pre surfovanie po internete alebo prezeranie e-mailov v kaviar�?ach alebo letiskových halách.

Notebooky VAIO série E: vysoký kontrast a živé farby

Panoramatické zobrazenie

Pozrite si obľúbený multimediálny obsah v skutočne širokouhlom prevedení s vysokým kontrastom a živými farbami. Vďaka vysokému rozlíšeniu Full HD* 1920x1080* a pomeru strán 16:9 si môžete vychutnať filmy so zúženou plochou čiernych pásov i jednoducho prechádzať stránky na internete.

S rýchlou a výkonnou grafickou kartou ATI® Mobility™ Radeon® je jednoduché upravovať videá a fotografie alebo hrať akčné hry. A ak sa chcete len porozprávať s priateľmi, zabudovaná webová kamera vás spojí v priebehu niekoľkých sekúnd.

Vaio F

Notebooky VAIO série F sú vybavené displejom vo vysokom rozlíšení Full HD a čítačkou diskov Blu-ray Disc™, vďaka ktorej si môžete filmy vo vysokom rozlíšení pozrieť kdekoľvek. Rýchle scény sú plynulé a krištáľovo čisté vďaka technológii Motion Reality HD a výkonnej grafike NVIDIA®. Vychutnajte si priestorový zvuk ako v kine vďaka softvéru Dolby® Home Theater v3.

Nové notebooky Sony Vaio radu F:

Filmy vo vysokom rozlíšení a priestorový zvuk ako v kine

Nemyslite si, že notebooky VAIO série F sú iba výkonné a nie efektívne. Tieto notebooky sú výrazne úsporné vďaka snímaču okolitého svetla, ktorý upravuje jas obrazovky v priestoroch so silnejším osvetlením, aby sa šetrila energia. Stlačením tlačidla na vypnutie displeja okamžite vypnete displej a ušetríte energiu, čo je ideálne najmä pri počúvaní hudby.

Vaio S

Jednoduché prenášanie do kancelárie, z kancelárie i po domácnosti. Štíhly a kompaktný počítač VAIO série S váži menej ako 2 kg a je vybavený pevným valcovým pántom pre možnosť držania v jednej ruke.

Vezmite si ho so sebou kamkoľvek. Pevné telo z horčíkovej zliatiny chráni notebook pre otrasmi a údermi, ktorým sa na cestách ťažko vyhnete.

Notebooky Sony Vaio radu S:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.