Nové grafické stanice HP 8560w a 8760w Mobile Workstation

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nové grafické stanice HP 8560w a 8760w Mobile Workstation prinášajú maximálny výkon, maximálnu spoľahlivosť v elegantnom balení a za rozumnú cenu.


HP 8560w Mobile Workstation

HP 8560w a 8760w sú snom profesionálnych používateľov. Vytvárajte intenzívne animácie, viacrozmerné návrhové plány a komplexné návrhy s touto výkonnou mobilnou pracovnou stanicou HP EliteBook 8560 a 8760w. Tieto nové mobilné pracovné stanice sa môžú pochváliť rozšírenou kapacitou pamäte a vysokovýkonnou grafikou. Pozrite sa na majstrovské dielo vytvorené na mobilných pracovných staniciach HP.

Funkcie

Vybavený pre dokončenie úlohy

• Displej optimalizovaný pre originálny Windows® 7 Professional s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6") alebo 43,9 cm (17,3") a rozlíšením HD+, FHD alebo displej DreamColor s možnosťami procesora a bezdrôtovou funkcionalitou splní vaše náročné podnikové požiadavky. 

NOVÝ ostrý dizajn vyžarujúci energiu

• Neobávajte sa nárazov, pádov alebo ošúchania. Účelný dizajn počítačov HP EliteBook poskytuje skutočnú podnikovú robustnosť. 
• Elegantný bronzový kryt a testy armádneho stupňa pre pády, vibrácie, prach, vlhkosť, nadmorskú výšku a vysoké teploty pomáhajú zaistiť, aby váš prenosný počítač odolal drsným cestám a tvrdým pracovným podmienkam. 


Grafika určená pre pracovné stanice

• Maximalizujte zobrazovaný výkon výberom ISV-certifikovanej grafickej karty od spoločnosti ATI alebo NVIDIA pre pracovné stanice. Pozrite si toto video o tom, ako jeden architekt používa svoju mobilnú pracovnú stanicu HP. 
• Vďaka súčasnej podpore až 5 displejov prináša technológia AMD Eyefinity novátorské možnosti zobrazenia grafiky, ktoré umožňujú používateľom spojiť dokopy viacej displejov do veľkej sledovacej plochy alebo použiť ich nezávisle na sledovanie rôznych údajov na rôznych obrazovkách naraz. 
• HP Performance Advisor poskytuje jednoduchého, efektívneho, softvérového sprievodcu, ktorý vás prevedie počiatočnou konfiguráciou a prispôsobením prostredníctvom optimalizácie systému pre každú novú aplikáciu a inštalovaný ovládač. 

Notebooky HP EliteBook 8560w Mobile Workstation s 15,6" LCD:

Notebooky HP EliteBook 8560w Mobile Workstation s 17,3" LCD

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.