Nové notebooky ThinkPad Edge E420 a E520

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Lenovo predstavuje nové ThinkPady Edge E420 a E520 notebooky, ktoré pomôžu používateľom v obchodnom raste a zvýšiť ich produktivitu. Tieto tenké a elegantné notebooky ponúkajú používateľom možnosť sofistikovanej práce s počítačom a podnikového využitia.


ThinkPad Edge E520

ThinkPad Edge E420 a E520 sú notebooky vybavené hardvérom, ktorý ponúka vysoký výkon na úrovniach, ktoré vyžadujú small business užívatelia. Druhá generácia Intel Core procesorov ponúka až o 20% zvýšenie výkonu oproti predchádzajúcej generácii. Intel HD 3000 Grafika dodá dvojnásobné zvýšenie výkonu a lepšie skúsenosti s vizuálnymi náročnými aplikáciami. Pre dnešný graficky intenzívny obsah je notebook Edge vybavený procesormi AMD Radeon™ HD video, s až 2 GB vyhradenej pamäte VRAM a 128-bit GPUs.

ThinkPad Edge tiež ponúka niekoľko funkcií pre ľahšie a efektívnejšie užívateľské skúsenosti. Klávesnicu plnej veľkosti s numerickým keypadom umožňuje pohodlný vstup číselných a textových dát. Lenovo Rapid Boot technológia skracuje štart operačného systému až o 30%, čo vám umožní dostať sa do práce rýchlejšie. Webové konferencie sú tiež oveľa pohodlnejšie so svetlo-citlivou webovou kamerou, vysokou vernosťou zvuku, optimalizovanými reproduktormi a vynikajúcim komunikačným softvérom. Okrem výkonu a učiteľských vlastností, je vylepšený aj dizajn notebookov ThinkPad Edge. Rafinovaný dizajn prináša až o 13% tenšie telo a je k dispozícii v mäkkom matnom povrchu. Jednoduchosť a ľahkosť použitia, Lenovo spoľahlivosť, elegantnosť, sofistikovaný dizajn, a výkonné výpočtové vlastnosti robia ThinkPad Edge E420 a E520 notebooky vynikajúcim riešením pre dnešných užívateľov Small Business.

Notebooky ThinkPad Edge E520 s 15,6" LCD:

Notebooky ThinkPad Edge E420 so 14" LCD:

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.