Ovation MC545 - najrýchlejší HSPA+ dual-carrier modem na svete

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. uvádza na trh najrýchlejší USB modem na svete Ovation MC545. Pomocou bezdrôtovej technológie HSPA+ dosahuje prenosovú rýchlosť až 42 Mbps. Podporuje všetky platformy Windows, Mac OS X a Linux. Vhodný pre použitie na celom svete


Ovation MC545 42 Mbps USB Modem Dual Carrier HSPA+ je najrýchlejší dual-carrier HSPA+ Broadband modem na svete! Ovation MC545 2in1 Dual-Carrier modem je zariadenie malých rozmerov (82 x 30 x 13 mm, 30 gramov), ktoré ponúka prenos dát technológiou HSPA+ až 42 Mbps - download a odosielanie dát HSUPA technológiou až 5,77 Mbps (11 Mbps po upgrade firmvéru) v 3G sieťach na celom svete a zároveň obsahuje microSD slot (SDHC), ktorý Vám umožní mať svoje dáta stále so sebou. Má integrovanú MIMO anténu a technológiu pre zvýšenie prenosovej rýchlosti pri pohybe a slabo pokrytých oblastiach. 5 farebná LEDka informuje o stave sieti a dátových prenosoch. USB modem je určený pre všetky počítače s USB 2.0. Je kompatibilný s Windows (ovládače sú nahrané priamo v modeme), Mac OS X a Linux. MC535 podporuje v sieti UMTS frekvencie 2100/1900/900 MHz.

Kúpite tu!

Ovation MC545 je kompaktný HSPA+ dual-carrier Broadband USB modem novej generácie s microSDHC slotom ™ (až 32 GB). Podporuje HSPA+ sťahovanie dát rýchlosťou až 42 Mb/s! To je až 6x rýchlejšie, ako existujúce HSPA zariadenia. Otočná konštrukcia poskytuje flexibilitu pre používateľov na cestách. Ovation MC545 je vybavený novým softvérom Mobilink 3 Connection Manager pre Windows a Mac a technológiou NovaSpeed pre rýchlejšie sťahovanie dát.

Ovation MC545 HSPA+ Modem
Ovation MC545 podporuje tieto pásma: Dual-Carrier HSPA+ 850/2100 MHz, HSPA+/HSPA/UMTS 900/1900/2100 MHz; GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz (Class 12 GPRS/EDGE).

NAJRÝCHLEJŠIE bezdrôtové pripojenie na svete
Ovation MC545 je vybavený technológiou Dual-Carrier, ktorá umožňuje prenášať dáta oveľa rýchlejšie a to až rýchlosťou 42 Mbps pre download a 11 Mbps pre upload (po upgrade FW), čím Vás pripojí rýchlejšie do Internetu, podnikovej siete, rýchlejšie stiahnete emaily, prenesiete súbory, hudbu, obrázky a video odkiaľkoľvek.

Internet kdekoľvek a pre všetkých
Ovation MC545 bol navrhnutý tak, aby podporoval všetky platformy: Windows, Mac a Linux. USB konektor umožňuje pripojenie takmer k ľubovoľnému zariadeniu a je pritom menší a dostupnejší ako tradičné PCMCIA karty. Pri hmotnosti iba 30 gramov a hrúbke menej ako 1 cm ponúka toto zariadenie vysoký výkon pričom je ultra prenosné. Ovation MC545 podporuje prenos dát v sieťach UMTS na frekvenciách 900/1900/2100 MHz, takže ho môžete používať na pripojenie do Internetu na celom svete.

Bez CD
Softvér, ovládače a návody sú uložené priamo v modeme. MobiLink™ 3 Connection Manager a ovládače pre Windows a Mac sú uložené priamo v zariadení. Pripojte sa na Internet bez potreby inštalácie ovládačov z CD. Iba pripojte modem do USB portu, ovládače sa automaticky nahrajú do počítača a môžete sa pripojiť.

Pokročilá anténna technológia
Modem obsahuje technológiu diverzných antén, ktorá maximalizuje dátovú priepustnosť a dosah pokrytia.

KĽÚČOVÉ FUNKCIE a VÝHODY

  • Otočná konštrukcia umožňuje sa prispôsobiť sa všetkým typom USB konektorov.
  • Max. rýchlosti 42 Mbps download a 5.76 (11) Mpbs upload pre surfovanie na Internete, email, VPN a iné. Pre použitie doma, v práci, na cestách - prakticky hocikde. Funguje všade na svete v podporovaných frekvenciách.
  • Podporuje všetky platformy: Windows, Mac OS X, Linux.
  • Kompaktný a tenký design: lesklý povrch modemu Ovation MC545 obsahujú LED systém, ktorý zobrazuje stav pripojenia.
  • Nabitý funkciami: podpora NDIS, intuitívny softvér MobiLink, inštalácia bez CD, nízka spotreba energie, možnosť upgradu firmware.

 

Ovation MC545 HSPA+ USB Modem ponúka flexibilitu HSPA+ dual-carrier, HSPA+, HSDPA/HSUPA, UMTS 2100/1900/900 MHz a EDGE/GPRS 850/900/1800/1900 MHz pripojenia.  Ovation MC545 umožňuje pripojenie cez HSPA+ sieť rýchlosťou do 42 Mbps. Má integrovanú technológiu diverzných antén, ktorá umožňuje lepší príjem signálu, vyššiu dátovú priepustnosť a vyšší dosah. Modem je určený pre počítače s USB portom s OS Windows, Mac OS X alebo Linux. Oproti iným modemom ponúka Ovation MC545 až 6 krát rýchlejší dátový prenos smerom z Internetu vďaka technológii HSPA+ DC (dual-carrier). Modem je preto mimoriadne vhodný pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú rýchle a stabilné pripojenie kdekoľvek. Odoslanie emailov s veľkými prílohami, uploadovanie súborov na server bude pri rýchlosti 42/11 Mbps hračka. HSPA+ tiež výrazne zlepšuje prevádzkovanie VOIP aplikácií (SIP, Skype...) a iných dátovo náročných aplikácií. Modem je tenší ako 1cm a taktiež ponúka decentnú 6 farebný LED systém, ktorý informuje používateľa o stave siete, dátových prenosoch a pod.

Ovation MC545 zároveň obsahuje microSD slot, ktorý Vám umožní mať svoje dáta vždy so sebou. Dáta, ktoré cez modem stiahnete tak nikdy nemusíte ukladať na pevný disk hostiteľského počítača.

Dodáva sa s užívateľsky prívetivým softvérom MobiLink Connection Manager pre Windows a Mac, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie do Internetu. Podporovaný je tiež OS Linux.

Viac informácií

Kúpite tu:

Ovation MC545 42 Mbps USB Modem Dual Carrier HSPA+
Obrázok produktu Ovation MC545 42 Mbps USB Modem Dual Carrier HSPA+ Najrýchlejší dual-carrier HSPA+ Broadband modem na svete!
Ovation MC545 2in1 Dual-Carrier modem je zariadenie malých rozmerov (82 x 30 x 13 mm, 30 gramov), ktoré ponúka prenos dát technológiou HSPA+ až 42 Mbps - download a odosielanie dát HSUP

teraz iba  108 € / 129 €
   145 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.