Nové mobilné skenery C-Pen 3.5 a C-Pen 3.0

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Zvýšte svoju produktivitu s mobilnými skenermi C-Pen s funkciou "text-to-cursor". Moderný Bluetooth/USB skener C-Pen 3.5 pre Windows/Mac/Android a C-Pen 3.0 s pripojením cez USB.


Ručné skenery C-Pen sú ľahké, ultraprenosné skenery s funkciou "text-to-cursor". Vďaka tejto základnej funkcii dokážete mnohonásobne zvýšiť produktivitu Vašej práce. Jednoduchým prejdením cez text na papieri, skener C-Pen automaticky text prečíta, prekonvertuje do elektronickej podoby (na čistý text) a prenesie daný text do počítača do rôznych aplikácií. Skener C-Pen pracuje s akoukoľvek aplikáciou, ktorú máte v počítači ako napr. MS Word, Excel, s rôznymi prekladovými softvérmi, podnikovými, obchodnými a ekonomickými softvérmi, webovým prehliadačom a s mnohými ďalšími.

Ručné mobilné scannery C-Pen sú zastúpené 2 modelmi. C-Pen 3.0 je určený pre pripojenie k počítaču cez USB port. C-Pen 3.5 umožňuje pripojenie nielen cez USB, ale aj bezdrôtovo cez Bluetooth. Má vstavanú Li-Ion batériu a dodáva sa tiež s Bluetooth adaptérom a kolískou, vďaka ktorej môžete skener C-Pen 3.5 jednoducho dobíjať. Vďaka bezdrôtovej technológii Bluetooth môžete C-Pen 3.5 pripojiť aj k smartfónom alebo Tabletom s OS Android.

Bezdrôtový Bluetooth ručný scanner C-Pen 3.5 a USB scanner C-Pen 3.0 Vás oslobodia od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte, alebo číslach alebo čiarového kódu a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou charakteristikou scanneru C-Pen 3.5 a 3.0 sú miniatúrne rozmery (130x18x32 mm) a hmotnosť iba 68g. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 5 až 22 tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera je 15 cm / s. Pripojiť ho môžete takmer k akémukoľvek počítaču prostredníctvom Bluetooth, cez  USB port. Vhodný je tiež pre elektronické prekladové slovníky. Veľmi dobre ho môžete využiť napr. s prekladovým slovníkom pre Windows.

Akcia!!!

Prekladový slovník k C-Pen 3.5 a 3.0 zadarmo!
Ku scannerom C-Pen 3.5 a C-Pen 3.0 dostanete
Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre OS Windows v hodnote 70 EUR zadarmo! Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník obsahuje slovnú zásobu 400 000 slov, ktorú môžete využiť na okamžitý preklad naskenovaných slov, alebo v aplikáciách MS Office, Outlook a pod.

Demo - Preklad pomocou Translation pluginu pre C-Core:

Prístroj spĺňa úlohu ručného skeneru. Vďaka jednoduchej obsluhe a taktiež malým rozmerom robí ho veľmi nápomocným v každodennej práci v úrade, v škole, v domácnosti... C–Pen 3.5 a 3.0 skenuje nielen tlačený text ale taktiež bankové čiarové kódy.

Skenerom C–Pen 3.5 a 3.0 je možné jednoduchým spôsobom zadávať do počítača text z knižiek, dokladov, článkov, vďaka čomu práca s dokladmi je ešte viac ľahšia. C–Pen 3.5  umožňuje rýchle a ľahké zadávanie tlačených dát do počítača, preto je tiež často využívaný osobami, ktoré si cenia pohodlie šetrenie časom a taktiež starajú sa o pracovný komfort. 

C-Pen 3.5 a 3.0 svojim vzhľadom pripomínajú fixku. Skenovanie textu sa vykoná presunutím zariadenia ponad tlačený text. Zoskenovaný text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii, na mieste kde bol postavený kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje ABBYY FineReader OCR softvér s podporou viac ako 180 kazykov (vrátane slovenčiny)

C-Pen 3.5 a 3.0 rozlišuje:

 • text napísaný v 167 jazykoch medzi inými:
  poľský, anglický, bulharský, český, dánský, estónsky, francúzsky, grécký, holandský, španielský litovský, lotyšský, nemecký, nórský, portugalský, ruský, slovenský, švédsky, talianský a veľa iných,
 • bankové znaky:
  OCR-A, OCR-B i MICR (E13B),
 • jednorozmerné čiarové kódy:
  Check Code 39, Check Interleaved 25, Code 128, Code 39, EAN 13, EAN 8, Interleaved 25, CODABAR (bez kontrolnej sumy), UCC Code 128, Code 2 z 5 (Industrial, IATA, Matrix), Code 93, UPC-A, UPC-E i Postnet.

Príklady použitia:

 • Zadávanie údajov z faktúr pre finančno-účtovnícke systémy.
 • Priame zadávanie tlačených informácií do bázy dát .
 • Skenovanie časti textov z tlačených materiálov takých ako:
  knihy, časopisy, doklady pre vedecké a výskumné účely, vizitky.
 • Skenovanie textov priamo do prekladateľských aplikácií.
 • Umožňuje osobám s dyslekciou zavádzanie textu do počítača, ktorý je následne spracovaný programom meniacim text na reč (SW na premenu textu na reč nie je súčasťou dodávky).
 • Rozlišovanie čiarových kódov v logistických prácach.
 • Zadávanie dát pre internetové účtovníctvo.

Perá C-Pen dodávame s rozšírenou 3 ročnou zárukou.

Kúpiť USB skener C-Pen 3.0

Kúpiť Bluetooth/USB skener C-Pen 3.5

Hlavné rysy

  C-Pen 3.5 C-Pen 3.0
Veľkosť:  130 x 18 x 32 mm 
Hmotnosť:  68 g  
Optický senzor: CMOS
Rozlíšenie: 330DPI
Snímaná plocha: 10 x 6 (mm)
Rozmer skenovania:  5-22 pts
Rýchlosť skenovania: 15 cm / s
Pripojiteľnosť: Bluetooth, USB USB
Batérie: Integrované Li-Ion batérie -

Systémové požiadavky: 

  C-Pen 3.5 C-Pen 3.0
Systém:  Windows XP/Vista/Win7 32/64bit, /Mac OS Leopard/Snow Leopard (beta drivers), Android Windows XP/Vista/Win7 32/64bit, /Mac OS Leopard/Snow Leopard (beta drivers)
HDD 290 MB HDD a CD-ROM drive 200 MB HDD a CD-ROM drive 
USB USB/miniUSB port (USB1.1 or 2.0)
Bluetooth Bluetooth ovládače Widcomm or Microsoft Bluetooth stack (súčasť Windows od XP SP2)  -

Obsah dodávky:

C-Pen 3.5 C-Pen 3.0
Bluetooth vysielač -
Kolíska a USB kábel USB kábel 
Inštalačné CD
C-Pad™ vo formáte PDF a inštruktážne video
Rýchly návod
Kupón na slovník C-dictionary - 1 jazyk zadarmo
Prekladový Anglicko-Slovenský hovoriaci slovník pre Windows zadarmo!
Rozšírená 3 ročná záruka

 

Videoprezentácia:

DEMO - Využitie C-Pen 3.5 so Samsung Galaxy (Android):

Vyberte si z ponuky mobilných scannerov C-Pen:

Scanner C-Pen 3.0
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripoje

teraz iba  109 € / 130 €
   116 €
Scanner C-Pen TS1
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Nový vylepšený ručný skener s pripojením cez USB. Nová skenovacia hlava s rozlíšením až 600 DPI umožňuje ešte presnejšie a kvalitnej

teraz iba  109 € / 131 €
   119 €
Scanner C-Pen 3.0 + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.0 + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Ručný skener s pripojením cez USB/miniUSB - zberač informácií, ktorý číta text, číslice aj čiarové kódy a prenáša ich do Vášho PC, notebooku,

139 € / 166 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbooku, elektronického prekladača a pod. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie

139 € / 166 €
Scanner C-Pen TS1 Deluxe
Obrázok produktu Scanner C-Pen TS1 Deluxe Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR, CDROM so softvérom a rozšírená záruka 36/24!

139 € / 166 €
Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník
Obrázok produktu Scanner C-Pen 3.5 Bluetooth + slovník Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR a 3 ročná záruka!
Bezdrôtový Bluetooth ručný skener - zberač informácií, ktorý číta text, číslice, bankové OCR znaky a prenáša ich do Vášho PC, notebooku, netbo

166 € / 199 €
C-Pen Dictionary Pen
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jednoducho prejdite perom po slovíčku a pero zobrazí na displeji jeho definíciu a prečíta ho hlasom TTS. C-Pen Dictionary tiež umožňuje skenova

259 € / 310 €
C-Pen Dictionary Pen Deluxe
Obrázok produktu C-Pen Dictionary Pen Deluxe + rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou, Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows na CDROM, AC adapter, slúchadlá!
Skenovacie pero, ktoré nielen skenuje text, ale ho aj preloží a prečíta. Obsahuje 9 Oxfordských slovníkov. Jedno

299 € / 358 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.