Vianočná akcia 2010 v Notebookshop.sk

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Vo vianočnej akcii dostanete k notebooku vianočný balík v hodnote až 122 €, 20€ kupón na kúpu elektronického slovníka alebo čítačky elektronických kníh a mnohé ďalšie bonusy.


V našej internetovej predajni Notebookshop.sk sme pripravili mnoho zaujímavých akcií. Taktiež v predvianočnom období (do 21.12.) rozširujeme prevádzkovú dobu do 18:00. Do siedmej hodiny večer môžete využiť hotline na zodpovedanie Vašich dotazov. Pri osobnom prebratí tovaru si môžete tovar vyzdvihnúť v pracovné dni do 18:00 hodiny.AKCIA: Pri objednávke notebooka dostanete vianočný balík v hodnote 122€ iba za 1€.


Pri objednávke notebooka si môžete objednať vianočný balík v hodnote až 122€ za symbolické 1 euro. Balík obsahuje:

  • Anglicko-Slovensko hovoriaci slovníkProfesionálny anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows so slovnou zásobou 400000 slov. Slovník obsahuje odborné výrazy, slangové výrazy. Jeho hlavnou prednosťou je pokročilá technológia vyslovovania anglických slov pomocou syntezátoru. Súčasťou slovníka je tiež výkladový slovník. Slovník si môžete zakúpiť samostatne za 70€. Viac info o slovníku...

  • Cestovná myš pre notebook/netbook - maličká optická myš kompatibilná s každým notebookom. Má vysoké rozlíšenie 1200dpi, podporuje plug and play. Vďaka svojim malým rozmerom a hmotnosťou iba 45 gramov je ideálna na prenášanie. Vybrať si ju môžete v čiernej alebo ružovej farbe. Zakúpiť si ju samostatne za 10,71€. Viac info...

  • Taška pre notebook - Ak si zakúpite notebook s displejom 13" až 17" nájdete vo vianočnom balíku aj tašku na notebook. K iným notebookom napr. s 18,4" displejom alebo k netbookom Vám dodáme tašku alebo puzdro za výhodnú cenu. Tašku pre notebook 15-16" si môžete zakúpiť samostatne za 41,65€. Viac info...

  • CDROM s kancelárskym balíkom OpenOffice 3 pre Windows - plnohodnotný kancelársky balík v najnovšej verzii v slovenčine na spracovanie textov, tabuliek a prezentácií. Stačí spustiť notebook, vložiť CDROM a o pár minút môžete pracovať.

Všetko toto hodnotné príslušenstvo je Vaše, ak si u nás objednáte notebook do 21.12.2010. Vianočný balík si môžete objednať v 2 prevedeniach s čiernou myškou alebo v ružovej farbe.

Viac informácií...

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.