Palm Pre v predaji!

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Unikátny telefón Palm Pre si môžete zakúpiť už dnes. Luxusný smartfón s WebOS prostredím s multitouch ovládaním a plnohodnotnou vysúvateľnou QWERTZ klávesnicou.


Predstavujeme Vám Palm® Pre™, telefón, ktorý sa tak stotožní s Vašim životom, že budete mať pocit, že rozmýšľa za Vás. Pre zobrazí Vaše rozličné online kalendáre v jednom, poskytne Vám informácie, ktoré potrebujete bez toho, aby Ste ich museli hľadať. Pre spojí Vaše kontakty z rôznych zdrojov na jedno miesto, kde nájdete to, čo potrebujete. A Pre doručí správy a upozornenia v intuitívnej forme tak, že na ne budete môcť reagovať akokoľvek chcete. Ľudia, udalosti, informácie, na ktorých záleží.

Urobte si radosť a doprajte si luxusný telefón s unikátnym prostredím WebOS s multitouch technológiou:

 • Prispôsobený pre siete operátorov na Slovensku (Hlas/SMS/MMS/Dáta).
 • QWERTZ klávesnica s podporou písania znakov s diakritikou.
 • Dodáva sa s najnovším WebOS 1.3.5.2 s multijazyčným UI (EN, DE, FR, SP, IT).
 • Plná 2 ročná záruka s bezplatnou 30 dňovou tel./email podporou.
 • Originálne Palm puzdro v cene, SK návod.

Vlastnosti Palm Pre netreba veľmi predstavovať. Najčastejšie sa Palm Pre považuje za "konkurenta" pre Apple iPhone. Palm Pre je však úplne iný. Spoločnou vlastnosťou je iba jednoduché intuitívne prostredie, ktoré je možné ovládať dotykom a to aj viacerých prstov. 

My si myslíme, že Palm Pre je ďaleko lepší telefón ako jeho údajný "konkurent". Ukážme si prečo:

  Palm Pre Apple iPhone
Design Palm Pre je asi o 30% menší (a o 100% krajší :-) ). Má však rovnaký displej 480x320, ktorý zobrazí rovnaké množstvo informácii. V malom tele sa skrýva vysúvacia QWERTY(Z) klávesnica. -
Práca s aplikáciami Umož�?uje beh aplikácii na pozadí. Aplikácie sa tvária ako "karty", medzi ktorými sa dá jednoducho prepínať, organizovať ich bez toho, aby Ste ich museli zatvárať. Aktívna je iba jedna aplikácia. Stlačením tlačidla sa beh aplikácie ukončí.
Kontakty Kontakty z rôznych zdrojov sú zoskupované dokopy. Pod jedným menom vidíte súkromný telefón z Google, pracovný email z Exchange, aktuálny status z Facebooku a či je kontakt online z Instant Messengera. Ak si Váš kontakt zmení fotku na Facebooku alebo zmení telefón, automaticky sa Vám zmenené informácie zobrazia pri kontakte  -
Kalendár Kalendár opäť zoskupuje informácie z viacerých zdrojov. Na jednom mieste vidíte Váš pracovný kalendár z Exchange, súkromný kalendár z Google alebo Facebooku. Ak si chcete naplánovať stretnutie vidíte, koľko času máte medzi jednotlivými stretnutiami vďaka "harmonike". Kliknutím na "harmoniku" sa roztiahne priestor pre vloženie ďalšieho stretnutia.  -
Úlohy �?no, to je to, čo iPhone nemá. -
Email Všetky Vaše emaily z rôznych zdrojov sú na jednom mieste. Na emaily odpoviete vďaka vysúvacej klávesnici oveľa rýchlejšie ako bez nej. -
Správy Už žiadne aplikácie pre SMS, Google Talk, Aim... Celú konverzáciu s kontaktom vidíte na jednom mieste. Aplikácia SMS/MMS + ďalšie doplnkové aplikácie pre Instant Messaging (prevažne platené).
Webový prehliadač Asi o 30% rýchlejší ako na iPhone 3G. S náhľadmi bookmarkov na úvodnej stránke. Počas načítavania stránky nezaberá miesto horný pruh. Vďaka tomu aj napriek menšiemu displeju vidíte informácie prehľadnejšie a najmä skor. -
Vyhľadávanie Universal Search kombinuje vyhľadávanie nielen v telefóne ale aj na webe. Začnite písať na klávesnici a okamžite vidíte kontakty, aplikácie... Ak sa informácia, ktorú hľadáte nenachádza v telefóne, môžete si ju jedným klikom vyhľadať na webe, Google Maps, Wikipedii alebo na Twitteri.   -
Online služby Palm Profil (zadarmo) - umož�?uje synchronizáciu údajov, automatické bezdrôtové zálohovanie (1x denne) alebo vymazanie všetkých údajov na diaľku, napr. v prípade krádeže. O svoje údaje tak nikdy neprídete. Stačí na druhom telefóne zadať svoje prihlasovacie údaje a za pár okamihov sú všetky Vaše údaje späť v telefóne (bez použitia počítača). Mobileme (79EUR ročne) bez možnosti online zálohovania.
Zadávanie textu Vysúvacia plnohodnotná QWERTY(Z) klávesnica umož�?uje pohodlnejšie a rýchlejšie písanie Softvérová klávesnica.
Notifikácie Ak Vám príde email, SMS, alebo máte naplánované stretnutie, Pre Vás na to decentne upozorní pomocou prepracovaného notifikačného systému. prácu, ktorú práve robíte, napr. odpovedanie na email nemusíte prerušiť. V notifikácie sa vrátite vtedy, keď budete chcieť. Notifikácie pomocou modálneho okna, ktoré prerušia Vašu činnosť. Buď musíte Vašu činnosť okamžite prerušiť, alebo notifikáciu zrušiť. 
Ovládanie Dotykový displej, multitouch gestá, dotyková plocha pod displejom (Gesture Area), QWERTY(Z) klávesnica, gestá kombinované s klávesnicou (výber textu, copy/cut/paste...), tlačidlo pod displejom. Dotykový displej, multitouch gestá, jedno tlačidlo pre zatvorenie aplikácie
Nabíjanie Palm Pre je možné dobíjať pomocou kolísky TouchStone bezdrôtovo. Pre stačí položiť na magnetickú kolísku. Pre má tiež štandardný microUSB konektor, pomocou ktorého je ho možné dobíjať alebo prepojiť s počítačom. Cez proprietárny iPod konektor.

Váš Palm Pre môžete mať už dnes:

Palm Pre
Obrázok produktu Palm Pre Unikátny smartfón, ktorý sa vyznačuje multitouch dotykovým ovládaním. Je to prvé zariadenie s OS WebOS, ktoré má nádherné užívateľské prostredie, bleskové reakcie a unikátne funkcie ako napr. Synergy, Universal Search. Nechýba tiež multitasking, copy

teraz iba  291 € / 349 €
   349 €

aj s mnohými užitočnými doplkami:

Podrobnosti o vrobku

Palm Pre


Uniktny smartfn, ktor sa vyznauje multitouch dotykovm ovldanm. Je to prv zariadenie s OS WebOS, ktor m ndhern uvatesk prostredie, bleskov reakcie a uniktne funkcie ako napr. Synergy, Universal Search. Nechba tie multitasking, copy&paste, spojen kontakty a kalendre a alie. Pre m tie vysvaten QWERTY klvesnicu, kapacitn displej, 3,5mm jack konektor a 8GB pamte. Pre je mon prepoji s potaom cez microUSB konektor ako USB Mass Storage (extern disk) alebo Media Sync. Pomocou kolsky Touchstone je mon Pre dobja bezdrtovo - poloenm na kolsku. Bezdrtovo sa synchronizuje s Google, Facebook, Microsoft Exchange, Palm Profile (automatick zlohovanie), Yahoo, LinkedIn a inmi online slubami.


 • Prispsoben pre siete opertorov na Slovensku
  (Hlas/SMS/MMS/Dta)

 • QWERTY (prp. QWERTZ) klvesnica s podporou psania znakov s
  diakritikou

 • dodva sa s najnovm WebOS s multijazynm
  UI (EN, DE, FR, SP, IT)

 • pln 2 ron zruka s bezplatnou 30 dovou
  tel./email podporou

 • originlne Palm puzdro v cene, SK nvod.

 

Palm Pre je telefn, ktor sa tak stoton s Vaim ivotom, e budete ma pocit, e rozma za Vs. Pre zobraz Vae rozlin online kalendre v jednom, poskytne Vm informcie, ktor potrebujete bez toho, aby Ste ich museli hada. Pre spoj Vae kontakty z rznych zdrojov na jedno miesto, kde njdete to, o potrebujete. A Pre doru sprvy a upozornenia v intuitvnej forme tak, e na ne budete mc reagova akokovek chcete. udia, udalosti, informcie, na ktorch zle.

Zkladn fakty:

 • Palm WebOS
 • podpora 3G/HSDPA
 • kapacitn 3,1" displej 320x480
 • hardvrov QWERTY klvesnica
 • pam 8GB
 • integrovan GPS s podporou hlasovej navigcie
 • podpora USB mass storage, Media sync (iTunes)

Prepojen kalendre a kontakty

Pre pouva technolgiu Palm Synergy, ktor prepja kalendre z Vho Outlooku, Google a Facebooku do jednho logickho celku. A ak mte tie ist kontakty na rznych miestach, Pre ich prepoj tak, aby Ste ahko nali informcie, ktor potrebujete.

see connected calendars and contacts gallery

Intuitvne notifikcie

Veci, ako s SMS sprvy, upozornenia z kalendra sa zobrazuj ako notifikcie na spodku obrazovky. Budete vedie, o sa deje bez toho, aby Vs to vyruovalo pri prci, ktor prve robte.

see notifications bar gallery

Univerzlne vyhadvanie

Jednoducho zanite psa a automaticky sa zan prehadva Vae kontakty, aplikcie. Ak Pre skon vyhadvanie v telefne, pokrauje vyhadvanm na Google, Google Maps, Wikipedii alebo na Twitteri. S rchlym prehliadaom a 3G rchlosou njdete vetko o potrebujete za okamih.

see universal search gallery

Fotky, hudba, vide

Urobte perfektn fotky s integrovanou kamerou s bleskom. Pozerajte video na iarivo farebnom dotykovom displeji. Kpte si MP3 z obchodu Amazon a povajte hudbu pomocou zabudovanho hudobnho prehrvaa. Navye, vaka funkcii media sync, mete prena Vau hudbu, podcasty, fotky a in priamo z iTunes do Vho Pre.

see photos, music and video gallery

Karty aplikci

Nechajte si otvoren viacer aplikcie a pohybujte sa jednoducho medzi nimi email, mapy, fotky, web strnky, okovek. Pre zobrazuje Vae aplikcie ako karty a umon Vm jednoducho medzi nimi prechdza, triedi alebo ich "odhodi" z obrazovky.

see multiple activities gallery

Kombinovan sprvy

Vaka technolgii Palm Synergy, Vae konverzcie s tou istou osobou spojen do jednho miesta v tle zobrazenia chatu. (Je jedno, i zanete naprklad s Instant Messagingom a potom odpoviete SMS sprvou.) Mete tie vidie, kto je online priamo z kontaktov a zaa konverzciu na jeden dotyk.

see combined messaging gallery

Email, Wi-Fi a GPS

Kontrolujte potu z Microsoft Exchange alebo z osobnch tov ako Gmail, Hotmail, AOL a Yahoo!. Vyuit vhodu Wi-Fi hotspotov. A naplnujte si trasu alebo pozrite zaujmav body v okol pomocou GPS. okovek, o budete potrebova na cestch.

see email, wi-fi and gps gallery

Prelomov design

Vysute klvesnicu pre rchlejie psanie sprv. Zasute ju a otote Pre pre hudbu, webov strnky, fotky a vide na celej obrazovke. Dostanete to najlepie z oboch svetov v jednom ndhernom telefne.

see breakthrough design gallery

Technick pecifikcia

Operan
systm
Palm webOS
Podporovan
siete
3G/HSPA/UMTS/GPRS
Displej 3.1" dotykov kapacitn displej s 24-bitovou farebnou hbkou, rozlenm 320x480 (HVGA)
Klvesnica Hardvrov QWERTY (prp. QWERTZ) klvesnica
Email Microsoft Outlook email s Microsoft Direct Push Technolgiou
POP3/IMAP (Yahoo, Gmail, AOL, etc).
Sprvy Integrovan instant messaging (IM), SMS, a MMS
GPS integrovan GPS prijma
Digitlna kamera 3 megapixelov kamera s LED bleskom a rozrenou hbkou zberu
Senzory Sveteln senzor, senzor snmajci polohu zariadenia (accelerometer) a detektor priblenia (proximity)
Podporovan formty Audio formty: MP3, AAC, AAC+, AMR, QCELP, WAV
Video formty: MPEG-4, H.263, H.264
Obrzky: GIF, JPEG, PNG, BMP
Bezdrtov konektivita Wi-Fi 802.11b/g s WPA, WPA2, WEP, 802.1X autentifikciou
Bluetooth 2.1 + EDR s A2DP stereo Bluetooth podporou
Pam 8GB (~7GB uvatesky pouitenej)
podpora USB mass storage
Konektor MicroUSB konektor s USB 2.0 Hi-Speed prenosom
Konektor pre slchadl 3.5mm stereo jack
Palm Touchstone

kolska

Kompatibiln
Rozmery rka: 59.5mm
Vka: 100.5mm
Hrbka: 16.95mm
Hmotnos 135 gramov

Interaktvny nvod na pouvanie

Strnka produktu (SK)

Strnka produktu (EN)

Recenzia produktu (EN)

Reklama

Porovnanie Palm Pre a iPhone 3G

Cena: 349,00  / 418,80 
ZAVA 16,6 % 

Strnka: PALMPRE

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.