Nové slovenské lokalizácie pre HTC a InterWrite Keyboard

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

V ponuke máme nové slovenské lokalizácie pre HTC - InterWrite Pro a unikátne klávesnice pre Windows Mobile - InterWrite Keyboard.


Lokalizácia Sunnysoft InterWrite Pro je kompletná slovenská lokalizácia systému s množstvom nadštandardných funkcií. Táto verzia je určená špeciálne pre PDA značky HTC.

Pre koho lokalizácia InterWrite Pro je určená?

 • Pre zákazníkov, ktorí chcú mať nový model ihneď ako príde na trh. Prvé dodávky PDA od HTC sú iba s anglickým prostredím. Doplniť do takéhoto zariadenia slovenské prostredie je také jednoduché ako nahranie akejkoľvek inej Windows Mobile aplikácie.
 • Zakúpili Ste si PDA v zahraničí alebo u mobilného operátora s anglickým prostredím? Nevadí. Opäť stačí iba stiahnuť a nainštalovať aplikáciu InterWrite Pro pre HTC a reštarte zariadenia bude PDA s Vami komunikovať po slovensky.
 • Potrebujete mať vždy najnovšiu verziu ROM pre Vášho miláčika? Potom Ste už zistili, že po aktualizácii ROM sa Vaše PDA "prepne" do angličtiny a to aj napriek tomu, že Ste si predtým zakúpili zariadenie do slovenským prostredím. Je to logické, pretože nové verzie ROM väčšinou neobsahujú lokalizované prostredie. Aj v tomto prípade stačí nahrať aplikáciu InterWrite Pro a Vaše zariadenie bude opäť komunikovať po slovensky. Výhodou samostatne zakúpenej lokalizácie je to, že nie je viazaná na ROM zariadenia. Slovenské prostredie si tak môžete kedykoľvek po aktualizácii systému opäť nainštalovať. O lokalizáciu InterWrite Pro neprídete ani vtedy, keď sa Vám PDA pokazí. V tomto prípade si môžete lokalizáciu preregistrovať na nové zariadenie.

Ďalšou výhodou aplikácie InterWrite Pro je, že kvôli zmene jazyka nemusíte posielať PDA do servisu. Inštaláciu lokalizácie zvládne naozaj každý. Lokalizáciu si môžete stiahnuť ihneď, 14 dní testovať a zakúpite si ju až potom, keď sa presvedčíte o jej prínose. Inštaláciou lokalizácie v žiadnom prípade neprichádzate o záruku. Ak lokalizáciu nebudete chcieť používať stačí ju odinštalovať, alebo v menu vypnúť preklad do slovenčiny.

InterWrite Pro kúpite teraz za skvelú cenu iba 39 € bez DPH.

Stiahnite si slovenskú lokalizáciu pre vybrané zariadenia:

Slovenská verzia IW PRO v.9.5 pre HTC Touch Diamond (P3700)

Slovenská verzia IW PRO v.9.5 pre HTC Touch Pro (Raphael)

Slovenská verzia IW PRO v.9.5 pre HTC Touch HD

Slovenská verzia IW PRO v.10.0 pre HTC Touch Cruise 09 (Iolite)

Kúpite TU! alebo u svojho predajcu.

InterWrite Keyboard

FUNKCIE KL�?VESNICE

 • 8 štýlov klávesnice - Sunnysoft InterWrite Keyboard pracuje s ôsmimi rozdielnymi rozloženiami klávesnice, aby sa zaistil najlepší možný užívateľský komfort.
 • Môžete využíť celú plochu displeja s fullscreen klávesnicou, pri písaní SMS využijete veľké tlačidlá "Phone" alebo "TapUp", pre zadávanie dlhších textov sa zase výborne hodí základná klávesnice Modern a vyznávači stylusu určite privítajú Classic keyboard, ktorý im poskytne najrôznejšie znaky. Ani čísla nie sú pre InterWrite Keyboard problém – ponúka tri numerické layouty, nielen pre váš mobilný Excel.
 • Zdá sa Vám to príliš komplikované? Nevešajte hlavu. Všetko nepotrebné môžete jednoducho vypnúť…
 • Vďaka praktickému znázorneniu práve stisnutej klávesy si budete vždy si budete vždy istý, ktoré písmeno práve vkladáte. Náhľad je aktívny, takže stačí prst posunúť a zadať ten naozaj požadovaný znak.

SMARTCHOICE MENU

Jednou z ďalších unikátnych funkcií Sunnysoft InterWrite Keyboard je grafické menu, ktoré sa zobrazuje cez celú obrazovku. Spúšťa sa tlačidlom Fn, ktoré je dostupné na každom layoute klávesnice.

 • Po stlačení Fn sa otvorí záložka Funkcie, z ktorej môžete ovládať pokročilé ponuky InterWrite KeyBoard.
 • V druhej záložke si môžete jednoducho vybrať požadovaný typ klávesnice.
 • Obsah tretej záložky je už iba na Vás – sem si môžete vložiť akýkoľvek nainštalovaný program, kú ktorému tak budete mať prístup skutočne odkiaľkoľvek.

InterWrite Keyboard kúpite teraz iba za 16 € bez DPH.


PRIRADENIE KL�?VESNICE K APLIK�?CII

 • Ďalšou špeciálnou funkciou je schopnosť nastaviť špecifickú klávesnicu pre konkrétnu aplikáciu. Môžete si tak určiť inú klávesnicu pre Word, Excel, pre SMS, Internetový prehliadač, IM, atď. Zakaždým, keď aplikáciu spustíte, zobrazí sa prednastavený layout klávesnice.

Stiahnuť demoverziu

Video InterWrite Keyboard 10

Kúpite TU! alebo u svojho predajcu.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.