NAS pre firmy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Čo je to NAS a prečo ho potrebujete vo firme?


Synology Business

Čo je to NAS?

NAS (Network Attached Storage) je inteligentné úložné zariadenie pripojené k domácej alebo kancelárskej sieti. Do zariadenia NAS môžete uložiť všetky súbory svojich rodinných príslušníkov a kolegov - od dôležitých dokumentov až po cenné zbierky fotografií, hudby a videa. Pomocou webového prehliadača alebo mobilných aplikácií môžete cez internet k súborom pristupovať a používať rôzne služby poskytované zariadením NAS.

Synology family
Prečo vaša kancelária potrebuje zariadenie NAS?

Firmy s menej ako 50 zamestnancami musia uchovávať čoraz väčšie objemy dát. Potrebujú takisto dostupné riešenia pre zálohovanie dát, zdieľanie súborov a súčasnú spoluprácu na jednotlivých súboroch. Len málo z nich si ale môže dovoliť luxus vyhradenej podpory IT - zamestnávať IT špecialistov a pod.
Synology Business

"Počkať, neslúžia ale na rovnaké účely aj tradičné súborové servery a verejné cloudové úložisko?"

Mnoho z nich začína ukladaním súborov na tradičný server, ale keď dôjde na spoluprácu alebo zálohovanie, rýchlo zistia, že takýto server nestačí. Iní sa rozhodnú používať verejné cloudové úložisko, ktoré je síce vhodné na spoluprácu, ale je spojené s obavami týkajúcimi sa kontroly nad dátami a s vysokým predplatným.

Zariadenie NAS dokáže zjednodušiť vašu prácu, ale aj vyriešiť vyššie uvedené problémy. Ale predovšetkým sa ľahko používa a je cenovo prijateľné. Pozrime sa, čo ďalšie dokáže zariadenie NAS pre vašu firmu urobiť.

Čo môže zariadenie Synology NAS urobiť pre vašu firmu?

Súborový systém ďalšej generácie

Tradičné postupy zdieľanie súborov sú značne neefektívne. Niektoré firmy používajú na zdieľanie súborov prílohy e-mailov a stretávajú sa s obmedzeniami veľkosti súborov a s problémami spojenými s riadením verzií. Zariadenie Synology NAS, ktoré predstavuje miestne centralizované úložné zariadenie, dokáže plniť potreby moderného zdieľania súborov a spolupráce.

Jednoduché zdieľanie súborov

Služba Drive podporuje nielen miestny prístup pomocou protokolu SMB, ale aj vzdialený prístup prostredníctvom webového portálu a mobilných aplikácií. Súbory vrátane upozornení môžete interne zdieľať jednoduchým výberom účtu DSM. Externú výmenu súborov možno zabezpečiť pomocou funkcií Zdieľanie odkazov na súbory a Vytvorenie požiadaviek na súbory.

Jednoduchá spolupráca, ktorá zvýši produktivitu

Vďaka zariadeniu Synology NAS je efektívna tiež spolupráca s kolegami a zdieľanie projektov so zákazníkmi. Služba Office umožňuje súčasnú prácu celého tímu a vzájomnú komunikáciu prostredníctvom komentárov. Služba Chat umožňuje rýchle diskusie medzi členmi tímu a zabráni prehliadnutiu upozornení. Služba MailPlus ponúka zvýšenie produktivity pomocou súkromného poštového servera a webového poštového klienta.

Centralizované zálohovanie

Synology zálohovanie

Jednoduché centralizované zálohovanie pre malé firmy

Zálohovanie dát roztrúsených v rôznych počítačoch, serveroch a virtuálnych počítačoch je vždy problematické - a v prípade vzdialených kancelárií a zamestnancov je to ešte zložitejšie. Služba Active Backup for Business zaisťuje zálohovania pomocou jednotnej, intuitívne konzoly bez licenčných poplatkov. V prípade zálohovania počítačov PC podporuje obnovenie kompletného systému, vrátane obnovenia operačného systému, nastavenie, aplikácií a dát. Zamestnanci môžu sami vykonať samoobslužné obnovenie, bez toho aby sa museli obracať na správcu.

Získajte ďalšie informácie o službe Active Backup for Business

Bezpečné zálohovanie pre služby Office 365 a G Suite

Pre malé firmy spoliehajúce na Office 365 a G Suite je nakupovanie ďalšieho priestoru pre archivovanie alebo audit dát drahé. Odporúčame zabezpečiť ich ochranu zálohovaním. K tomu je určená služba Active Backup for Office 365 / G Suite, ktorá umožňuje jednoducho zálohovať do zariadenia Synology NAS e-maily, kontakty, obsah služby Drive a kalendára zo zložiek Moje súbory alebo Zložka tímu v účtoch Google alebo Microsoft, zbaviť sa starostí ohľadom ich neúmyselného vymazania, získať možnosť obnovenia po havárii a splniť potreby uchovávania dát - a to všetko bez licenčných poplatkov.

Získajte ďalšie informácie o službe Active Backup for Office 365
Získajte ďalšie informácie o službe Active Backup for G Suite


Nepretržitá služba

Výhody klastra High Availability (HA) pre malé firmy

Ak si nemôžete dovoliť výpadky, ako sú zlyhania serverov alebo úložísk, potrebujete riešenie High Availability (HA), ktoré zaistia neustály prístup zamestnancov k dátam a službám. Cluster HA sa skladá z dvoch zariadení Synology NAS. Všetky požiadavky na služby a dáta spracováva aktívne zariadenie NAS a v reálnom čase sa zrkadlí na pohotovostné, pasívne zariadenie NAS. V prípade poruchy aktívneho zariadenia NAS prevezme jeho služby v priebehu pár sekúnd pasívna jednotka, takže zamestnanci majú k súborom a službám aj naďalej prístup.

Prečo je cluster Synology HA dokonalé riešenie pre malé firmy

V porovnaní s tradičnými riešeniami môžete cluster Synology HA nastaviť a udržiavať bez rozsiahlych technických znalostí. Tam, kde tradičné riešenia vyžadujú drahý hardware, možno cluster Synology HA vytvoriť aj z cenovo výhodného 2-šachtového zariadenia NAS.

Inteligentné sledovanie

Synology monitoring

Sledovanie pomocou videa dokáže odradiť zločincov a zvýšiť zodpovednosť zamestnancov. So službou Surveillance Station získate celý rad možností, ako zabezpečiť svoje investície a živobytie.

Rýchle nasadenie a monitorovanie v reálnom čase

Služba Surveillance Station urýchľuje nasadenie a technickú podporu tým, že dokáže využívať virtuálne počítače a zariadenia NVR. Vďaka podpore viac ako 6000 IP kamier si môžete vybrať z veľmi širokej ponuky. Prostredníctvom webových prehliadačov alebo mobilných zariadení môžete vzdialene pristupovať k priamemu prenosu aj nahraným záznamom. Aktivácia rôznych udalostí a ponúkané upozornenia odosielané do mobilných zariadení prostredníctvom SMS alebo e-mailu vás upozornia, kedykoľvek sa bude diať niečo neobvyklé.

Efektívne sledovanie udalostí

Po nahlásení udalosti budete túto udalosť musieť vyhľadať a analyzovať v rozsiahlom zázname. V nesynchronizovanom režime môžete záznamy podozrivých udalostí jednoducho vyhľadať pomocou časovej osi. V režime synchronizácie si tiež môžete súčasne prezerať záznamy z rôznych kamier. Pri vyhľadávaní určitých aktivít vo videu môžete použiť nastavenie inteligentného hľadania, napríklad chýbajúcich alebo cudzích objektov, a zlepšiť tak efektivitu svojho bezpečnostného programu.

Ako dokáže služba Surveillance Station pomáhať malým firmám

 

Používanie zariadení NAS je jednoduché a náklady na jeho vlastníctvo sú nízke

Ovládanie zariadenia Synology NAS je jednoduché, možno ho nakonfigurovať a sledovať prostredníctvom ľubovoľného webového prehliadača alebo mobilnej aplikácie. Napriek tomu, ak si netrúfate na jeho nastavenie, ponúkame Vám možnosť konfigurácie a prevádzkovania zariadenia NAS našim  špecialistom na zariadenia Synology NAS.
Ste už unavení z platenia za licencie pre klientský prístup (CAL)? Zariadenie Synology NAS si neúčtuje žiadne poplatky za licencie pre klientsky prístup ani žiadne mesačné poplatky predplatného a ponúka oveľa väčší a rozšíriteľný priestor pre ďalší rozvoj.

Kedy nás kontaktovať?

  • Zakúpili Ste si výrobok Synology a potrebujete ho odborne sprevádzkovať a nastaviť podľa Vašich požiadaviek.
  • Potrebujete administrátora Synology a technickú podporu počas celej pracovnej doby pre Váš pracovný tím. (Office, Drive, Chat, synchronizácia, zálohovanie, kamerový systém...)
  • Máte Synology doma, ale nefunguje podľa Vašich predstáv. (Video Station, Audio Station, Photo Station, DLNA, Moments, zálohovanie...)
  • Potrebujete sieťové úložisko na stanovenú dobu a nechcete ho kupovať, ale si ho chcete prenajať aj s technickou podporou.
  • Plánujete si zakúpiť sieťové úložisko alebo router Synology, ale neviete, či ho budete vedieť nastaviť, resp. chcete ho zakúpiť už nastavený podľa Vašich požiadaviek.
  • Chcete si zakúpiť výrobok Synology na doma alebo do firmy a nepotrebujete k nemu žiadne služby, iba dodať hardvér za výhodnú cenu.

Prečo si vybrať sieťové úložiská Synology u nás?

Myslíme si, že tieto skvelé produkty patria do každej domácnosti do každej firmy. Nielen pre technicky zdatných ľudí alebo pre firmy s vlastnými IT odborníkmi. Synology je pre každého. Preto Vám ponúkame tieto nadštandardné služby:
  • V cene produktu máte prvý mesiac bezplatnú vzdialenú technickú podporu a pomoc s nastavením.
  • Spolu so sieťovým úložiskom (NAS) si môžete vybrať aj harddisky. Vybrali sme také, ktoré sú ideálne do NAS na nonstop prevádzku.
  • Harddisky Vám osadíme do NAS (ak si túto voliteľnú službu objednáte).
  • Nainštalujeme Synology OS a nastavíme ho podľa Vašich požiadaviek (ak si túto voliteľnú službu objednáte).

Aj po úvodnom nainštalovaní a nastavení poskytujeme zákazníkom podporu a pomoc počas používania produktu. Čiže ako zákazník sa nemusíte vôbec o nič starať, nemusíte mať IT znalosti, aby Ste mohli používať tieto pokročilé zariadenia na prácu alebo na zábavu.

Zistite, aké výhody prinášajú zariadenia Synology a na čo všetko ich môžete využiť.

Zistite, aké výhody prinášajú zariadenia Synology a na čo všetko ich môžete využiť.

Sieťové úložiská (NAS) Synology:

Synology Camera License Pack 1
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

50 € / 60 €
Synology DS215J DiskStation
repasovaný model, záruka 12 mesiacov.
Synology DS215J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  98 € / 118 €
   159 €
Synology DS120J DiskStation
DS120j je ideálne riešenie NAS základnej úrovne pre súkromných užívateľov. Vďaka svojej rýchlosti a nízkej spotrebe energie prináša zariadenie DS120j intuitívne prostredie pre správu s vynikajúcou rýchlosťou prenosu dát a extrémne nízkou spotrebou energie.

99 € / 118 €
Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology Virtual DSM License
Pomocou licencie Synology Virtual DSM je možné spustiť systém Virtual DSM v aplikácii Virtual Machine Manager a používať kompletnú ponuku funkcií ponúkaných štandardným systémom DiskStation Manager, a to vrátane súborových služieb a prídavných aplikácií. Aplikácia Virtual Machine Manager umožňuje používať funkcie ako High Availability, ultra rýchle robenie snímok a plány ochrany, ktoré pomáhajú predĺžiť prevádzkyschopnosť systému a zvýšiť flexibilitu pri správe.

149 € / 178 €
Synology Virtual Machine Manager Pro
Virtual Machine Manager (VMM) je intuitívny softvérový hypervisor ponúkajúci rozsiahle možnosti pre servery Synology NAS. Môžete nastaviť a spúšťať rôzne virtuálne počítače so systémami ako Windows, Linux a Virtual DSM. Aplikácia VMM navyše predstavuje riešenie obnovenia po havárii pre prostredia IT a vďaka flexibilnej správe zdrojov pomáha dosiahnuť maximálnej dostupnosti služieb.

149 € / 178 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology DS218J DiskStation
Synology DS218J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

165 € / 198 €
Synology Camera License Pack 4
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

169 € / 202 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €
Synology DS218play DiskStation
DS218play je dvojšachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS218play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

229 € / 274 €
Synology MailPlus 5
Licenčný balíček MailPlus pre 5 používateľov. Licenčné balíčky Synology MailPlus sú určené k pridávanie aktívnych e-mailových účtov do Synology MailPlus. Štandardne sa na Synology NAS s podporou MailPlus inštaluje 5 licencií a ďalšie licencie pre dodatočné e-mailové kontá možno zakúpiť podľa potrieb firmy.

229 € / 274 €
Synology NVR1218 Network Video Recorder - dohľadové centrum
Komplexné, samostatné riešenie pre sledovanie
Zariadenie Synology Network Video Recorder NVR1218 ponúka bezpracné zobrazenie a nahrávanie až dvanástich IP kamer a je mimoriadne energeticky úsporné

229 € / 274 €
Synology DS420J DiskStation
Synology DS420J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 4šachtový NAS s štvorjjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

289 € / 346 €
Synology Camera License Pack 8
Voliteľný licenčný balíček pre kamery pre inštaláciu dodatočných kamier v stanici Synology Surveillance Station. Synology Camera License Packs umožňujú rozšíriť počet kamier používaných so stanicou Synology Surveillance Station. Štandardne je nainštalovaná licencia pre jednu kameru. Použitím licenčného kľúča v uživateľskom rozhraní stanice Surveillance Station môžete v sieti nastaviť a spravovať viac než jednu kameru.

319 € / 382 €
Synology DS218+ DiskStation
DiskStation DS218+: Výkonný NAS zaisťujúci dostupnosť dát a prenosy videa vo vysokej kvalite. DS218+ je vysoko výkonný 2šachtový NAS server vybavený dvojjadrovou CPU jednotkou so systémom hardvérového šifrovania AES-NI, podporujúce systém súborov Btrfs a prevod 4K UHD, ktorý je určený domácnostiam aj malým firmám hľadajúcim výkonný a bezpečný úložný systém na ochranu a zdieľanie dát i prevod videá za chodu. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

325 € / 390 €
Synology DS418 DiskStation
Výkonný NAS s bohatou funkcionalitou zamerený na podniky a domácnosti. Synology DiskStation DS418 je ideálny systém pre malé a stredné firmy i domácich používateľov, ktorí potrebujú robustný, energický a vysoko výkonný úložný server alebo privátny cloud. DS416 je vybavený výkonným systémom hardvérového šifrovania, vďaka čomu zostávajú vaše zašifrované dáta okamžite dostupné. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

389 € / 466 €
Synology VS360HD VisualStation - dohľadové centrum
V spolupráci so zariadením Synology NAS predstavuje zariadenie VS360HD veľmi kompaktné sprievodný systém ponúkajúci funkcie služby Surveillance Station vrátane živého zobrazenia a nástrojov pre správu. Riešenie pre správu sledovanie bez počítača Zariadenie VisualStation je dokonalou alternatívou v prípade obmedzeného priestoru alebo rozpočtu. Stačí pripojiť ethernetový kábel a monitor LCD alebo televízor, prihlásiť sa do služby Synology Surveillance Station a máte monitorovacie zariadenie pripravené.

399 € / 478 €
Synology DS418play DiskStation
DS418play je štvoršachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS418play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS718+ DiskStation
DiskStation DS718+ je ideálny NAS server pre rozvíjajúce sa firmy. DS718+ je ideálnou kombináciou rozšíriteľnosti, výkonnosti a všestrannosti. Umožňuje prenášať šifrované dáta vysokou rýchlosťou, prevádzať 4K a používať súborový systém novej generácie Btrfs.. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS918+ DiskStation
DS918+ NAS server určený pre zvyšujúce sa nároky profesionálov, ponúkajúci vysokú produktivitu a flexibilné možnosti rozšírenia. Zoznámte sa s ambicióznym modelom DS918+ zameraným požiadavky profesionálnych užívateľov NAS. DS918+ vďaka výkonnej štvorjadrovej jednotke CPU, systému hardvérového šifrovania AES-NI, možnosti rozšírenia na až 9 diskov a 4 GB pamäte lepšie spracováva multitaskingové úlohy a zvyšuje potenciál firmy. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

499 € / 598 €
Synology VS960HD VisualStation - dohľadové centrum
V spolupráci so zariadením Synology NAS predstavuje zariadenie VS960HD veľmi kompaktné sprievodný systém ponúkajúci funkcie služby Surveillance Station vrátane živého zobrazenia a nástrojov pre správu. Riešenie pre správu sledovanie bez počítača Zariadenie VisualStation je dokonalou alternatívou v prípade obmedzeného priestoru alebo rozpočtu. Stačí pripojiť ethernetový kábel a monitor LCD alebo televízor, prihlásiť sa do služby Synology Surveillance Station a máte monitorovacie zariadenie pripravené.

579 € / 694 €
Synology DS1019+ DiskStation
DiskStation DS1019 + Škálovateľné 5 šachtové zariadenie NAS pre malé kancelárie a nadšencov do IT. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  616 € / 739 €
   649 €
Synology DS1618+ DiskStation
DiskStation DS1618 + vysoko výkonný a 6šachtový server NAS určený k riešeniu multi-taskingových výziev. Zariadenie DS1618 + je 6šachtový server NAS ponúkajúca škálovateľnosť úložisko na technické nadšencov a malé až stredné podniky a zaisťujúce bezpracné zvládanie pracovných záťaží. Výkon úložisko môžete ďalej zvýšiť pomocou voliteľnej medzipamäte M.2 SSD a rýchlosť siete môžete zvýšiť pridaním sieťovej karty 10 GbE.

teraz iba  702 € / 842 €
   739 €
Synology DS1819+ DiskStation
Zariadenie Synology DS1819 + je zariadenie NAS s ôsmimi šachtami, navrhnuté pre malé a stredné podniky, ktoré zaisťuje vynikajúci výkon a skvelé možnosti rozširovania. Rôznorodé vstavané aplikácie a technológie komplexnej ochrany dát zariadenia DS1819+ napĺňajú rôzne potreby firmy a súčasne chráni cenná digitálne aktíva užívateľov. Na zariadení DS1819 + sa vzťahuje trojročná obmedzená záruka spoločnosti Synology.

teraz iba  835 € / 1 002 €
   879 €
Synology MailPlus 20
Licenčný balíček MailPlus pre 20 používateľov. Licenčné balíčky Synology MailPlus sú určené k pridávanie aktívnych e-mailových účtov do Synology MailPlus. Štandardne sa na Synology NAS s podporou MailPlus inštaluje 5 licencií a ďalšie licencie pre dodatočné e-mailové kontá možno zakúpiť podľa potrieb firmy.

909 € / 1 090 €
Synology FS1018 DiskStation
Stolové zariadenia NAS typu all-flash navrhnuté pre aplikácie s vysokou intenzitou vstupu / výstupu a citlivé na latenciu. Zariadenie FS1018 typu all-flash podporuje v stolnom prevedení až 12 2,5 "diskov SATA SSD. Ponúka nízku latenciu a vysokú hodnotu IOPS pre tie najnáročnejšie pracovné prostredie. Predstavuje ideálne riešenie pre prevádzku firemných aplikácií, napríklad poštových služieb, virtualizácie a aplikácií citlivých na latenciu.

teraz iba  1 253 € / 1 503 €
   1 319 €
Synology DS2419+ DiskStation
Synology DiskStation DS2419 + je 12-miestny desktopový NAS určený pre malé a stredné podniky. Tento vysokokapacitný a škálovateľný NAS prichádza s rozšíriteľnými možnosťami ukladania, konfiguráciou rozšíriteľnej pamäte a diverzifikovanými doplnkovými kartami, ktoré spĺňajú moderné firemné potreby flexibilného, spoľahlivého a efektívneho riešenia ukladania. Synology DS2419 + je podporená trojročnou obmedzenou zárukou spoločnosti Synology.

1 389 € / 1 666 €
Synology DS3617xs DiskStation
Zoznámte sa s 12šachtovým desktopovým NAS, ktorý možno okamžite zapojiť, rozšíriť až na 36 diskov a dosiahnuť u neho výnimočné sekvenčné priepustnosti 2 358 MB / s pre čítanie. DS3617xs je certifikovaný pre VMware, Citrix, Hyper-V a OpenStack a pre firmy je veľmi výkonným a účinným pomocníkom. DS3617xs je osadený štvorjadrovým procesorom Intel Xeon-D a dosahuje úžasného výkonu viac ako 2 358 MB / s pre čítanie v konfigurácii RAID 5 pri aktivácii doplnkových funkcií 10GbE a Link Aggregation. Štandardne je vybavený 16 GB DDR4 SDRAM ECC RAM (s možnosťou rozšírenia na 48 GB) a zabezpečuje presnosť pri práci s veľmi cennými dátami a kriticky dôležitými úlohami vo veľkých podnikoch. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

2 099 € / 2 518 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.