Withings Move ECG

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Robotické hračky Sphero

Robotické hračky Sphero na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Apple MacBook Pro 16

Nový MacBook Pro so strhujúcim 16" displejom, superrychlým procesorom, grafikou novej generácie, veľkou kapacitou batérie, Magic Keyboard a ohromným úložiskom.

Nové repasované notebooky HP

V ponuke sú nové modely repasovaných notebookov HP 3. generácie + akcia dokovacia stanica k notebooku za polovicu

Apple iPhone 11 (Pro)

Nové iPhone 11, 11 Pro, 11 Pro Max a ďalšie modely s príslušenstvom.

Apple iPad 2019

Tablety Apple iPad 2019 a ďalšie aktuálne modely.

Sonos Move

Odolný inteligentný reproduktor napájaný z batérie pre vonkajšie a vnútorné počúvanie.

Kategórie

Move ECG sú prvé analógové hodinky na svete so vstavaným elektrokardiogramom (EKG) na detekciu fibrilácie predsiení - kedykoľvek.


Withings Move ECG

Move ECG sú prvé analógové hodinky na svete so vstavaným elektrokardiogramom (EKG) na detekciu fibrilácie predsiení - kedykoľvek. okrem toho majú monitor aktivity, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings Health Mate (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Aktuálny pokrok zobrazujú priamo na ciferníku. Ráno Vás zobudia jemnými vibráciami. Sú vodotesné do 50m a batéria vydrží až 12 mesiacov.

Jednoduchý spôsob, ako mať elektrokardiogram (EKG) stále pri sebe

Pripravený kedykoľvek ste: ak máte búšenie srdca alebo nepravidelný srdcový rytmus, jednoducho stlačte bočné tlačidlo a prst položte na rám. Za 30 sekúnd je vaše lekárske EKG pripravené.
EKG môžete nahrávať s telefónom alebo bez neho v blízkosti - údaje sa môžu ukladať v hodinkách až do nasledujúcej synchronizácie.

Ako to funguje?

Na zadnej strane puzdra sú dve elektródy. Keď stlačíte tlačidlo a aktivujete záznam a položíte svoju opačnú ruku na prstencovú elektródu hodiniek, uzavrie sa slučka, ktorá umožňuje Move EKG zaznamenávať elektrickú aktivitu vášho srdca.

Prečo na tom záleží

Move ECG môžu detekovať fibriláciu predsiení - tiež známu ako AFib. Je to najbežnejšia porucha srdcového rytmu. AFib môže viesť k zlyhaniu srdca a predpokladá sa, že je zodpovedná až za 30% mozgových príhod.
Jednému zo 4 ľudí v Európe vyvinie Afib.
Jeho detekcia vyžaduje EKG, zvyčajne zaznamenané v ordinácii lekára - ale keďže AFib môže byť nepravidelný, stav je ťažké diagnostikovať, pretože epizódy sa často vyskytujú mimo ordinácie.

Okamžitá detekcia AFib

Aplikácia Health Mate vám poskytuje okamžitú analýzu vášho srdcového rytmu a povie vám, či vyzerá normálne alebo vykazuje známky AFib. Ak sa zistia príznaky, aplikácia vám odporúča kontaktovať svojho lekára.

Navrhnuté pre každodenný život

Po celý deň
Počas dňa hodinky zobrazia čas a počet denných krokov.

Režim EKG
Krátkym stlačením tlačidla sa spustí 30-sekundový elektrokardiogram. Výsledky môžete vidieť na telefóne počas aj po nahrávaní.

Režim cvičenia
Dlhým stlačením tlačidla spustíte tréning, ktorý spustí chronometer a sleduje vašu aktivitu. Potom získajte v aplikácii správu, ktorá obsahuje mapu vašej trasy prostredníctvom pripojeného systému GPS.

Sledujte svoju aktivitu

Je dobre známe, že aktivita môže mať pozitívny vplyv na kardiovaskulárne zdravie - takže ECG Move sa zdvojnásobuje ako plne vybavené hodinky na sledovanie aktivity Withings.
 
Sledovanie aktivity
Move ECG - sledovanie aktivity
Plynulé sledovanie krokov, beh, plávanie a ďalšie, bez toho aby ste museli aplikáciu otvárať. Navyše integrovaný výškomer meria podlahy stúpané v metroch / stopách - to všetko vám pomôže prejsť ďalšiu míľu.
 
Sledovanie spánku
Move ECG - sledovanie spánku
Jednoducho noste Move ECG v noci a automaticky zaznamená váš spánok. V aplikácii získate rozpis noci so ľahkými a hlbokými cyklami spánku, prerušeniami a skóre spánku. Okrem toho funkcia Smart Wake-up vyberie ten najlepší čas, aby vás dostala z postele.
 
Pripojené GPS
Move ECG - pripojené GPS
Spustite cvičenie z hodiniek a využije GPS vášho telefónu na mapovanie vašej cesty, aby ste videli pokrok a dokonca zdieľali obraz svojich dobrodružstiev.
 
Vodotesný do 50 m
Move ECG - vodotesný do 50m
Skočte do bazéna, umyte riad alebo sa osprchujte: 5ATM je životaschopné. Hodinky navyše automaticky zisťujú a sledujú plavecké cvičenia.

Withings Move ECG
Move ECG sú prvé analógové hodinky na svete so vstavaným elektrokardiogramom (EKG) na detekciu fibrilácie predsiení - kedykoľvek.
Ďalej majú monitor aktivity a spánku, ktorý komunikuje s aplikáciou Withings (iOS, Android) prostredníctvom Bluetooth 4.0. Ráno Vás zobudia jemnými vibráciami. Sú vodotesné do 50m a batéria vydrží až 12 mesiacov. Dostupné v čiernom alebo bielom prevedení.

108 € / 129 €

O výrobcovi Withings

Spoločnosť Withings vytvára inteligentné produkty a aplikácie, ktoré umožňujú postarať sa o seba a svojich blízkych novým a jednoduchým spôsobom. Využitím sieťových zdrojov Withings poskytuje zariadeniam prístup k nekonečnej výpočtovej a úložnej kapacite bez dodatočných nákladov, čím za zariadenia stávajú inteligentnými, pripojenými zariadeniami. Od roku 2009 rozširuje tieto výhody na širokú škálu lifestylových, jednoducho používaných zariadení. Pomocou mobilných telefónov a počítačov umožňuje prístup k jeho platforme a ekosystému, ktorý tvorí viac ako 100 partnerských aplikácií a zariadení, ktoré poskytujú užívateľom úplne novú dimenziu.

© Copyright 1998-2020 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.