Správy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Odolné telefóny RugGear

Inovovaná ponuka odolných telefónov, smartfónov a tabletov značky RugGear.

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy S7 a S7 edge

Zakúpte si Samsung Galaxy S7 alebo S7 edge spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, riešenie pre bezdrôtové nabíjanie, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy A5 a A3

Zakúpte si Samsung Galaxy A5, A3 (2016) spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy S6 a S6 edge

Zakúpte si Samsung Galaxy S6, S6 edge alebo S6 edge+ spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, riešenie pre bezdrôtové nabíjanie, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy Note 4

Zakúpte si Samsung Galaxy Note 4 spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, riešenie pre bezdrôtové nabíjanie, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Smartfóny Lenovo na Slovensku

Smartfóny Lenovo sú od dnes dostupné aj na Slovensku.

Príslušenstvo pre LG G3

Zakúpte si LG G3 spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, riešenie pre bezdrôtové nabíjanie, smart hodinky, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy S5 G900

Zakúpte si Samsung Galaxy S5 spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, riešenie pre bezdrôtové nabíjanie, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Samsung Galaxy Note 3 + Gear

Nová generácia Galaxy Note 3 s perfektným 5,7'' FullHD displejom, 4 jadrovým procesorom ideálnym pre multitasking a ovladádaním perom S Pen + inteligentné hodinky Galaxy Gear.

Samsung Galaxy S4 Active

Zakúpte si vode a prachu odolný smartfón Samsung Galaxy S4 Active spolu s príslušenstvom. Doplnky pre outdoor, fitness a skvelé držiaky do auta.

Špeciálne ceny na smartfóny HTC

Smartfóny s OS Windows Phone a výkonný smartfón HTC One S s OS Android za špeciálne ceny.

Príslušenstvo pre Samsung Galaxy S4 i9505

Zakúpte si Samsung Galaxy S4 spolu s príslušenstvom! Originálne puzdra, kolísky, držiaky do auta, riešenie pre bezdrôtové nabíjanie, doplnky pre zdravie a fitness a oveľa viac...

Nové smartfóny Sony Xperia NXT

Nové smartfóny Xperia NXT od výrobcu SONY - cenovo dostupná Xperia U, multimediálna Xperia P a špičkovo vybavená Xperia S.

Samsung Galaxy Nexus i9250 s USB Host adaptérom zadarmo!

Objednajte si vynikajúci Samsung Galaxy Nexus s OS Android 4.0 Ice Cream Sandwich a dostanete k nemu USB Host adaptér zadarmo! (Akcia platí do 23.12.2011)

Smartfóny Samsung s OS Android s GPS navigáciou zadarmo!

K vybraným smartfónom Samsung s OS Android dostanete u nás GPS navigáciu s mapou Európy zadarmo! Držiak a nabíjačku do auta - NaviPack za zvýhodnenú cenu.

HTC Desire a HD mini v predaji

V predaji je nový model s OS Android HTC Desire a novinka s Windows Mobile HTC HD mini. Staršie telefóny HTC kúpite teraz za nižsie výpredajové ceny.

HTC Legend v predaji

HTC Legend kúpite u nás spolu s českou lokalizáciou a 2GB microSD pamäťovou kartou iba za 359€ bez DPH. K HTC Hero ponúkame množstvo zaujímavého príslušenstva.

Palm Pre v predaji!

Unikátny telefón Palm Pre si môžete zakúpiť už dnes. Luxusný smartfón s WebOS prostredím s multitouch ovládaním a plnohodnotnou vysúvateľnou QWERTZ klávesnicou.

Inteligentný mobilný telefón Palm Treo 750

Palm Treo 750 je inteligentný mobilný telefón s operačným systémom Windows Mobile 6. Zaujme svojim dizajnom, kvalitným dotykovým displejom a klávesnicou, jednoduchým ovládaním (jednou rukou), doplnkami, ktorými Palm svoje Treo obohatil (jednoduchšie ovládanie, hlasové vytáčanie, personalizované zvonenia, SMS chat, atď.). Nechýbajú ani moderné technológie, ako je podpora sietí 3G a HSPDA.

GarminAsus nuvifone v predaji

Od dnešného dňa si môžete objednať nové vreckové počítače - navigácie nuvifone G60 a nuvifone M20.

HTC Touch2 v predaji

HTC Touch2 kúpite u nás spolu množstvom kvalitného príslušenstva.

Treo 750 v balíkoch Teacher a Navigator

Treo 750 - vynikajúci business komunikátor s HSDPA dostanete teraz v balíkoch Teacher alebo Navigator vo výborných cenách.

HTC Hero v predaji

HTC Hero kúpite u nás spolu s českou lokalizáciou a 2GB MicroSD kartou už od 389€ bez DPH. Skladom máme čierny HTC Hero, ako aj bielu imidžovú verziu. K HTC Hero ponúkame množstvo zaujímavého príslušenstva.

Palm Treo Pro v médiách

Výborný business komunikátor Palm Treo Pro sa v januári objavil v niekoľkých médiách. V testoch si viedol veľmi dobre. Prinášame súhrn.

Palm predstavil webOS a Palm Pre

Palm predstavil nový operačný systém pre PDA webOS a nový smartphone Palm Pre.

Palmy pod stromček za super ceny!

Palm Centro kúpite iba za 5690 Sk, Treo 750 za 6952 Sk a Treo 500 za 6741 Sk bez DPH.

HTC Shift (X9500) skladom

Skladom máme dlho očakávané zariadenie HTC Shift (X9500).

Nové HP PDA v našej ponuke.

Po dlhej dobe prichádzajú nové PDA od HP. Kúpiť HP iPaq sa u nás rozhodne oplatí. Ku každému HP iPAQ, dostanete totiž lokalizáciu InterWrite Pro so 400 Sk zľavou a za polovičnú cenu si môžete dokúpiť navigačný softvér Garmin Mobile XT s podrobnou mapou Slovenska, za ktorý zaplatíte iba 890 Sk.

Zaujiímavý prírastok v našej ponuke: Palm Treo 500

Ďalším zaujímavým prírastkom v našej ponuke je Palm Treo 500. Je to 3G smartphone s OS Windows mobile 6. Dlhá pohotovostná doba, displej na šírku, klávesnica, kamera, slot na microSD karty a skvelá cena urobili z tohto zariadenia najpredávanejší model Palmu.

HTC Touch Cruise (Polaris) u nás už v predaji

Začíname s predajom horucej novinky na našom trhu: HTC Touch Cruise (Polaris).

Asus M530w - novinka v kategórii PDA

Skladom je nový model Asus M530w.

Super cena na super PDA Neonode N2.

Ponúkame Vám super cenu na špičkové PDA Neodone N2 spolu s 1GB miniSD kartou.

Nokia E90 skladom

Nokie E90 je skladom.

HTC novinky a zľavy

Do našej ponuky sme zaradili horúce novinky a zaroveň zľavnili produkty z dielne HTC.

Neonode N2 - ani mobil ani PDA

Malý, pekný, luxusný, to je Neonode N2

PDA Gigabyte s TV tunerom

V našej ponuke sa objavila novinka: Prvé PDA s integrovaným TV tunerom.

V ponuke nové PDA od HP a NOKIE

V našej ponuke PDA nájdete nový smartphone od HP s Wifi, Bluetooth a OS Windows Mobile SmartPhone Edition 6. Takisto novinkou je aj veľmi zaujímavý produkt Nokia 6110 Navigator. Je to 2. telefón (po N95) s integrovaným GPS prijímačom, podporuje vysokorýchlostný prenos dát HSDPA.

Nové PDA značky E-TEN

.Do našej ponuky sme zaradili PDA značky E-TEN. Ide o zaujímavé modely, ktoré kombinujú vreckový počítať, telefón a GPS v jednom zariadení. Nechýba tiež konektivita Wifi a Bluetooth. Zaujmú tiež svojou výhodnou cenou.

Nové PDA HTC v našej ponuke

Do ponuky sme zaradili nový model od HTC - HTC Touch (Elf). Ako názov napovedá prevratnou novinkou je spôsob dotykového ovládania, ktoré je podobné s ovládaním iPhone. HTC Touch si na rozdiel od iPhone môžete objednať už dnes a za príjemne nízku cenu.

Komunikátor Nokia E90 v našej ponuke!!!

V našej ponuke sa objavuje najnovší komunikátor Nokia E90. Najnovší komunikátor od Nokie je založený na platforme S60 s dvomi displejmi, HSDPA, integrovaným GPS, 3 MPIX fotoaparátom a rádiom.

V ponuke máme nové zariadenie od HTC:S710 (Vox)

V ponuke máme nové zariadenie od HTC. HTC S710 (Vox) je prvý smartphone s operačným systémom Windows Mobile 6 Smartphone edition. Na prvý pohľad obyčajný telefón skrýva plnohodnotnú vysúvateľnú klávesnicu

Prvý PALM s OS Windows Mobile - Palm Treo 750

V našej ponuke nájdete prvý Palm s OS Windows Mobile - Palm Treo 750. Tento komunikátor zaujme svojim designom, kvalitným displejom a klávesnicou, jednoduchým ovládaním (jednou rukou), doplnkami, ktoré ktorými Palm Treo obohatil (jednoduchšie ovládanie, hlasové vytáčanie, personalizované zvonenia, SMS chat, atď.). Nechýbajú ani moderné technológie ako je podpora sietí 3G (s možnosťou upgrade na HSDPA).

HTC TyTN - nástupca MDA Varia je tu

Nástupca MDA Vario prináša podporu 3G sietí s dátovou podporou HSDPA.

Nové HP iPAQ hw6900

Nástupca obľúbených vreckových počítačov hw6500 je tu! Teraz posilnený 416MHz procesorom a integrovaným Wifi.

© Copyright 1998-2022 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.