Správy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

AKCIA: HP LaserJet M1522nf iba za 6 590,-

HP LaserJet M1522nf

Monochromatická multifunkčná laserová tlačiareň-kopírka-skener-fax formátu A4, .Kvalita tlače až 1 200 x 1 200 dpi.Rýchlosť tlače až 23 str./min.....

AKCIA - TREKSTOR i.Beat mood [FM] 2GB MP3 Player

Vynikajúci MP3 prehrávač s kapacitou 2GB, ktorý Vám postykne priestor až pre 500 skladieb.

Nové mobilné telefóny v ponuke Výpočtovky.

Do ponuky sme zaradili novinky z radu mobilných telefónov.

Novinka z dielne SONY!!!

V našej ponuke možete nájsť novinku v podobe digitálneho fotoaparátu Cyber-Shot DSC-T75B  

Sony Playstation 3 v našej ponuke

Herná konzola PS3 nie je určená iba na hranie hier. Je to multimediálne centrum, ktoré môžete vužívaťako tzv. HDPC (počítač určený na prehrávanie HD obsahu).

Elite - nová verzia XBOX360

V našej ponuke dlho očakávaná nová verzia konzoly XBOX360 „Elite“.  

12 MEGApixelový digitálny fotoaparát Panasonic.

V našej ponuke sa objavuje novinka v oblasti digitálnych fotoaparátov: Panasonic DMC-FX100EG.

Dreamboxy už aj u nás

Značka Dreambox sa takpovediac z noci na ráno stala pojmom a každému, kto sa aspoň trošku zaujíma o príjem digitálnych satelitných programov netreba prijímače spoločnosti Dream Multimedia predstavovať. Prienik do pomerne hustej siete producentov satelitnej techniky a nimi ponúkanej širokej škály produktov umožnil progresívny prístup konštruktérov ktorým dokázali posunúť tento segment spotrebnej elektroniky o hodný kus dopredu. A princíp pritom nie je pre dnešnú dobu ničím prevratný, ale pre danú oblasť predsa revolučný – implementácia počítačových súčastí do digitálneho satelitného prijímača.

Zostavu aj u nás známych a rozšírených digitálnych satelitných prijímačov Dreambox DM 7000 a Dreambox DM 5600 resp. 5620 rozširuje novinka Dreambox DM 500-S, ktorý síce rozmermi môžeme zaradiť do kategórie miniatúrnych prístrojov, zato však svojou výbavou a schopnosťami sa môže chváliť podobne ako jeho väčší firemní kolegovia, pretože to podstatné, čo z Dreambox-u urobilo pojem, ponúka aj tento model. Konkrétne je to integrovaný 250 MHz IBM PowerPC procesor a operačný systém Linux. Tieto skutočnosti dávajú inak nenápadnému prístroju možnosti, ktoré umožnili spomínaný posun v oblasti digitálneho satelitného príjmu a rozšírili pole využitia digitálnych satelitných prijímačov. Elegantná strieborná skrinka s tmavým prelivom na prednom paneli má šírku 195, výšku 43 a hĺbku 130 mm čo sú skutočne pozoruhodné rozmery, keď si uvedomíme, že sa nejedná iba o obyčajný satelitný prijímač. Predná časť prístroja neobsahuje displej a k dispozícii je v podstate iba jeden ovládací prvok a tým je tlačidlo pre zapnutie prístroja resp. vypnutie do pohotovostného stavu. V ľavej časti je situovaná čítačka Smart kariet a vpravo potom už len senzor pre diaľkové ovládanie a kontrolné LED-ky. Zadná časť obsahuje jednu scart zásuvku, AV výstup v podobe troch RCA konektorov vstup pre LNB a výstup pre ďalší satelitný prijímač, rozhranie pre komunikáciu s PC RS 232, optický digitálny audio výstup s podporou Dolby Digital a nakoniec 100 Mbit ethernetové rozhranie. Napájanie prístroja je riešené externým 12 V zdrojom, ktorý je samozrejme súčasťou výbavy a pripája sa do osobitého konektora v zadnej časti. Ovládanie a komunikáciu so zariadením má na starosti praktické a dizajnovo zaujímavo spracované diaľkové ovládanie.

Prijímač pracuje v digitálnom štandarde MPEG2 a disponuje 32 Mbyt RAM pamäťou, ktorá okrem iného a v spolupráci s PC umožňuje neobmedzenú programovú kapacitu pre uloženie televíznych a rozhlasových staníc. Integrovaný procesor, operačný systém Linux a podpora komunikácie s PC sú prostriedkom pre technicky zdatnejších užívateľov ako sa prepracovať k sledovaniu množstva rôznych programov. Kombinácia digitálneho satelitného príjmu, PC a internetu predstavuje v tomto prípade skutočne nový priestor. Prijímač podporuje plne automatické vyhľadávanie programov, elektronického programového sprievodcu EPG a systém pre automatické natáčanie antény, resp. automatické prepínanie konvertorov DiSEqC. Komunikačné menu je spracované v niekoľkých jazykových mutáciách a je prehľadne rozdelené na jednotlivé tematické položky, čo umožňuje priamy prístup k televíznym a rozhlasovým programom, informáciám o sledovaných programoch, prípadne o systémových vlastnostiach. Osobitnú kapitola tvoria nastavenia prijímača a jeho konfigurácia a nechýba ani časovač a ďalšie doplnkové funkcie určené pre bežných užívateľov a pre tých náročnejších sú určené rozšírené aplikácie.

Malá nenápadná skrinka dokáže v každom prípade niekoľkonásobne viac v porovnaní s tým čo by sme od nej očakávali pri prvom vizuálnom kontakte. Po technickej stránke sa jedná o osobité zariadenie a v porovnaní s vyšším modelovým radom aj o zaujímavú alternatívu aktívneho prístupu k príjmu digitálneho satelitného vysielania.


Klik pre objednanie

Konzola novej generácie.

Spoločnosť Nintendo priniesla na trh novú hernú konzolu s názvom Wii.

Externá DVD napaľovačka Sony pre PC i MAC

Predstavujeme nový model DVD napaľovačky Sony v externom prevedení a exkluzívnom designe s jedinečnou funkciou - možnosťou pripojenia aj k Apple Macom.

Oficiálne predstavenie XBOX360 v ČR a SR

3.11.2006 bola na český a slovenský trh oficiálne uvedená prvá konzola tretej generácie XBO X360.

LG ponúka 5 palcov zdarma - 37 LCD monitor za cenu 32

LG Electronics Vám ponúka komerčný 37'LCD monitor M3700C za cenu 32'. Túto jedinečnú ponuku nájdete na stránkach nášho najväčšieho internetového obchodu c výpočtovou technikou.

Nové verzie zdrojov Fortron Blue Storm - Blue Storm II

Nové produkty v našej ponuke: zdroje Fortron Blue Storm II 350W a 400W.

MP3 novinky TEAC - outdoor i video

Produktovú radu MP3 prehrávačov TEAC rozširujú dva nové modely: športový MP-270 s krokomerom a stopkami, a elegantní MP-360 s veľkým farebným displejom a slotom pre rozšírenie pamäti pomocou SD/MMC karty. 

Bezdrôtový set Microsoft Wireless Laser Desktop 6000 CZ víťazom testu

Microsoft Wireless Laser Desktop 6000 CZ - vyhral test najčítanejšeho časopisu o počítačoch.

Skladom nový ASUS LCD monitor PM17TA

Spoločnosť ASUS uvádza na trh ďalší z rady 17 palcových LCD monitorov. Vysoká kvalita, precízne prevedenie, garancia nulových svetlých vadných bodov, DVI i VGA vstup, reproduktory a zaujímavá cena to všetko robí tento monitor atraktívnym pre celú radu zákazníkov

Miniatúrny externý HDD 6GB? Od WD

Predstavujeme Vám najmenší externý pevný disk s rozhraním USB 2.0 - Western Digital Pocket Passport 6GB WDXMM60WPE. V hliníkovom tele odolnom proti nárazom a otrasom sa ukrýva rýchly 1' HDD. Jednoducho ideálne riešenie pre prenášanie väčších dátových súborov! 

Letné ceny LCD monitorov Philips

Letné horúčavy roztopili ceny špičkových LCD monitorov Philips. Sledujte teraz našu ponuku na niektoré vybrané modely.

Nové modely SAMSUNG klávesníc

Do našej ponuky sme zaradili set klávesnice a myši a dve farebné kombinácie multimediálnych klávesníc 
SAMSUNG.

Dlho očakávaná novinka: KODAK EasyShare Z612 SKLADOM!

Dlho očakávaný digitálny ultrazoom s optickou stabilizáciou KODAK EasyShare Z612 skladom! Sledujte teraz našu ponuku na tento špičkový digitálny fotoaparát.

Samsung uvádza: najrýchlejšia DVD napaľovačka

Spoločnosť Samsung Electronics oznámila, že zahajuje sériovu výrobu najrýchlejšej DVD napaľovacej mechaniky na svete, SH-S182D 18X Super-WriteMaster™. Novinka dokáže zapisovať rýchlosťami na DVD±R 18X, DVD-RAM 12X, DVD±R Double Layer 8X, DVD+RW 8X a DVD-RW 6X. Rýchlosť zapisovania na médiá DVD±R a DVD-RAM predstavuje v súčasnosti tú najvyššiu rýchlosť na trhu.

Ohlásenie novej generácie serverov HP

HP vyhlásilo množstvo významných noviniek v serveroch ProLiant.

Nová fotobanka TEAC

Prečo kupovať dalšie pamäťové karty,  keď môžete siahnuť po fotobanke TEAC.

LCD-TV ACER ... srdce Vášho multimediálneho domova

Sledujte našu super ponuku na LCD televízory ACER, ktoré sú ľahko prepojiteľné s ostatnými AV zariadeniami vo Vašej domácnosti a stávajú sa stredom domácej zábavy !!

ACER Digi-FOTO CE-5330 a CI-6330

Radi by ste si zaobstarali  lacný a spoľahlivý digitál na AA batérie ? Tak sa pozrite na našu ponuku ACERu
Produktová rada digitálnych fotoaparátov ACER  od 5-tich do 8-mich MPix

Nová generácia Projektorov EPSON

V našej najnovšej ponuke nájdete projektory značky EPSON so šiestou generáciou technológie 3LCD.

Ponuka DVD rekordérov a prehrávačov Panasonic DIGA.

Pozor!!!  našu ponuku rozširujeme teraz o DVD rekordéry a prehrávače Panasonic DIGA.
Sledujte našu ponuku a takisto skvelé ceny.

Nový špičkový 24" LCD monitor od HP

Ponúkame Vám Ferrari medzi monitormi - hp lp2465 24'' lcd.

Majstrovstvá sveta vo futbale 2006 s FUJIFILMOM

DF Fujifilm FinePix S5600 WC Germany bundle - ten pravý futbalový zážitok!

Akčná ponuka + nové digitálne fotoaparáty KODAK v ponuke

V mesiaci jún Vám prinášame akčnú ponuku a nové modely digitálnych fotoaparátov značky KODAK!

TIP na DVI: ... ACER 17" 1716sD - DVI vstup, 12ms ...

Lacná sedemnástka s DVI !! V striebornom prevedení, tenký design ... 
 

Jarné ceny LCD Monitorov PHILIPS

Pripravili sme pre Vás zaujímavú ponuku LCD Monitorov Philips. Teraz ešte v lepších cenách.

Najnovšie počítače AcerPower M6

Ponuka počítačov Acer sa rozšírila o nové modely rady AcerPower M6.

Ďalší pád cien LCD ACER!!!

Acer ceny padajú, padajú a padajú!!! Pozrite si ceny niektorých vybraných modelov.

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.