TomTom GO Professional

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Profesionálne GPS navigácie pre nákladné autá, autobusy a dodávky.


TomTom GO Professional

Profesionálne navigačné zariadenie pre veľké vozidlá

Získajte prispôsobené trasy pre rozmery, hmotnosť, náklad a maximálna rýchlosť svojho nákladného vozidla, autobusu alebo dodávky, aby ste mohli cestovať bezpečnejšie, výhodnejšie a v pokoji. Vďaka prispôsobenému plánovanie trasy je možné podľa spôsobu jazdy odhadnúť skutočný čas príchodu.

Body záujmu určené pre nákladné vozidlá a autobusy

Najdite viac ako 50 000 čerpacích staníc pre nákladné vozidlá a diaľkové autobusy, parkovacích miest, reštaurácií a servisných centier. Spoločnosť TomTom starostlivo vybrala body záujmov od spoločností DKV, ParkyourBus a Les Routiers tak, aby spĺňali požiadavky profesionálnych vodičov. Nezáleží na tom, na ktorom mieste Európy sa práve nachádzate. Body záujmu si môžete zobraziť na trase alebo prechádzať body v okolí na mape.

Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi

Získajte najnovšie mapy a softvér pre svoje zariadenie TomTom GO PROFESSIONAL cez integrovanú Wi-Fi®. Nepotrebujete počítač. Navigačné zariadenie pre nákladné vozidlá vás upozorní na novo dostupné aktualizácie. Stačí sa pripojiť k sieti Wi-Fi a vybrať si z ponuky, čo chcete nainštalovať. 

Upozornenie na stojacu dopravu

Vyvarujte sa náhleho zabrzdenia vďaka upozornením na hroziace prevádzku pred vami. Pomôže vám to jazdiť bezpečnejšie, pretože bude mať prehľad o miestach častých nehôd - miestach, na ktorých dochádza k väčšiemu počtu nehôd. Sledujte upozornenia v navigačnom zariadení, ktorá vás informujú o tom, ako ďaleko sa nachádza stojace doprava a miesta častých nehôd.

Doživotné mapy pre veľké vozidlá

Vďaka doživotným aktualizáciám mapy pre veľké vozidlá budete používať efektívnejšie trasy, ktoré vám zaistí presné časy príchodu, bez príplatku počas životnosti vášho produktu.

Doživotný prístup k službe TomTom Traffic*

Potrebujete sa zastaviť v dopravnej špičke? TomTom vie, ako predvídať a vyhnúť sa prevádzky na diaľniciach i na cestách nižších tried. Získajte rýchlejšiu trasu s doživotným prístupom k službe TomTom Traffic bez príplatku.

* - pre vybrané modely

Rýchlostné radary TomTom po celú dobu životnosti*

Jazdite pokojnejšie s prehľadom o umiestnení stálych i mobilných radarov naprieč Európou. Upozornenie na rýchlostné radary v satelitnej navigácii TomTom pre nákladné vozidlá vám poskytne dostatok času na spomalenie a pomôže vám ušetriť na prípadných pokutách.

* - pre vybrané modely

Správy zo smartphonu

Smartphone vám bude predčítať textové správy, zatiaľ čo vy budete mať ruky na volante a sledovať cestu pred sebou. Dovoľte zariadení TomTom GO PROFESSIONAL, aby vám čítal správy zo služby SMS, iMessage, Line a ďalších.

Kompatibilný s funkciami Siri a Google Now 

Funkciu Siri alebo Google Now ™ môžete aktivovať prostredníctvom integrovaného mikrofónu zariadení TomTom GO PROFESSIONAL. Získajte plný prístup k svojmu osobnému asistentovi cez bezpečne upevnený smartphone, aby ste sa mohli sústrediť na riadenie.

Volanie handsfree

Zariadenie TomTom GO PROFESSIONAL vám umožňuje zostať v spojení a jazdiť bezpečnejšie vďaka volanie handsfree. Jednoducho pripojte smartphone cez Bluetooth® a pozrite sa, kto volá, na obrazovke navigačného zariadenia pre nákladné vozidlá. Nechajte ruky na volante a sledujte cestu pred sebou.

Plánujte sa aplikáciou MyDrive

Naplánujte si trasu pohodlne v službe TomTom MyDrive kedykoľvek a kdekoľvek a skráťte svoju dobu jazdy. Prispôsobte si svoje cesty pomocou preferovaných trás a zastávok a synchronizujte danú trasu so satelitnou navigáciou pre nákladné vozidlá. Až potom nasadnete do auta, budete pripravení hneď vyraziť.

Aktívny magnetický držiak

Vďaka jedinečnému magnetickému držiaku je inštalácia zariadenia TomTom GO úplne jednoduchá. Navigačné zariadenie pre nákladné vozidlá môžete jednou rukou počas sekundy vložiť či vybrať z držiaka. Nájdite si v kabíne ideálne miesto a pripevnite držiak na čelné sklo či na palubnú dosku.

Vrátane karty SIM a dát*

Či už vás práca zavedie kamkoľvek, zostaňte v spojení so svetom a využite službu TomTom Traffic a Rýchlostné radary v reálnom čase bez poplatkov za telefón. Zariadenie TomTom GO PROFESSIONAL dodávame vrátane karty SIM a dát, takže sa už nebudete musieť doma ani v zahraničí zaťažovať poplatky za telefón.

* - pre vybrané modely

Porovnanie modelov TomTom GO professional:

 
GO PRO 520
GO PRO 620
GO PRO 6200
GO PRO 6250
Veľkosť displeja 5" 6" 6" 6"
Rýchlostné radary Lifetime Lifetime 1 rok Lifetime
TomTom Traffic cez Smartphone cez Smartphone SIM (1 rok) SIM

Kúpte si GPS navigácie TomTom GO Professional TRUCK v našom e-shope za super cenu!

TomTom GO Professional 520 EU Wifi Lifetime
Profesionálne navigačné zariadenie určené pre veľké vozidlá s 5" displejom. Obsahuje: Službu TomTom Traffic prostredníctvom smartfónu, Doživotnu službu TomTom Traffic a Rýchlostné radary, Body záujmu určené pre nákladné vozidlá a autobusy, Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi, Trasy pre nákladné vozidlá, autobusy, dodávky a automobily, Správy zo smartphonu, Upozornenie na stojacu dopravu, Plánovanie trasy v službe MyDrive, Doživotné mapy

299 € / 358 €
TomTom GO Professional 620 EU Wifi Lifetime
Profesionálne navigačné zariadenie určené pre veľké vozidlá s 6" displejom. Obsahuje: Službu TomTom Traffic prostredníctvom smartfónu, Doživotnu službu TomTom Traffic a Rýchlostné radary, Body záujmu určené pre nákladné vozidlá a autobusy, Aktualizácia prostredníctvom Wi-Fi, Trasy pre nákladné vozidlá, autobusy, dodávky a automobily, Správy zo smartphonu, Upozornenie na stojacu dopravu, Plánovanie trasy v službe MyDrive, Doživotné mapy

329 € / 394 €
TomTom GO Professional 6200 EU Wifi Lifetime
Profesionálne navigačné zariadenie určené pre veľké vozidlá s 6" displejom. Obsahuje: Službu TomTom Traffic prostredníctvom vstavanej karty SIM, Služby TomTom Traffic a Rýchlostné radary na 1 rok, Body záujmu určené pre nákladné vozidlá a autobusy, Aktualizáciu prostredníctvom Wi-Fi, Trasy pre nákladné autá, dodávky a automobily, Správy zo smartphonu, Upozornenie na stojacu dopravu, Plánovanie trasy v službe MyDrive, Doživotné mapy

369 € / 442 €
TomTom GO Professional 6250 EU Wifi Lifetime
Profesionálne navigačné zariadenie určené pre veľké vozidlá s 6" displejom. Obsahuje: Službu TomTom Traffic prostredníctvom vstavanej karty SIM, Doživotnú službu TomTom Traffic a Rýchlostné radary, Body záujmu určené pre nákladné vozidlá a autobusy, Aktualizáciu prostredníctvom Wi-Fi, Trasy pre nákladné autá, dodávky a automobily, Správy zo smartphonu, Upozornenie na stojacu dopravu, Plánovanie trasy v službe MyDrive, Doživotné mapy

419 € / 502 €

Príslušenstvo pre GPS navigácie TomTom GO Professional:

Náhradný držiak a nabíjačka pre TomTom Go 520/5200/ 620/6200
Obrázok produktu Náhradný držiak a nabíjačka pre TomTom Go 520/5200/ 620/6200 Kompletný Car Kit pre GPS navigácie TomTom GO 520, 5200, 620, 6200 a TomTom GO Professional (520, 620, 6200, 6250). Obsahuje držiak Click & Go, nabíjačku do auta a microUSB kábel. Ak používate viac ako jedno auto, môžete si cestovanie uľahčiť s tout

45 € / 54 €
Aktívny držiak pre GPS TomTom GO 520 New/5200/ 620/6200
Obrázok produktu Aktívny držiak pre GPS TomTom GO 520 New/5200/ 620/6200 Aktívny držiak do auta pre GPS navigácie TomTom GO (520 New, 5200, 620, 6200), TomTom GO Professional (520, 620, 6200, 6250), TomTom GO Essential a TomTom GO Premium (Premium X). Aktívnu kolísku je možné dobíjať originálnym káblom, ktorý sa dodáva s

49 € / 58 €
Aktívny držiak pre GPS TomTom GO 520 New/5200/ 620/6200 CL
Obrázok produktu Aktívny držiak pre GPS TomTom GO 520 New/5200/ 620/6200 CL Aktívny držiak do auta pre GPS navigácie TomTom GO (520 New, 5200, 620, 6200) , TomTom GO Professional (520, 620, 6200, 6250), TomTom GO Essential a TomTom GO Premium (Premium X) s pripojením do CL zapaľovača (dodávaný kábel nepodporuje prenos TMC).

59 € / 70 €
Aktívny držiak pre GPS TomTom GO 520 New/5200/ 620/6200 Molex
Obrázok produktu Aktívny držiak pre GPS TomTom GO 520 New/5200/ 620/6200 Molex Aktívny držiak do auta pre GPS navigácie TomTom GO (520 New, 5200, 620, 6200) , TomTom GO Professional (520, 620, 6200, 6250), TomTom GO Essential a TomTom GO Premium (Premium X) s priamym pripojením na elektroinštaláciu v aute (dodávaný kábel nepodp

69 € / 82 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.