Fitbit Versa Diabetes Edition

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.


Fitbit Versa Watch Diabetes Edition

Diabetes Edition

Diabetes Edition je kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa. Umožňuje ľuďom s diabetes mellitus sledovať aktuálne hodnoty glykémie priamo na hodinkách. 

Hlavné funkcie:

 • Hodinky Fitbit Versa sú kompatibilné s veľkým množstvom smartfónov s OS Android a iOS.
 • Hodinky Fitbit Versa sú cenovo dostupné, univerzálne hodinky, vhodné na celodenné nosenie, na šport, aj na plávanie.
 • K dispozícii je niekoľko typov obrazoviek, z rôznymi možnosťami zobrazenia dát, ktoré si môžete navyše prispôsobiť.
 • Množstvo dát, ktoré sú ihneď k dispozícii na obrazovke (aktuálna hodnota glukózy, graf, trend - šípka, rozdiel... )
 • Automatická aktualizácia - údaje sa synchronizujú každé 2 min. (5 min v prípade Xdrip), prípadne ťuknutím na displej sa vykoná načítanie aktuálnych dát.
 • Alarmy - v prípade prekročenia mimo stanovených hodnôt hodinky upozornia zmenou farby na obrazovke, prípadne vibráciou.
 • Podpora aplikácii Nightscout, Spike, xDrip+, One Drop.
 • Nie je nutné mať nainštalovanú aplikáciu na sledovanie glykémie v mobile. Stačí mať hodnoty glykémie sprístupnené cez web

Obsah dodávky:

 • Hodinky Fitbit Versa s príslušenstvom (nabíjačka, podrobný manuál)
 • Podrobný návod pre nastavenie monitorovania glykémie na hodinkách Versa.
 • Technická podpora pre nastavenie monitorovania glykémie telefonicky a emailom.

Za malý doplatok je možné doobjednať službu Fitbit Start pre nastavenie hodiniek osobne u nás v predajni.

Upozornenie: Hodinky Fitbit Versa neobsahujú senzor pre meranie glukózy v krvi. Je potrebné takýto senzor vlastniť a používať aplikáciu Nightscout, Spike, xDrip+, One Drop s dátami sprístupenými cez web.

Dostupné v štyroch farbách:

Fitbit Versa Diabetes Edition

... a v špeciálnej edícii s tkanými remienkami:

Fitbit Versa Special Diabetes Edition

Viac informácií o hodinkách Fitbit Versa

Fitbit Versa sú nové intuitívne všestranné smarthodinky, ktoré sú vybavené funkciami pre fitness a sledovanie zdravia. Od krásneho dizajnu až po personalizované poradenstvo vám Fitbit Versa pomôžu motivovať vás k pohybu a dosiahnutiu vašich cieľov.7 funkcií, ktoré robia Fitbit Versa nepostrádateľným celodenným spoločníkom


Univerzálnosť
Fitbit Versa je perfektný mix prispôsobiteľnosti a funkcií, počínajúc ultra tenkým, ale odolným eloxovaným hliníkovým puzdrom. Zaoblená štvorcová silueta je mierne kužeľovitá a zaoblená, takže sa opiera o zápästie a poskytuje farebný dotykový displej s pomerom strán 1: 1 - ideálny formát pre informácie o zdraví a kondícii a ďalšie inteligentné funkcie. Dokonca aj remienok bol navrhnutý tak, aby sa prispôsobil malým aj veľkým zápästiam. V balení dokonca nájde 2 remienky pre zápästia s priemerom od 140 do 220mm. Výsledok? Fitbit Versa sú najľahšie, a najpohodlnejšie smart-hodinky.
Versa_Profile_Core_Black-copy-730x730

Všestranný štýl

Či už chcete mať smart-hodinky pre noc alebo deň, do práce alebo na voľný čas, Fitbit Versa vám to umožní. Dodáva sa v štyroch farebných prevedeniach a so 16-mi možnými remienkami - to je s väčšími možnosťami prispôsobenia ako akýkoľvek iný produkt značky Fitbit. Klasické hodinky Fitbit Versa sú vyrobené z hliníka a jedným z troch elastomerových pásov vo farbe - čiernej, broskyňovej alebo šedej.

Fitbit Versa Special Edition ponúka dve možnosti s tkanými nylonovými remienkami, ktoré sú inšpirované trendmi athleisure a dodávaným klasickým remienkom v balení. K dispozícii sú v levandulovej farbe s ružovým zlatým hliníkovým puzdrom alebo s tmavošedým remienkom s grafitovým hliníkovým puzdrom.
fitbit-versa-family

Dodatočné príslušenstvo (predávané samostatne) ešte rozšíri vaše možnosti: elastomer (broskyňová, šedá, čierna, periwinkle, biela), koža Horween (koňakovo hnedá, polnočná modrá, levanduľa, hnedá) a nerezové (čierna, strieborná).

Personalizované poradenstvo
Fitbit Versa sú vybavené všetkými funkciami pre fitness a sledovanie zdravia od Fitbit, ktoré už poznáte, vrátane sprievodcovských tréningov Fitbit Coach, sledovania srdcovej frekvencie 24 hodín denne a 7 dní v týždni, 15 režimov cvičení, pripojeného GPS (vyžaduje sa smartfón), úrovne Cardio Fitness, spánkové štádiá a celkový podľad na spánok, relaxované dýchanie a pripomenutia na pohyb.
Versa_3QTR_Core_Peach_Exercise_Yoga-1-copy-730x730

Fitbit Today - aktualizovaný informačný panel na zariadení vám tiež pomôže udržať si zodpovednosť a podporu. Prostredníctvom jednoduchého posunutia na ciferníku môžete ľahko pristupovať k informáciám a prijímať personalizovaný obsah, ako sú denné a týždenné štatistiky o zdraví, fitness štatistiky, sedemdňová história krokov a odpočinku, údajov o tepovej frekvencii a tipy a triky na používanie platformy Fitbit +sledovanie zdravia žien (k dispozícii od mája). Denné usmerňovanie a personalizované náhľady založené na vašich údajoch. (koncom roka 2018).Versa_Front_SE_Lavender_Steps-copy-730x730


Seriózne chytré funkcie
Zostaňte pripojení k aplikáciám a informáciám, ktoré uľahčujú život s pokročilými inteligentnými funkciami, ako je hudba bez telefónu (uložte viac ako 300 vašich vlastných skladieb do zariadenia, načítajte svoje obľúbené stanice z Pandora alebo si vyberte z obľúbených zoznamov skladieb Deezer), bezhotovostné platby (dostupné podľa regiónu), aplikácie, kalendár, textové upozornenia a rýchle odpovede na správy (iba Android, čoskoro).
Versa_3QTR_Core_Black_DeezerAppSwitcher-copy-730x730

Môžete tiež ďalej personalizovať svoje zariadenie výberom z viac ako 330 digitálnych, analógových alebo interaktívnych štýlov hodín s okamžitým prístupom k štatistikám, ktoré sú pre vás najdôležitejšie. A nezabudnite na Fitbit App Gallery. Uložte až 90 aplikácií do Versa naraz, vrátane tých od Fitbit Labs a špičkových značiek ako The New York Times, United, Starbucks, Flipboard a Hue Lights.

Vodeodolnosť
Fitbit Versa sú odolné voči vode až do 50 metrov a sú pripravené na čokoľvek, takže choďte s nimi do sprchy alebo do bazéna. Navyše Fitbit Versa sú vybavené režimom plávania, takže môžete sledovať kolá v reálnom čase, trvanie cvičenia a spálené kalórie priamo na hodinkách.
fitbit-versa-water-resistant

Predĺžená výdrž na batérie
Nie je ľahké namontovať silnú batériu do menšieho zariadenia, ale inžinieri Fitbit to urobili. Fitbit Versa môže funguje 4+ dní na jedno nabitie, takže môžete bez námahy sledovať svoju činnosť, cvičenie a spánok, bez obáv, že by ste ich museli každú noc pripojiť na nabíjačku.

Široká kompatibilita
Fitbit Versa sú kompatibilné so systémami Android, iOS a Windows, takže môžete používať takmer akýkoľvek smartphone.

Fitbit Versa sú inteligentné hodinky s operačným systémom Fitbit OS. Spájajú eleganciu a najnovšie technológie pre sledovanie pohybu, športovej aktivity a spánku. Sú vybavené farebným OLED displejom s vysokým jasom (1000 nit), novou generáciou Purepulse - technológie na nonstop sledovanie pulzu, snímačom SpO2 pre monitorovanie zdravia atď. Novou funkciou je sledovanie ženského zdravia. Hodinky umožňujú prehrávať hudbu bezdrôtovo alebo platiť cez Fitbit Pay. Hodinky Fitbit Versa sú vodotesné do 50m. Prispôsobiť si ich môžete rôznymi náramkami, ciferníkmi a dodatočnými aplikáciami z Fitbit Store. Fitbit Versa ponúkajú tiež unikátnu niekoľko dňovú výdrž na batériu.

Hlavné funkcie:

 • Dotykový farebný displej s vysokým jasom až 1000 nit.
 • Vymeniteľné náramky - kožený, kovový, elastomer…
 • Aplikácie - prístupujte k obľúbeným aplikáciám pre fitness, šport, novinky, cestovanie, dopravu a ďalšie jednoduchým klepnutím.
 • Prispôsobiteľné ciferníky - prispôsobte farebnú dotykovú obrazovku s vysokým rozlíšením na Fitbit Versa výberom z rôznych ciferníkov určených pre každú príležitosť.
 • Plavecký režim - používajte Fitbit Versa na meranie plaveckého tréningu vďaka vodotesnosti do hĺbky 50 metrov. Hodinky zobrazujú počet bazénov v reálnom čase a zaznamenávajú čas plávania a množstvo spálených kalórií.
 • Sledovanie ženského zdravia - pomocou Fitbit Versa a aplikácie Fitbit môžete zaznamenať svoje obdobie, zaznamenať príznaky a porovnať svoj cyklus s inými zdravotnými štatistickými údajmi, ako je spánok, aktivita a váha.
 • 15 športových módov -  sledujte špecifické tréningy v režimoch ako Beh, Bicykel alebo Posilňovanie, aby ste videli štatistiky v reálnom čase na obrazovke a získali súhrny po tréningu.
 • SmarTrack - automaticky zaznamenávajte vybrané cvičenia, ako je beh, jazda na bicykli a ďalšie a pozrite si ich uložené v aplikácii Fitbit.
 • Connected GPS - využíva GPS smartfónu na zázanm trasy a zobrazenie aktuálnej rýchlosti.
 • Vylepšená technológia merania srdcovej frekvencie - hodinky Ionic obsahujú vylepšenú technológiu PurePulse® na meranie srdcového tepu pri jazde na bicykli, behu a ďalších športoch.
 • Nový senzor SpO2 - nový snímač SpO2 otvára nové možnosti monitorovania vášho zdravia, ako napríklad monitorovanie príznakov spánkového apnoe.
 • Motivácia prostredníctvom hudby - nechajte mobilný telefón doma a počúvajte hudbu priamo z inteligentných hodiniek Fitbit Ionic, ktoré obsahujú pamäť pre viac ako 300 skladieb (2,5 GB priestoru). Spárujte hodinky s novými bezdrôtovými slúchadlami Fitbit Flyer alebo akýmikoľvek inými Bluetooth slúchadlami.
 • Fitbit Pay - nechajte svoju peňaženku doma a plaťte elegantne s inteligentnými hodinkami Fitbit Ionic. (Táto funkcia bude dostupná neskôr.)
 • Inteligentné upozornenia - prijímajte upozornenia na prichádzajúce hovory, textové správy, upozornenia a upozornenia z Facebooku, Gmailu, Instagramu, atď.
 • Niekoľkodenná výdrž na batériu - s výdržou batérie až 4 dni.  hodinky Fitbit Versa odsledujú akýkoľvek športový výkon a monitorujú spánok celú noc.

Dostupné v štyroch farbách:

Fitbit Versa

... a v špeciálnej edícii :

Fitbit Versa special Edition

Nabíjačka pre Fitbit Versa
USB nabíjačka s dokovacou kolískou pre Fitbit Versa/Versa Lite. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoje Fitbit Versa.

24 € / 28 €
Nabíjačka pre Fitbit Versa 2
USB nabíjačka s dokovacou kolískou pre Fitbit Versa 2. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoje Fitbit Versa.

24 € / 28 €
Diabetes Edition pre Fitbit Versa, Ionic
Riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa a Ionic. Umožňuje ľuďom s diabetes mellitus sledovať aktuálne hodnoty glykémie priamo na hodinkách. Ak hodnoty prekročia stanovené rozmedzie, hodinky môžu používateľa upozorniť vibráciou. Z dispozícii sú rôzne možnosti zobrazenia vo forme hodnôt, grafu a piktogramov. Podpora aplikácii Nightscout, Spike, xDrip+, One Drop. Určené pre používateľov, ktorí už hodinky Versa alebo Ionic vlastnia. (Hodinky nie sú súčasťou dodávky)

29 € / 34 €
Fitbit Versa Classic Band - náhradný športový náramok
Náhradný remienok pre Fitbit Versa/Versa 2/Versa Lite. Je vyrobený z flexibilného, odolného elastomeru. Zabezpečí komfort a odolnosť bezohľadu na to, čo robíte. Remienok je vodeodolný. Je vybavený prackou z nerezovej ocele. Veľkosti: Large/veľký (180-220mm), Malý (140-180mm), farba: black - čierna, white - biela

35 € / 42 €
Fitbit Versa Leather Band - náhradný kožený náramok
Prémiový ručne vyrábaný kožený remienok pre Fitbit Versa/Versa 2/Versa Lite. Je vyrobený z pravej kože zn. Horween. Je veľmi jemný a štýlový. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-180mm, Veľký: 180-220mm). Dostupné prevedenia: Midnight Blue -tmavomodý a Cognac - tmavohnedý

teraz iba  49 € / 59 €
   58 €
Fitbit Versa Metal Mesh Band - náhradný kovový náramok
Prémiový kovový náramok pre Fitbit Versa/Versa 2/Versa Lite. Je vyrobený z nerezovej oceli. Prispôsobte si Váš Fitbit Blaze týmto módnym štýlovým náramkom. Jedna veľkosť pre zápästie s obvodom 140-204mm, čierna farba

89 € / 106 €
Fitbit Flyer - Wireless Fitness Heaphones
Bezdrôtové slúchadlá vytvorené na šport. Sú malé, odolné voči potu a neskutočne odolné. Slúchadlá Flyer Vám dajú slobodu a pohodlie aj pri tých najťažších cvičeniach. Umožňujú tiež ovládanie hudby, príjem hovorov. Majú 2 mikrofóny s potlačením okolitého ruch, takže poskytnú kvalitné hovory v akomkoľvek prostredí. Flyer sú kompatibilné so Siri, Cortana a Google Asistant. Poskytujú vysokokvalitný čistý zvuk, so silnými basmi a širokým rozsahom. Výdrž na batérie je až 6 hodín. Spárované môžu byť a 2 zariadeniami zároveň pomocou Bluetooth 4.2. Určené najmä pre Fitbit ionic a iné smarthodinky pre bezdrôtové počúvanie hudby.

108 € / 129 €
Fitbit Versa Watch Lite Edition
Akciová cena platí iba pre farby: Marina Blue a Mulberry!
Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné. Hodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz a úroveň Cardio Fitness, sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 4 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

133 € / 159 €
Fitbit Versa 2 Watch
Hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

166 € / 199 €
Fitbit Versa 2 Watch Special Edition
Špeciálna edícia s tkanými a silikónovými remienkami v balení.
Hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 2 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

191 € / 229 €
Fitbit Versa 3 Watch - Health & Fitness Smartwatch + GPS
Nové vylepšené hodinky Versa 3 s integrovaným GPS, Amoled displejom s funkciou Always On.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný Always ON farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score. Sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia až 6 dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

191 € / 229 €
Fitbit Versa 2 Watch + Fitbit Ace
Balík 2 skvelých fitness trackerov pre dospelých aj pre deti za super cenu! Hodinky Fitbit Versa 2 vo farbe podľa vlastného výberu a Fitbit Ace v modrom prevedení pre deti od 8 rokov!
Nové vylepšené hodinky Versa 2 s Amoled displejom s funkciou Always On a hlasovou asistentkou Alexa.
Elegantné tenké smarthodinky od Fitbit vytvorené pre zdravie a fitness. Budú Vás viesť a motivovať k dosahovaniu Vašich cieľov. Majú jasný farebný displej, majú nový snímač tepu 24/7, sledujú spánkové cykly, ženské zdravie, pokojový pulz, úroveň Cardio Fitness, Sleep score sú vodotesné a vhodné aj na plávanie. Okrem toho sú elegantné - vyrobené z vysokokvalitného hliníka, vhodné na bežné nosenie aj vďaka vymeniteľným remienkom. Podporujú množstvo aplikácií, ciferníkov, mobilné platby a na jedno nabitie vydržia niekoľko dní. Dostupné v 3 farebných prevedeniach. Súčasťou dodávky sú náramky v oboch veľkostiach (140-180mm malý a 180-220mm veľký).

teraz iba  211 € / 253 €
   249 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.