Fitbit Ionic: adidas edition

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF prehliadač a konvertorr.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!


Fitbit Ionic Adidas Edition
Fitbit Ionic Adidas Edition sú inteligentné hodinky s operačným systémom Fitbit OS, ktoré sú vybavené unikátnymi tréningmi od f. Adidas. Spájajú eleganciu a najnovšie technológie pre sledovanie pohybu, športovej aktivity a spánku. Sú vybavené farebným OLED displejom s vysokým jasom (1000 nit), novou generáciou Purepulse - technológie na nonstop sledovanie pulzu, snímačom SpO2 pre monitorovanie zdravia atď. Okrem integrovaného vysokocitlivého GPS/Glonass prijímača je v hodinkách integrovaných ďalších 7 senzorov. Hodinky umožňujú prehrávať hudbu bezdrôtovo alebo platiť cez Fitbit Pay. Hodinky Fitbit Ionic sú vodotesné do 50m. Prispôsobiť si ich môžete rôznymi náramkami, ciferníkmi a dodatočnými aplikáciami z Fitbit Store. Fitbit Ionic ponúkajú tiež unikátnu niekoľko dňovú výdrž na batériu.

Zaujímate sa, či je Fitbit Ionic adidas edition vhodný práve pre Vás? Ak beháte, či už seriózne alebo len tak pre zdravie, tak zbystrite pozornosť, pretože Nový Fitbit Ionic adidas edition ponúka vzdušný dvojtónový remienok, ciferník navrhnutý firmou Adidas a unikátny tréningový nástroj Adidas Train, zameraný na pomoc pri zlepšovaní kondície, výkonu a rýchlosti.


Aplikácia Adidas Train sa skladá zo šiestich cross-tréningov, ktoré boli vytvorené v spolupráci s odborníkmi v adidas a sú exkluzívne pre Fitbit Ionic: adidas edition, čo znamená, že ich nenájdete na žiadnej inej platforme alebo zariadení. Každá časť poskytuje na obrazovke podrobný návod, ako postupovať v každom kroku.
adidas-train-app-screenNie ste si istí, či potrebujete cross-tréning? Zvážte to: Meta-analýza piatich štúdií, ktoré sa zaoberali účinkami silového tréningu na vysoko trénovaných bežcov zistila, že intervalové a plyometrické cvičenia dva až trikrát týždenne aspoň po dobu aspoň dvoch mesiacov pomohli zlepšiť efektivitu pri behaní - čo je fantastický spôsob, ako povedať, že aktívni bežci potrebujú menej kyslíka, aby išli rovnakou rýchlosťou.

A ďalšia nedávna meta-analýza zistila, že silový tréning ako jeden z najlepších spôsobov ako behať silný: znížili sa akútne zranenia na menej ako jednu tretinu a zranenia z opotrebenia o takmer polovicu.

6 cvičení, ktoré vám pomôžu dostať sa v behaní na ďalšiu úroveň


adidas-train-app-plank-exercise

Každý tréning aplikácie Adidas Train je navrhnutý tak, aby pomohol bežcom a športovcom všetkých úrovní dostať sa do kondície, rýchlejšie a rýchlejšie. Nie Ste bežec? Žiadny problém. Všetky cvičenia sú založené na základných pohyboch, ktoré sa premietajú do každých športových a každodenných činností.

Cvičenie sa pohybuje od piatich do 15 minút a môže sa dokončiť do 50 minút, vykonáva sa individuálne, okrem behu alebo v rôznych kombináciách v závislosti od vašich cieľov.

Cvičenia pred a po behu


Tieto zahrievacie a rekonvalescenčné cvičenia sa majú robiť pred alebo po behu, cvičení alebo návšteve posilňovne alebo fitness centra.

Dynamické zahrievanie
Viete najlepšie, ako vyraziť von a začať šprintovať. Ale ako často sa vlastne zahrievate? Táto dynamická rutina vám pomôže zvýšiť teplotu tela a pripraviť vaše telo lepší výkon.

Bežecká aktivácia
Tento tréning sa zameriava na stabilitu tela a zlepšuje držanie tela a bežeckú formu.

Strečing po behaní
Dokonca aj keď nikdy nevynecháte strečing po vašom behu, vykonávate strečing správne a po odporúčané množstvo času? Zabezpečte správnu regeneráciu pomocou tohto rýchleho a jednoduchého cvičenia.
adidas-train-app-exercise

Nezávislé cvičeniaVykonajte tieto náročné cvičenia s vyššou intenzitou, kedykoľvek budete chcieť - len sa uistite, že si dostatočne oddýchnete pred každým z nich.

Cvičenie "Power Pace"
Budujte si silu počas vašich behov s cvičením navrhnutým aby telo bolo pružnejšie, silnejšie a efektívnejšie.

Metabolické cvičenie
Tento intervalový tréning vám pomôže zvýšiť rýchlosť a posilniť váš metabolizmus kombináciou intenzívneho pohybu, po ktorých nasledujú chvíle zotavenia. Výskum ukazuje, že vysoko intenzívny intervalový tréning je účinnejší pri spalovaní brušného tuku lepšie ako iné druhy cvičenia.

Silné kroky
Pridajte posilňovacie cvičenia do vášho behu s týmto tréningom pre silnejšie, rýchlejšie nohy, ktoré vás dopravia cez cieľovú čiaru.Ochrana displeja pre Fitbit Ionic
pre: Fitbit Ionic
Ochranný film pre Fitbit Ionic. Vysoká odolnosť proti poškriabaniu, dokonalé zachovanie dotykových vlastností displeja a jednoduchá manipulácia. Ochraňuje displej pred nečistotami, poškriabaním alebo iným mechanickým poškodením displeja. Zachováva jeho štandardné dotykové vlastnosti a kvalitné zobrazenie.

13 € / 15 €
Nabíjačka pre Fitbit Ionic
USB nabíjačka pre Fitbit Ionic. Pripojte do USB portu a nabíjajte svoj Fitbit Ionic.

24 € / 28 €
Fitbit Ionic Sport Band - náhradný športový náramok
Štýlový športový náramok pre Fitbit Ionic. Vďaka priedušnému perforovanému designu je ideálny na šport alebo na horúce letné dni. Vyzerá športovo a štýlovo. Testované profesionálnymi športovcami (Dean Karnazes, Jens Voigt, Ryan & Sara Hall...) Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-170mm, Veľký: 170-206mm). Dostupné prevedenia: Black and Charcoal - čierny, Cobalt and Lime - modro-žltý, Coral and Blue-grey - oranžovo-modrošedý.

39 € / 46 €
Fitbit Ionic Perforated Leather Band - náhradný kožený náramok
Akcia: 30% zľava na remienky vo veľkosti S! (na remienky veľkosti L platí plná cena 79,20 EUR s DPH)
Prémiový ručne vyrábaný kožený remienok pre Fitbit Ionic. Je vyrobený z pravej kože zn. Horween. Je veľmi jemný a štýlový. Je určený na špeciálne príležitosti. Veľkosť a farbu náramku si zvolíte v objednávke. (Malý: 140-170mm, Veľký: 170-206mm). Dostupné prevedenia: Cognac - hnedý, Midnight Blue - tmavomodrý.

teraz iba  46 € / 55 €
   66 €
Fitbit Flyer - Wireless Fitness Heaphones
Bezdrôtové slúchadlá vytvorené na šport. Sú malé, odolné voči potu a neskutočne odolné. Slúchadlá Flyer Vám dajú slobodu a pohodlie aj pri tých najťažších cvičeniach. Umožňujú tiež ovládanie hudby, príjem hovorov. Majú 2 mikrofóny s potlačením okolitého ruch, takže poskytnú kvalitné hovory v akomkoľvek prostredí. Flyer sú kompatibilné so Siri, Cortana a Google Asistant. Poskytujú vysokokvalitný čistý zvuk, so silnými basmi a širokým rozsahom. Výdrž na batérie je až 6 hodín. Spárované môžu byť a 2 zariadeniami zároveň pomocou Bluetooth 4.2. Určené najmä pre Fitbit ionic a iné smarthodinky pre bezdrôtové počúvanie hudby.

108 € / 129 €

© Copyright 1998-2023 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.