C-Pen TS1 G2

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Kancelársky balík OfficeSuite

OfficeSuite je plnohodnotná náhrada za MS Office. Za zlomok ceny získate Office aplikácie: Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Mail a Kalendár, úložný priestor v cloude a PDF editor.

Telefónne ústredne Yeastar VOIP PBX

Zažite maximálne pohodlie pri práci kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení s telefónnymi ústredňami Yeastar VoIP PBX.

HP ProBook 400 G7

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 7. generácii.

HomeOffice so Synology

Pozrite si pár tipov, ako môže zariadenie NAS zjednodušiť prácu a vyriešiť problém s HomeOffice a tímovou spoluprácou.

Apple MacBook Air 2020

Nový MacBook Air 2020 prináša o 63% vyšší výkon, dvojnásobné úložisko, lepšiu klávesnicu a nižšiu cenu.

Rýchla pomoc na diaľku

Potrebujete pomôcť s nastavením počítača, mobilného zariadenia, servera? Využite našu rýchlu pomoc na diaľku.

Kategórie

Ručný skener s funkciou text-to-cursor teraz v novej edícii (2.gen) s novou skenovacou hlavou s rozlíšením 600DPI a s praktickým stojanom na stôl v balení.


Ručný skener C-Pen TS1

Nový vylepšený ručný skener s pripojením cez USB. Nová skenovacia hlava s rozlíšením až 600 DPI umožňuje ešte presnejšie a kvalitnejšie rozpoznávanie písma. Rýchlosť čítania dosahuje až 20cm/s a veľkosť písma je 3-24 bodov. Dodáva sa s praktickou dokovaciou kolískou, ktorá umožňuje mať skener stále pripravený a zároveň ho chráni pred poškodením. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho počítača. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie je možné k počítaču s OS Windows alebo MacOS prostredníctvom USB portu. Rozpoznávanie textu zabezpečuje vynikajúci OCR softvér ABBYY FineReader s plnou podporou slovenčiny.

Ručný scanner C-Pen TS1 Vás oslobodí od písania na klávesnici. Aby ste sa vyhli chybám a získali čas, stačí posúvať pero riadok po riadku po texte alebo číslach a tieto informácie sa okamžite objavia vo Vašej aplikácii. Hlavnou charakteristikou scanneru C-Pen TS1 sú miniatúrne rozmery (117x14x22 mm) a hmotnosť iba 50g. Veľkosť skenovaného písma môže byť v rozmedzí 3 až 24 tlačových bodov. Rýchlosť čítania skenera je 20 cm / s! Pripojiť ho môžete k počítaču prostredníctvom USB portu. Veľmi dobre ho môžete využiť napr. s prekladovým slovníkom pre Windows.

C-Pen TS1 dostanete teraz v novej edícii (2.gen) s novou skenovacou hlavou s rozlíšením 600DPI a spolu s praktickou dokovacou kolískou na stôl. Skener Vám tak nebude zavadzať na stole a budete ho mať po ruke pripravený na okamžité použitie. Po skenovaní odložte skener späť do kolísky. Okrem praktického použitia tým chránite skenovaciu hlavu (snímač) pred poškodením alebo znečistením.

Za malý doplatok oproti cene C-Pen TS1 si môžete objednať verziu Deluxe s Anglicko-Slovenským hovoriacim slovníkom pre Windows, rozšírenou zárukou (36/24m), inštalačným CDROM a prednostnou technickou podporou.
Verzia Deluxe Vám naviac umožní využiť tieto funkcie:
 • čítanie textu nahlas pomocou funkcie Text-To-Speech (slovenský hlas pre OS Windows je súčasťou dodávky)
 • čítanie vybraného textu
 • čítanie textu z Clipboardu
 • automatické čítanie textu z Clipboardu (po stlačení Ctrl-C)
 • automatické čítanie textu po naskenovaní zo skenera C-Pen TS1
 • extrahovanie textu z rôznych typov súborov (doc, html, pdf, xls, elektronické knihy, atď.)
 • prevedenie textu na zvukový súbor (možnosť počúvania textu v smartfóne, MP3 prehrávači...)
 • a oveľa viac!

Skenovať môžete zľava do prava aj opačne.

Text-to-Cursor

Prístroj spĺňa úlohu ručného skeneru. Vďaka jednoduchej obsluhe a taktiež malým rozmerom robí ho veľmi nápomocným v každodennej práci v úrade, v škole, v domácnosti... C–Pen TS1 skenuje nielen tlačený text ale taktiež bankové OCR znaky a má špeciálny režim pre čítanie čísel.

Skenerom C–Pen TS1 je možné jednoduchým spôsobom zadávať do počítača text z knižiek, dokladov, článkov, vďaka čomu práca s dokladmi je ešte viac ľahšia. C–Pen TS1  umožňuje rýchle a ľahké zadávanie tlačených dát do počítača, preto je tiež často využívaný osobami, ktoré si cenia pohodlie šetrenie časom a taktiež starajú sa o pracovný komfort. 

C-Pen TS1 svojim vzhľadom pripomína fixku. Skenovanie textu sa vykoná presunutím zariadenia ponad tlačený text. Zoskenovaný text sa ukáže v počítači vo vybranej aplikácii, na mieste kde bol postavený kurzor. Vysokú kvalitu prevodu textu zabezpečuje ABBYY FineReader OCR softvér s podporou viac ako 180 jazykov (vrátane slovenčiny)

C-Pen TS1 rozlišuje:

 • text napísaný vo viac ako 180 jazykoch, medzi inými:
  poľský, anglický, bulharský, český, dánský, estónsky, francúzsky, grécký, holandský, španielský litovský, lotyšský, nemecký, nórský, portugalský, ruský, slovenský, švédsky, talianský a veľa iných,
 • bankové znaky:
  OCR-A, MICR (magnetic ink character recognition) - E13B, CMC-7,
 • má špeciálny mód pre skenovanie čísiel.

Text-to-Speech

Okrem základnej funkcie Text-to-Cursor má C-Pen TS1 aj funkciu Text-To-Speech, ktorú ma implementovanú priamo v ovládači C-pen Core. Táto funkcia Vám umožní počúvať text, ktorý C-Pen skenuje. Je to vynikajúci doplnok na výuku jazykov.

Príklady použitia:

 • Zadávanie údajov z faktúr pre finančno-účtovnícke systémy.
 • Priame zadávanie tlačených informácií do bázy dát .
 • Skenovanie časti textov z tlačených materiálov takých ako:
  knihy, časopisy, doklady pre vedecké a výskumné účely, vizitky.
 • Skenovanie textov priamo do prekladateľských aplikácií.
 • Zadávanie dát pre internetové účtovníctvo.
 • Umožňuje osobám s dyslexiou zavádzanie textu do počítača, ktorý je následne spracovaný programom meniacim text na reč (SW na premenu textu na reč a hlasy TTS pre Windows sú súčasťou dodávky verzie Deluxe). Nové
eHealth - eZdravie - elektronické zdravotníctvo

Implementácia eHealth - eZdravie - elektronické zdravotníctvo

Nahranie informácie o recepte či zdravotnom stave do systému eHealth trvá pomerne dlho a lekára to zdržiava pri práci. Poskytovatelia zdravotnej starostlivosti za to nedostanú ani euro, no ich samotných to stojí čas aj peniaze.

Riešenie: Skener C-Pen TS1 umožní zadávanie textu zo zdravotnej dokumentácie do systému až 30x rýchlejšie oproti bežnému prepisovaniu cez klávesnicu.

Tip: Príklady využitia mobilných skenerov C-Pen

Hlavné funkcie

 • Nový design
 • Malé rozmery: 117 x 14 x 22 mm 
 • Rozmer skenovania (veľkosť písma): 3-24 bodov 
 • Rýchlosť skenovania: 20 cm / s
 • Ergonomický design a skenovanie z oboch strán
 • Kompatibilný s MS Office a akýmikoľvek inými aplikáciami.

TIP: Ak chcete využiť skener C-Pen TS1 naplno, doporučujeme C-Pen TS1 Deluxe. C-Pen TS1 Deluxe obsahuje:

 • USB Skener C-Pen TS1
 • Rozšírenú záruku (36 mesiacov pre spotrebiteľov, 24 mesiacov pre firmy)
 • Anglicko-slovenský hovoriaci slovník pre Windows
 • Inštalačné CD s ovládačmi a C-Pen aplikáciami pre Windows, Mac OS X, hlasy Text-to-Speech (vrátane slovenského) pre Windows.
 • Prednostnú technickú podporu a servis.

Viac info tu.

Videoprezentácia:

Scanner C-Pen TS1
Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Nový vylepšený ručný skener s pripojením cez USB. Nová skenovacia hlava s rozlíšením až 600 DPI umožňuje ešte presnejšie a kvalitnejšie rozpoznávanie písma. Rýchlosť čítania dosahuje až 20cm/s a veľkosť písma je 3-24 bodov. Dodáva sa s praktickou dokovaciou kolískou, ktorá umožňuje mať skener stále pripravený a zároveň ho chráni pred poškodením. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho počítača. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie je možné k počítaču s OS Windows alebo MacOS prostredníctvom USB portu. Rozpoznávanie textu zabezpečuje vynikajúci OCR softvér ABBYY FineReader.

teraz iba  109 € / 131 €
   119 €
Scanner C-Pen TS1 Deluxe
Nová edícia TS1 2.gen s novou skenovacou hlavou s rozlíšením až 600 DPI a s Dockom - kolískou na stôl v cene!
Verzia Deluxe: Anglicko-Slovenský prekladový slovník pre Windows v hodnote 70 EUR, CDROM so softvérom a rozšírená záruka 36/24 s technickou podporou!
Nový vylepšený ručný skener s pripojením cez USB. Nová skenovacia hlava s rozlíšením až 600 DPI umožňuje ešte presnejšie a kvalitnejšie rozpoznávanie písma. Rýchlosť čítania dosahuje až 20cm/s a veľkosť písma je 3-24 bodov. Dodáva sa s praktickou dokovaciou kolískou, ktorá umožňuje mať skener stále pripravený a zároveň ho chráni pred poškodením. Zberač informácií, ktorý číta text a číslice a prenáša ich do Vášho počítača. Ideálny pre spojenie s prekladovým softvérom, OCR a pod. Pripojenie je možné k počítaču s OS Windows alebo MacOS prostredníctvom USB portu. Rozpoznávanie textu zabezpečuje vynikajúci OCR softvér ABBYY FineReader.

139 € / 166 €

© Copyright 1998-2020 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.