COOKOO 2 inteligentné hodinky

COOKOO 2 connected watch

Nová generácia hodiniek COOKOO 2

Nové vylepšené hodinky COOKOO 2 majú oproti svojim predchodcom integrovaný displej a sú vodotesné až do 10 ATM. Upozornia Vás nielen na notifikácie, ale s funkciou CallerID Vám ukážu aj kto volá. COOKOO 2 prichádzajú v 2 edíciach - Urban Explorer a Sporty Chic. 

COOKOO 2 Urban Explorer sa dodávajú s robustným nylónovým remienkom a sú v prevedeniach:

 • Blue Khaki, 
 • Eggplant, 
 • Sporty.

COOKOO 2 Sporty Chic sa dodávajú s jemným silikónovým remienkom a sú v prevedeniach:

 • White (biele), 
 • Silver (strieborné), 
 • Black (čierne).

Inteligentné hodinky COOKOO 2 pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu a pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život. Hodinky COOKOO2 sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť upozornení ikonou, pípnutím alebo vibráciou. Tiež môžete na diaľku ovládať fotoaparát, prehrávanie hudby alebo vyhľadať svoj telefón. S hodinkami COOKOO už nemusíte sústavne kontrolovať svoj smartfón a nezmeškáte pritom žiadnu dôležitú správu alebo hovor. Netreba ich nabíjať - extra dlhá výdrž na batérie, japonský strojček. Sú vodotesné do 10 ATM. Dostupné sú vo farbách: Urban Explorer: Blue Khaki, Eggplant, Sporty Chick: White, Silver, Black

COOKOO 2 Activity monitor

Activity monitor

COOKOO 2 umožňujú sledovať Vašu aktivitu - kroky, kalórie, vzdialenosť a spánok. Aktivitu môžete kontrolovať v aplikácii v smartfóne alebo priamo na displeji hodiniek COOKOO 2.

O pripojených hodinkách COOKOO 2

Zostaňte v spojení kedykoľvek a kdekoľvek s hodinkami COOKOO 2, ktoré rozšíria možnosti vášho smartfónu, pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život a budú sledovať Vašu aktivitu vo dne aj v noci.

Váš smartfón nemusí byť vždy po ruke - ale hodinky COOKOO 2 áno!

Už ste niekedy zmeškali hovor, pretože Ste nepočuli váš telefón? Alebo Ste sa pristihli, že neustále kontrolujete nové správy, e-mail alebo Facebook? Hodinky COOKOO 2 Vám dajú vedieť, čo sa deje na vašom telefóne v reálnom čase - dokonca aj keď ho nemôžete vidieť alebo ho nemáte pri sebe.

Na čom Vám záleží? Mať notifikácie pod kontrolou

Spolu s poslednou verziu aplikácie COOKOO 2 Life sú hodinky COOKOO 2 navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Preto majú hodinky COOKOO 2 krásny analógový ciferník s ľahko čítateľnými ikony, ktoré zobrazujú informácie, ktoré potrebujete - kedykoľvek a kdekoľvek . Inteligentné a užívateľsky prívetivé rozhranie Vám umožní byť v spojení a pomôže spravovať svoj telefón , aplikácie a sociálne siete .

Aplikácia COOKOO 2 Life spravuje oznámenia, ktoré dostanete nahodinky COOKOO 2. Vy si prispôsobíte nastavenia na základe Vášho životného štýlu. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť upozornení ikonou, pípnutím alebo vibráciou.

S aplikáciou COOKOO 2 Life môžete prijímať nasledovné notifikácie:
 • prichádzajúce hovory
 • zmeškané hovory
 • Caller ID alebo číslo Nové!
 • Správy a príspevky z Facebooku a ďalsích aplikácií:
 • Twitter, Skype WhatsApp, Line, QQ, WeChat
 • pripomienky z kalendára
 • SMS
 • E-mail
 • telefón je mimo dosahu
 • vybitá batéria na smartfóne
Stlačením tlačidla, môžete na diaľku ...
 • Urobiť Foto: ideálne pre zhotovovanie skupinových snímok!
 • Ovládať prehrávanie hudby: Stlačte tlačidlo na spustenie alebo alebo zastavenie prehrávania hudby, alebo podržte tlačidlo pre preskočenie na ďalšiu skladbu.
 • Nájdite si svoj telefón: Ak viete, že váš telefón je na blízku, ale jednoducho ho nedokážete nájsť, stačí stlačiť tlačidlo a telefón sa Vám ozve zvukom ("COOKOO 2")
 • a viac. Ďalšie funkcie sa postupne vyvíjajú*

* Funkcie sa môžu líšiť v závislosti od verzie operačného systému a zariadenia.

Mimoriadne dlhá životnosť batérie a bez nabíjania!

Typické chytré hodinky vyžadujú týždenné alebo dokonca denné dobíjanie. COOKOO 2 hodinky netreba nabíjať. Používajú štandardnú gombíkovú batériu CR2032, ktorú si môžete ľahko vymeniť sami a bez špeciálnych nástrojov.

Už sa Vám vybil telefón, keď Ste to najmenej potrebovali?

Hodinky COOKOO 2 Vám pripomenú, keď je batéria Vášho telefónu slabá, takže ju môžete včas nabiť, kým sa Váš telefón vybije.

Nemôžete si spomenúť , kde ste nechali telefón?

Stačí stlačenie tlačidla na hodinkách COOKOO 2 a telefón sa ozve, takže môžete rýchlo nájsť.

Čo keď nechcem byť prerušený?

COOKOO 2 hodinky nebudú nikdy vtieravé a nebudú Vás rušiť. Stačí stlačiť tlačidlo "MODE", ktoré stlmí zvukové upozornenia alebo zapne/vypne  vibrácie.

Všetko máte pod kontrolou!

Hodinky COOKOO 2 zobrazujú to, čo potrebujete vedieť - na prvý pohľad. Dajú Vám práve toľko informácií na zápästí, aby Ste nezmeškali žiadnu dôležitú správu.

Vždy nové aktualizácie!

Pre hodinky COOKOO 2 existuje rozhranie, ktoré umožňuje vývojárom tretích strán, vytvárať nové zaujímavé aplikácie, ktoré ešte viac rozšíria funkcionalitu a možnosti týchto hodiniek.

Technická špecifikácia

• Typ displeja: Analógový pre hodiny. Digitálny pre notifikácie.
• Strojček hodiniek: Japonský
• Materiál: Plastové puzdro, puzdro a zadný kryt s nerezovej ocele, sklo odolné proti poškriabaniu, mäkkým silikónový remienok
• Priemer: 42 mm
• Hrúbka: 15 mm
• Bluetooth: Bluetooth 4.0, Bluetooth smart, Bluetooth Low Energy
• Vodotesné: 10 ATM
• Prevedenia:: Urban Explorer Blue, Urban Explorer Khaki, Urban Explorer Eggplant, Sporty Chick White, Sporty Chick Silver, Sporty Chick Black.

Kompatibilita

 • iOS zariadenia s Bluetooth 4.0 - iPhone 4S a vyšší, iPad 3 gen a vyšší
 • vybrané modely Android zariadení s Bluetooth 4.0 a Android 4.3

Prevedenia

Vyberte si z týchto farebných prevedení:

farby

 

COOKOO náhradný remienok
Obrázok produktu COOKOO náhradný remienok náhradný remienok pre inteligentné hodinky Cookoo, Cookoo 2, prípadne pre iné hodinky s 22mm remienkom (napr Pebble Time, Pebble Time Steel). Dostupný vo farbách: čierna, biela, modrá a ružová.

25 € / 30 €
COOKOO inteligentné hodinky
Obrázok produktu COOKOO inteligentné hodinky Inteligentné hodinky COOKOO pre iOS a Android rozšíria možnosti Vášho smartfónu a pomôžu Vám lepšie spravovať svoj pripojený život. Hodinky COOKOO sú navrhnuté tak, aby Vám zjednodušili život. Vyberte, ktoré hlásenia sa majú prijímať a či chcete byť

teraz iba  91 € / 109 €
   99 €
COOKOO 2 inteligentné hodinky
Obrázok produktu COOKOO 2 inteligentné hodinky Pozor teraz s monitorom aktivity! Sledujte svoju aktivitu priamo na displeji hodiniek COOKOO2!
Nové vylepšené hodinky COOKOO 2 s integrovaným monitorom aktivity, displejom, funkciou CallerID prichádzajú v 2 edíciach - Urban Explorer - s robus

teraz iba  99 € / 119 €
   108 €

Obrázky produktu:

Časté otázky - FAQ

Hodinky COOKOO sa odpoja a už sa automaticky nepripoja k telefónu keď sú v dosahu Bluetooth.

Pre správne spätné pripojenie musí aplikácia stále bežať na pozadí, musia byť zapnuté lokalizačné služby v nastavení u aplikácie COOKOO a musí byť v režime domácej obrazovky.

Pokiaľ aj pri tomto nastavení telefón nedá pripojiť, je potrebné vykonať reštart zariadení viď. ďalšie body nižšie.

Ako môžem pripojiť moje hodinky COOKOO hodinky s telefónom?

Najprv si stiahnite zadarmo COOKOO aplikáciu pre váš telefón.

1. Otvorte aplikáciu App Store
2. Kliknite na tlačidlo"Hľadať"v dolnej časti obrazovky.
3. Vyhľadajte"COOKOO".
4. Stiahnite si zadarmo aplikáciu COOKOO

Akonáhle je aplikácia stiahnutá, stlačte a podržte tlačidlo CONNECT (vľavo dole) na hodinkách po dobu 6 sekúnd, kým sa nerozblikajú všetky ikonky. Potom sú hodinky pripravené pre párovanie

Otvorte si na telefóne aplikáciu COOKOO.

Aplikácia COOKOO bude hľadať v okolí COOKOO hodinky a automaticky sa spoja. Ak sa aplikácia nespojí automaticky s Vašimi hodinkami, kliknite na COOKOO watch v zozname aplikácie a iniciujte spojenie.

Po zobrazení výzvy vyberte možnosť"Spárovať"ako spojenie s vašimi COOKOO hodinkami.

Ak je spárovanie kompletné, bude ikona COOKOO na hodinkách svietiť po celú dobu spojenia.

Ako zapnúť a vypnúť hodinky COOKOO?

Ak chcete zapnúť hodinky COOKOO, podržte tlačidlo CONNECT po dobu 3 sekúnd (až do prvého pípnutia) a potom ho uvoľnite. Všetky ikony na hodinkách raz bliknú a ikona COOKOO bude blikať až do úspešného spojenia s Vaším telefónom.
POZNÁMKA:Uistite sa, že aplikácia COOKOO je počas tohto procesu zapnutá a že Vaše hodinky boli už pred tým spárované.

Ak chcete hodinky COOKOO vypnúť, stlačte a podržte tlačidlo CONNECT po dobu 3 sekúnd (až do prvého pípnutia), všetky ikony budú blikať a hodinky sa vypnú.
POZNÁMKA:analógové hodinky fungujú stále bezohľahu na vypnutie alebo zapnutie spojenia s telefónom.

Musí aplikácia COOKOO stále bežať na mojom Apple zariadení, aby hodinky pracovali správne?

Nie - COOKOO aplikácia je určená na spustenie na pozadí, takže môžete použiť svoj telefón ako obvykle.

Jediné, čo potrebujete, je otvoriť aplikáciu COOKOO, spojiť sa s vašimi hodinkami a nastaviť svoje hodinky v aplikácii (settings), potom nechajte aplikáciu bežať na pozadí, aby mohla prijímať Vaše upozornenia, označenia na mape, ovládať svoju hudbu, atď.

Poznámka:Ak sa pokúsite ukončiť aplikáciu COOKOO alebo reštartovať telefón, budete musieť otvoriť aplikáciu COOKOO znova a sa spojiť s vašimi hodinkami.

Ako môžem prispôsobiť akcie príkazového tlačidla"COMMAND"pre moje hodinky?

Ak chcete zmeniť funkciu príkazového tlačidla"COMMAND"na Vašich hodinkách, otvorte aplikáciu COOKOO a vyberte si hodinky zo zoznamu zariadení. Kliknite na ikonu nastavenia"SETTINGS"v pravom hornom rohu, potom kliknite na položku"MORE..", prejdite nadol nastavte akcie príkazového tlačidlá pre krátky, stredný a dlhý stisk tlačidla.

Ako môžem vymazať upozornenie na mojich hodinkách?

Pre potvrdenie a vymazanie záznamu alebo oznámenia na hodinkách, stlačte a uvoľnite tlačidlo"Mode"(horné pravé tlačidlo) na hodinkách.

Ako môžem nájsť svoje hodinky pomocou môjho telefónu?

Môžete použiť aplikáciu COOKOO na telefóne, keď sú hodinky v blízkosti.
Tu je návod:
1. Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne.
2. Vyberte si hľadané hodinky zo zoznamu zariadení.
3. Kliknite na tlačidlo"Find me"(v tvare megafónu) pod obrázkom zariadenia.
4. Vaše hodinky začnú vydávať hlasné upozornenia po dobu 15 sekúnd, ktoré vám ich pomôžu nájsť.

Poznámka:Ak chcete použiť túto funkciu, musia byť vaše hodinky v rozsahu bluetooth vysielania a pripojené k telefónu.

Ako môžem nastaviť upozornenie, ktoré dostávam na moje hodinky?

Pomocou aplikácie COOKOO si môžete vybrať, ktoré výstrahy chcete prijímať na Vaše hodinky. Tu je návod:

1. Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne.
2. Vyberte si hodinky zo zoznamu zariadení.
3. Kliknite na ikonu nastavenia"Settings"a potom zvoľte"More..."
4. Prejdite nadol na"Notifications"pre prepínanie jednotlivých typov upozornení kde ich môžete zapnúť alebo vypnúť.

Ako môžem zmeniť nastavenia upozornenia (pípanie / vibrácie) na mojich hodinkách?

Ak chcete zmeniť nastavenie, uistite sa, že hodinky sú spojené s telefónom a nehlásia žiadne upozornenia. Stlačte a podržte tlačidlo MODE (vpravo hore) pre prechádzanie nastavenie výstrah. Výstražné nastavenia sú:
• Vibračné zvonenie
• Zvukové zvonenie
• Bez zvonenia
• Vibračné aj zvukové zvonenie

Môžete skontrolovať aktuálne nastavenia pomocou ikony COOKOO na ciferníku. Vaše hodinky budú ukazovať stav pripojenia a nastavenia upozornení založené zobrazení loga COOKOO alebo nápisu COOKOO.

Ak Vaše hodinky ukazujú iba logo (bez nápisu), potom logo ukazuje stav pripojenia. Vaše hodinky sú pripojené, keď logo svieti. Ak ste odpojený, tak logo bliká. Čiara pod chvostom logá znamená vibračné vyzváňanie a nota pri zobáku označuje zvukové zvonenie.

Ak majú vaše hodinky COOKOO nápis, potom sa nápis objaví vo chvíli, keď sú hodinky pripojené k telefónu. Ak je telefón odpojený slovo COOKOO bliká. Vibrácie sú indikované tromi bodkami pod slovom COOKOO, a zvukové zvonenie notou.

Ako môžem nastaviť hlasitosť hodiniek pre vyhľadanie môjho telefónu? (nepočujem zvonenie alebo je veľmi tichý)

Hlasitosť telefónu pri jeho vyhľadávaní je daná systémovou hlasitosťou telefónu. Tu je návod, ako sa uistiť, že upozornenie bude hrať na najvyššej hlasitosti:

1. Skontrolujte, či váš telefón má zapnuté zvonenie a nie je v tichom režime.
2. Otvorte aplikáciu COOKOO a potom použite tlačidlá ovládania hlasitosti nahor (+) pre zvýšenie hlasitosti na maximum.

POZNÁMKA:Iné aplikácie môžu používať alebo upravovať systémové nastavenie hlasitosti. Zmena hlasitosti týchto aplikácií bude tiež meniť hlasitosť pre aplikáciu COOKOO.

Ako môžem vymeniť batériu v hodinkách?

COOKOO hodinky používajú štandardné CR2032 batérie pre napájanie.

Ak chcete vymeniť batériu:
1. Uistite sa, že hodinky sú vypnuté (žiadne ikony nesvietia a neblikajú).
2. Opatrne odstráňte kryt zo zadnej časti hodiniek. Upozorňujeme, že je tu malé gumové tesnenie, ktoré nesmiete poškodiť ani stratiť.
3. Opatrne vyberte batériu pomocou malého skrutkovača, ktorým uvoľnite západku na strane.
4. Opatrne odlepte bielu nálepku zo zadnej strany originálnej batérie a nalepte na rovnakú stranu novej batérie.
5. Vložte novú batériu (nálepkou nahor) a zatvorte kryt tak, aby gumové tesnenie bolo rovnomerne okolo okraja batérie.

Prípadne si pozrite toto video:


POZNÁMKA: gumové tesnenie okolo batérie slúži pre udržanie odolnosti proti vniknutiu vody do hodiniek. Ak je tesnenie nesprávne vložené alebo poškodené, hodinky strácajú vodotesnosť!

Ako dlho vydrží batéria v hodinkách?

Batérie pre pripojenie COOKOO hodiniek je navrhnutá tak, aby vydržala medzi 6-12 mesiacmi v pohotovostnom režime. Avšak skutočná životnosť batérie sa líši s používaním hodiniek a závisí od počtu a frekvencie oznámení, ktoré dostanete, ako aj počet odpojení a pripojení hodiniek.

Batéria pre analógový pohyb COOKOO hodiniek je navrhnutá tak, aby vydržala až tri roky a je nezávislá na pripojenom systéme.

Čo to znamená, keď ikona COOKOO bliká?

Keď sa ikona COOKOO rozbliká, je to preto, že:
1. Ste spustili"Find Me"funkciu pre vyhľadanie v COOKOO aplikácii, alebo
2. Vaše hodinky sa odpojili od telefónu.

Ak chcete zrušiť "Find Me" upozornenia alebo znovu spojiť hodinky s telefónom, krátko stlačte tlačidlo MODE. Ak sa vaše hodinky znova nespoja s telefónom v priebehu niekoľkých sekúnd, otvorte aplikáciu COOKOO a mali by sa automaticky spojiť.

Čo to znamená, keď všetky ikony na ciferníku blikajú?

Ak všetky ikony na ciferníku hodiniek blikajú, vaše hodinky sú v režime párovania (zvyčajne sa to stane, ak stlačíte a podržíte tlačidlo CONNECT na 6 a viac sekúnd alebo boli hodinky vynulované).

Keď sú hodinky v režime párovania, budete musieť vytvoriť nové spárovanie s telefónom. Než budete pokračovať, stlačte a podržte tlačidlo CONNECT po dobu 3 sekúnd (až do prvého pípnutia) pre vypnutie hodiniek (žiadne ikony by nemali svietiť alebo blikať).

Potom vymažte Vaše hodinky zo zoznamu v aplikácii COOKOO s nasledujúcimi krokmi:
1. Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne
2. Vyberte si hodinky zo zoznamu zariadení.
3. Kliknite na ikonu nastavenia"settings"(ikona ozubeného kolieska v pravom hornom rohu) a zvoľte"Forget device".
4. Kliknite na"YES / ÁNO"pre potvrdenie a potom zatvorte aplikáciu.

Po tej budete musieť odstrániť hodinky z vášho Bluetooth nastavenia telefónu:
1. Na Vašom telefóne, prejdite na Nastavenie > Bluetooth.
2. Nájdite v zozname zariadení čokoľvek sa menom COOKOO
3. Kliknite na modrú šípku na pravej strane zariadenia
4. Zvoľte "Ignorovať zariadenie" a potvrďte na nasledujúcej obrazovke

Akonáhle dokončíte vyššie uvedené kroky, reštartujte telefón stlačením a podržaním tlačidla zapnutie/vypnutie a tlačidlá DOMOV na Vašom telefóne súčasne, kým sa neobjaví logo Apple na obrazovke. Akonáhle sa reštart dokončí, budete pripravení hodinky znovu spojiť s telefónom:
Stlačte a podržte tlačidlo CONNECT na svojich hodinkách po dobu cca 9 sekúnd (až do tretieho pípnutia) pre vstup do režimu párovania.
Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne. Aplikácia automaticky vyhľadá a pokúsi sa spojiť s vašimi hodinkami.

Mám problém so spojením už spárovaných hodiniek / iPhone 5 stále hlási, či sa má spojiť s hodinkami / RESET párovania!

Kým budete pokračovať, stlačte a podržte tlačidlo CONNECT po dobu 3 sekúnd (až do prvého pípnutia) pre vypnutie hodiniek (žiadne ikony by nemali svietiť alebo blikať).

Potom vymažte Vaše hodinky zo zoznamu v aplikácii COOKOO s nasledujúcimi krokmi:
1. Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne
2. Vyberte si hodinky zo zoznamu zariadení.
3. Kliknite na ikonu nastavenia "settings" (ikona ozubeného kolieska v pravom hornom rohu) a zvoľte "Forget device".
4. Kliknite na "YES / ÁNO" pre potvrdenie a potom zatvorte aplikáciu.

Po tej budete musieť odstrániť hodinky z vášho Bluetooth nastavení telefónu:
1. Na Vašom telefóne, prejdite na Nastavenie > Bluetooth.
2. Nájdite v zozname zariadení čokoľvek s menom COOKOO
3. Kliknite na modrú šípku na pravej strane zariadenia
4. Zvoľte "Ignorovať zariadenie" a potvrďte na nasledujúcej obrazovke

Akonáhle dokončíte vyššie uvedené kroky, reštartujte telefón stlačením a podržaním tlačidla zapnutie / vypnutie a tlačidlá DOMOV na Vašom telefóne súčasne, kým sa neobjaví logo Apple na obrazovke. Keď sa reštart dokončí, budete pripravení hodinky znovu spojiť s telefónom:
Stlačte a podržte tlačidlo CONNECT na svojich hodinkách po dobu cca 9 sekúnd (až do tretieho pípnutia) pre vstup do režimu párovania.
Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne. Aplikácia automaticky vyhľadá a pokúsi sa spojiť s vašimi hodinkami.

Ako môžem vykonať tvrdý reštart "hard reset" ?

Stretli sme sa s niekoľkými ojedinelými prípadmi, kedy opakované neúspešné pokusy o párovanie zavinili potrebu tvrdého resetu hodiniek, aby mohli byť znovu pripojené.

Ak sa ste skúsili všetko, čo je popísané v kapitole (Mám problém so spojením už spárovaných hodiniek) potom budete musieť vykonať postup v tomto videu:

 

Ako to urobíte, odporúčame vykonať nasledujúcu akciu na vašom iOS zariadení:

1. Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne
2. Vyberte si hodinky zo zoznamu zariadení.
3. Kliknite na ikonu nastavenia "settings" (ikona ozubeného kolieska v pravom hornom rohu) a zvoľte "Forget device".
4. Kliknite na "YES / ÁNO" pre potvrdenie a potom zatvorte aplikáciu.
5. Na Vašom telefóne, prejdite na Nastavenie > Bluetooth.
6. Nájdite v zozname zariadení čokoľvek sa menom COOKOO
7. Kliknite na modrú šípku na pravej strane zariadenia
8. Zvoľte "Ignorovať zariadenie" a potvrďte na nasledujúcej obrazovke.

Po tvrdom resete nasleduje opäť párovanie:

1. Akonáhle dokončíte vyššie uvedené kroky, reštartujte telefón stlačením a podržaním tlačidla zapnutie / vypnutie a tlačidlá DOMOV na Vašom telefóne súčasne, kým sa neobjaví logo Apple na obrazovke. Akonáhle sa reštart dokončí, budete pripravení hodinky znovu spojiť s telefónom:
2. Stlačte a podržte tlačidlo CONNECT na svojich hodinkách po dobu cca 9 sekúnd (až do tretieho pípnutia) pre vstup do režimu párovania.
3. Otvorte aplikáciu COOKOO na telefóne. Aplikácia automaticky vyhľadá a pokúsi sa spojiť s vašimi hodinkami.

Prečo sa moje hodinky okamžite neodpoja, keď kliknem na ikonu "LINK" v aplikácii COOKOO?

Ikona "LINK" na displeji prístroja je navrhnutá tak, aby vám pomohla kontrolovať spojenie s vašimi COOKOO hodinkami. Keď je ikona modrá (čo znamená, že sú vaše hodinky pripojené), môžete kliknúť na ikonu odpojiť COOKOO hodinky (reťaz).

V niektorých prípadoch, najmä ak má váš telefón systém iOS 6, kde rozpojenie môže trvať až 1 minútu. Pri použití iOS 6, bude telefón udržiavať spojenie s Bluetooth zariadením jednu minútu a potom až je umožnené odpojenie.

Vaše hodinky budú odpojené čo najskôr po tom, ako stlačíte ikonu "LINK".

© Copyright 1998-2020 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.