Nokia BPM Wireless Blood Pressure Monitor - tlakomer pre smartfón

Nokia BPM - Wireless Blood Pressure Monitor

Novinka: Nový Wireless Blood Pressure Monitor Vám umožní:

 • Jednoduché a presné meranie bez káblov - bezdrôtovo.
 • Vďaka malým rozmerom môžete mať tlakomer stále so sebou.
 • Rozšírenú kompatibilitu s mnohými smartfónmi a tabletmi (iOS 8.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšši).
 • Bezdrôtové pripojenie cez Bluetooth 4.0

Hlavné výhody:

Bezdrôtový tlakomer Nokia BPM+ Compact Wireless Blood Pressure Monitor
 • Veľmi presné meranie osciloskopickou metódou (± 3 mmHg)
 • Jednoduché meranie a sledovanie nameraných údajov cez ľubovoľný webový prehliadač
 • Bezplatná aplikácia pre iOS a Android
 • Jednoduchá komunikácia s lekárom, odosielanie meraní emailom na jedno kliknutie. 
 • Integrácia s váhou Withings Wireless Scale WS-30 a Smart Body Analyzer - všetky merania, hmotnosť a športová aktivita na jednom mieste
 • bezdrôtový tlakomer "wireless" je kompatibilný s iOS a Android zariadeniami s Bluetooth 4.0
 • Zabezpečenie dát, automatické zálohovanie dát, prepojenie s online službami.
Jednoduché ako 1-2-3

Nasaďte si manžetu na ruku, zapojte tlakomer do Vášho iOS zariadenia. Na základe odporúčania lekára si vyberte buď jednoduché meranie alebo 3-násobné meranie, z ktorého sa urobí priemer. Na konci merania sú kompletné výsledky, vrátane systoly, diastoly a pulzu (BPM) uložené na Vašom iOS zariadení, takže si nemusíte dennodenne zapisovať výsledky svojich meraní.

Bezdrôtový tlakomer Withings Wireless Blood Pressure Monitor
Vaše grafy na dosah ruky

Prezerajte, posúvajte, priemerujte alebo inak pracujte s nameranými hodnotami na jednom mieste. Pristupujte k Vaším štatistikám na Vašom iPhone, iPod Touch, iPad alebo na vašom súkromnom účte doma alebo v kancelárii, na Macu alebo PC. Vaše dáta sú bezpečne zálohované, takže ich nikdy nestratíte.

Namerané hodnoty, dátumy a denná doba
Tlakomer iPhone, iPad Day-Night - Blood Pressure Monitor

Je dôležité sledovať čas, kedy bolo meranie uskutočnené. Aplikácia Withings Health Mate poskytuje nástroje pre vizualizáciu ranného a popoludňajšieho merania zvlášť. Takže si len porovnáte, čo je potrebné porovnať.

Synchronizácia s lekárom

Odporúča sa, aby Ste si merali krvný tlak doma v pokojnom, uvoľnenom prostredí. Urobili sme to neuveriteľne ľahko, aby Ste mohli zdieľať svoje výsledky s lekárom. Stlačiť tlačidlo v aplikácii Withings Health Mate a odošlete lekárovi rekapituláciu e-mailom v profesionálnej forme. Môžete tiež nastaviť, aby lekár mohol pristupovať k Vašim záznamom cez zabezpečenú webovú stránku automaticky. 

Medicínsky schválený

Výsledky bezdrôtového tlakomera Withings tlaku majú vedeckú hodnotu: sú v súlade s európskymi predpismi pre zdravotnícke pomôcky a tlakomer tiež získal povolenie od Food and Drug Administration (FDA) v USA. Je tiež medicínsky schválený v Kanade, Austrálii a na Novom Zélande.

Mnoho ďalších možností zdieľania

Môžete použiť svoje obľúbené sociálne siete Facebook alebo Twitter na zdieľanie dát so svojou rodinou priateľmi a pod..

Namerané dáta sú automaticky odoslané do Vášho osobného účtu, kde sú zálohované. O Vaše údaje tak neprídete, ani pri výmene, alebo odcudzení zariadenia. Dáta sú vždy synchronizované, takže napr. meranie uskutočnené pomocou Apple iPhone si môžete ihneď pozrieť na veľkej obrazovke Vášho iPadu alebo počítača. Použiť môžete ľubovoľný webový prehliadač, kde sú dáta prehľadne zobrazené vo forme grafov. Vo svojom zabezpečenom účte si môžete nastaviť, kto má k Vašim dátam prístup a pod. 

Bezplatná aplikácia Withings Health Mate ešte zvyšuje komfort pri práci s nameranými údajmi. Výhodou aplikácie Withings Health Mate je tiež integrácia s inteligentnými váhami Withings. Namerané výsledky (krvný tlak, pulz, hmotnosť, tuk, BMI ...) tak máte na jednom mieste.

V porovnaní s bežným tlakomerom má Withings Wireless Blood Pressure Monitor tieto výhody:
 • Šetrí váš čas - už nemusíte ani sekundu Vášho drahocenného času venovať zapisovaním výsledkov meraní. Withings Blood Presure Monitor to robí automaticky.
 • Ideálny na cesty - stačí zabaliť manžetu s automatickým nafukovaním môžete ísť.
 • Komfort pri práci s údajmi - namerané výsledky si prehliadate v prehľadných grafoch na kvalitnom farebnom displeji. Luxus, ktorý poskytnú prepracované mobilné aplikácie alebo webové rozhranie sa nedá porovnať s malým čieno-bielym displejom bežného tlakomera.
 • Vysoká bezpečnosť - dáta sú bezpečne uložené v Aplikácií Withings Health Mate na zabezpečenom súkromnom účte. K Vašim zdravotným záznamom sa tak nikdy nedostane nepovolaná osoba, ani v prípade krádeže. Taktiež svoje záznamy nikdy nestratíte.
 • Zdieľanie dát - je najväčšou devízou, ktorú Vám Withings Wireless Blood Pressure Monitor poskytne. Namerané dáta, môžete nielen jednoducho poslať lekárovi, vyexportovať alebo vytlačiť na tlačiarni. Ak Ste doteraz si zapisovali merania do počítača, môžete si históriu jednoducho naimportovať do Vášho účtu a pokračovať v meraniach.
 • Pomer výkon/cena - Withings Wireless Blood Pressure Monitor je na cenovej úrovni kvalitného značkového certifikovaného tlakomera. Withings Wireless Blood Pressure Monitor je však nielen presný ako tlakomery vyššej triedy, ale za tú istú cenu Vám v spojení so smartfónom alebo tabletom poskytne komfort, aký Vám žiadny iný tlakomer nemôže poskytnúť.

Technická špecifikácia

Meranie oscilometrickou metódou cez manžetu
Rozsah merania: 0 až 285mmHg
Presnosť: ± 3 mmHg alebo 2% z hodnoty
Pulz: 40 až 180 tepov za minútu
Presnosť: 5% z hodnoty
Obvod manžety: pre rameno obvodu od 22 do 42 cm
Automatické napúšťanie vzduchovou pumpou 15 mmHg / s
Kontrolovaný tlak cez pretlakový ventil
Pripojenie cez smartfón alebo tablet bezdrôtovo cez Bluetooth 4.0
Výsledky sa okamžite zobrazia v aplikácii Health Mate
Online prístup k nameraným výsledkom cez webový prehliadač
Súkromný zabezpečený online účet
Bezplatná aplikácia pre iOS a Android
Prístup k najlepším online službám pre zdravie a fitness
Zabezpečené zdieľanie dát s lekárom

Vyhovuje smernici  93/42/EHS z 14. júna 1993 o zdravotníckych pomôckach.
Toto zariadenie je v súlade s nasledujúcimi normatívnymi dokumentmi:
• IEC60601-1: 2005 + Corr. 1 (2006) + Corr. 2 (2007), EN60601-1: 2006, ANSI / AAMI ES60601-1: 2005: Zdravotnícke elektrické prístroje - Časť 1: Všeobecné požiadavky na základnú bezpečnosť a nevyhnutné prevádzkové
• EN1060-1: 1995 s Zmena A2: 2009: neútočný sphygmomanometer, Časť 1: Všeobecné požiadavky
• EN1060-3: 1997 s Zmena A2: 2009: neútočné sphygmomanometre, Časť 3: Doplnkové požiadavky na elektro-mechanických systémov na meranie krvného tlaku
• EN55011: 2007 + A2: 2007; EN60601-1-2: 2007; FCC 47 CFR Časť 18: Elektromagnetická kompatibilita
• ANSI / AAMI SP10: 2002 manuál, elektronický, alebo automatické tonometre, bezpečnostné a výkonnostné požiadavky.

Vyvinuté pre smartfóny s iOS 8.0 a vyšším alebo OS Android 5.0 a vyšším


Obsah dodávky:
 • Tlakomer Nokia/Withings Wireless Blood Pressure Monitor
 • 4 x 1,5 V alkalické batérie (AAA)

Nokia/Withings Wireless Blood Pressure Monitor si môžete zakúpiť samostatne alebo za výhodnú cenu v balíku:

Obrázky produktu:
Video recenzia:

Nastavenie - spárovanie s mobilom:

Používanie tlakomera:

Nokia BPM Wireless Blood Pressure Monitor - tlakomer pre smartfón
Obrázok produktu Nokia BPM Wireless Blood Pressure Monitor - tlakomer pre smartfón Bezdrôtový tlakomer pre smartfóny s iOS alebo Android.. Umožní Vám zmerať krvný tlak kedykoľvek a kdekoľvek.Meranie tlaku je veľmi jednoduché a presné. Rukáv s automatickou pumpou sa bezdrôtovo spojí so smartfónom a (bezplatná) aplikácia Withings zme

teraz iba  89 € / 107 €
   108 €

O výrobcovi Withings

Spoločnosť Withings bola v roku 2017 odkúpená Nokiou. Pod značkou Nokia Health vytvára inteligentné produkty a aplikácie, ktoré umožňujú postarať sa o seba a svojich blízkych novým a jednoduchým spôsobom. Využitím sieťových zdrojov Withings poskytuje zariadeniam prístup k nekonečnej výpočtovej a úložnej kapacite bez dodatočných nákladov, čím za zariadenia stávajú inteligentnými, pripojenými zariadeniami. Od roku 2009 rozširuje tieto výhody na širokú škálu lifestylových, jednoducho používaných zariadení. Pomocou mobilných telefónov a počítačov umožňuje prístup k jeho platforme a ekosystému, ktorý tvorí viac ako 100 partnerských aplikácií a zariadení, ktoré poskytujú užívateľom úplne novú dimenziu.

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.