Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

Biologic Dry Bag

Do vody, do piesku...

Dry Bag je špeciálny vodotesný obal pre dotykové telefóny. Umožní Vám mať svoj telefón kdekoľvek v daždi, snehu alebo na pláži. Má zabudovaný vodotesný audio konektor, ktorý umožňuje pripojiť slúchadlá alebo handsfree, môžete dokonca ovládať smartfón pomocou ovládača na slúchadlách. Svoj telefón, môžete používať rovnako, ako bez obalu, vďaka okienku na zadnej strane môžete dokonca s mobilom fotiť alebo natáčať video. 

Do práce...

Dry Bag je tiež ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí. Je jedno či idete na stavbu, do výrobnej haly, alebo musíte používať smartfón vonku v daždi a zime. Dry Bag Váš smartfón spoľahlivo ochráni. Certifikácia IP67 Vám garantuje, že sa Vášmu smartfónu v Dry Bag nič nestane, ani keď ho ponoríte do vody (do 1m) po dobu 30 minút. 

Biologic Dry Bag

Výhody Dry Bag oproti profesionálnym odolným puzdram (napr. Otterbox):

 • Jednoduché čistenie - po skončení pracovnej smeny, alebo športovej aktivity špinavý obal jednoducho opláchnete vodou.
 • Používanie originálneho príslušenstva so smartfónom - ak pominie nutnosť chrániť telefón, jednoducho ho vyberiete a môžete ho napr. použiť s bežným držiakom do auta alebo so štýlovým koženým puzdrom.
 • Možnosť používať audio (slúchadlá, hansdsfree) aj keď je smartfón v obale vďaka vodotesnému audio konektoru.
 • Nízka cena.

Výhody Dry Bag oproti jednorázovým "prezervatívovým" obalom:

 • dlhodobé použitie - dry bag je navrhnutý na dlhodobé používanie, jednoducho čistí a udržiava.
 • Navrhnutý pre dotykové telefóny - dry bag obsahuje tenký film, ktorý neobmedzuje používateľa pri používaní smartfónu v obale.
 • Možnosť používať audio (slúchadlá, hansdsfree) aj keď je smartfón v obale vďaka vodotesnému audio konektoru.
 • Možnosť používať fotoaparát a kameru keď je smartfón v obale vďaka zadnému okienku na kameru.
 • Nižšia cena na používanie - nie je potrebné meniť dry bag po každom použití.Hlavné funkcie:
 • Certifikácia IP67 - odolnosť proti prachu a vode (ponorenie do 1 m)
 • vodotesný TRRS audio konektor - podporuje slúchadlá s ovládaním
 • tenká membrána umožňuje plný prístup k dotykovej obrazovke
 • uzamykací klip jednoduchý na používanie
 • šnúrka na krk s bezpečnostným odopínacím systémom
 • rozmery 200x100mm
 • maximálna veľkosť telefónu: 141x77mm

BIOLOGIC Dry Bag pre Smartphone - vodotesný obal
Vodotesný obal pre smartfóny. Umožňuje zobrať Váš telefón hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho smartfónu (certifikácia IP67). Je zabezpečený bezproblémový prístup k funkciám smartfónu, ovládanie na dotykovom displeji alebo dokonca počúvanie hudby pomocou vodeodolného výstupu na slúchadlá.

teraz iba  19 € / 23 €
   22 €
BIOLOGIC Bike Mount Dry Bag - držiak na bicykel
Vodotesný držiak na bicykel určený pre väčšie smartfóny ako Apple iPhone 7/6/6S Plus, Galaxy S8/S8+, S7, S7 edge, S6, S6 edge, S6 edge+, S5, Note 4/3 a iné. Umožní Vám využiť veľký displej pri tréningoch alebo rekreačnej jazde pri každom počasí. Môžete pohodlne sledovať aj svoju GPS polohu, rýchlosť a prejdenú vzdialenosť. Obal chráni telefón pred počasím a potom ale je plne vodotesný do 1m. K riadidlám sa pripevňuje pomocou AnchorPoint systému, ktorý telefón pevne drží na svojom mieste. Určený pre telefóny do veľkosti: 151 × 80 × 12 mm.

teraz iba  28 € / 33 €
   35 €

Aj pre tablety!

Biologic Soft Shield

Soft Shield - vodotesný obal pre iPad

Soft Shield je špeciálny vodotesný obal pre iPad s certifikáciou IP66. Umožní Vám mať svoj iPad kdekoľvek v daždi, snehu alebo na pláži. Má zabudovaný TRRS audio konektor, ktorý umožňuje pripojiť slúchadlá alebo handsfree s podporou diaľkového ovládania. Vďaka tenkej membráne môžete svoj iPad používať rovnako, ako bez obalu a vďaka okienku na zadnej strane môžete dokonca s iPadom fotiť alebo natáčať video. 

Soft Shield je podobne ako Dry Bag ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí. Certifikácia IP66 znamená, že iPad je v obale Soft Shield zabezpečený voči prachu a vode aj pokiaľ strieka pod veľkým tlakom.

Video - Testovanie IP66:

Hlavné funkcie:

 • Certifikácia IP66 - odolnosť proti prachu a vode
 • Vhodný pre Apple iPad 1, iPad 2, New iPad, iPad s Retina displejom (príp. iný tablet s vhodnými rozmermi)
 • okno pre zadnú kameru a prednú kameru pre Skype, Facetime...
 • TRRS audio konektor - podporuje slúchadlá s ovládaním
 • tenká membrána umožňuje plný prístup k dotykovej obrazovke
 • protišmykový materiál zabráni vyšmyknutiu iPadu z ruky
 • rozmery 29 cm x 20.2 cm

BIOLOGIC Soft Shield pre iPad - vodotesný obal
Vodotesný obal pre iPad. Umožňuje zobrať Váš iPad hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho iPadu (certifikácia IP66). Je zabezpečený bezproblémový prístup k všetkým funkciám iPadu, ovládanie na dotykovom displeji, používanie fotoaparátu alebo prednej Facetime kamery. Audio adaptér podporuje slúchadlá a handsfree s diaľkovým ovládaním.

45 € / 54 €

Kompletná ponuka vodotesných obalov pre mobily a tablety:

Vodotesný obal pre Smartfón - Waterproof Case
Obrázok produktu Vodotesný obal pre Smartfón - Waterproof Case Vodotesný obal pre smartfóny s rozmermi max. 155 x 76mm. Umožňuje zobrať Váš telefón hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochra

14 € / 16 €
Vodotesný obal pre tablety 10"
Obrázok produktu Vodotesný obal pre tablety 10 Vodotesný obal, ktorý ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, prachom alebo nečistotami. Testovaný do hĺbky 60m. Vnútorný rozmer 26,7×19,7 cm. Vhodný pre tablety Apple iPad2/3/4, Air, Air 2 a iné zariadenia podobných rozmerov.

15 € / 18 €
Vodotesný obal pre tablety 7-8"
Obrázok produktu Vodotesný obal pre tablety 7-8 Vodotesný obal, ktorý ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, prachom alebo nečistotami. Testovaný do hĺbky 60m. Vnútorný rozmer 19,7 × 15,2 cm. Vhodný pre tablety Apple iPad mini/2/3 a iné zariadenia podobných rozmerov.

15 € / 18 €
BIOLOGIC Dry Bag pre Smartphone - vodotesný obal
Obrázok produktu BIOLOGIC Dry Bag pre Smartphone - vodotesný obal Vodotesný obal pre smartfóny. Umožňuje zobrať Váš telefón hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho smartfónu (certif

teraz iba  19 € / 23 €
   22 €
BIOLOGIC Soft Shield pre iPad - vodotesný obal
Obrázok produktu BIOLOGIC Soft Shield pre iPad - vodotesný obal Vodotesný obal pre iPad. Umožňuje zobrať Váš iPad hocikde, či už do dažďa, do snehu alebo na pláž. Taktiež je ideálny pre pracovníkov, ktorý sa pohybujú v prašnom alebo vlhkom prostredí, ktorým umožní dokonalú ochranu svojho iPadu (certifikácia IP66)

45 € / 54 €
Ortlieb Smartphone Case - vodotesný obal pre smartfóny
Obrázok produktu Ortlieb Smartphone Case - vodotesný obal pre smartfóny Kvalitný vodotesný obal vyrobený z PU-potiahnutej nylonovej tkaniny. Puzdro má certifikáciou IP67 (ponorenie 1m do 30 min.), ochráni Váš smartfón pred vodou, vlhkosťou, UV žiarením, prachom alebo nečistotami. Puzdro má upevňovacie body pre upevnenie

49 € / 58 €
Ortlieb Tablet Case M - vodotesný obal pre tablety 8"
Obrázok produktu Ortlieb Tablet Case M - vodotesný obal pre tablety 8 Kvalitný vodotesný obal vyrobený z PU-potiahnutej nylonovej tkaniny. Puzdro má certifikáciou IP67 (ponorenie 1m do 30 min.), ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, UV žiarením, prachom alebo nečistotami. Puzdra majú upevňovacie body pre upevnenie

59 € / 70 €
Ortlieb Tablet Case L - vodotesný obal pre tablety 10"
Obrázok produktu Ortlieb Tablet Case L - vodotesný obal pre tablety 10 Kvalitný vodotesný obal vyrobený z PU-potiahnutej nylonovej tkaniny. Puzdro má certifikáciou IP67 (ponorenie 1m do 30 min.), ochráni Váš tablet pred vodou, vlhkosťou, UV žiarením, prachom alebo nečistotami. Puzdra majú upevňovacie body pre upevnenie

65 € / 78 €

Outdoorové puzdra

Super odolné puzdra pre iPhone do najnáročnejších podmienok

Pudra Ballistic Tough Jacker poskytnú Vášmu iPhone maximálnu ochranu a to aj pri páde z 2 metrov.

Puzdro Catalyst Case plne ochraňuje iPhone 6 pred mechanickým poškodením, vniknutiu vody, prachu, špiny alebo potu a zároveň umožňuje prístup ku všetkým funkciám iPhone 6.

Catalyst Case pre iPhone pridáva okrem odolnosti pri páde aj vodeodolnosť do 5m. Puzdra umožňujú využitie všetkých funkcií iPhone vrátane dotykového displeja, telefonovania, kamery, ovládania hlasitosti a napájania.

Catalyst Floating Lanyard - plavák
Obrázok produktu Catalyst Floating Lanyard - plavák Špeciálny plavák k originálnemu puzdru Catalyst, ktorý Vám zaručí, že Vaše zariadenie nestratíte. Plavák pripevníte na držiak pomocou šnúrky. Ak sa Vám plavák uvoľní pod vodou, zariadenie vypláva na hladinu. vyrobené z odolného nylonu. Plavák je možn

19 € / 22 €
Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6/6S - klip
Obrázok produktu Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6/6S - klip Klip na opasok pre iPhone 6/6S kompatibilný s puzdrami Catalyst. Klip je zabezpečený špeciálnymi úchytmi, aby telefón nevypadol. Jednoduchým otočením klipu získate stojan na stôl, ktorý Vám umožní prehľadnejšie sledovanie zariadenia. Plný prístup ku

29 € / 34 €
Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6/6S Plus - klip
Obrázok produktu Catalyst Clip/Stand pre iPhone 6/6S Plus - klip Klip na opasok pre iPhone 6/6S Plus kompatibilný s puzdrami Catalyst. Klip je zabezpečený špeciálnymi úchytmi, aby telefón nevypadol. Jednoduchým otočením klipu získate stojan na stôl, ktorý Vám umožní prehľadnejšie sledovanie zariadenia. Plný prístu

29 € / 34 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S Vysoko odolné ochranné puzdro pre iPhone 6/6S, ktoré sa stále zmestí do vrecka, pritom ale umožní iPhone používať v náročných podmienkach. Základom je trojvrstvová konštrukcia: polymér Ballistic pre absorbciu otrasov, tvrdený silikón proti nárazom, t

29 € / 34 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S Plus
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPhone 6/6S Plus Vysoko odolné ochranné puzdro pre iPhone 6/6S Plus, ktoré sa stále zmestí do vrecka, pritom ale umožní iPhone používať v náročných podmienkach. Základom je trojvrstvová konštrukcia: polymér Ballistic pre absorbciu otrasov, tvrdený silikón proti náraz

35 € / 42 €
Catalyst Waterproof Sleeve - iPad mini
Obrázok produktu Catalyst Waterproof Sleeve - iPad mini Outdoorová, nepremokavá taška pre iPad mini alebo iné zariadenia s rozmerom do 170 mm x 220 mm. Polstrované puzdro s vysoko kvalitnou penou EVA ochráni vaše zariadenie pred otrasmi a nárazmi. Taška je univerzálna, štýlová a funkčná - teraz môžete ísť

39 € / 46 €
Catalyst Waterproof Sleeve - iPad Air, MB Air 11
Obrázok produktu Catalyst Waterproof Sleeve - iPad Air, MB Air 11 Outdoorová, nepremokavá taška (IP66) pre iPad Air, Macbook Air 11 alebo iné zariadenia s rozmerom do 300 mm x 220 mm. Polstrované puzdro s vysoko kvalitnou penou EVA ochráni vaše zariadenie pred otrasmi a nárazmi. Taška je univerzálna, štýlová a funk

45 € / 54 €
Catalyst Case pre Apple Watch 42mm - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre Apple Watch 42mm - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre pre Apple Watch 42mm určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo

55 € / 66 €
Catalyst Case pre iPhone 5/5S - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 5/5S - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 5/5S/5C/SE určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pr

55 € / 66 €
Catalyst Case pre iPhone 6/6S - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 6/6S - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 6/6S určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre pono

55 € / 66 €
Catalyst Case pre iPhone 7 - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 7 - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 7 určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre ponoren

59 € / 70 €
Catalyst Case pre iPhone 6/6S Plus - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 6/6S Plus - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 6/6S Plus určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre

69 € / 82 €
Catalyst Case pre iPhone 7 Plus - outdoorové puzdro
Obrázok produktu Catalyst Case pre iPhone 7 Plus - outdoorové puzdro Pevné odolné puzdro pre iPhone 7 Plus určené pre outdoorové využitie. Je vodotesné s certifikáciou IP68 - zaisťuje ochranu pred pred vodou, prachom, špinou a potom. Puzdro spĺňa vojenské štandardy (MIL 810G) - testované je pre pády z 2m alebo pre po

69 € / 82 €

Super odolné puzdra pre iPad

Ak potrebujete ochrániť Apple iPad pred poškodením, toto sú tie správne puzdra:

Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini 4
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini 4 Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad mini 4. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad mini 4. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súčasťou je

59 € / 70 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini/mini Retina
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad mini/mini Retina Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad mini/mini Retina. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Air 2. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súč

59 € / 70 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad Air (1. gen). Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Air. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súčasťou

69 € / 82 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air 2
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Air 2 Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad Air 2. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Air 2. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súčasťou je ce

69 € / 82 €
Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Pro 12.9
Obrázok produktu Puzdro Ballistic Tough Jacket Case pre iPad Pro 12.9 Vysoko odolné ochranné puzdro pre Apple iPad Pro 12.9. Silná trojvrstvová konštrukcia zaručuje maximálnu bezpečnosť pre iPad Pro. Extrémna miera zabezpečenia rohov technológií Ballistic Corners ™ poskytuje skvelú odolnosť proti nárazom. Súčasťou je c

69 € / 82 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.