Synology Wifi Router

Synology Router RT2600ac

Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je 5 ročná záruka a úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

Synology Wifi Router RT2600ac je super výkonný wifi router. Vďaka podpore MU-MIMO a najnovšiemu štandardu 802.11.ac wawe 2 umožňuje RT2600ac až 800 Mb / s, resp. 1733 Mb / s na frekvencii 2,4 GHz, resp. 5 GHz. Vďaka kombinovanému pásme pripojenie s duálnou WAN môžete dosiahnuť 2 Gb / s a ľahko optimalizovať svoju sieť s minimálnymi stratami výkonu, a to aj pri riadení dátových tokov Layer 7.

Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je 5 ročná záruka a úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

166 € / 199 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je 5 ročná záruka a úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

239 € / 286 €

Nové herné zážitky vďaka softwaru
Synology Router Manager (SRM) 1.1 je operačný systém, ktorý riadi Synology Router RT1900ac. Vďaka príjemnému rozhraniu je správa vašej siete a nastavenie Wi-Fi veľmi jednoduché, ponúka však aj výkonné nástroje pre náročných užívateľov a profesionálov.

 

Spravovať všetko kliknutím alebo potiahnutím
Nainštalujte si na svoje zariadenia so systémom Android či iOS DS router a svoj Synology Router RT1900ac si budete môcť nastavovať pohodlne v ruke. DS router ponúka výkonné nástroje a možnosti, ako sú napr. Jednoduchá inštalácia, správa bezdrôtovej siete, sledovanie a riadenie prevádzky v reálnom čase a mnoho ďalšieho.

Rýchle a jednoduché nastavenie
Synology Router RT1900ac si kladie za cieľ zjednodušiť proces prvotného nastavenia. Stačí ho zapojiť do existujúceho modemu, zadať vo webovom prehliadači "router.synology.com" a pomocou interaktívneho sprievodcu inštaláciou dokončiť.
1. Zapojte káble podľa priloženej inštalačnej poznámky
2. Spustite webový prehliadač na počítači, ku ktorému je pripojený Synology Router, a prejdite na "router.synology.com"
3. Dokončite sprievodcu inštaláciou a váš Synology Router bude pripravený na použitie!

Rýchla a spoľahlivá Wi-Fi
Synology Router RT1900ac je vybavený tromi výkonnými anténami a podporou najnovšieho štandardu bezdrôtových sietí 802.11ac, takže vysiela na frekvenciách 2,4 aj 5 GHz pre kombinovaný prenos dát s rýchlosťou až 1 900 Mb / s. Už žiadne starosti s obmedzenou rýchlosťou, aj keď sa do siete pripojí viac ľudí.

Online hranie bez zdržania
Využite ľahko dostupné prioritizácia pásma pripojenia a kontroly sieťového toku, takže vaše hry budú mať vždy potrebnú rýchlosť a krátku dobu odozvy.
 
Plynulý prenos videa
Doprajte si bezbufferové prehrávania pri prenose 4K filmov z vašej obľúbenej online video služby alebo si púšťajte domáce videá uložené na externom úložisku priamo na DLNA kompatibilné televízor či prehrávač médií.
 
Rýchle prenosy súborov
Zdieľajte súbory a dokumenty dôležité pre spoluprácu nielen s obchodnými partnermi ľahko a rýchlo.

Robustná kapacita a zväzkovanie
Bežné routery vysielajú bezdrôtový signál do všetkých smerov, bez ohľadu na umiestnenie vášho notebooku alebo smartfónu. Synology Router RT1900ac bezdrôtový signál vďaka technológii zväzovania zameria smerom na až šesť podporovaných zariadení, čo znižuje dobu odozvy aj spotrebu energie a zlepšuje dosah bezdrôtového pripojenia.

Výkonné možnosti pripojenia
Pokročilým domácim užívateľom a firemným správcom Synology Router Manager 1.1 ponúka nástroje pre správu pripojenie, aby bol chod vašej siete plynulý a aby sieť fungovala podľa vašich predstáv.

Inteligentná sieť WAN
Používateľom, ktorí potrebujú sieťové pripojenie bez prerušenia, inteligentná sieť WAN umožňuje pripojiť Synology Router RT1900ac k internetu cez dve sieťové rozhrania. Pokiaľ u jedného z pripojení dôjde k výpadku kvôli problémom s ISP alebo z iných dôvodov, možno tok presmerovať na druhé rozhranie. Funkcia vyrovnávanie zaťaženia navyše umožňuje rozdeliť tok medzi dve rozhrania podľa voliteľných nastavení, takže tok môžete nasmerovať na vybrané rozhranie podľa cieľovej alebo zdrojovej adresy.

Smart Connect
Nie ste si istí, či zariadenie pripojiť pomocou frekvencie 2,4 alebo 5 GHz? Vďaka bezdrôtovej technológii Smart Connect spoločnosti Synology sa zariadenie automaticky pripojí pomocou najvhodnejšie frekvencie podľa prednastavených alebo vlastných kritérií, čo užívateľom umožňuje čo najlepšie využiť Wi-Fi, bez toho aby museli poznať technické podrobnosti.

Filtrovanie obsahu a monitorovanie
Synology Router Manager (SRM) 1.1 obsahuje pokročilé nástroje pre riadenie prevádzky, ktoré nie sú u bežných routerov obvyklé. Môžete nastaviť obmedzenia využitie pásma pripojenia, blokovať škodlivý obsah alebo určiť, ako dáta vo vašej domácej či firemnej sieti kolujú.

Rodičovská kontrola
Rodičia a majitelia firiem môžu ľahko vytvoriť systém kontroly toho, kedy majú deti alebo zamestnanci dovolený prístup k internetu. Okrem toho je vďaka integrácii vstavaného systému Google SafeSearch súčasťou SRM rozsiahla databáza nebezpečných a nevhodných webových stránok, vďaka ktorej si môžete nastaviť povolený obsah a účinne blokovať tisíce webových stránok pomocou niekoľkých kliknutí. Možnosť viac nastaviteľných profilov umožňuje zablokovať pre rôznych členov rodiny alebo zamestnanca vybrané typy obsahu.

Inteligentné filtrovanie webu
Kým klasické routery používajú pre blokáciu alebo povolenie určeného obsahu v sieti filtrovania webu na základe URL, používa Synology Router Manager inteligentnejšie filtrovanie webu, kedy kontrola, či bude obsah povolený či blokovaný, prebieha počas vyhľadávania DNS, čím je neoprávnené vniknutie a zobrazenie nepovoleného obsahu ťažšie a spotreba systémových zdrojov nižšia.

Chráňte svoju sieť
Okrem bežných bezpečnostných nástrojov, ako je blokovanie odmietnutie služby a správa brány firewall, ponúka Synology Router Manager inovatívne nástroje pre ochranu vašej siete pred útokmi zvonku.

Intrusion Prevention
Prídavný balíček Intrusion Prevention ponúka systém detekcie vniknutia (IDS) a systém prevencie vniknutí (IPS), ktoré aktívne chráni vašu sieť a vaše zariadenie pred útočnými subjekty. IDS analyzuje dátové toky a zistí vniknutie do vašej siete, čím vám pomôže rozšíriť bezpečnostné pravidlá a vyhnúť sa budúcim bezpečnostným problémom. IPS prezerá sieťové pakety, aby preventívne zabránil vniknutiu podozrivých tokov a požiadaviek do vašej siete.

Bezpečnostný poradca
Tento užitočný diagnostický nástroj vám umožní optimalizovať bezpečnostné nastavenia vášho prostredia na mieru a porozumieť mu. Bezpečnostný poradca na základe komplexnej analýzy nastavenie systému, sily hesiel a sieťových predvolieb minimalizuje nedostatky zabezpečenia a chráni Synology Router RT1900ac aj celú vašu sieť.

Technická špecifikácia

Hardware
model CPU Dvojjadrový procesor 1,0 GHz
Pamäť 256 MB DDR3
Typ antény 3x3 MIMO viacsmerové bipólová s vysokým ziskom (2,4 GHz / 5 GHz)
Zisk antény 2.4GHz 3.5dBi, 5GHz 4.6dBi
Port LAN Gigabit (RJ-45) x 4
Port WAN Gigabit (RJ-45) x 1
externé porty
USB 3.0 x 1 (výkon 5 V, 1,5 A) Cítacka kariet SD x 1 (SDXC, SDHC)
SD card reader x 1 (SDXC UHS-I, SDHC)
Tlacidlo a prepínac WPS, vysunutie USB / SD, Napájanie, Reset, Wi-Fi zapnuté / vypnuté
vzhľad
Veľkosť (výška x šírka x hĺbka) 66 mm X 206 mm X 160 mm (without antenna)
Hmotnosť 0.51 kg
Ostatné
Vstupné striedavé napätie 100V na 240V AC
Frekvencia napájania 50/60 Hz, Jednofázový
Spotreba energie * 10.82 W (Za chodu)
7.45 W (Režim necinnosti)
teplota
Prevádzková teplota 5 ° C na 40 ° C (40 ° F na 104 ° F)
Teplota pre skladovanie -20 ° C na 60 ° C (-5 ° F na 140 ° F)
Relatívna vlhkosť 5% to 95% RV
Záruka 2 roky
bezdrôtové
IEEE 802.11ac kategórie 1900
IEEE 802.11a / b / g / n / ac
Simultánne dvojpásmová siet Wi-Fi
2,4 GHz: 600 Mb / s (podpora 256-QAM)
5 GHz: 1300 Mb / s
Beamforming
Plánovateľná siet Wi-Fi
WPS 2.0 (Wi-Fi Protected Setup 2.0)
Podpora mobilného hardvérového kľúča 3G / 4G
Maximum pripojených zariadení 70
Poznámka
Pri testovaní v skutočných podmienkach mohlo byť k zarizeni RT1900ac súčasne pripojené aspon 70 zarizeni pri pomere testovaných zariadení 5 GHz (kanál 161): 2,4 GHz (kanál 1) = 1: 3.
Nie všetkých 70 pripojených zariadení pri testovaní dosiahlo prenosu v plnej rýchlosti; niektorí zaostali nečinná.
Zarizeni RT1900ac mohlo mať súčasné pripojenie aspon 40 zariadenia, ktorá dosiahla prenosu v plnej rýchlosti.
Vyššie uvedené čísla sú len pre referenciu, môžu sa dynamicky líšiť podľa scenára a podmienok siete používateľa.
siet
Pripojenie na internet Dynamická IP, statická IP, PPPoE
Odovzdávanie portu Nastavenie prostredníctvom rucni správy a protokol UPnP
Aktivácia portu
DMZ
IPv6 Server / klient IPv6 DHCP, IPv6 Tunneling
DHCP Režim server / klient, zoznam klientovi, rezervácie adresy MAC
LAN / WLAN IGMP snooping
VPN
Server / klient VPN (PPTP, OpenVPN, L2TP / IPSec)
VPN pass-through (PPTP? IPSec? L2TP)
Statická trasa, Network Address Translation (NAT), prenos PPPoE
diagnostické nástroje
ping
Traceroute
správa
Operačný systém Synology Router Manager (SRM)
Bezplatný upgrade OS
Prístup do systému SRM odkiaľkoľvek Synology QuickConnect a dynamický server DNS (DDNS)
Režimy prevádzky Bezdrôtový smerovač, bezdrôtový prístupový bod, bezdrôtový klient
Wake on LAN (WOL)
QuickConnect pres službu WOL
Upozornenie E-mail, SMS, ponúkaná služba (cez smerovač DS)
SSH
SNMP
Záloha a obnovenie konfigurácie
Správa užívateľských úctu
Tlačový server Maximálny pocet tlačiarní: 1
rodičovská kontrola
Vlastný plán internetu webový filter na zaklade DNS s vstavanou databázou Vlastný zoznam povolených / blokovaných položiek Nastavenie jedným ci viacerými zariadeniami
kontrola prevádzky
Zákaz internetu, rýchlosť a priorita zarizeni
Funkcia Quality of Service (QoS) aplikacný vrstvy (L7)
Sledovania prevádzky umožnujú grafické štatistiky v reálnom case alebo historickej
Zabezpecenie
Šifrovanie Wi-Fi WEP, WPA / WPA2-Personal, WPA / WPA2-Enterprise
Filter adresMAC v sieti Wi-Fi
Firewall / SPI Firewall
Ochrana DoS
automatický blok
certifikát SSL
bezpecnostné poradcu
mobilné aplikácie
DS router (Android / iOS)
Prehlad sitového prevádzky
Správa Wi-Fi
Parental Control
kontrola prevádzky
Zabezpecenie siete (brána firewall, odovzdávania portu, zákaz internetu)
DS file (Android / iOS)
DS download (Android / iOS)
Súborová služba USB / karta SD
Systém súboru EXT4, FAT, NTFS, HFS +
podpora prístupu
Prehliadac súboru (iba prostredníctvom siete LAN)
Webové prehliadaca: Chrome ™, Firefox®, Internet Explorer®: 8 a novšie, Safari® 7 a novšie, Safari (iOS® 7 a novšie na zarizeni iPad®), Chrome (Android 4.0 a novšie na tabletoch)
Mobilné zariadenia: DS file
Podpora protokolu služieb súboru Windows (CIFS), súborová služba Mac (AFP), FTP / FTPS, WebDAV
Opravneni k zdieľanej zložke
hibernácia úložisko
centrum balícku
Mediálny server (DLNA / UPnP®)
indexovanie médií
certifikát DLNA
podpora systému PS3® / PS4® / Xbox 360 ® / Xbox One®
RADIUS Server Zabezpečujeme centrálnej overenie si, autorizáciu a správu úctu pre bezdrôtový prístup k sieti
DNS Server pomáha používateľom nájsť a preklad názvov domén na IP adresy
Download Station Podporované sťahovacia protokoly: BT / HTTP / FTP / NZB / eMule
Maximálny pocet súbežných úloh sťahovanie 50
VPN Server Podpora protokoluVPN: PPTP, OpenVPN ™, L2TP / IPSec
Maximálny počet pripojení 5
Životné prostredie a balenie
Životné prostredie dosahuje obmedzenia RoHS
obsah balíčka
Hlavná jednotka X 1
Anténa X 3
Súprava stojana X 1
Napájací adaptér striedavého napätia X 1
Sietový kábel RJ-45 X 1
Uvítacia správa X 1

Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je 5 ročná záruka a úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

166 € / 199 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je 5 ročná záruka a úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

239 € / 286 €

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.