Synology Note Station

Synology Note Station

Prípadová štúdia

Východisková situácia

Zákazník používal na zapisovanie svojich poznámok aplikáciu Evernote, ktorá mu umožňovala jednoducho si poznamenávať rôzne informácie, či už na počítači, tablete alebo na mobilnom telefóne. Aplikácia bola zadarmo a používal ju od začiatku podnikania bez akýchkoľvek poplatkov. Na aplikáciu Evernote si klient zvykol. Časom sa firma rozrástla na tím 5 ľudí. Postupne sa začali prejavovať rôzne obmedzenia bezplatnej verzie aplikácie Evernote, ako obmedzený dátový limit, nemožnosť sledovať históriu úprav, nastavenie tímových funkcií, prehľadávanie v prílohách a podobne. Klient to nakoniec vyriešil prechodom na Evernote Business. Časom prišli legislatívne obmedzenia a klient nemohol na základe legislatívnych úprav ukladať do Cloudu isté informácie. Preto začal klient uvažovať o alternatívnom riešení, ktoré by mu poskytlo funkcie ako má aplikácia Evernote, avšak všetky údaje by ostali uložené vo firme na vlastnom serveri. Zároveň klient požadoval cenovo, čo najefektívnejšie riešenie.

Riešenie

Dodané riešenie bolo založené na najlacnejšom 2-diskovom NAS Synology (konkrétne model DJ215J), ktorý bol osadený 2 diskami s kapacitou 2x3TB. Disky boli zapojene ako RAID 1, čim bolo dosiahnuté zrkadlenie dát, t. zn. v prípade poruchy jedného disku nie je narušená prevádzka NAS (ako servera) a taktiež nedôjde k strate dát. V prípade poruchy disku stačí jednoducho disk vymeniť. Na zariadení Synology bola nainštalovaná aplikácia Note Station, ktorá umožňuje zaznamenávať poznámky rôzneho druhu, podobne ako aplikácia Evernote, avšak poskytuje pokročilé funkcie bezplatne. Medzi základné funkcie, ktoré klient získal zadarmo (za ktoré predtým platil) sú:

 • Tímové funkcie - jednoduchá správa užívateľov, zdieľanie poznámok, zošitov medzi používateľmi v tíme, prípadne s externými používateľmi.
 • Prehľadávanie v prílohách.
 • Sledovanie histórie poznámok a ich verzií.
 • Synchronizácia dát na neobmedzenom počte zariadení (PC, tablet, smartfón).

+ bežné funkcie ako napr:

 • Jednoduché zadávanie poznámok cez Web prehliadač + Web Clipper v Chrome, desktop aplikácie (Windows, Mac, Linux) a mobilné aplikácie (iOS, Android)
 • Pokročilá editácia dokumentov, nahrávanie príloh, zvukových poznámok, atď.
 • prístup k dátam odkiaľkoľvek.
Výsledok
Funkčná stránka

Zákazník bez problémov získal všetky funkcie, ktoré dovtedy používal v aplikácii Evernote. Dokonca zo dňa na deň mohol opustiť riešenie Evernote, pretože všetky poznámky všetkých používateľov boli premigrované do nového systému Synology Note Station. Klient navyše získal vyšší stupeň zabezpečenia dát, pretože všetky dáta sú bezpečne uložené na jeho vlastnom zariadení. Táto skutočnosť, že tzv. "server" sa nachádzal priamo na lokálnej sieti malo za následok aj rýchlejšie ukladanie dát, najmä veľkých príloh, ktoré nemuseli byť už odosielané cez Internet do "Cloudu" (tretej strany) ale ostali uložené na serveri v lokálnej sieti. Vzdialený prístup k dátam bol vyriešený cez zabezpečenú virtuálnu sieť - VPN.

Cena riešenia

Celková cena riešenia bola 620 € bez DPH, t.j. 744 € vrátane DPH

V cene zákazník získal:

 • Hardvér: "server" Synology DiskStation DS215J, 2ks 3TB disky
 • Inštalácia a nastavenie Synology: Inštalácia DSM, Note Station, vytvorenie a nastavenie používateľov, premigrovanie dát z Evernote.
 • Inštalácia u zákazníka na mieste. Pripojenie Synology do lokálnej siete, Inštalácia klientských aplikácii (Note Staiton) na PC a na mobilné zariadenia.
 • V cene riešenia je zahrnutá aj vzdialená správa Synology DiskStation na 12 mesiacov v cene 129 €.

Klient doposiaľ platil za Evernote Business 720 €/ročne (12 € * 5 používateľov * 12 mesiacov). Riešenie Synology Note Station zákazníkovi teda ušetrí 720 € ročne (za predpokladu, že počet ľudí v tíme bude 5). Návratnosť investície je tak menej ako 1 rok! Aj keď sú dáta uložené na vlastnom zariadení, nemusí sa klient o zariadenie starať, nakoľko má v cene aj správu zariadenia. V prípade, že klient rozšíri svoj tím, môže jednoducho pridať nového užívateľa bezplatne, alebo môže požiadať nás ako správcu a vytvorenie nového používateľa a nastavenie prístupových práv nastavíme na diaľku. Aj keď je Synology DiskStation DS215J najlacnejší 2diskový model v ponuke, umožní prevádzku aplikácie Note Station až pre 10 používateľov, takže postačí pri raste firmy na niekoľko rokov bez akýchkoľvek dodatočných investícií.

Viac informácií o Synology Note Station

Dôležité aj triviálne, na jednom mieste a pritom všade. Služba Note Station umožňuje synchronizáciu vašich cenných nápadov do všetkých zariadení s maximálnym zabezpečením a ochranou súkromia. Máte nejaké pocity alebo myšlienky? Stačí otvoriť balíček, vytvoriť, upraviť a užívať si!

Vzrušujúce funkcie vystavané na základných úpravách obsahu

Výnimočné funkcie služby Note Station zjednodušujú proces zapisovanie poznámok.

Vytvorte rýchlu poznámku na mobilnom telefóne
Máte pocity alebo myšlienky, ktoré sa len ťažko zapisujú? Tak je jednoducho na telefóne nahovorte do poznámky formou rýchleho hlasového záznamu.

Vystrihnite si to najlepšie z webu do svojho vreckového poznámkového bloku
Vkladajte do poznámok výstrižky užitočných článkov z webu alebo dôležitých e-mailov, ušetrite tak čas a zvýšte svoju produktivitu.

Jednoduché zdieľanie a prezentácia

Pomocou priamych odkazov a zobrazenie prezentácie môže byť práca so zdieľaním veľmi príjemná - je to tak jednoduché.

Jednoduché zdieľanie
Či už sa jedná o zápis zo stretnutia alebo o itinerár, môžete ich ľahko zdieľať s členmi svojho tímu alebo spolucestujúcimi prostredníctvom jednoduchého odkazu vytvoreného službou Note Station.

Zobrazenie prezentácie
S pripravenými poznámkami nie je rýchle vytvorenie prezentácie nič zložitého. Vytvorte obsah, zvýraznite body a dokonca meňte témy, a to všetko v službe Note Station. Rozlúčte sa so zbytočnou prácou!

Zoznam úloh

Cítite sa zavalení množstvom drobných úkonov doma aj v práci? Zorganizujte si život pomocou pohotového zozname úloh služby Note Station.

 • Pripomienka úlohy
  Nastavte si pripomenutie v určitý dátum a čas tak, aby ste už nikdy nezabudli žiadnu dôležitú úlohu.
 • Integrácia úloh a poznámok
  Vytvárajte úlohy v poznámkach a exportujte zoznam úloh do poznámky, kde máte všetko prehľadne usporiadané.
 • Úpravy úloh
  V rámci podrobnej správy projektu pridávajte poznámky k dôležitým úlohám a čiastkovým úlohám a nastavujte priority pre jednotlivé úlohy.
Note Station Tasks

Prečo si vybrať sieťové úložiská Synology u nás?

Myslíme si, že tieto skvelé produkty patria do každej domácnosti do každej firmy. Nielen pre technicky zdatných ľudí alebo pre firmy s vlastnými IT odborníkmi. Synology je pre každého. Preto Vám ponúkame tieto nadštandardné služby:
 • V cene produktu máte prvý mesiac bezplatnú vzdialenú technickú podporu a pomoc s nastavením.
 • Spolu so sieťovým úložiskom (NAS) si môžete vybrať aj harddisky. Vybrali sme také, ktoré sú ideálne do NAS na nonstop prevádzku.
 • Harddisky Vám osadíme do NAS (ak si túto voliteľnú službu objednáte).
 • Nainštalujeme Synology OS a nastavíme ho podľa Vašich požiadaviek (ak si túto voliteľnú službu objednáte).

Aj po úvodnom nainštalovaní a nastavení poskytujeme zákazníkom podporu a pomoc počas používania produktu. Čiže ako zákazník sa nemusíte vôbec o nič starať, nemusíte mať IT znalosti, aby Ste mohli používať tieto pokročilé zariadenia na prácu alebo na zábavu.

Zistite, aké výhody prinášajú zariadenia Synology a na čo všetko ich môžete využiť.

Služby, ktoré si môžete doobjednať k Synology:

Osadenie diskov do Synology Diskstation
Obrázok produktu Osadenie diskov do Synology Diskstation Pri objednaní Synology DiskStation spolu s diskami máte možnosť si objednať inštaláciu diskov do NAS. Služba je určená pre 1,2 a 4 diskové NAS. Služba neobsahuje inštaláciu OS. Svoj Synology DiskStation tak môžete začať používať ihneď po vybalení bez

25 € / 30 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation I
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation I Pri objednaní Synology DiskStation spolu s diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, úvodné nastavenie. Svoj

50 € / 60 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation II
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation II Pri objednaní Synology DiskStation spolu s 2 diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, nastavenie RAID (podľa

75 € / 90 €
Inštalácia Synology DSM do Diskstation IV
Obrázok produktu Inštalácia Synology DSM do Diskstation IV Pri objednaní Synology DiskStation spolu s 4 diskami máte možnosť objednať si inštaláciu operačného systému Synology DSM. Táto služba obsahuje: osadenie diskov do NAS, inštaláciu OS, formátovanie diskov a prípravu na použitie, nastavenie RAID (podľa

100 € / 120 €

Sieťové úložiská (NAS) Synology:

Synology Wifi Router MR2200ac
Zariadenie MR2200ac s inteligentnou sieťou Mesh Wi-Fi a najlepšími možnosťami rodičovskej kontroly v odvetví je navrhnuté tak, aby zaistilo pripojenie a bezpečnosť pre všetky vaše zariadenia i používateľa. Vyskúšajte so zariadením MR2200ac oceňovaný systém Synology Router Manager (SRM); a pridajte ďalšie, až budete pripravení rozšíriť svoje pokrytie ešte ďalej. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

129 € / 154 €
Synology DS215J DiskStation
Synology DS215J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  143 € / 171 €
   159 €
Synology Wifi Router RT1900ac
Synology Router RT1900ac s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

teraz iba  157 € / 189 €
   166 €
Synology DS216J DiskStation
Synology DS216J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  160 € / 192 €
   169 €
Synology DS218J DiskStation
Synology DS218J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 2šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

179 € / 214 €
Synology Wifi Router RT2600ac
Super výkonný Synology Router RT2600ac wawe 2 s podporou MU-MIMO s operačným systémom Synology Router Manager (SRM), ktorý riadi router a ktorý vám umožní využívať pokročilé nastavenia, nástroje a správu na diaľku aj so smartfónom iOS a Android. Je to vysokorýchlostný bezdrôtový router určený pre domácnosti a kancelárie. Najnovšie bezdrôtové technológie ponúkajú rýchle a spoľahlivé Wi-Fi pripojenie. Ovládanie prevratného softvéru je neuveriteľne intuitívne aj pre netechnické typy. Rozšírené sieťové nástroje náročným užívateľom umožňujú vyladiť tok dát v sieti. V cene je úvodná 30 dňová podpora pri nastavení. Možnosť doobjednať vzdialenú správu na 1 rok.

209 € / 250 €
Synology DS218play DiskStation
DS218play je dvojšachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS218play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

229 € / 274 €
Synology DS418J DiskStation
Nový 64 bitový model 2017!
Synology DS418J poskytuje výkonné úložisko médií za prijateľnú cenu, určené pre malé firmy a domácnosti. Tento 4šachtový NAS s dvojjadrovou CPU jednotkou je intuitívny aj výkonný a užívateľom zaisťuje jednoduché zdieľanie dát, prehrávanie multimédií a bezproblémovú synchronizáciu súborov. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

299 € / 358 €
Synology DS216+II DiskStation
DiskStation DS216 + II: Výkonný NAS zaisťujúci dostupnosť dát a prenosy videa vo vysokej kvalite. DS216 + II je vysoko výkonný 2šachtový NAS server vybavený dvojjadrovou CPU jednotkou so systémom hardvérového šifrovania AES-NI, podporujúce systém súborov Btrfs a prevod 4K UHD, ktorý je určený domácnostiam aj malým firmám hľadajúcim výkonný a bezpečný úložný systém na ochranu a zdieľanie dát i prevod videá za chodu. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

325 € / 390 €
Synology DS218+ DiskStation
Nový model 2017!
DiskStation DS218+: Výkonný NAS zaisťujúci dostupnosť dát a prenosy videa vo vysokej kvalite. DS218+ je vysoko výkonný 2šachtový NAS server vybavený dvojjadrovou CPU jednotkou so systémom hardvérového šifrovania AES-NI, podporujúce systém súborov Btrfs a prevod 4K UHD, ktorý je určený domácnostiam aj malým firmám hľadajúcim výkonný a bezpečný úložný systém na ochranu a zdieľanie dát i prevod videá za chodu. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

325 € / 390 €
Synology DS416 DiskStation
Výkonný NAS s bohatou funkcionalitou zamerený na podniky a domácnosti. Synology DiskStation DS416 je ideální systém pro malé a stredné firmy i domácich používateľov, ktorí potrebujú robustný, energický a vysoko výkonný úložný server alebo privátny cloud. DS416 je vybavený výkonným systémom hardvérového šifrovania, vďaka čomu zostávajú vaše zašifrované dáta okamžite dostupné. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

359 € / 430 €
Synology DS416play DiskStation
DS216play je štvoršachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS216play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

389 € / 466 €
Synology DS418 DiskStation
Nový model 2017!
Výkonný NAS s bohatou funkcionalitou zamerený na podniky a domácnosti. Synology DiskStation DS418 je ideálny systém pre malé a stredné firmy i domácich používateľov, ktorí potrebujú robustný, energický a vysoko výkonný úložný server alebo privátny cloud. DS416 je vybavený výkonným systémom hardvérového šifrovania, vďaka čomu zostávajú vaše zašifrované dáta okamžite dostupné. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

389 € / 466 €
Synology DS418play DiskStation
Nový model 2017!
DS418play je štvoršachtový procesne výkonný NAS s funkciou prevodu videa 4K Ultra HD, s ktorým si môžete vychutnať záznamy vo vysokom Rozlíšenie aj všetky ostatné parametre plne vybaveného NAS bez obmedzenia. DS418play je vybavený konverzným systémom s hardvérovou akceleráciou, ktorá Vám umožní prevod digitálnych filmov vo vysokom rozlíšení (1080p H.264 4K H.265) aj ich prehrávanie v požadovanom formáte v digitálnych médiách, prehrávačoch, smartfónoch ale aj počítačoch, čo vám umožní jednoduché sledovanie videí bez nutnosti inštalácie prehrávačov tretích strán. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS718+ DiskStation
Nový model 2017!
DiskStation DS718+ je ideálny NAS server pre rozvíjajúce sa firmy. DS718+ je ideálnou kombináciou rozšíriteľnosti, výkonnosti a všestrannosti. Umožňuje prenášať šifrované dáta vysokou rýchlosťou, prevádzať 4K a používať súborový systém novej generácie Btrfs.. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

419 € / 502 €
Synology DS918+ DiskStation
Nový model 2017!
DS918+ NAS server určený pre zvyšujúce sa nároky profesionálov, ponúkajúci vysokú produktivitu a flexibilné možnosti rozšírenia. Zoznámte sa s ambicióznym modelom DS918+ zameraným požiadavky profesionálnych užívateľov NAS. DS918+ vďaka výkonnej štvorjadrovej jednotke CPU, systému hardvérového šifrovania AES-NI, možnosti rozšírenia na až 9 diskov a 4 GB pamäte lepšie spracováva multitaskingové úlohy a zvyšuje potenciál firmy. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

499 € / 598 €
Synology DS916+ (8GB) DiskStation
DS916+ NAS server určený pre zvyšujúce sa nároky profesionálov, ponúkajúci vysokú produktivitu a flexibilné možnosti rozšírenia. Zoznámte sa s ambicióznym modelom DS916 + zameraným požiadavky profesionálnych užívateľov NAS. DS916 + vďaka výkonnej štvorjadrovej jednotke CPU, systému hardvérového šifrovania AES-NI, možnosti rozšírenia na až 9 diskov a 8 GB pamäti lepšie spracováva multitaskingové úlohy a zvyšuje potenciál firmy. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

599 € / 718 €
Synology DS1517 DiskStation
Synology DiskStation DS1517 je je výkonný a škálovateľný 5šachtový NAS zaisťujúci vynikajúce prenosové rýchlosti. Vstavané štyri porty Gigabit LAN umožňujú používať funkciu Link Aggregation a prepnutie služieb pri zlyhaní a zaručujú tak maximálny výkon a maximálne možnú nepretržitú prevádzku služieb. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

629 € / 754 €
Synology DS1517+ DiskStation 2GB
Synology DiskStation DS1517 + je 5šachtový server NAS osadený štvorjadrovým procesorom CPU sa systémom hardvérového šifrovania AES-NI a 2GB dvojkanálovou DDR3. Vďaka štyrom portom 1GbE ho možno nainštalovať so sieťovou kartou 10GbE (NIC) alebo s duálnou kartou adaptéra M.2 SSD, umožňujúci zvýšenie rýchlosti siete alebo navýšenie výkonu pomocou vyrovnávacej pamäte SSD. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

729 € / 874 €
Synology DS1517+ DiskStation 8GB
Synology DiskStation DS1517 + je 5šachtový server NAS osadený štvorjadrovým procesorom CPU sa systémom hardvérového šifrovania AES-NI a 8 GB dvojkanálovou DDR3. Vďaka štyrom portom 1GbE ho možno nainštalovať so sieťovou kartou 10GbE (NIC) alebo s duálnou kartou adaptéra M.2 SSD, umožňujúci zvýšenie rýchlosti siete alebo navýšenie výkonu pomocou vyrovnávacej pamäte SSD. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

809 € / 970 €
Synology DS1815+ DiskStation
Synology DS1815 + DiskStation (8 bay), vybavený štvorjadrovým procesorom a systémom hardvérového šifrovania AES-NI, DS1815 + je výkonný, rozšíriteľný 8šachtový NAS server, ktorý dosahuje úžasných prenosových rýchlostí a zrýchleného spracovania šifrovaných dát. Jednoducho škálovateľný, DS1815 + môže byť vybavený až 6 GB DD3 RAM pamäte a poskytnúť kapacitu až 108 TB s dvomi jednotkami DX513. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

teraz iba  825 € / 990 €
   869 €
Synology DS1817+ DiskStation 2GB
Synology DiskStation DS1817 + je 8šachtový NAS osadený štvorjadrovým procesorom CPU sa systémom hardvérového šifrovania AES-NI a 2GB dvojkanálovej DDR3. Vďaka štyrom portom 1GbE ho možno nainštalovať so sieťovou kartou 10GbE (NIC) alebo s duálnou kartou adaptéra M.2 SSD, umožňujúci zvýšenie rýchlosti siete alebo navýšenie výkonu pomocou vyrovnávacej pamäte SSD. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

899 € / 1 078 €
Synology DS1817+ DiskStation 8GB
Synology DiskStation DS1817 + je 8šachtový NAS osadený štvorjadrovým procesorom CPU sa systémom hardvérového šifrovania AES-NI a 8GB dvojkanálovej DDR3. Vďaka štyrom portom 1GbE ho možno nainštalovať so sieťovou kartou 10GbE (NIC) alebo s duálnou kartou adaptéra M.2 SSD, umožňujúci zvýšenie rýchlosti siete alebo navýšenie výkonu pomocou vyrovnávacej pamäte SSD. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

969 € / 1 162 €
Synology DS2415+ DiskStation
Synology DS2415 + DiskStation, vybavený štvorjadrovým procesorom, hardwarovou podporou šifrovanie a bezchybnú softvérovú integráciou, DS2415 + prichádza ako výkonný 12šachtový NAS server, ktorý zaručuje bezkonkurenčnú rýchlosť aj pri šifrovanie dát. DS2415 + môže byť ďalej rozšírený až na 6 GB DDR3 RAM a 144 TB hrubej kapacity pri použití expanznej jednotky Synology DX1215. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

1 339 € / 1 606 €
Synology DS3617xs DiskStation
Zoznámte sa s 12šachtovým desktopovým NAS, ktorý možno okamžite zapojiť, rozšíriť až na 36 diskov a dosiahnuť u neho výnimočné sekvenčné priepustnosti 2 358 MB / s pre čítanie. DS3617xs je certifikovaný pre VMware, Citrix, Hyper-V a OpenStack a pre firmy je veľmi výkonným a účinným pomocníkom. DS3617xs je osadený štvorjadrovým procesorom Intel Xeon-D a dosahuje úžasného výkonu viac ako 2 358 MB / s pre čítanie v konfigurácii RAID 5 pri aktivácii doplnkových funkcií 10GbE a Link Aggregation. Štandardne je vybavený 16 GB DDR4 SDRAM ECC RAM (s možnosťou rozšírenia na 48 GB) a zabezpečuje presnosť pri práci s veľmi cennými dátami a kriticky dôležitými úlohami vo veľkých podnikoch. K NAS máte možnosť objednať si HDD, osadenie diskov a aj inštaláciu OS a nastavenie.

2 399 € / 2 878 €

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.