Sony Playstation 3 v našej ponuke

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Alta HR

Najštíhlejší náramok so sústavným meraním Pulzu. Teraz v akcii s dodatočným remienkom so 40% zľavou.

Fitbit Versa

Smarthodinky Fitbit Versa u nás dostanete v siedmych farebných prevedeniach + dvoch special edition!

Invoxia GPS Tracker

GPS Tracker novej generácie. Nevyžaduje SIM kartu, na jedno nabitie vydrží až 6 mesiacov. Postráži deti, veci, auto...

Fitbit Versa Diabetes Edition

Kompletné riešenie pre sledovanie hladiny glukózy v krvi na hodinkách Fitbit Versa.

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Kategórie

Herná konzola PS3 nie je určená iba na hranie hier. Je to multimediálne centrum, ktoré môžete vužívaťako tzv. HDPC (počítač určený na prehrávanie HD obsahu).Multimediálne centrum, ktoré môžete využívaťako tzv. HDPC (počítač určený na prehrávanie HD obsahu). Pre PS3 nie je problém prehrať video s výstupom 1080p/24, zobraziť prezentáciu fotografií neuveriteľným spôsobom, alebo poslúžiť ako MP3 JUKE BOX s tisíckami skladieb uloženými vo 60GB internom HDD (ktorý sa dá ľahko vymeniť), prípadne na USB HDD pripojenom na jednom zo 4 USB portov. PS3 dokáže video, hudbu a fotografie streamovať z každého PC (vyžaduje sa Windows Vista alebo Windows Media Player 11). Do PS3 dostanete obsah cez gigabitový Ethernet, Wifi, Blue-ray/DVD/CD, rôžne USB zariadenia alebo cez niektorú z podporovaných pamäťových kariet (3 sloty).

PS3 poslúži aj ako výkonný PC. Stačí pripojiť USB klávesnicu a myš, nainštalovať niektorý z podporovaných OS a PS3 môžete použiť na prácu s internetom, emailami, kancelárskym balíkom a pod. Sony pripravuje DVB-T tuner pre PS3, takže v budúcnosti budete môcť PS3 použiť aj ako HDD rekordér. Výkonný Cell procesor 7x3,2GHz Vám v okamihu prekonvertuje Vaše AudioCD na MP3, prípadne ho môžete využiť na konverziu videa, v krajnom prípade aj ako firemný server.

Áno, PS3 je aj hracia konzola, preto k nej dostanete teraz 2 špičkové hry a 2 Bluetooth ovládače SIXAXIS.

PS3 je zároveň aj najlacnejší Blu-ray prehrávač na trhu, preto po zaregistrovaní na Playstation Network dostanete  ešte (možno) film Casino Royale (James Bond) na Blu-ray disku.

PS3 je založená na 3,2 GHz procesore Cell, ktorý vyvinuli spoločnosti Sony, Toshiba a IBM. Obsahuje jednotku Power Processing Element (PPE) a sedem aktívnych 3,2 GHz jednotiek Synergistic Processing Element (SPE). PPE má 512 kB L2 cache a jednu VMX vektorovú jednotku. Každá z PPE jednotiek je RISC procesor so 128 128-bitovými registrami a superskalárnymi funkciami. Každá SPE jednotka má vlastnú L1 cache. Výkon celého systému CPU a GPU je 2,18 teraflopsov, pričom výkon procesora Cell je 218 gigaflopsov pri jednoduchej presnosti a 26 gigaflopsov pri dvojitej presnosti. Systém obsahuje 256 MB Rambus XDR DRAM taktovanej na frekvencii jadra procesora.

 - grafický procesor – RSX
- nosné médium - Blu-ray s prenosovou rýchlosťou 72 Mbps, spätná kompatibilita s DVD, CD a CD s PS1 hrami
- harddisk s kapacitou 60 GB (vymeniteľný), Serial ATA
- 4 USB 2.0 porty
- bezdrôtový protokol IEEE 802.11 b/g (Wi-Fi) - komunikácia napríklad aj s prenosnou konzolou PSP .
- sieťová karta (10/100/1000 Mbit)
- Bluetooth 2.0 - možnosť komunikácie so 7-mi zariadeniami v reálnom čase
- HDMI výstup - obraz v HD rozlíšení od 480i až po 1080p
- analógový A/V multi výstup
- optický audio výstup
- zvuk Dolby 5.1ch, DTS, LPCM
- sloty na pripojenie Memory Card PS One & PS2, ovládačov Dual Shock a Dual Shock 2
- rozmery 325 x 98 x 274mm (š/v/h)
- hmotnosť 5 kg
- farba čierna
- 2 ovládače SIXAXIS™ Wireless Controller
- hry Resistance Fall of Man™ a MotorStorm™; tituly špeciálne vybrané na demonštráciu ohromujúcej grafiky a perfektnej hrateľnosti hier vo formáte High Definition na Blu-ray diskoch.
- 100 % kompatibilita s hrami na PS One a PS2.

PS3 umožňuje takisto prístup na Playstation Network - potenciálne obrovskú hráčsku komunitu, kde nájdete zoznam kamarátov, rebríčky, posielanie video/audio/textových správ, prístup k sťahovateľnému obsahu, hranie hier cez internet

Link na produkt:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.