Nová verzia Parallels Desktop 3.0

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

V týchto dňoch vyšla nová verzia Parallels Desktop 3.0, ktorá; umožňuje spúšťanie Windows (a iných OS) pod Mac OS X.


Parallels Desktop for Mac

 Parallels Desktop for Mac je desktopová virtualizačná aplikácia, ktorá umožňuje prevádzku viacero operačných systémov pod Mac OS X zároveň. Jednoducho tak môžete pracovať s Mac OS a Windows XP (Vista) naraz, používať drag&drop, spúšťať Windows aplikácie z Docku a pod.

 

Nová verzia prináša:

- podporu OpenGL a Direct X - bez problémov si môžete zahrať Quake 4 pre Windows pod Mac OS X. Okrem hier môžete podporu 3D grafiky využiť pri rôznych CAD, CAM systémoch.
- SmartSelect - umožňuje otváranie Windows súborov pod Mac OS a Mac OS súborov pod Windows  - Môžete si napr. nastaviť, aby pri kliknutí na xls súbor, ktorý dostanete napr. do Mailu sa otvoril v Exceli pod Windows. Ďalej ak napr v tomto súbore sú hyperlinky, po kliknutí na link sa otvorí Safari pod Mac OS X. Vďaka tejto funkcii v spojení s Coherence módom prestávate vnímať pod akým OS vlastne pracujete. Požívate skrátka oba systémy naraz.
- Snapshots - umožní uložiť si stav vášho virtuálneho počítača. Ak dostanete do Windows vírus, alebo vám Windows systém padne, alebo sa poškodí, v priebehu okamihu ho dostanete do pôvodného stavu. Nemusíte teda Windows znovu pracne inštalovať, nahrávať ovládače a aplikácie.

Link na produkt:

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.