Nová verzia Parallels Desktop 3.0

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

V týchto dňoch vyšla nová verzia Parallels Desktop 3.0, ktorá; umožňuje spúšťanie Windows (a iných OS) pod Mac OS X.


Parallels Desktop for Mac

 Parallels Desktop for Mac je desktopová virtualizačná aplikácia, ktorá umožňuje prevádzku viacero operačných systémov pod Mac OS X zároveň. Jednoducho tak môžete pracovať s Mac OS a Windows XP (Vista) naraz, používať drag&drop, spúšťať Windows aplikácie z Docku a pod.

 

Nová verzia prináša:

- podporu OpenGL a Direct X - bez problémov si môžete zahrať Quake 4 pre Windows pod Mac OS X. Okrem hier môžete podporu 3D grafiky využiť pri rôznych CAD, CAM systémoch.
- SmartSelect - umožňuje otváranie Windows súborov pod Mac OS a Mac OS súborov pod Windows  - Môžete si napr. nastaviť, aby pri kliknutí na xls súbor, ktorý dostanete napr. do Mailu sa otvoril v Exceli pod Windows. Ďalej ak napr v tomto súbore sú hyperlinky, po kliknutí na link sa otvorí Safari pod Mac OS X. Vďaka tejto funkcii v spojení s Coherence módom prestávate vnímať pod akým OS vlastne pracujete. Požívate skrátka oba systémy naraz.
- Snapshots - umožní uložiť si stav vášho virtuálneho počítača. Ak dostanete do Windows vírus, alebo vám Windows systém padne, alebo sa poškodí, v priebehu okamihu ho dostanete do pôvodného stavu. Nemusíte teda Windows znovu pracne inštalovať, nahrávať ovládače a aplikácie.

Link na produkt:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.