Nová verzia Parallels Desktop 3.0

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

V týchto dňoch vyšla nová verzia Parallels Desktop 3.0, ktorá; umožňuje spúšťanie Windows (a iných OS) pod Mac OS X.


Parallels Desktop for Mac

 Parallels Desktop for Mac je desktopová virtualizačná aplikácia, ktorá umožňuje prevádzku viacero operačných systémov pod Mac OS X zároveň. Jednoducho tak môžete pracovať s Mac OS a Windows XP (Vista) naraz, používať drag&drop, spúšťať Windows aplikácie z Docku a pod.

 

Nová verzia prináša:

- podporu OpenGL a Direct X - bez problémov si môžete zahrať Quake 4 pre Windows pod Mac OS X. Okrem hier môžete podporu 3D grafiky využiť pri rôznych CAD, CAM systémoch.
- SmartSelect - umožňuje otváranie Windows súborov pod Mac OS a Mac OS súborov pod Windows  - Môžete si napr. nastaviť, aby pri kliknutí na xls súbor, ktorý dostanete napr. do Mailu sa otvoril v Exceli pod Windows. Ďalej ak napr v tomto súbore sú hyperlinky, po kliknutí na link sa otvorí Safari pod Mac OS X. Vďaka tejto funkcii v spojení s Coherence módom prestávate vnímať pod akým OS vlastne pracujete. Požívate skrátka oba systémy naraz.
- Snapshots - umožní uložiť si stav vášho virtuálneho počítača. Ak dostanete do Windows vírus, alebo vám Windows systém padne, alebo sa poškodí, v priebehu okamihu ho dostanete do pôvodného stavu. Nemusíte teda Windows znovu pracne inštalovať, nahrávať ovládače a aplikácie.

Link na produkt:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.