Diaľkový ovládač/čítačka kariet pre všetky Macy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Kategórie

Výborný doplnok pre každý Mac. Doporučujeme najmä pre používateľov notebookov. Ideálna vec na cesty, vďaka ktorej budú mať užívatelia diaľkový ovládač pri sebe aj vtedy, keď pôvodne zamýšľali zobrať so sebou iba čítačku pamäťových kariet


Apple Remote / Card Reader

 

Diaľkový ovládač pre všetky Macy s Front Row a čítačka pamäťových kariet v kariet 4v1 v jednom. Preč sú tie dni keď ste museli so sebou nosiť oboje: diaľkový ovládač a čítačku kariet. Teraz môžete mať pri sebe diaľkový ovládač aj vtedy, keď Ste pôvodne zamýšlali zobrať so sebou iba čítačku pamäťových kariet.

Diaľkový ovládač pre všetky Macy s Front Row a čítačka kariet 4v1 v jednom Vám umožní ľahko sa dostať k Vašej hudbe, fotkám, videám a DVD vo Vašom notebooku alebo počítači. Vďaka využitiu sily Front Row, ktorý je súčasťou každého Macu sa dostanete k plnému rozlíšeniu vo Vašom Mac počítači a môžete plne ovládať Vaše médiá vrátane prístupu do menu systému, ovládať hlasitosť a zmenu skladieb, rýchle posúvanie skladieb dopredu a dozadu aj pri pozeraní filmov, prezerať obrázky a mnoho iného. Ale čo je skutočne jedinečné na tomto ovládači je zabudovaná 4-in-1 čítačka kariet a USB port na prenos súborov. Preč sú tie dni keď ste museli so sebou nosiť oboje: diaľkový ovládač a čítačku kariet. Jednoducho vyberte Vašu kartu z Vášho fotoaparátu, PDA , alebo iného zariadenia, vložte ju do diaľkového ovládania a pripojte sa k Vášmu Macu. Jedno zariadenie Vám poskytne možnosť prenosu súborov z a na pamäťové karty a zároveň ovládať všetky Vaše média vo Vašom Macu.

Kompatibilita:

  • Apple Macbook Pro
  • Apple Macbook
  • Apple iMac
  • Apple Mac mini
  • Apple Mac Pro

Podpora pamäťových kariet:

  • SD
  • MMC
  • miniSD*
  • microSD*

* - vyžaduje sa adaptér (obvykle býva súčasťou miniSD, microSD kariet)

Link na produkt:

 

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.