Diaľkový ovládač/čítačka kariet pre všetky Macy

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Výborný doplnok pre každý Mac. Doporučujeme najmä pre používateľov notebookov. Ideálna vec na cesty, vďaka ktorej budú mať užívatelia diaľkový ovládač pri sebe aj vtedy, keď pôvodne zamýšľali zobrať so sebou iba čítačku pamäťových kariet


Apple Remote / Card Reader

 

Diaľkový ovládač pre všetky Macy s Front Row a čítačka pamäťových kariet v kariet 4v1 v jednom. Preč sú tie dni keď ste museli so sebou nosiť oboje: diaľkový ovládač a čítačku kariet. Teraz môžete mať pri sebe diaľkový ovládač aj vtedy, keď Ste pôvodne zamýšlali zobrať so sebou iba čítačku pamäťových kariet.

Diaľkový ovládač pre všetky Macy s Front Row a čítačka kariet 4v1 v jednom Vám umožní ľahko sa dostať k Vašej hudbe, fotkám, videám a DVD vo Vašom notebooku alebo počítači. Vďaka využitiu sily Front Row, ktorý je súčasťou každého Macu sa dostanete k plnému rozlíšeniu vo Vašom Mac počítači a môžete plne ovládať Vaše médiá vrátane prístupu do menu systému, ovládať hlasitosť a zmenu skladieb, rýchle posúvanie skladieb dopredu a dozadu aj pri pozeraní filmov, prezerať obrázky a mnoho iného. Ale čo je skutočne jedinečné na tomto ovládači je zabudovaná 4-in-1 čítačka kariet a USB port na prenos súborov. Preč sú tie dni keď ste museli so sebou nosiť oboje: diaľkový ovládač a čítačku kariet. Jednoducho vyberte Vašu kartu z Vášho fotoaparátu, PDA , alebo iného zariadenia, vložte ju do diaľkového ovládania a pripojte sa k Vášmu Macu. Jedno zariadenie Vám poskytne možnosť prenosu súborov z a na pamäťové karty a zároveň ovládať všetky Vaše média vo Vašom Macu.

Kompatibilita:

  • Apple Macbook Pro
  • Apple Macbook
  • Apple iMac
  • Apple Mac mini
  • Apple Mac Pro

Podpora pamäťových kariet:

  • SD
  • MMC
  • miniSD*
  • microSD*

* - vyžaduje sa adaptér (obvykle býva súčasťou miniSD, microSD kariet)

Link na produkt:

 

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.