Novinka GPS navigáciách - Mio C720

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Novinkou tohto týždňa je Mio C720, Najvyšší model navigačného zariadenia prichádza so širokouhlým displejom, vstavanou podporou TMC správ, so zabudovaným fotoaparátom 2,0 Mpix s fotobankou a MP3 prehrávačom. Jeho konkurenčnou výhodou oproti iným značkám je výborné mapové pokrytie a nízka cena.


Mio C720

Osobný navigačný systém s najnovšou satelitnou technológiou v peknom prevedení, vopred nainštalované mapy západnej a východnej Európy, zabudovaný fotoaparát 2,0 Mpix s fotobankou a MP3 prehráva4. Obsahuje zabudovaný Bluetooth 2.0, kvalitný 20 kanálový GPS príjmač SIRF III, procesor Samsung 400 MHz , pamäť ROM 2GB Nand flash, RAM 64MB, širokuhlý displej 4.3" LCD 480x272, slot pre SD/MMC karty, rozmery 126x81x20mm, hmotnosť 150g, dodávané s držiakom do auta, nabíjačkou, dátovým káblom, sieťový kábel+multifunkčný adaptér, integrovaný TMC prijímač!!! CZ lokalizácia

Link na produkt:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.