Nüvi 250 skladom

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

Na sklade máme najnovší model z rady Garmin Nüvi. Nüvi 250 ponúka štýlový, ultra tenký dizajn, vyhotovenie prístroja s integrovaným vysokocitlivým GPS prijímačom.
Štandardne dostupná funkcia automatického výpočtu trasy k zvolenému cieľu “turn-by-turn”, čo poskytuje jednoducho obslužnú navigáciu vo veľmi priaznivej cene – dostupnej pre každého.


Nüvi 250 Personal Travel Assistant je GPS navigátor s menu aj hlasovou navigáciou v slovenčine. Má prednahratú mapu Európy (City Navigator Europe v.9 a Slovenska (Slovekia Roads). Ďalej má funkciu autoroutingu, jednoduché ovládanie cez dotykový displej, databázu rýchlostných kamier s upozornením. Vstavaný cestovný kit obsahuje prehliadač obrázkov (JPEG), svetový čas, menový a mierkový prevodník, kalkulačku.

Nüvi 250 je najnovší model z obľúbenej série prístrojov Nüvi, ponúka štýlový, ultra tenký dizajn, vyhotovenie prístroja s integrovaným vysokocitlivým GPS prijímačom.
Štandardne dostupná funkcia automatického výpočtu trasy k zvolenému cieľu “turn-by-turn”, čo poskytuje jednoducho obslužnú navigáciu vo veľmi priaznivej cene – dostupná pre každého.
Tento model PTA zariadenia (Osobný Cestovný Asistent) je dostupný v konfigurácii s prednahratou mapou územia Európy - City Navigator Europe v.9 plus prednahratá mapa územia Slovenska Slovakia Roads, pre dokonalú navigáciu k adresným bodom a bodom záujmu POI (reštaurácie, hotely, obchodné centrá pod.).

Užívateľské rozhranie prístroja: cez plne farebný dotykový displej – ideálne použitie pre každodennú navigáciu.
Okrem navigačných funkcií je dostupných množstvo užitočných nástrojov pre použitie. Prehliadač obrázkov formátu JPEG, svetový čas a dostupné časové zóny s grafickým zobrazením, prevod jednotiek, prevod meny, kalkulačka a pod.
Okrem vstavanej vnútornej pamäte ( prednahraté mapy ), poskytuje zariadenie rozšírenie prostredníctvom slotu na pamäťové karty formátu SD, napr. pre dodatočne nahrávané mapové produkty z edície MapSource® alebo voliteľné príslušenstvo akým je Garmin Travel Guide™ (Cestovný sprievodca) dostupný na pamäťových médiach formátu SD.

Nüvi 2xx sa líši oproti sérii nüvi 3xx predovšetkým absenciou MP3 playera (ktorý väčšina používateľov nepoužíva), vstavanou anténou – bez potreby odklápania, inovovaným MENU, podporou UNICODE.

Vlastnosti a parametre produktu:

 • Kompaktný, ultra-tenký dizajn prístroja (po použití stačí zasunúť do vrecka)
 • Vysoko-citlivý GPS príjimač s podporou WAAS/EGNOS
 • Hlasová navigácia (po križovatkách) v slovenčine (dostupné tiež svetové jazyky)
 • Svetlý, QVGA farebný displej s uhlopriečkou 89 mm; rozlíšenie 320 x 240 bodov; s bielym podsvietením a dotyk.obrazovkou.
 • 1.5GB internej pamäte prístroja s prednahratou mapou územia Európy – City Navigator Europe NT v.9  + prednahratá cestná dig. mapa územia Slovenska - Slovakia Roads
 • Dostupných cca 160 MB pre dohrávanie mapových detailov
 • Prednahratá databáza rýchlostných kamier s „upozornením“ (V. Británia, Francúzko, Španielsko, Benelux)
 • Vstavaný „cestovný kit“ obsahuje prehliadač obrázkov (JPEG), svetový čas, menový a mierkový prevodník, kalkulačka
 • Dostupný slot na pamäťové SD karty
 • Nastaviteľná ikona automobilu – umožňuje zmenu ikony vozidla, dostupné ikony na stiahnutie http://www.garmin.com/vehicles/
 • Prostredie navigácie 3-D, alebo „letecký“ pohľad 2-D
 • Výdrž batérie: 4 – 5 hodín v závislosti od použitia
 • Štandardom robustný prísavkový držiak pre jednoduché nastavenie a rýchle uvoľnenie
 • Jednoduché pripojenie k PC, USB rozhranie, poskytuje prístup k pevnému disku prístroja a k slotu na SD karty priamo z PC

S programom „POI loader“, môžu užívatelia jednoducho vytvárať (v počítači) upozornenia na približujúce sa zóny (školy, rýchlostné kamery a pod.). Vytvárať užívateľské body záujmu (POI body) a ešte oveľa viac.

Link na produkt:

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.