Novinka od GARMINU - Garmin Mobile

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

Skladom sú posledné novinky od Gaminu - riešenia pre PDA - Garmin mobile


Najnovší balík pre vreckové počítače a telefóny od f. Garmin. Garmin Mobile 20 obsahuje držiak pre PDA alebo smartphone s integrovaným Bluetooth GPS prijímačom Sirf  III, Bluetooth handsfree sadou a nabíjačkou v jednom. Navigačná aplikácia Garmin Mobile XT pre PDA alebo smartphone s OS Windows Mobile Palm OS alebo Symbian dodá Vášmu mobilnému zariadeniu funcionalitu navigátora, tak ako to poznáte z all-in-one navigátorov zn. Garmin. Súčasťou dodávky sú mapy Európy vrátane Českej Republiky (European City Select v.9) a podrobná mapa Slovenska (Slovakia Roads). Aplikácia sa dodáva na miniSD, miniMMC alebo microSD karte.

Garmin Mobile 10 sa dodáva s Bluetooth GPS prijímačom a je teda určený pre používateľov, ktorí požadujú flexibilné riešenie. Garmin Mobile 10 (v spojení s outdoorovým telefónom) je vhodný aj ako náhrada za turistický alebo námorný navigátor.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.