Novinka od GARMINU - Garmin Mobile

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Acer TravelMate Spin B1

Tip na notebook do školy: konvertibilný 1.5kg notebook, Odolný voči poliatiu, výdrž na batérie až 13 hod, military certifikácia na odolnosť (MIL-STD).

Lenovo Legion

Nové modely herných notebookov Lenovo Legion Y520, Y720 a Y920 za super ceny!

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Kategórie

Skladom sú posledné novinky od Gaminu - riešenia pre PDA - Garmin mobile


Najnovší balík pre vreckové počítače a telefóny od f. Garmin. Garmin Mobile 20 obsahuje držiak pre PDA alebo smartphone s integrovaným Bluetooth GPS prijímačom Sirf  III, Bluetooth handsfree sadou a nabíjačkou v jednom. Navigačná aplikácia Garmin Mobile XT pre PDA alebo smartphone s OS Windows Mobile Palm OS alebo Symbian dodá Vášmu mobilnému zariadeniu funcionalitu navigátora, tak ako to poznáte z all-in-one navigátorov zn. Garmin. Súčasťou dodávky sú mapy Európy vrátane Českej Republiky (European City Select v.9) a podrobná mapa Slovenska (Slovakia Roads). Aplikácia sa dodáva na miniSD, miniMMC alebo microSD karte.

Garmin Mobile 10 sa dodáva s Bluetooth GPS prijímačom a je teda určený pre používateľov, ktorí požadujú flexibilné riešenie. Garmin Mobile 10 (v spojení s outdoorovým telefónom) je vhodný aj ako náhrada za turistický alebo námorný navigátor.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.