iGO v novej verzii Plus

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Navigačný sofvér iGO je dostupný v novej verzii Plus, ktorá prináša upravené užívateľské prostredie, aktualizované mapy a zopár nových funkcií.


Obľúbený navigačný softvér iGO je v novej verzii Plus. Nová verzia prináša zmenené užívateľské prostredie a tieto novinky:

1. Aktualizácia máp. iGO 2006 Plus má mapy Chorvátska do úrovne uličného detailu, nové cesty pre Bosnu a Hercegovinu. Upravené sú aj mapy iných štátov.
2. Dopravné informácie RDS-TMC. Ak máte TMC prijímač alebo GPS modul s podporou tejto technológie, je možné do iGO prijímať dopravné informácie. RDS-TMC je funkčné v väčšine krajín západnej Európy, konkrétne je deklarovaná podpora pre tieto štáty: Andorra, Belgicko, Česká republika, Dánsko, Taliansko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Nemecko, Nórsko, Rakúsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko a Veľká Británia.
3. Režim tunela. iGO pri vjazde do tunela alebo miest so slabým signálom neoslepne. Bude sa podľa posledne známej rýchlosti snažiť pokračovať v trase až do ďalšej zmeny smeru jazdy.
4. Radary. iGO obsahuje databázu policajných radarov a kamier. Zadarmo je možné stiahnuť 18 miest pomocou programu POI-Warner Speed Camera. Ďalších 23000 radarov je dostupných prostredníctvom www.speedcamupdate.com (platená služba). Keď sa k takému miestu s radarom priblížíte, iGO sa v predstihu ozve.
5. Adresy a telefónny zoznam. IGO dokáže naimportovať kontakty z adresára vreckového počítača a využiť ich pri navigácii.
6. Inteligentná klávesnica. Pri vyberaní mesta alebo ulice sa na klávesnici zobrazia iba tlačidlá, ktoré môžu nasledovať. Ostatné budú neaktívne.
7. Inteligentné vyhľadávanie adries. Práce s databázou sa výrazne zrýchlila a zjednodušila. Pokiaľ zadáte číslo domu hľadanej adresy, objaví sa rovno filtrovaný zoznam ulíc. Funkcia tak umožňuje vyhľadať presnú adresu aj na ulici, ktorá je veľmi dlhá a vedie napr. cez niekoľko mestských častí. V novej verzii iGO sa zobrazia vždy iba tie ulice, v ktorých existuje adresa s týmto číslom.
8. Rozšírené plánovanie trasy. iGO plánuje trasy ešte rýchlejšie a presnejšie ako doteraz.
9. Ukladanie prejdených trás. Drobná zmena spočívajúca v zmene poradia ukladaných trás.
10. Inteligentný zoom. Zobrazenie sa snaží natáčať tak, aby bola cesta vidieť v čo najlepšom možnom uhle. Ešte lepšie ako doteraz.
11. Automatická konfigurácia GPS. Nie je nutné zadávať žiadne parametre, iGO nájde a nastaví GPS prijímač sám.
12. Lepšia hardvérová podpora. iGO je kompatibilný s viac zariadeniami ako doteraz.
13. Vylepšená hlasová navigácia. Pri pokračovaní po hlavnej ceste je lepšie rozlíšený rozdiel medzi ostrými a pozvoľnými zmenami smeru jazdy.
14. Jazdný pruh pre auta s viac pasažiermi. iGO už vie počítať s vyhradenými pruhmi pre autobusy.

iGO My Way Plus je možné zakúpiť v týchto variantách:

iGO My Way Europe Plus
Andorra, Belgicko, Bosna a Herc., Česká republika, Chorvátsko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Luxembursko, Maďarsko, Nemecko, Nórsko, Poľsko, Portugalsko, 
Rumunsko, San Marino, Slovensko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Rakúsko, Taliansko, Veľká.Británia + prejazdová mapa Slovinska

iGO My Way Western Europe Plus
Andorra, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Holandsko, Írsko, Luxembursko, Nemecko, Nórsko, Portugalsko, San Marino, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Rakúsko, Taliansko, Veľká Británia

iGO My Way Eastern Europe Plus
Bosna a Herc., Česká republika, Chorvátsko, Maďarsko, Poľsko, Rumunsko, Slovensko + prejazdová mapa západnej Európy a Slovinska

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.