Lepšie mapy Slovenska vo Wayfinder Navigatore

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Ace

Monitor aktivity pre deti od 8 rokov teraz iba za 79 €

HP ProBook 400 G6

Notebooky HP ProBook série 400 určené pre podnikateľov, malé a stredné firmy teraz v 6. generácii.

TomTom GO Premium

Automatizujte činnosti s navigáciou TomTom.

Fitbit Versa Lite Edition

Odľahčená verzia Fitbit Versa prináša v skvelej cene to podstatné.

Withings Pulse HR

Kvalitné materiály, dlhá výdrž na batérie, sledovanie aktivity, spánku, notifikácie...

Skenovacie pero Scan Marker Air

Bezdrôtový ručný OCR skener Scan Marker Air prináša v roku 2019 mnoho vylepšení. V okamihu nielen prenesie text do počítača, mobilu/ tabletu, ale ho aj prečíta alebo preloží do iného jazyka.

Kategórie

V produkte Wayfinder Navigator najdete podrobnejšie mapy Slovenska, ktoré je možné tiež stiahnuť na pamäťovú kartu.


V produkte Wayfinder navigator sú k dispozícii podrobnejšie mapy Slovenska. Malé mestá a obce sú na úrovni ulíc, vyhľadávanie v Bratislave je podľa popisných čísiel. Mapy miest a okolia Bratislavy, Banskej Bystrice, Košíc a Žiliny si môžete stiahnuť na pamäťovú kartu, čo je vhodné pre používateľov, ktorí nemajú dátový paušál.

Udávané pokrytie podľa výrobcu dosahuje 51%. Ak keď podrobnosť mapy ešte nedosahuje úrovne, akú ma iGO, ide o výrazné zlepšenie. Na platforme Symbian je Wayfinder navigator aplikáciou s najpodrobnejším pokrytím Slovenska a spomedzi všetkých navigačných systémov má Wayfinder najkvalitnejšiu mapu Bratislavy. Zákazníci, ktorí majú Wayfinder navigator zakúpený, majú túto mapu (ako aj všetky ostatné aktualizácie) samozrejme bezplatne. 

Teraz svoj mobilný telefón môžete premeniť na kompletný navigačný systém na báze systému GPS. Wayfinder Navigator™ Vás povedie! Získate možnosť nechať sa navigovať po celej Európe pomocou hlasových inštrukcií, pokynov pre každé odbočenie a pohyblivých máp. Navyše budete mať prístup ku komplexnému cestovnému plánovaciemu systému MyWayfinder.com.

© Copyright 1998-2019 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.