Lepšie mapy Slovenska vo Wayfinder Navigatore

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Garmin Dezl 580

Nová navigácia pre nákladné autá s ľahkým plánovaním prestávok, Wifi pre jednoduchú aktualizáciu, bezplatným príjmom dopravných správ a inteligentnými funkciami, ktoré pomáhajú vodičom počas každej jazdy.

Lenovo V

Notebooky Lenovo V poskytujú výborný pomer výkon/cena. Teraz vybrané modely v akcii s dodatočnou batériou.

Robotické stavebnice

Robotické stavebnice na zábavu, výuku programovania a rozvoj kreatívneho myslenia u detí.

Kategórie

V produkte Wayfinder Navigator najdete podrobnejšie mapy Slovenska, ktoré je možné tiež stiahnuť na pamäťovú kartu.


V produkte Wayfinder navigator sú k dispozícii podrobnejšie mapy Slovenska. Malé mestá a obce sú na úrovni ulíc, vyhľadávanie v Bratislave je podľa popisných čísiel. Mapy miest a okolia Bratislavy, Banskej Bystrice, Košíc a Žiliny si môžete stiahnuť na pamäťovú kartu, čo je vhodné pre používateľov, ktorí nemajú dátový paušál.

Udávané pokrytie podľa výrobcu dosahuje 51%. Ak keď podrobnosť mapy ešte nedosahuje úrovne, akú ma iGO, ide o výrazné zlepšenie. Na platforme Symbian je Wayfinder navigator aplikáciou s najpodrobnejším pokrytím Slovenska a spomedzi všetkých navigačných systémov má Wayfinder najkvalitnejšiu mapu Bratislavy. Zákazníci, ktorí majú Wayfinder navigator zakúpený, majú túto mapu (ako aj všetky ostatné aktualizácie) samozrejme bezplatne. 

Teraz svoj mobilný telefón môžete premeniť na kompletný navigačný systém na báze systému GPS. Wayfinder Navigator™ Vás povedie! Získate možnosť nechať sa navigovať po celej Európe pomocou hlasových inštrukcií, pokynov pre každé odbočenie a pohyblivých máp. Navyše budete mať prístup ku komplexnému cestovnému plánovaciemu systému MyWayfinder.com.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.