Luxusný notebook rady W1

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Spoločnosť Synetics s.r.o. zaradila do svojej ponuky luxusný notebook  ASUS rady W1, ktorý je po novom vybavený HD DVD mechanikou.


ASUS W1JC sa vyznačuje týmito parametrami:

Intel Core2 Duo T7200 2.00GHz/667/4MB, OS Windows XP Professional, LCD 15.4" 1680x1050 ZBD, 2GB DDRII667, 160GB 5400rpm, HD DVD, WLAN 802.11a/b/g + LAN 10/100, Bluetooth v2, TPM, modem 56kb/s, grafika ATI x1600 256MB, TV Tuner (analog+digital) s diaľkovým ovládačom, subwoofer, TouchPad, 3x USB2.0, FireWire, TV vstup/výstup, čítačka 4v1, ExpressCard slot, zvláštna výbava: brašňa, myš, slúchadlá, šasi - carbon, hmotnosť 3,2Kg, výdrž na batérie 3 hodiny


Zero Bright Dot" zaručuje najvyššiu kvalitu displeja

Najvyššia kvalita displeja je zaručená vďaka novému pravidlu pre LCD - Zero Bright Dot (nula chybných bodov). Pokiaľ do 30tich dní od kúpy na displeji objavíte aspoň jeden svetlý bod (nevzťahuje sa na tmavé body), bude Vám LCD panel vymenený bezplatne za nový.


W1000G eliminuje všetky rušivé vplyvy a tým Vám umožňuje sústrediť sa iba na to, čo potrebujete urobiť.
 
  • Návrh skrytého kĺbu eliminuje nepríjemné zvuky pri otváraní a zatváraní displeja a umožňuje čistý a príjemný výhľad na obrazovku.
• Bez hrán oddeľujúcich touchpad a plochu pre dlane je obťažujúce hromadenie prachu a nečistôt minulosťou.
• Design bez západiek umožňuje otvoriť notebook jednoducho a pritom zachovať ochranu displeja.
• Napolo skryté klávesy pre rýchle spustenie sú štýlové a praktické a umožňujú naplno sa venovať obrazovke. .
 
 
Rytmus Vašej obľúbenej Beethovenovej 9 symfónie, hranej celým orchestrom, alebo basového hip-hopového búšenia.
  Relaxujte a započúvajte sa do Vašich obľúbených pesničiek či sú to plné zvuky Beethovenovej 9 symfónie, alebo basové búšenie najnovších hip-hop piesní. Zabudovaný subwooferový reproduktor a priestorový zvuk umožňuje intenzívnu výkonnosť zvuku.
 
Ergonomický 16:10 širokouhlý LCD
 
  Zorný uhol ľudského zraku je širší horizontálne ako vertikálne a to znamená, že W1 so svojim širokouhlým displejom 16 x 10 je ďaleko prirodzenejšie a pohodlnejšie pre ľudské oči. S podporou formátov 16 x 10 pre DVD i HDTV umožňuje W1000G DELUXE pozerať filmy takým ideálnym spôsobom.

Ste znechutení stálym prepínaním medzi aplikáciami pomocou [ALT]+[Tab]? W1 je natoľko široký, že umožňuje na displeji zobraziť niekoľko aplikácií súčasne a tým spriehľadňuje Vašu prácu.
 
Zahrajte si najnovšie DX9 tituly, ako Half Life 2, zatiaľ čo konkurenčné notebooky sú stále zaseknuté na nudných hrách.
  W1 poskytuje prudkú grafickú výkonnosť pre zvýšenie zážitkov z hrania 3D hier a sledovania videa. Je dostatočne výkonný pre najnovšie DX9 tituly, ako je Half Life 2, zatiaľ čo veľa konkurenčných notebookov dokáže spustiť iba nudné hry.

Link na produkt

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.