Oficiálne predstavenie XBOX360 v ČR a SR

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

3.11.2006 bola na český a slovenský trh oficiálne uvedená prvá konzola tretej generácie XBO X360.


XBOX360 je herná konzola novej generácie, ktorá predstavuje najpokročilejší systém pre hranie počítačových hier a zábavu.


XBOX360 obsahuje výkonný procesor IBM Power PC s tromi jadrami na 3.2Ghz, 512 MB RAM s priepustnosťou 22.4GB/sec, grafický čip ATi 500Mhz s priepustnosťou 256GB/sec, s 230 mil. tranzistorov a 48 shader jednotkami, výkon systému 1 TFLOP, HD rozlíšenie až 1080i, mechanika 12x dual-layer DVD a široké spektrum príslušenstva ako bezdrôtové ovládače, pevné disky, battery packy, pamäťové karty, diaľkové ovládanie, bezdrôtové volanty, headsety, rôzne kryty alebo trebárs kamery pre video chat.
Konzolu je možno použiť ako extender v sieti, teda prehliadať si cez ňu vaše fotky, filmy alebo prehrávať hudbu umiestnenú vo vašom PC.

Objednať si ho môžete tu:

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.