Najrýchlejšia dátová karta v ponuke

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Spoločnosť SYNETICS s.r.o. uvádza na slovenský trh prvú HSDPA Express kartu na svete, ktorá umožní prenos dát rýchosťou až 7.2 Mbps.


Spoločnosť SYNETICS s.r.o. uvádza na slovenský a český trh prvú HSDPA kartu vo formáte ExpressCard Merlin XU870 HSDPA 7.2 ExpressCard.

Merlin XU870 HSDPA 7.2 ExpressCard je prvá dátová karta formátu ExpressCard/34. Umožňuje maximálne využiť kapacitu HSDPA siete našich operátorov a teda sťahovať dáta rýchlosťou až 3.6 Mbps. V budúcnosti (po nahraní nového firmvéru) bude s ňou možné prenášať dáta rýchlosťou až 7.2 Mbps. Kartu je možné použiť v každom modernom notebooku vybavenom ExpressCard slotom, alebo v notebooku s PCMCIA slotom pomocou redukcie.

Merlin XU870 HSDPA 7.2 ExpressCard ponúka flexibilitu 3 pásiem HSDPA/UMTS sietí (2100/1900/850 MHz) a 4 pásma pre  EDGE/GPRS pripojenie (850/900/1800/1900 MHz).  Má integrovanú anténu a podporuje pripojenie externej antény, ktorá umožní lepší príjem signálu a vyššiu dátovú priepustnosť. Karta je kompatibilná nielen s MS Windows (vrátane Vista), ale aj s Mac OS X a Linux.

Dodáva sa s užívateľsky prívetivým softvérom, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie do Internetu, sledovanie sily signálu, príjem a posielanie SMS a správu kontaktov.

Hlavné funkcie

 • Bezdrôtový prenos dát do 3.6 Mbps cez HSDPA a 7.2 Mbps, po SW upgrade.
 • Podporuje všetky typy pripojenia - HSDPA, UMTS, EDGE a GPRS. Je späťne kompatibilná s UMTS (WCDMA) 850/1900/2100 MHz a 850/900/1800/1900 MHz  EDGE/GPRS sieťami.

 • Umožňuje pripojenie odnímateľnej externej antény.

 • Podporuje Windows XP, Windows 2000, Windows Vista-Ready, Mac OS X a Linux.

 • 5 farebná LED dióda zobrazuje stav modemu.

 • Upgradovateľný firmware

Výhody

 • Kompaktnejšia (o 40% menšia) ako tradičné PCMCIA karty
 • Pokročilý power management
 • Plug-and-play a hot swappable, bez potreby reštartu OS
 • Bezpečné internetové pripojenie
 • Dependable, reliable product

Podľa recenzie časopisu PC Magazine, jedinou nevýhodou tejto karty je to, že nie je v predaji. To však už neplatí, pretože si tento dátový skvost môžete ihneď zakúpiť priamo u nás.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.