Navicore Personal pre Symbian

Novinky emailom

Kedy posielať?

Posledné aktuality

Vodotesné obaly pre smartfóny a tablety

S vodotesnými obalmi Biologic si môžete zobrať svoj smartfón alebo tablet kdekoľvek so sebou. Dokonale ochránia pred prachom, špinou a vodou (certifikácia IP67), pričom všetky funkcie smartfónu/tabletu sú rovnako prístupné ako bez obalu.

HP 250 G6

Notebook navrhnutý na podnikanie za priaznivú cenu.

GPS navigácie Blaupunkt

GPS navigácie Blaupunkt s navigačným softvérom iGO primo a iGO NextGen Navigation.

Fitbit Versa

Nové smarthodinky od Fitbit sú už skladom!

Fitbit Ionic: adidas edition

Nový Fitbit Ionic adidas edition so špeciálnymi tréningmi Adidas Train je skladom!

TimeBox Pixel

Chytrý Bluetooth reproduktor s pixelovým LED displejom, FM rádiom, teplomerom, odkazovačom, handsfree a unikátnym systémom pre zaspávanie a zobúdzanie sa.

Kategórie

Od dnešného dňa je dostupný navigačný softvér Navicore Personal 2006 pre mobilné telefóny s OS Symbian 3. verzie (N80,3250, E60, E61, N91...). Za výhodnú cenu ho kúpite spolu s Bluetooth GPS prijímačom a pripadne aj s držiakom do auta pre mobilný telefón.


Či pracujete, alebo ste na dovolenke, počas cestovania môžete robiť príjemnejšie veci, ako sa snažiť porozumieť starej mape alebo lúštiť nejasné cestné značky. Systém Navicore Personal 2006 je jednoducho použiteľný vreckový navigátor, ktorý vás spoľahlivo bude sprevádzať, kdekoľvek pôjdete a bez námahy vás dovedie do cieľa. Takto bude vaša cesta bez stresu bez ohľadu na to, či idete autom, na bicykli alebo pešo.

Nájsť svoj cieľ nikdy nebolo ľahšie ako teraz. Navicore Personal 2006 šetrí váš čas bezpečným navádzaním do zvoleného cieľa. Vyberá vám najrýchlejšiu trasu a dokonca vás vedie mimo dopravným zápch a to všetko automaticky.

Hlasové navádzanie systému Navicore Personal vám pri každom odbočovaní plne umožní sústrediť sa na jazdu a okolitú cestnú premávku, a tak zlepšuje bezpečnosť vašej jazdy.

Navicore Personal 2006 ponúka maximálne pohodlie pri satelitnej navigácii. Berte si ho z jedného auta do druhého, používajte ho počas bicyklovania, alebo ako podrobnú vreckovú mapu a sprievodcu mestom počas pešej túry.

Navicore Personal 2006 obsahuje veľký adresár miest záujmu s užitočnými miestami ako aj miestami, ktoré treba uvidieť a navštíviť, kompletne s telefónnymi číslami. Múzeá, divadlá, kostoly alebo golfové ihriská a mnohé ďalšie miesta sú stále dostupné a môžete si ich vybrať ako cieľ alebo zastávku v danej lokalite. Lokality ako čerpacie stanice a možnosti prenájmu áut môžete nájsť podľa preferovanej značky (napr. Shell alebo Avis) a môžete tam počas cesty priamo zavolať.

Hlavné funkcie

  • GPS navigácia vo vašom mobilnom telefóne
  • Intuitívne jednoduché používanie a vnímavá obsluha
  • Bezplatné informácie o cestnej premávke a dynamické
  • vyhľadávanie trasy pre vyhýbanie sa dopravným zápcham
  • Hlasové navádzanie s čistým zvukom a 2D a 3D zobrazenie mapy
  • Výstražný systém pred radarmi
  • Praktická vrecková mapa a navigácia chodcov
  • Jednoduchá a rýchla inštalácia bez sieťových nastavení

 

Pokrytie

Súčasťou dodávky je CD s navigačnou aplikáciou a digitálnymi mapami CEE - Centrálna a východná Európa (ČR, SK, Poľsko, Maďarsko, hlavné ťahy Chorvátska, Baltských štátov, Slovinska, Rumunska a Moldavska)

Kompatibilita:
Mobilné telefóny s OS Symbian rady 60 (v. 1,2 min. 2MB voľnej RAM): N70, N90, Nokia 3230, 6260, 6600, 6630, 6670, 6680, 6681, 7610, 7710, 

s OS Symbian S60 3rd Edition: N80,3250, E60, E61, N91 ...

s OS Symbian S80: 9300, 9300i, 9500

s OS Symbian UIQ: Sony Ericsson P910, Motorola A1000

a ďalšie ...

Navicore Personal 2006 CEE + Nokia LD-3W
GPS modul + navigačný SW pre telefóny s OS Symbian s mapami ČR, SK, Poľsko, Maďarsko, hlavné ťahy Chorvátska, Baltských štátov, Slovinska, Rumunska a Moldavska.
Najnovší 20 kanálový bezdrôtový modul GPS Nokia vybavený čipom Sirf III a rozhraním Bluetooth v2.0, ktorý má malé rozmery a je ľahko prenosný, poskytuje údaje pre stanovenie polohy. Je vybavený bezdrôtovou technológiou Bluetooth pre naviazanie bezdrôtového spojenia s kompatibilným mobilným telefónom a vreckovým alebo osobným počítačom.

© Copyright 1998-2018 SYNETICS, Tel: 02/4564 7094 (PO-PI: 8-17:00), email: info@synetics.sk.